Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość very
mecix----> no.... to jest jakis trop... Nie miałaś najlepszych relacji z rodzicami, a jak jest teraz? utrzymujecie kontakt? Czujesz się w jakiś sposób atakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
veris kontakt znikomy po 4 miesiacach od rozstania odezwal sie smsem ( oprzytomnienie co on najlepszego narobil oczywiscie po czasie ) potem jeszcze kilka razy i to wszystko ... Tak jakby sie czaił , nie mial smialosci z drugiej strony na sile probuje mi pisac ze jest mu dobrze ze startuje do kogos intuicja mowi mi cos inneg ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Daria, tak czy inaczej facet jest dorosły, sam decyduje o sobie... gdyby chciał do Ciebie wrócić zaproponowałby to, dążyłby do spotkania, wykazałby inicjatywę. Nie zgadniesz co mu siedzi w głowie...popatrz co robi... Jak na razie, z tego co piszesz wynika, że pomimo tego, że wie i wyrzuca sobie to, że Cię zranił opowiada Ci o innych dziewczynach i że jest mu dobrze- to pokazuje , że nie liczy się z Twoimi uczuciami... niestety. Chyba najmądrzej byłoby dać mu szansę, ale tylko wtedy gdy pokaże, że naprawdę mu zależy na Tobie. Pokaże, a nie powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
no wlasnie veris propozycji powrotu nie bylo pisal tylko ze zaluje , ze tak sie stalo , wie ze to wszystko jego wina w ktoryms smsie nazwal mnie nawet tak jak dawniej zwykl nazywac, a teraz stawia sobie opisy swiadczace o tym , ze kogos poznal, nie wiem czy to prawda czy tylko gra pozorow . W kadznym razie ja o nic nie blagam nie prosze pogodzilam sie z rozstaniem chociaz gdzies gleboko wsercu jest on , ciagle mi sie sni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
jeszcze dodam jedno w smsach byla jednak wzmianka o spotkaniu pisal ze bardzo by chcial sie spotkac ja odpisalam ze nie jeste na to jeszcze gotowabyc moze kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
i dziwne jest to , ze tu niby kogos poznal , a jednoczesnie jak mu zle pisze do mnie . Czy jesli jest w kims zakochany zaprzatalby sobie glowe mna po co do mnie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
może wyczuwa w Tobie jeszcze emocje? ogrzewa się nimi , gdy mu źle... Może nie okazałaś mu swojego gniewu? Zamiast próbować go zrozumieć zadbaj o siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
gniew okazalam w tym dniu kiedy zerwalismy potem milczenie i po 4 miesiacach odwazyl sie do mnie napisac ja odpisalam bez wiekszych emocji czyli spokojnie bez zadnej zlosci . Wyczul chyba ze wszystki u mnie wrocilo do normy , ze juz nie jestem zla na niego bo za niedlugo znowu dostalam sms . I tak co jakis czas mnie sprawdza wie juz ze nie jestem zla to ma wieksza odwage sprawdzic co u mnie . Tak mysle ze juz dosc ... musze wkoncu zadbac o siebie on robi sobie co chce potem odzywa sie do mnie i zakloca moj spokoj . Ja nie potrafie sie otworzyc przed facetami bo ciagle przypomnina mi o sobie gneębi mnie swoimi opisami , pomylkowymi smsami do kogs innego a wysyla do mnie pewnie prze nie uwage i ja to czytam smsy do innej:/ . On zawsze potrafil grac , wchodzic na psychike , gnebic ja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 69
Very, wielkie dzięki za komentarz. 🌼 Czy ja nie zdążyłam czegoś powiedziec ojcu? Nic konkretnego. Odszedł nagle, totalne zaskoczenie. Miałam z nim ograniczony kontakt, bo od 20 lat mieszkał b. daleko. Łączyły mnie z nim b. częste telefony. W moich innych snach też dzwonił do mnie, ale wtedy przekazywał jasne inforamcje. Tym razem nie wiem dlaczego wyraźnie mówi "nie wysyłaj mi smsów". On to powtórzył kilka razy, więc dlaczego myślisz, że on mnie wysłucha :) ? Może to nie chodzi o mojego ojca? Może on mi mówi, żebym nie wysyłała smsów do innej konkretnej osoby? (jest ktos taki, z kim mam kontakt, ale wydaje mi się, ze powinnam go zerwac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Daria! powiedz, czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek wysłac omyłkowego sms-a do kogoś? Kilka razy z rzędu? dlaczego to tolerujesz? Na co liczysz? To nie jest fair... Powiedzmy , że jesteś facetem i chcesz odzyskać czyjeś uczucia. Jak to robisz? wysyłając omyłkowe niby sms-y? Zadbaj o siebie. Juz czas na to. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Victoria---> "nie wysyłaj mi sms-ów" może oznacza "nie pytaj mnie co masz robić , bo sama to wiesz" ? co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 69
