Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna kaśka

Leci mi woda z nosa - co to za choroba???

Polecane posty

Gość tto ja
pisalam ale mnie skasowalo,jeszcze napisze.ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tto ja
jak znajde czas to dzia napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tto ja
tak tak wiem cos na ten temat.JA NAWET JUZ NIE UZYWAM CHUSTECZEK DO NOSA BO BYM KUPOWALA JE NA TONY.BIORE MIEKKI PAPIER TOALETOWY,ROLKA STARCZA MI NA 2 DNI.TO SOBIE WYOBRAZCCIE.NAPISZE MOJ PROBLEM,POLEGA NA TYM ZE MAM SKRZYWIONA PRZEGRODE NOSOWA.LEKARZ PRZYPUSZCZA ,ZE W TYM TKWI PRZYCZYNA I PROPONOWALBY ZABIEG ALE JEZELI TA KRZYWA PRZEGRODA MI NIE PRZESZKADZA W ODDYCHANIU TO JEDNAK PROPONOWAL ZEBYM SIE JEDNAK WSTRZYMALA.BOJE SIE SZPITALI WIEC PRZYSTALAM NA TO I STOJE W TYM SAMYM MIEJSCU A Z NOSA LECI.BYLAM U INNEGO LARYNGOLOGA I ZAPISYWAL MI KROPLE,KROPLE I KROPLE.PEWNEGO DNI UDALAM SIE Z WIZYTA KONTROLNA DO TEDO LEK.I JUZ MIALAM CHORE GARDLO I CZULAM ZE MAM ZAWALONE ZATOKI ALE ZEBY SPRAWDZIC LEK.CZY JEST NAPRAWDE DOBRY I ROZPOZNA CO SIE DZIEJE W MOIM GARDLE NIC MU UPRZEDNIO NIE MOWILAM TYLKO CZEKALAM NA WLASCIWA DIAGNOZE I POWIEM WAM ZE KU MOJEMU ZDZIWIENIU TEN LEKARZ LARYNGOLOG KOZLOWSKI NAWET NIE PISNAL CO SIE DZIEJE W MOIM GARDLE TYLKO ZAPISAL KOLEJNE KROPLE A NA DRUGI DZIEN MUSIALAM ISC DO LEK.1-SZEGO KONTAKTU BO JUZ NIE MOGLAM ODDYCHAC TAK MIALAM ZATKANE ZATOKI I ZAPALENIE GARDLA,TAKI TO BYL LARYNGOLOG I TO BYLY WIZYTY PRYWATNE.TAK WIEC LECI MI DALEJ CIAGLE Z NOSA A JAK MAM KATAR TO KRZYWA PRZEGRODA TAK NABRZMIEWA ZE KATAR NIE WYPLYWA I ZALEGA W ZATOKACH I WTEDY MUSZE BRAC ANTYBIOTYKI A ZIMA TO TAK 1 RAZ W MIESIACU CZASAMI 2 RAZY.MASAKRA.DZIS WALCZE WLASNIE Z KATAREM ZEBY NIE PADLY MI ZATOKI I BIORE CIRRUS,TO TROCHE POMAGA.POWIEM WAM ZE TO TEZ NIE JEST WINA TARCZYCY BO LECZE SIE NA NIA.MAM NADCZYNNOSC A JAK Z NOSA LECI TAK LECI.OSTATNIO MYSLE JESZCZE O TYM ZE DAWNO TEMU BYLAM U LARYNGOLOGA BO LECIALA MI KREW Z NOSA Z TEJ KRZYWEJ PRZEGRODY TYLKO PRZY WYCIERANIU NOSA I PO WYKONANIU WYMAZU OKAZALO SIE ZE MAM NAROSL A W NIEJ BAKTERIE GRONKOWCA.DOSTALAM MASC I MIALAM SMAROWAC OD CZASU DO CZASU JAKBY BYLY NAWROTY TEGO KRWAWIENIA NA CHUSTECZCE TYLKO ZE TE KRWAWIENIA MAM DO DZIS TYLE LAT.TO ZNACZY PARE RAZY W ROKU.MOZE TO BYC PRZYCZYNA TEJ WODY W NOSIE??MOZE KOMUS NASUNIE SIE JAKAS MYSL JAK Z TEGO CIAGLEGO KATARU WYBRNAC DODAM JESZCZE ZE ZADNA ALERGIA NIE WCHODZI W RACHUBE.MIALAM TESTY I BADANIE KRWI I NA NIC NIE MAM ALERGII,WIEC CO TO MOZE BYC?KTO WIE?KTO POMOZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzezonaa
Mam ten sam problem i świetny lek leżcie i nic nie róbcie. To nie będzie wam kapać. Podrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-antidotum
Tez ma katar ktory pojawia sie pod wplywem temperatur,najbardziej sie nasila jak zimno.Ja jestem w cieplym pomieszczeniu to jest spoko a jak tylko wyjde na zewnat to ciagle mi leci z nosa.Bylam u lekarza to mi powiedzial ze z przegroda nosowa wszystko dobrze,zapisala mi jakies lekarstwa niby na uczulenie,zadnych testow mi nie robila,zadnych badan.Na poczatku bralam tabletki i jakies krople ale dalam sobie spokuj.Bo po co mam brac jakies lekarstwa bez zrobienia badan.Jakos sie przyzwyczajilam do nierozstawanie sie z chusteczkami.Moje kolezani to sie smieja ze chusteczka to moja najwieksza przyjaciolka. Pozdrawiam wszystkie smarkate i pociagajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too ja
