Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość mikaa-
a czy to prawde, ze spełniają się na odwrót?? o ile wogóle mozna powiedziec , że się spełniaja, czy maja wogóle jakies znaczenie?czy oznaczają jakieś przyszłe wydarzenia,? czy to tylko nasze emocje kotłują sie nam w głowie a póxniej śnią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
BozoBobi-----> ten sen oznacza dokładnie to co pokazuje : Twoją potrzebę podwyższenia swojego statusu społecznego ( zapewne myśli takie pojawiają sie przez porównanie do znajomych , którzy "mają więcej", a w porównaniu z tym wypadasz we własnej ocenie "gorzej"). Jednak metody , którymi chcesz to osiągnąć to oczekiwanie od rodziców, że "powinni coś Ci zapewnić". Oni tego nie robią. Śni Ci się Twój żal z powodu niespełnionych oczekiwań (żal do rodziców) oraz własne zaniżone poczucie własnej wartości (będące zapewne wynikiem konfliktów wychowania i relacji w domu) Zacznij liczyć na siebie i mniej oczekuj od innych. Im szybciej to zrozumiesz tym mniej zaznasz cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
f16-----> widać Twój chłopak nie do końca Ci odpowiada. Za wcześnie jeszcze na poważny związek. nadal szukasz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
Gac----> te czapki sa z czasów, kiedy czułeś się wolny i szczęsliwy? ;) coś się potem pokiełbasiło.. W każdym razie obecnie chyba jesteś mniej zadowolony z siebie, tęsknisz za tamtym czasem.... tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
truskawkowawiosna----> nasuwają mi sie dwa pomysły... pierwszy : oceniasz swojego chłopaka jako kogos dużo bardziej atrakcyjnego od siebie. Pytanie czy słusznie? drugi pomysł: czy Twój ojciec zdradzał matkę? czy to nie lęk o powtarzanie historii swoich rodziców wg. wzorca, że mężczyzna , którego kobieta pokocha prędzej czy później ją zdradzi i opuści dla innej? co sądzisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
mikaa---> mam nadzieję, że Ci się już nie śni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam w tym tygodniu taki sen: byłam w ciąży, czułam, że jestem szczęśliwa i radosna, brzuszek miałam nieduży, ale wiedziałam, że to już końcówka ciąży, dobrze się czułam, wyglądałam ślicznie, była wiosna, słoneczny dzień, stałam na ulicy w moim mieście, na której rosły kasztany i nagle podszedł sympatyczny lekarz ginekolog, którego znam z byłej pracy (pracowałam w banku - był moim Klientem) i powiedział, że już czas, żebym poszła rodzić tyle tylko, że zamiast w szpitalu znaleźliśmy się w jakimś dużym hotelu, a w zasadzie restauracji, gdzie było mnóstwo zastawionych stołów, jakiś czas się tam pokręciłam sama, po czym lekarz wrócił i powiedział, że to już, ja na to zdiwiona, że przecież prawie mnie nie boli... i to koniec czy ktoś wie co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się śni, że podrózuję, cały czas gdzieś biegnę na jakieś pociągi, autobusy, samoloty, pakuje walizki, szukam rzeczy, wbiegam na dworce, pakuję sie do samochodu, czasem sie spóźniam... generalnie powtarza sie ta sama fabuła, tylko różne dworce, lotniska itp. przeważnie nie widzę jak już jade, ale czasem po prostu podróżuję... pomożesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
czy ja przesadzam----> hmm. byłaś w ciąży we śnie, a jednak nie śnił Ci sie ojciec dziecka lecz inny mężczyzna, który zabrał Cię do "innego świata" hotel, mnóstwo jedzenia, kojarzy mi sie to z "wystawnością" czy słusznie?Czy ten lekarz Ci sie podobał jako facet? co z Twoim obecnym chłopakiem? Jestes do niego przekonana całkiem "na tak" czy wahasz sie czy go poślubić i czy to jest "to"? Napisz więcej o swoich odczuciach w trakcie tego snu... jakie miałas skojarzenia z miejscem , jakie emocje temu towarzyszyły. Czy masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
