Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość very
nie znam się na snach, uczę się i obserwuję, i nie mam monopolu na rację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam ostatnio erotyczny sen z udzialem kobiety ,a nie mezczyzny,a nie jestem less...Wiec akurat tego w senniku nie znajde,a bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
znasz tę dziewczynę? jakie były okoliczności? co czułaś, co myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very//❤️Nieznam tej dziewczyny.To bylo gdzies na klatce schodowej w jakims bloku.Ja osobiscie nigdy w bloku nie mieszkalam.Bylo mi w tym snie wybaczcie,ale tak czulam-cudownie.Hym...a moze to znak,ze jestem bi?he...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
a moze bycie bi to nic złego? :-) ponoć 40% spoleczeństwa jest biseksualna- tak gdzieś wyczytałam na internecie. Może to tez być obraz,który się pojawił we śnie z powodu zranienia, zawodu w relacjach mesko-damskich... jestes obecnie bez partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Twoja stopka brzmi dośc znacząco.... Jak postanowienie, że juz nigdy na nikogo się nie otworzysz, tak na wszelki wypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady--> Może ja też nie jestem specjalistka od snów, ale sny erotyczne różnego rodzaju, z kobietami, parami itp. są uznawane przez seksuologów za całkowicie naturalnym stanem, nawet u osób zupełnie heteroseksualnych. Są pewne granice oczywiście. Najczęsciej pojawiają się w wieku dojrzewania, a kończą po osiągnięciu dojrzałości emocjonalnej. Tak to już bywa, że gromadząc wiedzę na temat życia seksualnego, poznajemy różne rzeczy, myslimy o nich, jesteśmy ciekawi, a w rzeczywistości nie muszą one byc obrazem naszych, że tak powiem \"długoterminowych\" preferencji. To tyle co kiedyś wyczytałam i dowiedziałam się z rozmów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venika
napisałam dwa listy mam nadzieje ze jakis do Ciebie dojdzie daj znać jakby co pozdrawiam Venika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_
snilo mi sie ze w domu sa jacys znajomi i nieznajomi (tacy w stylu rybakow albo podroznikow) i w domu jest jakies niebezpieczenstwo a oni kaza mi samej sobie z nim poradzic, zostawiaja mi taki dlugi gruby sznur bo okazuje sie ze tym niebezpieczenstwem jest rekin ktorego mam zlapac... jest on w kuchni i plywa tak jakby pod podloga (nie widze go) tylko widze ze cos sie rusza... no i ja przygotowuje sie zeby go zlapac chociaz bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
hmmm, pytanie dlaczego sprawa dotyczy kuchni... co takiego wydarza się w kuchni w Twoim domu? czy mają tam miejsce jakieś znaczące zdarzenia? rozmowy? stale ktoś tam przebywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
mam też skojarzenie z filmem anaconda... oglądałaś go ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_
w kuchni prawie bez przerwy przebywa moja mama, a tego filmu dawno nie ogladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
czy masz obecnie jakiś konflikt z Mamą, który wynmaga od Ciebie "zebrania się w sobie" i pokonanie jakichś trudności? przełamanie się lub coś w tym stylu? Nawet jęslki się tego boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_
ja zawsze mam z nia jakis konflikt, ale jakiegos nowego konkretnego raczej nie.. chociaz moze nie moge sobie teraz przypomniec.. poczekam az wroci do domu ;/ a dzisiaj snilo mi sie ze gdzies sie wybieram (nie pamietam dokladnie gdzie) ale jestem w poblizu miejsca w ktorym mieszka moja ex-przyjaciolka, nie chce jej spotkac wiec spogladam czy nie wychodzi akurat z domu, no i oczywiscie akurat wychodzi i idzie po schodach (ja stoje na gorze), ma dluzsze wlosy niz wtedy gdy ja ostatnio widzialam i ogolnie lepiej wyglada, szybko uciekam i chowam sie kladac sie na ziemi pod takim jakby podestem, w tym czasie idzie jakas nieznajoma dziewczyna (super laska, wyglada jak modelka, ubrana na bialo w tak krotka spodniczke ze widac jej paski od bialych ponczoch) schyla sie, a ja jej mowie zeby nie mowila nikomu ze tu jestem, ona mowi ok, ale wola swoja kolezanke (tez ladna ale juz nie ubrana na bialo) i obie sie ze mnie cicho smieja. pozniej sie przebudzilam i nastepny sen: wybieram sie z dwoma kolezankami na jakis koncert do Niemiec, ale chyba nie za bardzo mam ochote jechac bo gdy juz stoimy na dworcu to ja je przepraszam i rezygnuje, nasze bagaze stoja na lawce kawalek od nas, podbiega do nich jakis chlopak i je kradnie, w jakis sposob udaje nam sie je odzyskac, sytuacja powtarza sie kilka razy, az w koncu mnie udaje sie zlapac tego kolesia, trzymam go i czekam dosc dlugo na kolezanki ktore poszly po policjanta, w koncu policjant przychodzi, zakuwa go w kajdanki i na tym koniec. nie jestem pewna czy to byly te same kolezanki z ktorymi mialam jechac na ten koncert czy tamte pojechaly a ja juz jakies inne spotkalam na dworcu. pozdrawiam very i z gory dzieki za "objasnienia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
