Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość aaa...
very ale ja juz wyslalam do niego ze trzy smsy z zapytanie co sie dzieje , dlaczego nie odpisuje , na zaden nie odpisal jakas przyczyna tego musi byc , milczy juz ponad tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
hmmm... to moze poczekaj...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
no lwasnie cxekam juz tydzien powoli odchodze od zmyslow tak mi namieszal a teraz milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_
dzisiaj snilo mi sie ze jestem na uczelni i niedlugo zaczynaja sie zajecia ale okazuje sie ze beda one w innym budynku uczelni, ja nie ide od razu z grupa bo w tym budynku w ktorym jestem sa jacys "bandyci" wiec musze ratowac sytuacje jak zwykle :P po wszystkim patrze na zegarek i zajecia trwaja juz prawie pol godziny wiec decyduje sie nie isc, po zajeciach dzwoni do mnie kolezanka z ktora sie jeszcze nie widzialam w tym dniu i pyta czy u mnie wszystko ok, czy po wakacjach jeszcze nie wrocilam i czy mam jakies problemy.. oprocz tego snilo mi sie jeszcze ze ustalam dokladny termin wyjazdu na ferie z kolezanka.... domyslam sie ze robilam to w snie bo w rzeczywistosci boje sie ze ona zmieni plany, bo ma teraz nowego chlopaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
oki, rekiny, złodziejaszki i ratowanie swiata. Jak sama stwierdziłaś- zawsze masz jakąś misję do wypełnienia. Inni sobie spokojnie idą na zajęcia- ale nie TY. Dlaczego? bo czujesz, ze na Tobie spoczywa odpowiedzialność. I Ty tą odpowiedzialność za to , co się wydarza bierzesz na siebie- przyjmujesz. A nie musisz. Bo mogłabyś na przyklad to zwyczajnie olać. Nie zajmować się tym wcale , isć z innymi na zajęcia na uczelni lub robic coś innego. Pytanie więc brzmi: za co się czujesz odpowiedzialna, nadopowiedzialna w zyciu? kto tą odpowiedzialność na Ciebie nakłada? Kto Cię ocenia? i dla kogo to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_
kto mnie ocenia? - wszyscy .......bo dla wielu osob jestem jakims tam wzorcem, szczegolnie dla tych ktorzy znaja mnie powierzchownie.... wiec czuje sie odpowiedzialna zeby zachowac ten dobry wizerunek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
a Ci, którzy znają Cię dobrze, czy przed nimi tez musisz trzymać wizerunek? Czy oni takze Cię oceniają? Czy jest osoba, na której opinni Ci szczególnie zalezy? I jaki to jest wizerunek? czego dotyczy? jesteś odpowiedzialna za zachowanie wizerunku- ale zawsze wobec kogoś- co oznacza, ze albo obawiasz się, ze ktos odkryje Twoją prawdę lub też czujesz się dojrzalsza niż inni? jest może jeszcze jakaś inna opcja, której nie wymieniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_
dzisiaj snilo mi sie zdjecie kolezanki za ktora nie przepadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjus
hej Very!nie wiem czy jeszcze zagladaz do tego forum,ale zauwazylam,ze swietna z Ciebie "tlumaczka snow".wiec,jesli masz ochote potrenowac.... 1.sni mi sie czesto ze mj chlopak mnie zdradza,caluje kogos,rozmawia w mojej obecnosci tak mocno,ze odbiija sie to na mnie zle,nie przypominam sobie czy sa to sceny lozkowe,ale sama obencosc innych kobiet i to zainteresowanie.budze sie i ciesz ze to tylko sen.jestesmy od roku razem,tylko ja i on pierwszy raz przezylismy taka milosc jaka jestesmy my,mamy po 23 lata.to jest piekne,ale skad te sny?czy mogl miec z tym zwiazek,to ze moi rodzice sa po rozwodzie z winy zdradzajacego ojca????? 2.corz zadziej,ale sni mis ie to,jest to jak na jawie.ze otwieram oczy ,jest ciemno,czuje obecnosc drugiej osoby.moje cialo jest zdretwiale,nie moge sie poruszyc,krzycze ale nikt mnie nie slyszy,bo krzyk jest tlumony.dusi mnie ta osoba,albo oddzialywuje tak ze cale cialo mam spiete i blokuje wzelkie ruchy.przy pierwszych razach byl to mezczyzna,bo mowil do mnie,ale w jakims dziwnym jezyku.jesli mozesz to odpisz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze, jesli sie da o wytlumaczenie pewnych sennych kwestii;) ostatnio czesto..bardzo czesto sni mi sie rzeka ze do niej wchodze, woda jest ciepla, plyne wzdluz niej w przeciwpradzie, bez zadnego wysilku... i nigdzie nie doplywam, bo albo wychodze z tej wody na jakas