cała kafeteria---> przed czym tak uciekasz? czy może czegos się boisz? podrózowanie kojarzy sie także z wolnością... a wolność jest zawsze "od czegoś" , w tym sensie myślę... od czego chciałabyś sie uwolnić? takie sny moga być także odzwierciedleniem bardzo wrażliwej, emocjonalnej natury , brakiem poczucia wewnętrznego spokoju... co myślisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja poproszę :) sen składał się z 3 części. ogólnie był jakiś niepokojący.obudziłam się zmęczona i żle się czułam.cały sen dotyczył człowieka z którym 2 tyg. wcześniej się rozstałam. zakończyłam związek, choć tego nie chcialam. 1 częśc- stoję na jakiś placyku-wąskiej uliczce, i powolutku obok mnie przejeżdza samochód. nie znam tego auta. jest czarne. w środku za kierownicą siedzi mój ex , a obok niego kobieta. nie znam jej. ma blond włosy , spięte , z grzywką i ma ciemne przeciwsloneczne okulary. jadą bardzo powoli, mijają mnie, i widzę tył samochodu , samochód staje w miejscu , widzę że to jest kombi. 2 - częśc - stoję przed starą kamienicą. świeci słońce. wiem że on tam mieszka. wchodzę do góry ,do mieszkania wpuszcza mnie jego mama. choć jej nie znam w rzeczywistości we śnie ona mnie zna i śmialo wpuszcza . on śpi , więc kładę się tuż za jego głową ( na drugim łóżku stojącym z tyłu jego głowy ) on się budzi , wstaje z łóżka całkowicie ubrany , w koszulkę czarną z czerwonymi wzorami lub napisami. ja udaję że nie widzę że jest bardzo zły jak mnie zobaczył.po cichu coś tam wyzywał i mocno gestykulował rękoma. wstałam i powiedzialam nie deneruj się , chcę tylko porozmawiać.. zgodził się. 3 częśc- pracuję w jakimś sklepie , właśnie mam go zamykać. stoję za ladą i robię porządki. on stoi po drugiej stronie , czasem obok mnie i czeka. tutaj jestem jakaś zadowolona. hmmm.. dziwny był ten sen. i jeszcze jedno. co to może być? kilka dni temu po południu zdrzemnęłam się. śniła mi się twarz która zbliża się do mojej. tak jakby chciala mnie pocałować. zbliżyła się i dotknęła mnie ustami( to była twarz mojego byłego ). ten dotyk wyrwał mnie ze snu. wstałam totalnie przerażona , spocona , wystraszona, i początkowo rozglądalam się dodokola bo byłam pewna że ktoś mnie dotknąl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
Melni--> te sny bardzo wprost mówia o tym co sie w Tobie dzieje... tęsknisz za swoim ex, nie chciałas by odszedł do innej (faktycznie lub może tylko tak podejrzewasz) I chcesz by wrócił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very very - dziekuje jestem wrażliwa, a właściwie nadwrażliwa, o refleksyjnej naturze, łatwo mnie zranić :( Przed czym moge uciekac? przed samotnoscia uciekam najbardziej, nie chce juz być sama... a ciągle mi nie wychodzi :( wiec włascwie to ja wcale nie chce wolności a te sny nawiedzają mnie regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie. mialam coś dziwnego. a własciwoe dwie dziwne rzeczy.. po pierwsze : - krótki sen , drzemka, śnila mi się twarz mojego ex..zbliżała sie do mnie, tak jakby chciala mnie pocałować, z bliska zobaczyłam że twarz jego jest pomarszczona..nagle zblizyl sie tak mocno że poczułam jego dotyk..dotknął swoją twarzą , policzkiem i ustami mojej twarzy... ten dotyk był tak odczuwalny i realny ze wyskoczyłam z łózka wystraszona i rozglądalam się czy ktoś jest w pokoju. byłam pewna że ktoś mnie dotknąl. nikogo nie było w mioeszkaniu. co to może byc//? druga dziwna rzecz... - napisalam mu maila. tak w rzeczywistości. śniło mi sie że czytam na forum jakąś wiadomość od niego ..coś o kwiatach we włosach i sercu.... obudziłam się nagle...spojrzalam na zegarek-była 00,15 zrobiłam herbatę i nie mogłam spać.. weszlam sobie na neta. spojrzalam na pocztę a tam komunikat że mojego maila odebral o godz.00,19 dodam że list był wysłany 3 dni wcześniej... to dziwne co się ze mną dzieje. co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_noc
A mi regularnie śnią się dwa sny z których pamiętam tylko tyle że w 1. śnię że spadam i jestem przerażona 2. śni mi się że krzyczę lecz nie wydobywa się ze mnie żaden dźwięk ( niemy krzyk ) Co mogą oznaczać te dwa sny dodam że śnią mi się już bardzo długo i pamiętam z nich tylko po tej jednej scenie nie pamiętam całego snu. W zasadzie to nigdy nie pamiętam snów, rzadko tylko jakieś fragmenty…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