przyzwyczajenie sie do kapania z nosa nie jast takie proste.tydzien lub 2 to ok.ale jak to trwa latami to dzieki.ludzie narzekaja na katar ktory trwa przecietnie 2 tyg.i maja dosyc a tu mowa o przyzwyczajaniu sie.bzdura,bzdura.ja znowu jestem na etapie mojego zapalenia zatok.glowa peka.ropa z nosa leci.ide dzisiaj do lek.skonczy sie na antyb.potem znowu bedzie woda leciala do nastepnego zapalenia a ja tu slysze o przyzwyczajaniu sie.glupie rady ,ze tak powiem liczylam na prawdziwa pomoc.czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too ja
MOZE COS WIECEJ ZE SZCZEGOLAMI WIESZ O TEJ DZIEWCZYNIE CO JEJ LECIAL PLYN RDZENIOWY?JA BYLAM W PIATEK U LEKARZA 1-SZEGO KONTAKTU.NA ZATOKI DOSTALAM ZNOWU ANTYB.I 7 DNI L4.POWIEDZIAL ZE CHYBA MUSIALABYM SOBIE WYPROSTOWAC TA MOJA KRZYWA PRZEGRODE NOSOWA,A JA SIE BOJE.MOZE KTOS WIE JAK TO WYGLADA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too ja
witam wszystkich kapiacych.ja po przeczytaniu wszystkich opinii i z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec,ze mam swoje zdanie wyrobione na ten nurtujacy nas problem.wiec wszystkiemu winna jest krzywa przegroda nosowa.bo alergie to tu nie wchodza w rachube i nic innego nie pasuje.mi tez by sie zgadzalo to ze musze poddac sie zabiegowi.osoby ktorym leci z nosa i nie wiedza czemu to wam powiem -nawet nie wiecie ,ze macie krzywa przegrode bo ona wcale nie musi dotkliwie przeszkadzac.gdyby mi lekarz nie powiedzial ze jest krzywa to do dzis bym nie wiedziala.zapraszam do poczytania sobie w internecie o prostowaniu przegrody nosowej.jast wszystko opisane w szczegolach i wszystcy prawie skarzyli sie na ciagly katar.ZACHECAM DO POCZYTANIA TO MOZE WSZYSTKO BEDZIE WAM LATWIEJ ZROZUMIEC TAK JAK MNIE.TERAZ TYLKO DECYZJA CZY UDAC SIE NA ZABIEG,JA MAM CYKORA JAK CHOLERA,TO TYLE.POZDRAWIAM I KONCZE MOJE POSZUKIWANIA PRZYCZYNY CIAGLEGO KATARU.JA JUZ ZNAM SWOJA PRZYCZYNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaSADASW
Ja moge z doświadczeni polecić moje sposoby-zazwyczaj przechodzi po tygodniu: najpierw sinupret jezeli nie zadziala ide do lekarz p.k. po robione w aptece na recepte proszki efedrynowe (duzo lepsze od pseudoefedryny w cirrusach acatarach itp) filtry na twarz i cale cialo i raz dwa na tydzien solarium- lampy na nos i zatoki. lampka solna wlacozna na noc najciezsze armaty: wypozyczam lampe bioptron (czy jakos tak) zeptera i nagrzewam tym zoltym swiatlem zatoki tydzien-dwa. Flixonase dostalam kiedys na zatkany nos, nie sprawdzilo sie - ponoc najlepiej sobie radzi ze stanem zapalnym. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaSADASW
CO DO PROSTOWANIA PRZEGRODY nie polecam. ponoc takim mini dłutkiem się po prostu łamie i składa kość i chrząstki. jak dla mnie hardkor. nie zafundowalabym nawet mojemu mezowi chrapaczowi, ktorego sasiedzi slysza 2 pietra wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo też możesz...
