Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Sylwia = SISI
he he a wy czym przemywacie albo przemywałyście?? Dziękuje ponownie ;* i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
he he a wy czym przemywałyście?? albo przemywacie dalej.. ;) dziękuję ponownie ;* ;) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
coś mi sie nie chcą wysyłać te wiadomości ;/ he he dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
SISI ja jak i jeszcze pare tutaj nas przmywamy solą fizjologczną, woda utleniona jest do przemywania świeżych raz a nie do gojenia bo rozmacza ranke. Ja bym ci radziła jednak odstawic wode i kupic sol fizjologiczna jest tania. Ja od czasu do czasu przemywam pręcik spirytusem salicylowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
SISI ja jak i jeszcze pare tutaj nas przmywamy solą fizjologczną, woda utleniona jest do przemywania świeżych raz a nie do gojenia bo rozmacza ranke. Ja bym ci radziła jednak odstawic wode i kupic sol fizjologiczna jest tania. Ja od czasu do czasu przemywam pręcik spirytusem salicylowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoksixD no faktycznie musi wyglądac sexi, jak miałaś robione pistoletem i wodą przemywasz... Zajebiscie, po prostu zazdroszcze Ci, nie ma co.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja robilam w sierpniu kolczyk, troche bolalo, ale pozniej chodzilam sporo na plaze, wchodzilam do morza, przemywalam 2 razy dziennie (po plazy 3 razy) specjalnymi plynami odkazajacymi i we wrzesniu mialam juz zagojone. Troche mi sie paprala rana zanim zaczelam wchodzic do wody morskiej. Tak wiec polecam przemywac slona woda bo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Kamcia słuszna uwaga :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
tak tylko ja mam sol i podobno mam tylko woda utleniona przemywać a soli mam 10 takich małych pojemniczków ;) i sama już nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
no własnie ja tez mam te małe pojemniczki:) wiesz co jak ja przebiłąm to mi kazali przemywać spirytusem salicylowym, ale dziewczyny poleciły ta sol i miały racje bo spirytus mi tylko spalił skore i w ogole. przed wodą utlenioną tez wiele osob przestrzega. więc dezycja nalezy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam te małe pojemniczki :D to znaczy miałam teraz mam jeen i to w trakcie użytku, musze kupić :) i jescze nowy Tribiotic, bo od jutra będę smarowała nos...chociaż nic się nie dzieje, ale lepiej posmarować. Znowu coś mnie zaczyna rozbierać, normalnie si zdenerwuje;/ to wszystko przez tą pogodę. A miałam iść jutro małą imprezkę z moim pyśkiem ale widzę, że nic z tego, bo tam jeszcze bardziej się dorobię, więc siedzę w domku w ciepelku :) szczerze to jak jest taka pogoda to za szczególnie nie chce sie wychodzić, a w wawie jest cholerrrnie zimno! ;/ w nocy ponoć było -17 RoksixD jest się czym podniecać, naprawdę :) / bez komentarza. A moja pierwsza noc po przekłucia była.. dziwna. Cięzko mi się było na bok przekręcić, bo czyłam ten kolczyk, no ogólnie czulam, że coś mam. Na brzuchu za nic bym się nie położyła nie ma mowy..Ale schylać moglam się normalnie :) Sywia=SISI nawet nie waż się używać ej wody utleninej, bo wszystko Ci się bedzie paprać, woda utleniona nie jest do tego. Piercer powiedział żebyś przemywała wodą..?to..Dziwne... Zamówiłam kolczyk na wldcatie do nosa, we wtorek wieczorem, bo realizować mieli zamówinia w środę. Hm..ciekawe kiedy go dostanę. Pewnie nie prędko bo podobno straszny koił mają na pocztach, jeszcze niektórzy prezentów świątecznych nie dostali..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia jakby ta sukienka była czarna...:( Bo mam studniówkę 25 stycznia a nie mam sukienki jeszcze :D a chcę czarną, albo jakiś ciemy granat, właśnie jadę w niedzielę do sklepów z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelllka
Dziewczyny dziękuje wam i już podjęłam na pewnoo sobie nie zrobie kolczyka w pępku u koleżanki!!!! Wole sobie dołożyć te 50 zł i mieć więcej pewności i że mi nic się nie stanie!!! Was serdecznie!! I Całuje was srdecznie!!! Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Sylwia nie przemywaj woda utleniona!! tak jak wyzej dziewczyny napisaly, przemywaj sola fizjologiczna i jak bedziesz miala zaczerwienienie kolo dziurki lub cos innego bedzie sie dzialo to najlepszy jest chlodny rumianek! spróbuj a zobaczysz ze bedzie ok ;) Fruti mnie tez cos zaczyna rozbierac... :( buu a jutro chcemy isc cala paczka nad morze sobie pochodzic, jak sie jutro doziebie to nie bedzie fajnie bo w poniedzialek zaczyna mi sie szkola, a z goraczka nie mam zamiaru chodzic... :P A moja pierwsza noc po przekluciu byla okropna... balam sie ruszyc, tez mialam takie dziwne uczucie ze 'cos mam' na brzuchu, jak wstawalam rano to podciagalam sie roznymi rzeczami, takie uczucie dziwne bylo... no i przy schylaniu dyskomfort jak nie wiem :/ a teraz to juz wszystko ok, spie na brzuchu i wogole ;) juz sobie nie wyobrazam normalnie funkcjonowac bez kolczyka :P Fruti wstaw fotke kolczyka jak juz go dostaniesz ;) Amellka ciesze sie ze nie pojdziesz do kolezanki, faktycznie lepiej dolozyc a miec zrobione fachowo! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati...
