Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość gitarra
dfsgvs- czym jest ten strach.... lub może to jest strach przed KIM? rozpoznanie tej osoby, której przypisujesz chęć ograniczenia Ciebie jest kluczem do zrozumienia znaczenia tego snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkmnxiwhcqchmx
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 życzenia
co znaczy sen: idę do łózka z obcym facetem (nie znam go) na oczach mojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakkkkkkkk
prosze o analize mojego snu: dzis w nocy snilo mi sie ze z szafy u moich dziadkow w domu wyciagalismy trumne dziadka, ktory defacto zmarl prawie 5 miesiecy temu, otworzylismy ja a tam dziadek mial lekko otwarte oczy i poruszal glowa, natomiast na dloniach mial takie czerwone pecherze, w tym snie bylam ja, rodzice moi i siostra, z ktora obydwie mmyslalysmy ze po otwarciu tej trumny beda tylko juz kosci. to jakby dzialo sie 3 miesiace po pogrzebie dziadka , i dziadek probowal cos powiedziec ale ledwo bylo go slychac, w tym snie mowilam ze przeciez to nie moze byc tak, ze dziadek zyje i ze nie mozemy go znow pochowac... to takie dziwne wszystko bylo;/ rano prawei o snie zapomnialam a teraz caly cczas mam go przed oczami. moj dziadek w tym snie wygladal tak samo jak w dniu pogrzebu w trumnie. niewiem czy to ma jakies znaczenie... z dziadkiem nie bylam nigdy mocno zwiazana, predzej z babcia, ktora nie zyje juz od kilku lat i ktorej w tym snie nie bylo. kilka razy i babcia snila mi sie w bardzo dziwnych snach, z reguly bylo tak ze niby zyla ale mialam swiadomosc ze nie zyje. tak sie zastanawiam czy wierzyc w te sny... wiem ze niektorym sny sie sprawdzaja. moja mama przed choroba ojca, czyli mojego dziadka o ktorym mowa wyzej, miala bardzo straszne sny, i zawsze miewa takie gdy cos zlego ma sie wydarzyc... dlatego za kazdym razem jak mama mi o kolejnym snie opowiadala to sie balam;/ ja natomiast nigdy snow proroczych nie mialam. moze mi ktos wytlumaczyc o co w tym snie chodzi?? dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek555
Pomurzcie blagam bo moge kogos zabic nikomu otym niemuwilem budze sie rano nauszku brudny,raz z nozem,kilka razy w ubraniu i nic niepamietam jestem sedziom okregowym,niemoge nikomu otym powiedziec. Kiedys mi zniklo akwarium gdy zbudzilem sie nadrankiem. Raz rozebralem sie do naga na snie i polorzylem sie na matce która obudzila sie przerarzona jak zreszta ja. Zabilem chyba nawet naszego pieska bo gdy sie obudzilem tuz nad rankiem bylem caly w krwi a piesek bez glowy lerzal na stole kuchennym. Co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirevnjbjbkj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna ciepła woda
PROSZĘ O INTERPRETACJĘ !! co ten sen oznacza? bardzo mnei zadziwił,podkreślę iż często mam prorocze sny,zazwyczja przd jakimś wydarzeniem,wiec bardzo mnie to martwi... śniło mi się,że jestem nad jakimś jeziorem/zalewem. jest noc jednak dobrze widzę postacie oraz przedmioty. Nagle widzę jak moja koleżanka wchodzi do wody,nie pameitam juz czy ejst ona pijana czy nie,ale idę do niej i widzę spad,rosnien na nim trawa a potem ziemia az w koncu woda.na tym spadzie gdzie jest trawa widzę chłopaka któy keidys mi sie podobał.idę do mojej kolaznki patrzę woda jest czarna..myśle iż ona oszalałą bowiem przed chwilą nad brzegiem zamarzałysmy neimal z zimna..wchodzę do wody,któa okazuje się ciepła.CIepła na tylę,ze chce się zanuzyc cała i nei wychodzic z niej bo jest cieplejszqa niz powietrze.Pytam się cos tego chłopaka stojącego przy.na zejsciu do wody,zdaje mi sie ze je jabłko. Dziwi mnei ta czarna ciepła woda.odwracam sie do tyłu widzę znajomych.w górze jest chyba pełnia i gwieździeste niebo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamber27
Witam. Ostatnio coraz czesciej sni mi sie ze moj chlopak mnie zdradza tzn moze nie doslownie..przewaznie jest to tak ze jestesmy na jakims spotkaniu rodzinnym i ona zaczyna flirtowac z jakas moja kuzynka a ja stoje z boku i patrze na to wszytsko i serce mi peka.. Jestesmy razem od poltora roku , mieszkamy razem.. i wiem ze mnie nie zdradza.. i jest szczery wobec mnie jednak te sny nie daja mi spokoju.. wlasciwie to jestem bardzo zazdrosna o wszytskie dziwczyny nawet jak spojrzy na jakas zupelnie nieznajaoma kobiete to juz wlacza mi sie czerwone swiiatelko i jestem cholernie zazdrosna..czy to cos moze oznaczac?? proszę pomozcie bo mam totalny metlik w glowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie bamber27, na początek trochę ochłoń zazdrość to bardzo zły doradca! Twój sen jest spowodowany nieustannym myśleniem o zdradzie, uważaj bo wpadniesz w paranoję. Może na początek poczytaj trochę o snach znaczeniu poszczególnych symboli z mojej strony mogę polecić www.zyciowedrogowskazy.pl a przede wszystkim zachowaj odrobinę dystansu do tej twojej zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowaaa
a mi kiedyś śniło się ze obwiązywałam mężczyzne który mi się podoba żółtą nitką.Zawsze kiedy mi się śnił odtrącał mnie,a w ostatnim śnie sam wyszedł z inicjatywą,przyszedł po mnie,poszliśmy na spacer był mój,a ja strasznie szczęśliwa.Napiszcie proszę co to może znaczyć.Zaznaczam że śnię o nim od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 03.09.09.12.izabela
Witam, nigdy nie interesowałam się snami ale ostatnio moje sny mnie przerażają już kilka nocy pod kolej śnią mi się robiaki!! Pierwszy sen miałam o tym, że jadłam suszone karaluchy jak chipsy (jakby to było normalne) następnie zaczeły one wychodzić ze ścian, sufitu.. pękać i spadać martwe na podłoge.. Następny sen miałam taki, że śniły mi się te długie czarne robaki z setekami odnóżek, które rozmnażały się w ryżu który potem zjadały.. Ostatni sen najgorszy był.. śnił mi się wielki robak ktory żył i pełzał pod skórą w moim brzuchu... aż do tej pory czuje te obrzydzenie.. Proszę o pomoc co mogą one oznaczać? Zadnych programow tv nie oglądałam o robakach.. ksiązek nic.. Byłabym wdzieczna za odpowiedz.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikonika
O matko! to ktos tu jeszcze wchodzi? ;) ten topik to prehistoria kafe hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikonika
prwdopodobnie męczy Cie jakas sprawa i bardzo emocjonalnie porusza. Ta sprawa zapewne jest dość dla Ciebie nieprzyjemna. Sen się powtarza, a zatem nie jest to sprawa jakiegos incydentu lecz raczej bardzo trudna sytuacja, która trwa od jakiegos cxasu już i nie znalazał swojego rozwiązania. te robaki symbolizują wszytskie nagronadzone w umysle negatywności, niewyrażone emocje które musza znaleźć swoje ujście jakoś. Zatem opuszczaja Twoje ciało we snie i przynosza ulgę tym samym Twojej psyche. Paradoksalnie to bardzo dobry sen jest. Robak, który drazy Twoje ciało- zapewne w rzeczywistości- Twojej realności- nastapiła jakas kumulacja, moment przesilenia. Dla siebie samej- jak najszybciej znajdź rozwiazanie jak się uwolnic od problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikonika
moze ktoś inny ma na to inne wytłumaczenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam pytanie w sprawie mojego snu.Nie wiem co o tym myśleć.Śniła mi się moja nie żyjąca suczka,uśpiłam ją około miesiąca temu,ponieważ była chora:(.Wracając do snu.Wyglądało to tak że czułam jakbym się obudziła bo słyszałam jakby w pokoju obok ona była i z łóżka zeskoczyła idąc do mojego łóżka.Wszystko czułam,miałam gęsią skórę.Wskoczyła na moje łóżko i zaczęła się wiercić,tak jak zawsze to robiła.Bałam się ruszyć bo już sama nie wiedziałam czy śnie czy też nie.Ale ręką pogłaskałam ją(czułam jak ją głaskam).Za chwile wstałam,bo myślałam że to sen,ale ja w tym śnie chyba dalej spałam.Siadłam na krześle i wyglądało to tak jak kiedyś było u mnie w mieszkaniu.Tak jakby to się działo kilka lat wcześniej,ale tak realnie że brak mi słów.To co mnie zastanowiło to to,że w tym śnie jak siedziałam na tym krześle biegała moja inna sunia,która już nie żyję spory czas.Postanowiłam się położyć i za chwilę się obudziłam.Myśląc jak to jest możliwe,że śniłam w taki sposób jakbym nie spała.Miałam dreszcze .Prosiłabym o z interpretowanie tego snu bo myślę że coś to oznacza.Moja suczka może chciała coś mi przekazać.Bardzo przeżyłam jej odejście,chciałam dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa pora
:) miłość nie jedno ma imię ;) to co przeżyłaś otworzyło Cię wewnętrznie. Moment, w którym budzimy się we śnie ze snu.. to jak przedsmak oświecenia. Bardzo dobry sen, jednak nie sądzę by coś specjalnego oznaczał, mocno przezywasz odejście bliskiej Ci istoty i jesteś blisko... siebie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeganMeganMegan
