Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdse

dziewczyny czy jesteście złe na faceta

Polecane posty

Gość fdse

gdy nawet jeśli nie macie uprawiać seksu ,ale sie przebieracie albo chodzicie nago i mu nie stanie ?CZy gdy jesteście nagie a zdarzy sie ,ze waszemu facetowi nie stoji czy jest to dla was irytujące?A moze ma stać tylko podczas seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu mam być na niego zła??to raczej powód do radości, że mój facet na mój widok nie może trzymać na wodzy swojego przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
mowie ,ze wlasnie gdy zdaży sie sytuacja ,ze nie stanie przecież było napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście dziewczyna z choinki się urwała, powiem ci tak facetowi staje kiedy chce i nawet wtedy kiedy nie zabardzo chce, po prostu staje mu w najmniejoczekiwanych miejscach, no ale jeżeli go podniecicisz, to na pewno zamerda stojącym żaglem, napiętym na płachcie z majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
chodzisz nago po mieszkaniu ,ale tylko chodzisz bez zakonczenia w łózku.Chodzi o sytuacje codzienne.GDy przebierasz sie w pokoju itd.CHodzi o to czy za każdym razem gdy jesteś naga musi stać ? CZy hdy nie stanie to czujesz sie obrażona lub mniej pociągająca.Wiadomo jak naga kobieta działa na mózg mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczenica
moj przedemna ucieka bo jak zawsze mu stanie to mam odruch lapania macani i ssania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxe
to masz tak jak dziecko do piersi matki .Tylko ,ze nie wypływa mleko tylko co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
a gdy dziewczynie nie zawsze sie skurcza sutki tez sie obrazasz? to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pisia
czasem lepiej zeby tak czesto mu nie stawł...spotykałam się kiedyś z facetem któremu stał prawie cały czas , bylo to krępujace zwłaszcza w miejscach publicznych, bo kilka razy ktoś to zauważył. Przeszło mu po pół roku i powiem szczerze ,że poźniej brakowało mi tej jego ciągłej gotowości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Gotowości bojowej ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×