Very! Myślę, że trafiłaś. Traktuję ojca, jak kogoś swojego po drugiej stronie, nie zadaję mu konkretnych pytań, ale zastanawiam się czy on akceptowałby moje wybory... Mam różne wątpliwości, dotyczące mojego życia. Byłoby super otrzymac prostą odpowiedź, od kogoś, komu ufam. Chyba jednak muszę zaufac sobie.:) Ostatnio pojawiły się w moich snach dziwne symbole: studnia(z której naprawdę biorę wodę) była zasypana trotami. Stałam bezradna, jak zwykle z mężem:D, wiedziałam, że juz nie nabiorę wody. A dziś w nocy śnił mi się basen. Stali w nim ubrani młodzi chłopcy,tacy biedni,nieszczęśliwi. Ja próbowałam pływac, ale po chwili woda z basenu zaczęła znikac. Ukazało się dno. Zastanawiałam się jak obsługa basenu może cos takiego zrobic, przecież ja zapłaciłam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglotka
Mi sie co jakis czas śni chlopak, ktory płacze..ktory tak jakby za mną tęskni, ktory mnie kocha..i ciągle go napotykam a on płacze :Dlaczego mi to zrobilas..Nie rozumiem tego..Prosze..wyjasnij mi to..ten sen sie często powtarza..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
very niestety zdarzylo mi sie wyslac omylkowego smsa do kogos oczywiscie przez nie uwage i byc moze czeste wysyłanie smsow do tej osoby tak wiec rozumiem , ze mogl sie pomylic ... On wysłal mi omylkowego smsa tylko raz wlasnie nie dawno wczesniej kiedy jeszcze bylsimy zamiast do kumpla sms poszedl do mnie wiec tego nie licze.. Nie wiem czy to bylo celowe, zebym byla zazdrosna czy zaczela sie starac o niego ( on zawsze lubial kiedy to ktos o niego zabiegal nie on o kogos w sensie ja o niego )czy faktycznie kogos poznal . Mnie intuicja mowi , ze jednak chcial sprawdzic moja reakcje . Odpisalam ze chyba pomylil adres on na to nic nie odpisal nawet nie przeprosil za pomylkowy sms....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Victoria---> te sny są podobne, to sny o wyschnięciu/ wyczerpaniu "źródła". Woda jest w snach symbolem podswiadomości. Doszłaś wiec do punktu, w którym sama musisz sprostać rozwiązaniu swoich problemów. Nadszedł czas rozwiazań, czy też dojrzałaś do podjęcia pewnych decyzji... tak myslę.. Kim są Ci chłopcy w basenie? z kim Ci się kojarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
poliglotka----> czy skrzywdziłas jakiegoś chłopca w swoim życiu? czy wyrzucasz sobie, swoje postępowanie względem kogoś? Czy jest taka osoba w Twojej rodzinie, byc może z przeszłości? Z kim Ci się ta postać kojarzy? W jakim jest wieku? czy dokonałaś kiedyś wyboru pomiędzy uczuciami a rozsądkiem/pracą/karierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Daria;-) mi sie kiedyś zdarzył a właściwie mojej komórce ;-) wysłać ponad 20 pustych sms-ów do pierwszej osoby z listy kontaktów;-) tak więc rozumiem, jednak Ty sama mozesz jedynie ocenić jak się czujesz w tej sytuacji i chronić siebie słuchając swojej intuicji, która podpowiada Ci co jest dla Ciebie najlepsze... Czy powrót do Niego jest Twoją przyszłością i szczęśliwą drogą? Znasz odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
Hm skoro jeszcze nie dawno potrafil napisac ze cigle mysli o mnie itp a pare dni po otrzymaniu od niego smsa dostaje sms omyłkowy do innej kobiety mozna sie domyslec , ze byl to zwykly sms tylko raczej nasycony uczuciem hmmm no wlasnie poczulam sie bardzo zle chociaz cos mi mowi ze to jego gierka ale z drugiej strony kto wie moze faktycznie ktos mu wpadl w oko . Juz nie zaprzatam sobie mysli o nim bo trace tylko czas byc moze to jego jakis sposob na to bym jakos zareagowala nie wiem i postaram sie juz nie zaprzatac sobie tym glowy a Tobie very bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