trawe, albo po prostu sie budze.... i jeszcze jeden sen, ktory mialam co prawda pare lat temu...ale jestem ciekawa co moze oznaczac....snilo mi sie ze bylam psem..dalmatynczykiem:) i biegalam po lesie z jakims malym kundelkiem. tamten mniejszy wpadl w jakies sidla.zaczeli nas gonic jacys ludzie, ja chcialam pomoc temu malemu, ale jemu sie drastycznie wyrwala lapkaz tych metalowych obreczy sidel/czy co to bylo.../ i kazal mi uciekac, a sam sie schowal...i ucieklam... wiec.. z gory dziekuje,za ewentualne wytlumaczenie tej rzeki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Haj Ala;-) zaglądam na topik i podlewam, jak stary ogrodnik;-) czy tez raczej ogrodniczka;-) sen 1: to jest bardzo prawdopodobna wersja... pojawianie sie tych snów ma swoją przyczynę, a jeśli w Waszej relacji jest "czysto" (przy załozeniu , że oboje jesteście ok i fair względem siebie) to szukałabym w najbliższych relacjach uczuciowych - czyli albo wzajemne relacje rodziców, albo przeszłe związki i doświadczenia tego czasu.... sen nr2 jesli dobrze zrozumiałam - we snie pojawiał sie mężczyzna, który Cię dusił. Od pewnego czasu już nie jest to mężczyzna? od jakiego czasu i kim ta osoba obecnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
mi tu-----> w tym śnie o rzece wydajesz się byc rozczarowana, ze nigdzie nie doplywasz, choć przyjemność i łatwość pływania w rzece jest obietnica czegos wyjątkowego... Pytanie: gdzie byś chciała dopłynąć? na jakim brzegu chciałabyś się znależć w swoim życiu? sen o dalmatynczyku;-) hmmm... ciekawy;-) wydaje mi się, że ten sen miał związek z jakąś konkretną sytuacją. Przypominasz sobie coś z tego czasu? Chciałaś komuś dać wsparcie, lecz to się nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziekuje bardzo :) co do tego brzegu...faktycznie sama nie wiem, czego chce w tym momencie w zyciu..... :) co do psa...to bylo jakies 6 lat temu, i nie pamietam kompletnie, co sie wtedy dzialo... ale sen byl piekny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjus
hello,dzien doberek. wiec czulam na poczatku jakby to byl mezczyzna,.sciagal ze mnie koldre czasem.poznije jakos przez sen zaczelam sie modlic,ale nie moglam sie poruszyc wiec przezegnanie sie bylo nielada wyczynem.na samaym poczatku byl to mezczyzna.pozniej tylko przychodzila do mnie jakas "plama".cien,itp.nie potrafie juz stwierdzic czy to meskie czy zenskie paskudztwo.zaczelo sie to w 3 liceum ,a teraz mam juz 23 lata..przychodzi coraz zadziej,ale od moemntu kiedy zamieskalam razem z chlopakiem nie ma "tego czegos" sporo. czasu.ostatni raz w maju.zalezy od mejsc w ktorych spie,tzn,wynajmowalam mieszknie i lezalam glowa do drzwi,wiec jak to cos przybywalo to jkaby drzwi sie otwieraly i wchodzily niskie postacie,jak karly.nie moglam zidentyfikowac postaci,ale wiem ze cos niskiego i zlego.kiedys nawet bylam z tym u ksiedza,ale nie umial wytlumaczyc,powiedzial ze jakby atakowal mnie zle moce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
napisz coś więcej o tych karłach.... co robiły, z czym lub z kim Ci się kojarza takie postacie? jaka rolę miały względem "cienia"? Czy masz obecnie kontakt z ojcem? jaki jest ten kontakt? Jakie masz uczucia do swojego ojca obecnie? Wydaje się, ze bedąc blisko ze swoim chłopakiem czujesz się "bezpieczniej" i znajduje to swoje odbicie w przerwie w pojawianiu sie niezbyt miłych gości w snach. To dobry znak. Jednak nawracające sny to problemy domagające się rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manta_Maniak_Głośniki_Myszki_K
szitaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
co znaczącego wydarzyło się w 3 klasie liceum w Twoim żcyiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjus
w 3 lo ic sie nie wydarzylo.w zasaszie nic takiego o czym sobie pomysle i napawa mnie strachem.co do karlow to takie male cienie,zreszta jak reszta tych "osob".z tata mam dobry kontakt,pomimo tego ze mieszkamy od siebie maseeeeee kilometrow,jest zadszy ale stal sie duzo lepszy,moze dlatego ze jestem doroslejsza juz.co do tego cienie,mezczyzny ktory przychodzil do mnie pierwzym razm,bo pozniej juz tylko jakies plamy trudne do zidentyfikowania to on sie na mnie kladl,i sciagal koldre.czy na prawde cos bylo to wspolnego z tata....zeby bylo jasno-nie bylam nigdy molestowana.najgorsze jest to odretwiene,bo nicnie mozesz zrobic.jak mowilam Tobie ostatim razem mialam taki koszmar w maju tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