melni----> bardzo mocno zaangażowałaś się w tę relację uczuciową. Cierpisz. Co on takiego w sobie ma? za co tak go kochasz? On Cię porzucił, nie możesz sie z tym pogodzić, ciągle wierzysz,że to pomyłka, ze on błądzi, bo jestescie sobie przeznaczeni? zastanawiam się skąd ten strach przed nim we śnie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
letnia_noc------> sa w Twoim życiu sprawy, które Cię przerażają, ich ciężar jest dla Ciebie trudny do udźwignięcia. paraliżuje Cię strach. we śnie masz ściśnięte gardło- w życiu nie pozwalasz sobie na to by mówić głośno o tym co Cię boli- bronić sie przed atakami innych? Czy te sny pojawiają się "od zawsze" czy też od jakiegoś czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very- to nie tak , on mnie nie porzucił..to ja zakończyłam związek, ale jego zachowanie mnie do tego zmusiło. faktem jest że trudno mi sie z tym pogodzić. no własnie , co to za strach..nie wiem sama...może coś w mojej podswiadomości siedzi .. ale ten drugi sen był dziwny.obudzilam sie dokładnie w momencie gdy czytal mojego maila...i obudził mnie sen o wiadomości od niego.. wiesz ? cały ten sen był zdominowany przez kolor żółty, kwiaty we włosach i kwiaty w sercu...takie słowa poamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
wiesz, w tych snach nie ma jakichś symboli, które mogłabym odszyfrować, bo wszystko jest bardzo wprost. Doczytałam na innym topiku o Twoim przypadku. Podjęłaś decyzję i miałaś powody. Zaufaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku przestrodze....
haha dzisiaj śniło mi sie , ze miałam dziurawy policzek, włożyłam w dziure palec i okazała sie że to ma smak soku malinowego... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafio
Witam, prosze pomóżcie!!! Śniło mi sie ze stoje nad moim grobem rozmawiam nad nim z moją siostrą cioteczną. Jest jesień juz dosyć zimno. A na tabliczce wisi napis zyl lat 19. PROSZE POMOCY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy_co_zrobiss
jesli mojej kobiecie snij sie byly i jego matka? Ze byla u nich? i wogole czy was cos takiego by lekko nie wkurzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiczka007
Chciałabym zasięgnąć porady co mogą oznaczać moje zny związane z ciążą... Bo ciaża, obok kotów, to najczęściej powtarzający się motyw moich snów. sen nr 1 (już dość stary) Moja starsza siostra jest w ciąży. Dziecko jest zagrożone więc lekarze podejmują decyzję przeprowadzenia cesarskiego cięcia i \"wszczepienia\" mi jej dziecka. Tak też uczynili. Upłyneło kilka miesięcy i nadszedł czas rozwiązania.17 sierpnia. Stękam, morduję się na stole operacyjnym, aż w koncu urodziłam....ale zamiast dziecka to kilka małych biało-czarnych kociąt. sen nr 2 z soboty:) Sliczna wiosna. Spacerują przez jakiś urokliwy park z moją siostrą i mamą. Potem ni z tego ni z owego zjawia sie skądś moja przyciólka i zapoznaje mnie ze swoimi kolegami. Jakiś skok w czasoprzestrzeni i jestem w domu. Już koniec listopada i ja z wielkim zdziwieniem odkryłam,ze jestm w ciązy-brzuszek już pokaźny i czuję kopnięcia. Tylko nie mogę sobie w ogóle przypomnieć kim jest tatuś i jak to się stało. Przypuszczam tylko,ze te pewnie któryś z tych wiosną poznanych chłopaków. Wpadam z lekką rozpacz, jest mi strasznie wstyd, szczególnie przed moim kolegą. Przeciez to do mnie nie podobne, daleko mi od takiej \"kontaktowosci\" i \"dostępności\". W końcu jako tako pogodziłam się z sytuacją i 5 grudnia rodzę w bólach (fizycznie przez sen odczuwanych) córeczkę. Prywatnie nie jestem ani zwiazana, ani zakochana, ani nawet nikogo specjalnie na oku nie mam. Młode ze mnie dziewczę, bo 18 lat dopiero. Nie weim skąd się biorą te moje ciągłe sny o macierzyństwie. I czemu w snach z ciąża pojawiają się konkretne daty i co mogą one oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ciagle
sni sie ze kocham sie z roznymi dziewczynami w tym tez z taka ktora mi sie podoba dodam ze mam udane zycie seksualne z ona. nie jest to jeden sen na miesac ale nikiekiedy dwa na jedna noc nie zeby mi to przeszkadzalo ale moja zona budzi sie w nocy i zawsze wie o tych snach bo podobno silnie je przezywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