.. iść do osoby zajmującej się masażem stóp/rąk/głowy/ciała - pomaga na wiele dolegliwości (akupresura, refleksoterapia). Tudzież akupunktura i inne leczenie dalekiego wschodu. Dużo skuteczniejsze niż nasi 'wielce oświeceni' lekarze, co potrafią tylko badania robić, z których nic nie wynika i przepisywać leki na wszystko, które nie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmarkulata
tez mam ciagly katar od dziecka. zawsze myslalm ze to jest skutek mojego problemu z zatokami.ale jak zauwazyla koezanka powyzej to ten katar ruchowo-naczyniowy moze powodowac zapalenie zatok. bardzo dziwne jest ze z takim ciaglym kapaniem z nosa zmagali sie moja babcia ojciec. mozliwe zeby to bylo dziedziczne? naorawde czasem mam dosc, szcegolnie jak jem w obecnosci innych osob, okropnie mi glupio ze musze wycierac i siakac kiedy oni sporzywaja posilek.mmm apetyczne co nie. kurde lekarze sa do bani ;| slyszeliscie o jakims przecieciu nerwu co ponoc pomaga na taki rodzaj kataru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too ja
WITAM MSZYSTKICH.JA CHCE SIE PODZIELIC SWOIM EKSPERYMENTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too ja
TAK TAK MAM DOBRA WIADOMOSC.SPROBOWALAM I MI POMOGLO WIEC PODZIELAM SIE Z WAMI MOIM DOSWIADCZENIEM.WZIELAM DUZE OPAKOWANIE LEKU CIRRUS,ON UDRAZNIA NOS I TRZEBA OD LEKARZA WZIASC NA RECEPTE MUCOFLUID NIE POWINNO BYC PROBLEMU Z WYPISANIEM RECEPTY,TEN LEK USUWA NADMIAR WYDZIELINY.POWIEM WSZYSTKIM ,ZE JEST KOLOSALNA ROZNICA,TERAZ TO SOBIE DMUCHAM W CHUSTECZKE MOZE TRZY RAZY NA DZIEN.BOMBA.TYLKO CIRRUSA TABLETKE RANO I WIECZOREM.TABLETEK TYLE MUSICIE KUPIC TYLE ILE BEDZIE DAWEK MUCOFLUIDU,A TEGO TO TRZY RAZY DZIENNIE PO JEDNYM PSIKU DO KAZDEJ DZIURKI.JEZELI POCZUJECIE ROZNICE ALE NIE DO KONCA ZADOWALAJACA TO TA KURACJE PRZEDLUZCIE O DWA TYGODNIE I WTEDY TO CIRRUSA 1 TABLETKE RANO I MUCOFLUID 2 RAZY NA DZIEN.POTYM WSZYSTKIM PRZERWA I OBSERWACJA.JAK BEDZIE OK.TO POTEM MOZECIE PONOWIC KURACJE TAK PO 1 MIESIACU DO DWÓCH MIESIECY PRZERWY.MI POMOGLO MOZE WAM POMOZE A JAK POMOZE CHOC TROCHE TO PODZIEL SIE SWOIM EKSPERYMENTEM TAK JAK JA SIE DZIELE Z WAMI.JESZCZE WAZNA INFORMACJA.TA KURACJA NIE JEST SZKODLIWA DLA PRZECIETNYCH LUDZI BO NIE WIEM MOZE CHORUJECIE NA JAKIES TAM CHOROBY TO TRZEBA BY SIE ZAPYTEC LEKARZA CZY MOZECIE TE LEKI PRZYJMOWAC.MOJ LEKARZ NIE MIAL PRZECIWSKAZAN.NAPISZCIE JAK WAM POSZLO.POZDRAWIAM I CZEKAM NA DOBRE EFEKTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaia
tez tak mam i juz nie daje rady sobie z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram tam tam
Moim zdaniem to jest alergia. Najlepiej przejść się do alergologa na testy. Teraz jest na ich wykonanie najlepszy moment. Polecam też stronę alergianapylki.pl tam można znaleźć dużo informacji o alergii i o sposobach jej leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too ja
