Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mario1977

Nigdy nie chciałem się ożenić

Polecane posty

Gość ja czyli ja ona
kobita go pewnie cisnąć zaczyna...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
a my nie rozumiemy ciebie i co... bedziemy sie tu o to spierac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
zaluj bo tracisz, po co sobie oszczedzac milych chwil na ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy 3 lata ze soba, mieszkamy razem od ok. 2 lat i wiemy ze tak juz zostanie. Jest nam dobrze tak jak jest i RAZEM doszlismy do wniosku ze nie chcemy tego zmieniac nawet poprzez ślub. Czy uwazacie mnie za kogos gorszego w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
nie, to chyba ty uznales tych co biora slub za gorszych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czyli ja ona
profesorze--->nie jestes czaqsem asekurantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie, zyjcie, kochjajcie sie, zawierajcie sluby i takie tam. Robcie jak chcecie, tylko pamietajcie ze nie wszyscy maja takie przekonania jak Wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
kazdy zyje tak jak uwaza za stosowne, ja nie wiem czym sie tu podniecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
no ale to ty zaczales gadac o tym ze nie rozumiesz tych co sluby biora hehe czy masz jakies problemy z tym ze nie masz slubu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
mysle ze zawarcie zwiazku malzenskiego bardzo umacnia zwiazek, to jest cos niesamowitego co przezywa sie razem, a potem jest bardzo milym wpsomnieniem nie chodzi o caly ten szum w okol o gosci itp ale o ta chwile powedzienia sobie przy swiadkach ze chcesz byc z druga osoba, mysle ze to moze miec duzy wplyw pozytywny na przyszlosc zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie uwazam ich za gorszych, nie obrazilem nikogo, no chyba ze okreslenie \"głupi papierek\" mozna nazwac obrazliwym. Staram sie nie obrazac nikogo, nawet jesli go nie rozumiem. Asekurantem nie jestem, wierz mi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
ale nie zarzucaj nam ze cie nie rozumiemy, bo to ty pierwszy wobec nas okazales niezrozumienie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze, mozliwe ze tak jest. A kto wie, moze kiedys zrozumiem istote małżeństwa i jeszcze sam bede tak przed wszystkimi przysiegal ;) Jak widzicie nie krytykuje i nie jestem jakims ciemniakem nie liczacym sie ze zdaniami innych.. Pozyjemy, zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wezme slub
jak mi bedzie do czegos potrzebny, cos typu podatki, w innym wypadku po co? po to by byly klopoty przy rozstaniu, dosc innych klopotow i utrudnien w zyciu sie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wezme slub
p.s. dla mnie najgorszym w slubach jest zmienianie nazwiska przez kobiety, bleeeeeeeeee, tak manifestowac swoja uleglosc, bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
no dobra, mozemy sie nie rozumiec, ale sie tolerujmy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
z nazwiskami bywa roznie, czasem chlopak ma fajniejsze nazwisko niz kobieta i dzieki temu ona moze miec tez fajne;)) to taki maly plusik:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
prof eugeniusz dobrze ze myslisz ze mozesz sie zmienic;) najwazniejsze to byc swiadomym tego ze ludzie sie zmieniaja wystarczy rozumiec i chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
poza tym mozna pozostac przy swoim nazwisku, albo tak jak ja-miec dwa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wezme slub
gadanie, swoje nazwisko zawsze jest fajniejsze bo jest wlasne i okresla tozsamosc, a to ze chlopak ma fajniejsze to mydlenie oczu sobie i innym, dlaczego to chlopcy prawie nigdy nie zmianiaja na nazwiska dziewczyn, czy dziewczyny zawsze maja brzydsze nazwiska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
jeju... nie ma sie czym przejmowac tylko nazwiskiem... toz to nie jest najwazniejsze w slubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
nie bierz tego co napisalam tak doslownie, ja tam nie mam nic przeciwko zmianie nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
jak sie ktos przejmuje rzeczami typu nazwisko to niech rzeczywiscie slubu nie bierze, bo nie rozumie jego istoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wezme slub
jasne!!!! zmien sobie jeszcze imie i twarz, to tez nie jest najwazniejsze, najwazniejsza jest milosc przeciez!!! tylko dlaczego nie na zasadach roznowsci!!! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
to na pewno bedzie dziwne uczucie zaczac mowic nazywam sie agata ...... i dalej juz inaczej niz bylo:) ciekawe jak dlugo mozna sie mylic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
ale nie ma przeciez przymusu zmiany nazwiska, a jesli ktos tego chce to w czym problem... ja tam nie mialam z tym problemu i nikt mi go nie wmowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
a ja wezme slub ale twarzy i imienia sie nie zmienia:P zmienia sie tylko nazwisko :):) (jakby co to byla ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×