hmmm, ten sen pierwszy o kolezance przed która się ukrywasz;-) pokazuje stary mechanizm jak świat: dlaczego gdy czujemy się niezbyt pewnie zamiast przechodząc rzucic przez ramię cześć znajomej wolimy się schować np. za stertę wyprzedawanych w markecie butów? (przypadek autentyczny z życia ;-) ) Czy czynisz sobie jakies wyrzuty o wychłodzenie Waszej przyjaźni? pojawiaja sie "laski" i ex przyjaciółka tez dobrze wyglada, znaczy się lepiej- czy nie jestes zadowolona ze swojego wyglądu? porównujesz się do innych dziewczyn? drugi sen- jest własciwie tym samym co ten o rekinie pod podloga w kuchni;-) znowu pojawia się schemat: są osoby, które patrzą czy dajesz sobie radę w niebezpiecznej sytuacji: sa obserwatorami i Twoją widownią. W snie o rekinie przymierzasz sie do pokonania wlasnego lęku, w tym drugim: dajesz sobie swietnie radę i uziemiasz złodziejaszka- czyli postep;-) gratuluje udanej akcji!:-D oba te sny pokazuja , ze wydarza się pewien proces- Ty się zmieniasz- to co jest przyczyną pojawienia sie tych snów wydarza się własnie teraz w Twoim zyciu. Jak mówili starożytni Chińczycy "przekraczasz wielką wodę" czyli pojawił się sprzyjajacy czas do zrobienia "dużej zmiany". Czy potrafisz to odnieść do jakiejś obecnej sytuacji z Twojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_
jeśli chodzi o ex-przyjaciolke to ja chetnie mialabym nadal z nia kontakt i chetnie wrocilabym do takich relacji jakie mialysmy dawniej, ale wiem ze tego sie nie da zrobic, bo ona tego nie chce (jest zbyt dumna) wiem ze do konca zycia zostalby miedzy nami taki dystans jaki powstal i moze dlatego to ukrywanie sie we snie a co do zmiany... to faktycznie chce teraz dokonac dosc duzej zmiany w zyciu, ale caly czas sie jeszcze nad tym zastanawiam, bo mam pewna bariere do pokonania, tylko dalej nie rozumiem tego motywu z kuchnia, bo to raczej nie moze sie odnosic do mojej mamy, gdyz ona nie jest dla mnie zadna bariera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
co do utraconej przyjaciółki- nigdy nie mów nigdy;-) jesli przyjaźń jest prawdziwa i głeboka - zawsze mozna ja odzyskać. Zdarzyło mi sie o kogoś powalczyc przez 7 lat, aż w koncu mi sie udało, choć to nie ja stworzyłam konflikt. Wiec pomysl- moze warto spróbowac? co do rekina- ;-)więc może "oswajasz" problem w miejscu, które kojarzy Ci się z bezpieczeństwem- czyli w kuchni;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
czy ktos mi pomoze rozszyfrowac sen ? Zeszlej nocy snil mi sie chlopak ktorego poznalam miesiac temu na necie widzaialm go dokladnie byl u mnie w domu cos tam probowal pomoc rozmawial troche z mama slysze jak moja mama mowi ze to kulturalny chlopak a teraz najwazniejsze mial takie malutkie raczaki takie wiotki jak u dziecka nawet dzidziusia co to moze znaczyc? Bardzo prosze kogos o pomoc frapuje mnie ten sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
rączki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
very jesli tu bedziesz napisz co moze oznaczac taki sen powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
może na spotkaniu nie wydał Ci się dość męski? moze czyjesz się od niego dojrzalsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
hm do spotkania nie doszlo znamy sie tylko wirtualnie on teraz urwal kontakt z niewiadomych dla mnie wzgledów . Jest rok mlodszy ode mnie i dal sie poznac jako osoba wrazliwa wewnatrz zagubiona a na zewnatrz gra faceta macho ( wygląd ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
hmm, a ta jego wrazliwość/ nadwrażliwość Ci odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
trudno jest wyciągac wnioski na temat czlowieka , któremu się nigdy nie spojrzało w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkh
A mnie wciaz sie sni moj byly facet, praktycznie co noc. Czasami sa to sny erotyczne, czasami zwykle, ale zawsze blisko niego...Co to moze oznaczac? To jakas moja obsesja na jego punkcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
jeszcze się nie wypaliły w Tobie emocje do niego... czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
no wlasnie tak naprawde nie wiem jaki jest na codzien intuicja mowi mi , ze ma problemy ze wplatal sie w jakies podejrzane srodowisko, a to wszystko przez to , ze nikt go nie nauczyl jak nalezy zyc ( nie mial wzorca rodziny) czuje jednak , ze w srodku jest mięciutki wrazliwy co zreszta mi sie podoba i potrzebuje bliskiej osoby sam zreszta mowil mi o tym...tylko dlaczego tak nagle urwal kontakt tego nie moge zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
hmmm aaa---> powodów moze byc milion... zapytaj go wprost najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×