Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Margrit

czy aparat z takimi parametrami warto kupic?

Polecane posty

Prośba ... czy kupilibyście aparat o takich parametrach?Aparat ma być do zdjęć z wakacji itp do żadnych wyższych celów.Nie napiszę marki bo ludzie są uprzedzeni do niektórych ... Matryca CCD : 6 mln pix Rozdzielczość obrazu : 2816 x 2112, 2048 x 1536, 640 x 480 Pamięć : wew. 22MB, xD-Picture Card (max. 1 GB) Czułość (ISO) : auto (80-320) Obiektyw : 38-114 mm, F3.1-F5.9 Balans bieli : auto Zoom : optyczny: 3x, cyfrowy: 4x Zakres ostrości : od 10 cm Macro : od 10 cm, super macro od 5 cm Migawka : 4-1/2000 sek. Lampa błyskowa : auto, redukcja czerwonych oczu, błysk dopełniający, wyłączona Format zapisu dan. : JPEG, QuickTime Motion JPEG Dźwięk : nie Video : tak, 320 x 240, 15kl./sek., dł. limitowana kartą Złącza : USB, TV out, zasilacz sieciowy Wyświetlacz LCD : 2.5\" 110000 pixeli Stabilizacja : nie Zasilanie : 2x AA Waga : 130 g Wymiary : 96 x 63 x 25 Kolor : srebrny Wielkość aparatu : mały Klasa aparatu : stylowy Gwarancja : 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
a jaką on ma wielkość fizyczną matrycy??? (w calach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cena
jeśli to ma byc aparat do zdjęc z wakacji, to mysle ,ze można kupic. Zresztą możesz porównać z ofertami na Allegro, a być może coś innego wybierzerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaką ma wielkość fizyczną matrycy - w opisie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
sprawdziłam ma wielkość 1/2.5" - ja bym nie kupiła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×