usp sorki za powtarzanie sie :) i chaotyczna wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 69
Very! 🌼 Trochę przeraziłaś mnie tym wyczerpaniem źródła :(. Ci trzej chłopcy byli mi zupełnie nieznani. W wieku 10-12 lat. Jednakowo ubrani, w zielono-brązowe ubrania. Byli smutni. Nie pływali, tylko stali nieruchomo. Oprócz nich w basenie pływała młoda dziewczyna, też o smutnej, posępnej twarzy, mimo, ze wykonywała w wodzie jakieś niesamowite salta. Ja ją podziwiałam, dziwiłam się, że nie ma na jej twarzy radości, a wykonywała niesamowite rzeczy. Dopiero potem woda zaczęła ubywac......... Może w tym jest coś pozytywnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Co to znaczy???? 00:08 kookooo Jak snil mi sie pierscionek? piekny z duzym brylantem zloty byl. i go dostalam ale niewiem od kogo i skad i gdzie. snilo wam sie takie cos? 00:52 kookooo up up up pomozcie z interpretowac 00:53 ametria Sennik pewno wie 01:03 źrenica w sumie nie wiem,ale złoto nie oznacza nic dobrego 01:07 kookooo oooo dopowiem ze to byl nie zbyt zloty pierscionek cos jak biale zloto z duzym swiecacym brylantem. I mialam we snie ta pewnosc ze on jest wart bardzo duzo. Bylam zadowolona i wiecej nic nie pamietam. ide na sennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglotka
very- bardzo Ci dziekuje...w sumie jest chyba kilku takich, ktorych skrzywdzilam...zerwalam po prostu...ale ten jeden nie daje mi w snach spokoju...to blondyn...wiek..po 20-stce...czyli wiek by sie zgadzal...męczą mnie te sny...:) A dzis mi sie sniło, że jakiś wandal, kryminalista skoczył na wagon kolejowy i niszczył go, podczas, gdy w środku byli ludzie..wagon sie wykoleił...tragedia..wstała oblana potem..czy możesz mi ten sen zinterpretować..Dziekuje Ci bardzo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Very pomóż :) śni mi się coś takiego : Postanawiam wyjąć swoje serce, żeby je wyczyścić, bo wiem, że jest brudne i brzydkie :( Sięgam ręką do piersi, wyjmuję serce, otwieram dłoń, patrzę, a ono takie fajne, czerwone jak wisienka :) :) i w ogóle nie wymaga czyszczenia !! Postanawiam więc je wrócić na miejsce, ale nie udaje mi się :o Denerwuję się coraz bardziej, próbuję na różne sposoby, bezskutecznie 😠 Przylatuje śliczny, wesoły ptaszek o błyszczących piórach i pięknych, czarnych oczach Ptak przysiada na sercu, które trzymam w otwartej dłoni i nagle zmienia się w ogromne drapieżne ptaszysko, jego ostre szpony zaciskają się na sercu, czuję straszny miażdżący ból, budzę się przerażona i zaczynam płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto fragment mego snu..snilo mi sie,ze mialam zrobioną fryzure..potemw domu gdy przegladalam sie w lustrze wygladala ona taK: DLUgie blond wlosy, z czarnym spodem, do tego gdzieniegdzie delikatne rozowe pasemka:O i takie warkoczyki rozowe lub blond...:O bylam troche zdziwiona choc fryzura mi sie podobala...potem zastanawialam sie czy nie jest zbyt extrawagancka, co bedzie w szkole jak mnie zobaczą i myslalam,zeby zafarbowac te rozowe na brazowy..do tego chcialam zmyc mocny makijzaz oczu..(na co dzien tak nie wygladam,bo nie lubię:O) potem zobaczylam,ze na dekolcie rsoną mi wlosy ajk u faceta.wtedy zmartwilam sie,ze moge miec zaburzenia hormonalne:P wszystko to dzialo sie przed tym lustrem...w sennikach psialo,ze ogolnie to znaczy radosc,szczescie,wladzę,a warkocze(MIAlam ich kilka) ze ktos sie we mnie an zaboj zakocha....:O racjonalnie do tego podchodze,ale.