wiec moze to dotyczy relacji miedzy Twoimi rodzicami? czy wiesz cos , czego nie powinnaś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie.,.....oto fragment mego snu... snilo mi sie,ze bylam wjakims centrum handlowym kolo dwroca kolejowego. spotkalam tam anuczyciela od historii...czekalismy na jakas mlodziez z wymiany(a byla taka w szkole) byli oni z turcji(w realu z niemczech,choc aj w niej nie uczestniczylam) byli oni muzulmanami dosc twardymi(dzien wczesniej sie o tym an histrze uczylam) bylam z matką i ow nauczyciel zapropnowal kawe i ciastko:P potem wraz ze znajomymi chodzilismy po ulicach(chyba to byl krakow) potem znow na dworzec...bylam w takim przejsciu podziemnym i poznalam te turczynki...jedna z farbowanymi blond wlosami,byla dosc mila i mi powrozyla...tzn.wziela moj prawy lokiec i cos tam sie patrzyla i powiedziala,ze osoba ktora mi sie podoba jakby ma zle oczy i wogole jest zla..bylam tym zdziwiona i takie tam...potem sie o 5 obudzilam... Dodam,ze podoba mi sie pewna osoba...choc do typow spod ciemnej gwiazdy nie nalezy o nie.... aczkolwiek nie chcę sie w zaden zwiazek angazowac...boje sie ,nie potrafie okazywac uczuc,wydaje mi sie to zabawne dziwne i straszne....:O zauwazylam ,ze od pewnego czasu ten ktos jakby w moją strone zerkal itd,chyba na to jak sie w otoczeniu zachowuje(tzn.jestem tam niesmiala.a to przeciwienstwo mej realnej osobowosci)... zresztą mam od wczoraj jakiesz dziwne przeczucie,ze sie spodobalam:O a wogole przerazilo mnie to,ze gdy po przebudzeniu sprawdzalam godzine,patrze a tam dostalam spoznionego smsa ,z codziennym horoskopem(zawsze przychodzil wczesniej)a bylo tam anpisane,ze ktos od jakiegos czasu o mnie niby mysli,i siemam o tym zorientowac... Musze przyznac,ze od tego momentu me zauroczenie ostyglo....nie wiem,ale gdy ktos sie zaczyna starac o me wzgledy momentalnie go odrzucam,zmieniam swe nastawienie,czuje zlosc...:O zresztą,kij wie, moze mysli,ze jeste taką uleglą niesmialą dziewczynką i chce sie mną pobawic:O A do takiego typu osoby abrdzooo mi daleko...jestem wladcza, uparta,impulsywna,kaprysna..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam,ze o zauroczenie zaczelo sie od tego,ze mi sie ow osobnik przysnil.tzn ,ze z nim gadalam, i ze mi sie spodobal....wczensiej znalam go z widzenie...wydawal sie dosc interesujący ale nie az tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaa_
czesc very :) snilo mi sie dzis ze jestem na zakupach z moim bylym facetem i w pewnym momencie on zaproponowal zebysmy sie zareczyli, wiec zaczelismy chodzic po sklepach jubilerskich zeby kupic cmi ladny pierscionek zareczynowy. Bylam bardzo szczesliwa. W pierwszym sklepie na wystawie nie bylo zadnych pierscionkow, wiec kobieta ktora tam sprzedawala wyciagnela jakis jeden pierscionek spod lady. Ogolnie nie podobal mi sie ten sklep bo chcialam poogladac rozne pierscionki, wiec wyszlismyz niego i postanowilismy jechac do innego centrum handlowego. w samochodzie ja usiadlam z tylu, a moj byly facet nazywal mnie "mala" nigdy w ten sposob do mnie nie mowil... i ja zobaczylam sie w lusterku ze mialam na glowie czapke,a nigdy nie chodze w czapce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo ja tez o butach!! Snilo mi sie ze chce zalozyc moje nowe buty (brazowe) a na nich widze plamke krwi. Co to moze oznaczac?? Dodam ze jestem w ciazy i czekam na decyzje o przyznanie wiekszego mieszkania, (moze to ma jakies znaczenie).... Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very....
gdzie ejstes kobito ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
śniła mi się krzywa tęcza :o nie rozumiem tego snu zupełnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Czesć Dziewczyny;-) żyje i wróce tu, tylko musze sie rozpakować i pozałatwiac najpilniejsze sprawy.;-) postarama sie w niedziele wieczorem. Cieszy mnie ogromnie, że topik sobie żyje;-) dzieki Wam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×