zapomnialam NAPISAC,ZE WCZESNIEJ ROBILAM TESTY ALERGOLOGICZNE I NIC NIE WYKAZALY I Z KRWI TEZ MIALAM TESTY CZY NA COKOLWIEK MAM UCZULENIE I NIC.LEKARZ STWIERDZIL,ZE WINA LEZY ZE STRONY PRZEGRODY NOSOWEJ-SKRZYWIONA.GDYBYM MIALA PROBLEMY Z ODDYCHANIEM TO PROPONOWAL OPERACJE ALE JAK MI TO NIE PRZESZKADZA W ODDYCHANIU TO BY TO TAK ZOSTAWIL,WIEC DLATEGO NIE ZDECYDOWALAM SIE NA OPERACJE TYMBARDZIEJ,ZE NACZYTALAM SIE JAK TO WSZYSTKO SIE ODBYWA I MOWIE WAM-MASAKRA.SAMA ZACZELAM KOMBINOWAC NAD TYM WYCIEKIEM Z NOSA I SPROBOWALAM TYCH SRODKOW FARMAKOLOGICZNYCH JAK CIRRUS I MUCOFLUID I JEST POPRAWA WIEC NAPISALAM JUZ O TYM DOSWIADCZENIU NO I POLECAM SPROBOWAC A NIC NIE ZASZKODZI.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwe2312
ja z kolei bardzo często ma taki rodzaj kataru- ale nie jest to woda tylko normalny katar, np. przy wysiłku fizycznym, ale szczególnie jak jest duża różnica między temperaturami... mam tez nadwrażliwosc na bodzce typu dzwięk- często drażni mnie jak ktoś głośna gada, nie znosze wełny bo mnie szczypie, azi mnie tez światło... mam prowdopodobnie zespół aspergera- jest to lekka forma autyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krapo
POLIPY!!! Moja mama borykala sie z podobnymi dolegliwosciami. Ciagle leciala jej woda z nosa i miala non stop katar. Chodzila do wszystkich lekarzy i byla leczona na wszystko - alergia, zatoki itp. Zbiegiem okolicznosci moja mama zostala zbadana za granica. Po dluzszych badaniach okazalo sie ze ma POLIPY. lekarze to sprawdzili za pomoca malej kamerki ktora wpuscili do nosa ( przykre ze nie mogli jej tego w polsce zrobic, by zaoszczedzilo to cierpienia, zdrowia i pieniedzy. Poczytaj o tej chorobie i moze potpowiedz swojemu lekarzowi cos w tym kierunku, bo nigdy nie wiadomo, moze to wlasnie Ci dolega Zycze powrotu do zdrowia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczący nos
witam, moze ktos by napisal jakis sposob by zatrzymac te kapanie z nosa, bo jak narazie to kazdy opisuje swoj przypadek, ktory i tak nie rozni sie niczym od innych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too ja
WITAM.MI JUZ TAK NIE CIEKNIE Z NOS I NAWET ZATOK NIE MAM TAK CZESTO CHORYCH.JEZELI KTOS WCZESNIEJ CZYTAL MOJE PROPOZYCJE TO WIE CZYM SIE KUROWALAM A TERAZ WCINAM JESZCZE CZOSNEK I REWELACJA.TEJ ZIMY JESZCZE NIE MIALAM KATARU ANI ZATOK JEST OK.SAMI ZDECYDUJCIE CO WAM POMAGA.MAZ SKARZY SIE NA ZAPACH Z UST ALE WARTO SIE POSWIECIC.NIE JEM CZOSNKU CODZIENNIE MOZE TRZY RAZY W TYGODNIU ALBO RZADZIEJ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakijanos
zrob jeszcze raz testy.ja jestem alergiczka co robie testy to zawsze wychodza inaczej. raz byłam uczulona na kurz domowy (masakra bo tego to wogole nie da się wyeliminowac),potem wyszło ze nie. wyszło tez ze jestem uczulona na siersc kota, przy nastepnych badaniach wyszedł wynik zerowy. pomogło tez 4-letnie odczulanie ( alertic lub alegrovit juz nie pamietam) oraz przyjmowanie codziennie tabletki odczulającej flonidan lub loratadyna.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