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Victoria 69---> proszę napisz więcej o tym śnie... dlaczego trzej chłopcy identycznie ubrani...? z kim Ci się kojarzą te postacie? kim jest ta młoda smutna dziewczyna? Ci chłopcy patrzą na nią, tak? sa w podobnym wieku, jednakowo ubrani... podziwiasz tę młodą kobietę, ale ona tego nie dostrzega...Czy to obrazuje jakąś Twoją bliską relację rodzinną? wiesz określenie "wyczerpanie źródła"- nie ma w nim nic przerażajacego, w każdym razie, może mało precyzyjnie się wyraziłam, ale na pewno moją motywacją nie było Cię przerażać ;-) więc coś więcej o studni.... Może się zmienic plan miasta, bieg historii, lecz miejsce studni jest stałe. Woda w niej nigdy nie znika i nigdy nie podchodzi wysoko. Służyła tym, którzy przyszli wczoraj, posłuży tym, którzy przyjdą jutro... Studnia natury ludzkiej jest wszechobecna. Zdobyłaś sporo doświadczenia w róznych sytuacjach...Móc czerpać ze swojej wiedzy o człowieku to być w kontakcie z uniwersalną siłą. Zaufaj swojemu sądowi, jeśli opiera się on na Twoim wcześniejszym doświadczeniu z ludźmi. Istnieją dwa niebezpieczeństwa tej drogi. Pierwsze to takie, ze nie postępujesz zgodnie ze swoimi odczuciami. Nie wnikasz w sedno spraw (boisz się?, nie chcesz z jakiegoś powodu?) zamiast tego gubisz się w uogólnieniach, działasz szablonowo. drugie niebezpieczeństwo wynika ze zbytniego angazowania się w związki z innymi ludźmi i utraty z pola widzenia własnej drogi.Masz skłonności do intuicyjnej socjologii, możesz ufać własnym ocenom ludzkiego zachowania, ale uważaj byś nie wpadła w pułapkę jednej koncepcji lub teorii. Nie pozwól by Twoje intuicje straciły spokojną, bierną podobną studni naturę. Wykorzystaj je, gdy są potrzebne, lecz nie pozwól im się skłaniac do impulsywnego działania. We snie studnia jest zapchana, nikt z niej już nie pije, nikt z niej nie czerpie już wody... Studnia to Ty. Zbyt mocno angazujesz się w odczuwanie innych,starciłaś swoją indywidualność. Czujesz wszystkich, nikt nie czuje Ciebie. Ojciec mówi "nie wysyłaj już mi sms-ów". Czujesz się niezauważana...? sen pokazuje pewien obraz...wyrazistość obrazu, to , że odczuwasz ten sen jako wazny- pokazuje, że doszłaś do punktu, w którym oswajasz się z podjęciem pewnych decyzji o sobie samej.... Częsc z tego co powyzej to ICHING- Kasięga Wyroczni. Część jest moją własną interpretacją. Co o tym wszystkim myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Furious :-D No tak... chcesz się podobać;-) przeglądać się w lustrach oczu swego adoratora? Więc róż i warkocze, makijaż- podkreślanie atutów kobiecości... i tu niespodzianka od podświadomości: w ramach protestu do uczuciowego i fizycznego lgnięcia w poprzek zdrowemu rozsądkowi wyrastają Ci na klatce piersiowej włoski ;-) Co to oznacza? Zaprzeczasz swojej kobiecości? ... boisz się jej ? ... boisz sie zranienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak boje sie....nie lubiue okazywac uczuc,...wogole dziwne i zalosne wydaje mi sie mysl,ze mam z kims krecic...zresztą facetom w tym wieku predzej czy pozniej o jdeno chodzi...co do adoratora..to nie bylabym taka pewna....dzis gdy przechodzilam do szatni,jego kolega spjrzal sie na mnie i spytal:to ona? ten chyab przytaknal...pewnie chodzila to ta \"dziwaczka\"co an ciebie leci,albo ta \"chtna\"ktorą mozna przeleciec..:O.chociaz w skzole sprawiam wrazenie niedostepnej i chlodnej:P(taka jestem zresztą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nie wiem co te slowa oznaczaly..a co do obiektu mego zauroczenia,to pare razy przylapalam go gdy zerkal na mnie...chco nie tyle na mnie a na moje czerwone paznokcie i oryginalny acz gustowny stroj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
zjawa migotliwa---> piękny sen, choć taki straszny :-) hmmm... z jakiegos bliżej niewiadomego powodu utrzymujesz w sobie przekonanie, ze z Twoim sercem (uczuciami) jest coś nie tak. Wiec sprawdzasz siebie i okazuje się, ze to nie jest prawda (odkrywasz to z radością) Pytanie: czyj głos Ci mówi , ze z Twoim sercem (Tobą ) jest coś nie tak? Przeczuwam w Tym jakiś rodzaj poczucia winy. Słusznie? Biorąc winę na siebie- wyjmujesz (wyrywasz) sobie serce- jest to akt autodestrukcji... nie ma w tym jednak Twojej winy... niewinność potwierdza mały ptaszek (w Twoich słowach prawie pobrzmiewa czułość w patrzeniu na ptaszka) ... który zamienia się w agresora.... Przed kim tak się bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×