mi przekuwala kumpela, i mnie jakos nic nie bolalo, wogole nie czulam przekluwania, a zagoilo sie od razu, nie ropialo ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
pati - tak, oczywiscie OD RAZU sie zagoilo ehem... pozdrow kolezanke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
Tak mi kazała przemywać samą wodą utlenioną to ja naprawdę już nie wiem.. ;/ ej dziewczyny ja mam sol i mam wodę to nie wiem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Sylwia przemywaj sola fizjologiczna i rumiankiem !! a gdzie przybijalas u kosmetyczki czy w studiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
W studiu tatuażu w krakwie na ulicy grodzkiej50 ;) ja już naprawdę nie wiem czym przemywać bo ona podobno sie zna bo mi ja polecali nawet moja ciocia ja zna wiec naprawdę nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
nie wiem jak uwazasz.... ale woda utleniona nie jest zbyt dobra. rozmoczy ci tylko rane. Sprobuj ta sola! zobaczysz ze bedzie dobrze, duzo osob ci tutaj poleca wiec cos w tym musi byc, nie? ;) mozesz nam zaufac :P dobry tez jest chlodny rumianek, jesli masz zaczerwienienie lub gdy boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam studniówke , ale dopiero za rok i to mojego chłopaka :P O ile dalej będziemy razem :P Kuuurde, jestem chora chlip :( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
No jasne ze wam ufam.. Ale ufam także tej babce chociaż mnie zdziwiła ta woda... ;/ wiec chyba pójdę na kompromis i raz to raz to... A właśnie zaczerwienienia nie mam ani chyba mi nie spuchło... Nie wiem ale myślę ze sie jeszcze doczekam spuchnięcia ;/ i to mnie trochę przeraża.. No ale mam nadzieje ze będzie dobrze i jednak nic mnie nie zaskoczy...W sumie to 3 dzień jeszcze wszystko sie może stać.. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
dziewczyny czy sa jakieś sklepy internetowe z kolczykami 12mm? za cholere nie umiem znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
A są, są ;] na www.wildcat.pl wybierasz sobie długość pręta ;) Pozdrowionka ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
i w tym sękże na wildcacie nie wszystkie sa 12mm a akurat te co mi sie podobaja bo chce wiszace sa 10 wiec nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti AMy daje fotke z kolczykiem 10 mm doradźcie czy moge takie nosić czy lepiej 12mm. no widać tam precik ale chce znac wasze opinie:) oczywiscie wszyscy mogą sie wypowiedzieć:) czekam bo chce kupić fajnego kolczyka ale sa tylko 10 i własnie mam dylemat :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia to mamy ten sam problem :P.; ja też takich nie znalazła, a jak znalazłam jakąs stronę to były takie śliczneee.. a tu 10mm ;( Na wildcatie też te które mi się podobają mają 10 no szału można dostać! Sylwia=Sisi.. no jak będzie polewała raz tym a raz tym....to dobrze nie będzie. Albo jedno albo drugie a nie obra. Bo to tylko pogorszy Ci sytuację. Słuchaj nas.. Chyb mamy kolczyki w pępku dość długo i przemywałyśmy tym co Ci poradziłyśmy i nic się nie stalo i jest dobrze.. Już kilka stron wcześniej dziewczyna używała wody, to nie dośc, ze jej wysuszyło skórę i ranę, to zaczeło się babrać. Rób jak chce ale plz nie pisz kolejny raz nie wiem co mam robić ;D bo my Ci już napisałyśmy co. pati... niech ci koleżanka pi*dę przekłuje, bedzie najlepiej. Kamcia a co masz nie być! Weź już nie stękaj! Będziesz. I jeszcze nawet on na Twoją pójdzie :) jutro jadę do sklepu jednak :) miałam dzisiaj ale mam od 10-14 kursy na sggw więc później jestem męczona i już mi się nie chciało. Z pępkiem już mam wsio good ;) a Ty Kamcia jak tam , wyeksmitowałaś tego bąbla? A z nosem też mam dobrze, dzisiaj zacharzyłam nim o bluzkę ale nic nie bolało :D a amiętj, że po takim czasie czyli 2 tyg jakbym zachaczyła kolczykiem w pępku to bym chyb się zesrała..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti widze ze mineła cie moja wypowiedz bo wyszły w innym czasie. jak bedziesz to zerknij na fotke P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka..xD
ja robiłam kolczyka jakies 3 tyg temu.. xPP i tak dziwnie jest w sumie mnie to nie bolało.. xP ale teraz mam takie zaczerwienienie obok dziurki i troche sie boje co to morze znaczyc jak myslicie wyciagnać go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×