majeranek a dokładnie herbatka z majeranku as wyleczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrapper
mniej koki, opanujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj to najlepiej
Wow i tu Dariusz jest,pewnie jakis dystrybutor handlowy firm farmaceurtcznych,tak jasna tam mozesz wszystko sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
Ocho zaczeło się :) Śledzisz moje wszystkie watki i wiadomości? Jestem mile zaskoczony. Sądziłem ,że poprostu usuniecie moje posty, zamiast podważać moją wiarygodność nazywając mnie handlowcem firm farmaceutycznych. Jak na to wpadłeś? Mój post przesyla jakas informacje podprogowa o ktorej nie wiem? Jesli szczytem mozliwosci intelektualnej "expertow" udzielajacych rad chorym na tym forum jest podsumowanie mojego postu zdaniem: "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
"hehe Dariusz wez sie nie osmieszaj"to zdecydowanie przeceniłem was i mam nadziej, że jak najwiecej ludzi przeczyta moj post. Moj poprzedni post jest moim wlasnym pogladem i niechce nikomu narzucac swojego zdania. Kazdy z nas ma na tyle rozumu ,ze sam wie co jest dla niego najlepsze. Wspomnailem o serwisach diagnostycznych bo wiem ,ze ludzie nie zdaja sobie sprawy z istnienia takich narzedzi, a moga byc one bardzo pomocne. Ja z tego nic nie mam. Nawet srednio rozgraniety człowiek zobaczy ,że serwisy ktore zaproponowalem nie sa nastawione na komercje (nie ma na nich zadnych reklam i w wiekszosci utrzymuja sie z funduszy unii europjskiej). Jesli twoja kolejna riposta bedzie na podobnym poziomie to wybacz ,ale nie bede tego z toba ciągnął. Jeśli masz natomiast jakieś powazne pytania lub ciekawe spostrzezenia to mozemy podyskutowac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolekcjonerSnuff
Polecam raz na godzinę-pół godziny do jednej i do drugiej dziurki bardzo rzadką tabakę biała - Elephant White 44 z Indii (nazwa zwyczajowa Biały Słoń). Z uwagi na silne działanie tabaki błyskawicznie wysusza śluzówkę i pozwala na godzinny odpoczynek od lejącej się wody z nosa. Sprawdzałem i działa znakomicie! Koszt tabaki to ok 50 zł za 30g. Spory wydatek ale warto. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
ale ten katar zalega ci wnosku czy jest wodnoisty i sam wylatuje jak woda z kranu? bo raz piszesz ze ci zalega czyli jest gesty a raz ze leci woda. zrob jeszcze raz testy-a kiedy robilas? w jakim miesiacu-moze robilas wtym okresie kiedy pylenie nie ejst takie mocne i ci nic nie wyszło,bo ja bym jednak przeswietlila tą alergię. mi raz wysłżo ze jestem, uczulona na siersc kota, a na psa nie,innym razsem ze na kopta nie a na psa tak.i raz wyszło uczulenie na kurz domowy (roztocza) a innymrazem zero.wiec te testy tez nie sa miarodajne i trzeba je powtarzac. poza tym mozesz miec skrzywioną przegrode nosową. i jeszcze jak mozesz to wytłumacz jaki jest ten katar gersty czy wodnisty i dlaczetgo raz piszesz ze ci zalega a raz ze sam wylatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×