Może ktoś wyjaśni co może oznaczać mój sen... Śniło mi się, że mam dwa jasne psy w pokoju, suka zaczyna rodzić i nagle po pokoju biega kilkanaście szczeniaków o jasnej biszkoptowej sierści... nagle jestem ze swoim chłopakiem przed lustrem, stoje bokiem.. jestem w ciąży i głaszcze się po brzuchu.. kolejna zmiana we śnie, otwieram trumnę i w środku leży moja mama (która w rzeczywistości żyje) w trumnie ma otwarte oczy i mimo, że jest martwa zdawkowo odpowiada na moje pytania... o co CHODZI?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZELAM
no to ja obstawiam, że nie masz zbyt wielu lat i wpadka z chłopakiem przyprawiłaby Twoją mamę o zawał serca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeganMeganMegan
dzięki za odpowiedź ale Nic z tych rzeczy... mama nie może się doczekać wnuków, mam 25 lat... nie wiem czy wszystkie częsci snu są powiązane... poprostu pytam czy ktoś z was, ktoś kto ma pojęcie o snach widzi w tym jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka wkurzona
a Ty we śnie jestes zadowolona z tej ciaży? a Twój chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeganMeganMegan
...Teraz zrobialm duze oczy, chlopak zapytal mnie dzis o to samo po tym jak opisalam mu sen... tak bylam zadowolona i zaciekawiona,on sie usmiechal jak glaskalam sie po brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka wkurzona
no to masz odpowiedź, właśnie obudził się Twój instynkt macierzyński ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeganMeganMegan
To chyba podświadomie... bo w rzeczywistości żadnych ślubów, dzieci... o nie !! nie wiem co zmam myśleć, to było takie realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeganMeganMegan
i dziś śniło mi się, że dziecko przekręca mi się w brzuchu i zaczynam rodzic...sama w jakimś obcym pokoju, dziecko nie płacze, jest spokojne i trzymam je na rękach, nagle zjawia się w pomieszczeniu mnóstwo obcych ludzi którzy zaczynają mi gratulować, ktoś mówi wyraźnie "TWÓJ SYN JEST ZDROWY" ... później przyglądam się buzi swojego dziecka, ma długie nastroszone, ciemne włosy i ciemne oczy, patrzy na mnie spokojnie... później leżę w łóżku a obok mnie na pościeli jest szczeniak. Dwa powtarzające się motywy z ostatniego snu... o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafie interpretować sny od dziecka chociaż nie każdy sen jeśli kogoś męczy jakiś sen i chciałby znać jego znaczenie to piszcie na mój email a postaram się zinterpretować marko100@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good point
megan megan zastanowiło mnie w Twoim śnie to, że w opisie słowa , które wypowiedziałaś napisałas dużymi literami. Te słowa mają znaczenie "Twój syn jest zdrowy". Więc kilka pytań: - dlaczego nie chcesz miec dzieci? - czy obawiasz się, że mogłabyc urodzic chore dziecko? - czy w Twojej rodzinie był taki przypadek? - czy w rodzinie Twojego chłopaka był taki przypadek , o którym wiesz? wg. mnie sen dotyczy mimo wszystko jakiejś sytuacji w Twojej rodzinie, ale jakiej? Tę odpowiedź znasz tylko Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeganMeganMegan
good point... dlaczego nie chce mieć dzieci?... Bo nie jestem na nie gotowa, moja sytuacja jest dość skomplikowana, daleka od stabilnej pozatym uważam, że mój instynkt macierzyński albo się nie obudził albo nie istnieje, bynajmniej gdybym była w ciąży na pewno urodziłabym to dziecko i zrobiła wszystko co w mojej mocy żeby dać mu godne życie... chociaż nie jestem gotowa, czy kiedykolwiek jest się gotowym? dużymi literami napisałam też nawiązując, że w moim poprzednim śnie także była mowa o chłopcu. Pozdrawiam i bardzo dziękuje za każdą wskazówkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good point
czemu Twoja sytuacja jest niestabilna? Twoja czy Twojego chłopaka czy Wasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góralka125
mojemu facetowi snila sie dziewczyna, ktora kiedys chwalil za figure...bo czasami gadalismy kto ma fajna a kto nie. erotyczny sen. drugi raz z jeszcze inna nasza kolezanka. nie chcial o tym snic, bo jest ze mna. tamta ma calkiem inna figure niz ja, ja jestem nizsza, szersze biodra ale w miare szczupla...taka normalna w miare. on ciagle mowi ze moja tez jest fajna jak ubolewam, ale nie wierze ze az tyle typow figur moze mu sie podobac. czy tamte sny oznaczaja, ze moze chciec mu sie innych dziewczyn...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×