Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monaa

dobry lekarz - Warszawa

Polecane posty

Gość Annaas
Jestem pacjentką z mężem i 7 letnim synkiem City Clinic na ul. Popularnej – polecamy. Lekarze wielu specjalizacji są tutaj na wyciągnięcie ręki, szybko i bez problemów z umówieniem sobie wizyt na wygodną godzinę i dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko nie ma do Bialegostoku a tam masz klinike Humana Medica Omeda, ja robiłam tam operacje uszu u dr Doroty Żukowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llowel3
Sprawdźcie sobie ten szpital http://szpitalse.pl . Mają tam naprawdę dobrych specjalistów. Uważam, że lepiej korzystać prywatnie z pomocy lekarskiej, aniżeli czekać na wizytę na kasę chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam922figo
Nie wiem jakiego konkretnie specjalisty szukacie ale w przychodni Wilmed mają różnych specjalistów. Przychodnia jest naprawdę dobra, mozna u nich na miejscu wykonać różne badania. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego internisty to mogę wam polecić www.doktorgrodzki.pl Lekarz ten ma dużą wiedzę i profesjonalne podejście do pracy. Dodatkowo oferuje wizyty domowe, gdyby ktoś nie był wstanie dojść do gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było się przenieść do Medicenter, chociaż wcale przychodnia nie jest mi po drodze jeśli chodzi o lokalizację. Ale już wolę stracić czas na dojazd i załatwić wizytę szybko i fachowo u nich, niż iść do lekarza pod domem i tam tracić czas w kolejce a potem jeszcze zostać odprawioną z kwitkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrych lekarzy mają w Medicenter, do kogo bym nie trafiła to byłam zawsze zadowolona z wizyty. Nie ma tutaj taśmowego podejścia do pacjenta, gdzie wizyta trwa 2 minuty a potem – następny! :P Bez kolejek, nerwów i stresu, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTVARTA
Hej, jeśli szukacie oszczędności choćby na lekarza, to zastanówcie się nad swoim budżetem domowym. Zacznijcie oszczędzać choćby na abonamencie telefonicznym. W OTVARTEJ, nowym operatorze telefonicznym, abonamenty są już od 7,99 zł miesięcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina77000
Gdyby ktoś poszukiwał jakiegoś dobrego psychiatry z Warszawy, to mogę Wam polecić klinikę https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ do której można zapisać się w każdej chwili nawet online. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, ponieważ zawsze znajdzie się na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bielanach w Warszawie znajduje się przychodnia specjalistyczna www.high-med.pl Pracuje tam sporo świetnych lekarzy, którzy mogą wam pomóc. Polecam wam zapoznać się z ofertą tej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina322
Niedoprecyzowane pytanie. Ale jak chirurg no to moge z czystym sercem polecić od medistore.com.pl Pana Andrzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo223333
Ja szukając dobrego psychiatry w Warszawie trafiłam na klinikę https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa Mają najlepsze opinie i najlepsze lokalizację. Moim zdaniem warto skorzystać z takiej pomocy, kiedy jest naprawdę potrzebna. Można się rejestrować przez 7 dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkamaj
Dnia 4.08.2018 o 16:00, Gość karo223333 napisał:

Ja szukając dobrego psychiatry w Warszawie trafiłam na klinikę https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa Mają najlepsze opinie i najlepsze lokalizację. Moim zdaniem warto skorzystać z takiej pomocy, kiedy jest naprawdę potrzebna. Można się rejestrować przez 7 dni w tygodniu.

nie mozna sie nie zgodzic, ze ich klinika jest na prawde na najwyzszym, powiedziec mozna europejskim poziomie! dobrze, ze w polsce mamy szasne na dobra opieke medyczna w zakresie zdrowia psychicznego! wielosc psychologow i psychoterapeutow tez swiadczy o tym, ze powaznie podchodza do tematu i stale sie dzieki temu rozwijaja. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uijj

Ktoś wyżej wspomniał o Medicenter. Moim zdaniem – a chodzę tam już kilka dobrych lat – mają dobre ceny w Warszawie biorąc pod uwagę jakość. Gdybyś chciał, to tutaj możesz sobie sprawdzić całą ofertę medicenter.pl/nasz-uslugi/ . Na stronie mają też kompletny cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×