Rafio :) nie wiem jak znalazłes ten stary topic ;) ale cieszy mnie, że ktos tu zajrzał. Twój sen odzwierciedla Twoje aktualne samopoczucie jak myslę. Szaro i ponuro za oknem i zima idzie. Przy braku jakies konkretnego planu do działania zmuszającego do aktywności plus problemy natury emocjonalno-osobistej u wielu osób pojawiają się tendencje do popadania w stany lekkiej lub cięższej "melancholii" a w niektórych przypadkach myśli samobójcze. Sadzę ,że Twoje samopoczucie jest obecnie ogólnie mówiąc kiepskie i rózne rzeczy chodzą Ci po głowie, o czym sen mówi bardzo wprost. Rozmowa z siostrą cioteczną to próba zwierzenia sie ze swoich mysli i szukanie wsparcia. Nie wiem jakie sa Twoje problemy, czy dotycza relacji z rodzicami, dziewczyną czy innych spraw. 19 lat to wchodzenie w dorosłość, a to nie jest czasem lekkie latwe i przyjemne... Chce Ci powiedziec jedna rzecz: niezależnie od tego jak dzikie i szalone mogą byc Twoje myśli - sa one czyms oddzielnym od Ciebie. Ty nie jesteś swoimi myślami. Myśli są jak odbice w lustrze, które znika gdy nikt sie juz w nim nie przegląda..sa jak fale w oceanie, które przypływają i odpływają... znikają. Nie ma wielkiego sensu traktować powaznie czegoś, czego tak naprawdę juz za chwilę nie bedzie. Pomysl o ilu rzeczach myślałes np. w zeszłym roku, o których dzisiaj juz nie pamietasz... W ciezkich momentach przypomnij sobie to. Dobrze jest czasem poćwiczyc trochę dystansu do samego siebie. A problemy? sa po to by je rozwiązywać... co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
Pomocy_co_zrobiss jesli mojej kobiecie snij sie byly i jego matka? Ze byla u nich? i wogole czy was cos takiego by lekko nie wkurzylo? Jesli ktoś był mocno zaangażowany w związek, który zakończył sie dla niego cierpieniem, a emocje wciaż nie wygasły (potrzeba na to czasu) to taki sen jest czymś bardzo zrozumiałym... Nie oznacza to wcale, że Twojej dziewczynie marzy sie powrót do przeszłości i wciąż czuje mięte do ex. Oznacza to, że wciąż ją boli przeszłość. Ona Ci ten sen opowiedziała, zwierzyła się szukając wsparcia- czy to nie jest dowód zaufania? Bądź jej wsparciem, a zazdrość w sumie ludzka rzecz, gdy sie kocha ;) Jednak ona jest z Tobą a nie z nim, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
rosiczka007 Chciałabym zasięgnąć porady co mogą oznaczać moje zny związane z ciążą... Bo ciaża, obok kotów, to najczęściej powtarzający się motyw moich snów. interpretację tego snu odnosze do Twojego wieku i skali doświadczeń. W obu snach pojawia sie Twoja starsza siostra. Oprócz watku ciąży i kotów jest ona trzecim stałym elementem. Dlaczego? Czy nie jest ona bardziej doswiadczenia w sexie od Ciebie? Podejrzewam, że pomysł uprawiania sexu łączy się u Ciebie z lękiem przed ciążą. Pewnie znasz jakies koleżanki, które w "zabawie" ida na całosc- jak ta kolezanka, która we śnie zapoznaje Cie z chłopakami ( w domyśle- ona ułatwia Ci zdobywanie doświadczenia seksualnego) Strach przed konsekwencjami -niechciana ciążą- powstrzymuje Cię przed podobną "zabawą" w realności. W snach zwykle "puszczają " nam hamulce morlane, robimy rzeczy, które sa dla nas nie do pomyślenia w codziennym zyciu ;) Jesli chodzi o konkretne daty- spróbuj odtworzyc co robiłaś i co Cie spotkało w tych dniach jak i 9 miesięcy wcześniej (umownie) No i pytanie; kim jest dla Ciebie ten chłopak, który pojawia się we snie jako "ojciec dziecka"? znasz go? co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
mnie ciagle sni sie ze kocham sie z roznymi dziewczynami w tym tez z taka ktora mi sie podoba dodam ze mam udane zycie seksualne z ona. nie jest to jeden sen na miesac ale nikiekiedy dwa na jedna noc nie zeby mi to przeszkadzalo ale moja zona budzi sie w nocy i zawsze wie o tych snach bo podobno silnie je przezywam :D nie ma co tu interpretować , lubisz sex i masz duże potrzeby a poniewaz w zyciu codziennym nie realizujesz swoich fantazji to ma to swoje ujście w snach ;) Żona powinna byc zadowolona, że tylko w snach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×