Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Sylwia = SISI
Nio mam urodzinki ^^ 16 he he. Dziękuje ;* Zrobiłam dziś kolczyka w pepku ^^ he he świetnie wygląda ^^ ale sie czesze ze go zrobiłam ^^ pozdrawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
he he aż mylę litery... ciesze* a nie czesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia no mokotów ale zależy jeszcze jaki ja na dolnym. A Ewy P. nie znam a kto to? Powinnam znać? :D Amelkllka zdecydowianie nieeeeeeeeee. Koleżanka to zło!. madzia, życzę powrotu do zdrowia :) ja widziałam przekłucie przez koleżankę :D panno miała zamiast pośrodku kolczyk to gdzieś z boku wyglądało to komicznie :D chyba później go wyjęla. I jeszcze widziałam jak dziewcyna raczej sama (bo widać było, że to nie profesjonalne) zrobila sobie kolczyk w brwi, i chyba nie wzieła odpowiedniej ilosci skóry (za dużo) bo ta jej brew wyglądała jak na wildcatie to zdjęcie...;/ później wyjęła i chodziła takimi czerwonymi dziurami, a teraz to juz nie wiem bo to było jak byłam w gim. Sylwia=SISI wszytskiego Najlepszego, zdrówka, dobrych ocen, i wszystkiego co sobie zapragniesz, a i żeby pępek dobrze się goil! :D No opowiadaj bolało? Jak było! CZEKAMY!!! amy no mm sylwester był udany :) jak najbardziej, jestem zadowolona. U nas w klasie pół osob nie było, a Ci co byli to ledwo żywi, ja szczerze też przysypiałam na lekcjach zwłaszcza tych pierwszych. I zaczęła się nudna jak flaki szkola...i ranne wstawanie :| jeszcze się nie mogę przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
a mi szkola sie zaczyna dopiero w poniedzialek... (7 stycznia) mialam 3 tygodnie wolnego... nudno jak nie wiem co:P juz wole do szkoly chodzic :D Sylwia opowiadaj jak bylo !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
a mi szkola zaczyna sie dopiero w poniedzialek (7 stycznia) mialam 3 tygodnie wolnego... nudno jak nie wiem juz wole do szkoly chodzic... :P Sylwia opowiadaj jak bylo !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
dzięi Fruti:) u mnie sylwek spokojny, nawet nie piłam bo jade na antybiotykach, ale siedzieliśmy z moim miśkiem u kumpla na domówce wiec śmiesznie było jak sie chłopacy spili, miałam co nakrecać:):)hehehe ja to podziwiam klientki co sobie robią nawzajem kolczyki w nosie, to jest dopiero. a potem jak to wygląda taki kolczyk z opuchniętą i czerwona dziurą a jak jeszcze nie wenflonem to tak dziura taka "pochrympiona" a potem brzydka blizna zostaje. never! nie szpećcie się dziewczęta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Sylwia = SISI no to za dwa lata będziemy lały pasem 18 razy hiehie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
he he ;) a czy bolało to właściwie w ogóle... dziwne uczucie.. ;) ale nie nie bolało ;) tak tego chciałam ze nie czułam ;) zadowolona jestem i polecam osoba które planują ^^ bo naprawdę warto ;) i dziękuje FRUTI ;* jesteście kochane ;* a kolczyk dobrze prosto wszystko dałam 50 zł w salonie ale z moim kolczykiem ;) bo tak to 100 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkaa *
ej.. yyy.. a jak sobie przebije nie tytanowym czy coś to co mi będziee ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkaa *
ej... yy... a jak sobie przebije nie tytanowym czy cos to co mi będziee ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśkaa tytan jest najlepszy w początkowym gojeniu się rany. Więc lepiej jakbyś miala kolczyk tytanowy. Stal chirurgiczna niby dobra, ale kiedy pępek jest wygojony. Tak samo jak tytan dory jest bioplast. Bo stal ch może uczulać, jak będziesz miała jakiś dziadowski kolczyk... Jeżeli nie chcesz zeby Ci się paprało, to nie bierz na początku innego kolczyka niż tytanowy. Sylwia=SISI to jednak poszlaś z tym swoim kolczykiem? A czemu nie chciałaś tego z salonu? :) wstaw zdjęcia :):) madzia no jak nie piłaś to mialaś polewki z upitych :) Ja piję od czasu do czasu czyli na imprezach. Rzadko tak z koleżankami w pabie, bo aż taki to mnie ni kręci ,żeby latać po pabach i się upijać jak niektore to robią. A jak już piję to z umiarem, bo śpić do nie trzeźwości się nie chcę by później wracać do domu węrzykiem, i wymiotować. 2 razy \"spiłam\" się tak porządnie na 18stkach że filmik mi się urwał... hehe ... nie polecam :) dlatego teraz juz AŻ tyle to nie piję. amy macie am w Angli 3 tyg wolnego? WOW ja bym tak chciała :] teraz tylko odliczam czas do ferii. Dzisiaj miałam tylko 2 lekcje bo nas zwolnili;D bo jakaś rura pępkła czy coś, i nie grzały kaloryfery :P Takie lekcje to moga być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
hehe ja już zapomniałąm co to szkoła:):) Fruti ja też miałąm takie akcje, ze uchlałam sie do nieprzytomna i w ogole nie wiedzialam co sie działo. ale to głupota bo w koncu idzie sie na impreze pobawic a nie zeby nic z niej nie pamietac chociaz to w moim przypadku tez 18 była kumpeli :):) ale to poprostu jest tak ze pijesz a nagle jeden kielonek za duzo i pozamiatane:) dlatego przerzuciłąm sie całkowicie na piwko, nad tym mam kontrole:) ja lubie z kumpelka czy znajomymi wyskoczyc do pubu na piwko lub dwa tak symbolicznie, a o takich pijaczkach to lepiej nie mówmy bo nie ma o czym bleee piją i narzucają sie facetom na imprezach a potem" on mnie wykorzystał" kiedy pijana wlazła mu do auta. grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
A to ja tylko raz w zyciu tak sie zpilam ze mnie niesli do domu (w sumie wszystko bylo ok, a nagle BUM i nie wiem co sie dzieje:P) No i od tego czasu wiem ile moge wypic hehe:P I ja tez tylko na imprezach, jak chodzimy do pubu to tylko troszke ( Smirnof Ice => super jest! wogole nie czuc ze sie pije alkohol, ma tylko 4,5%, bardzo malo jak na wódke, praktycznie ma tyle co piwo) , a jak moj brat pokazal mojemu chlopakowi normalna wodke 40% to prawie zemdlal ze jak mozna takie pic! (ej no co w polsce to norma przeciez!!:P) no dobra zmienmy temat..:P Fruti tutaj jest dluuugo wolne, ale cos za cos, bo szkola konczy sie w lipcu. Moja w kwietniu bo w kwietniu mam egzaminy :P A pamietam jak w polsce kiedys bylo tak ze nie grzaly kaloryfery to kazali nam sie poubierac w kurtki, tez bylo niezle wtedy:P Luz na lekcjach i wogole bo nauczycielkom bylo zimno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamińska654321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamińska654321
Dwa dni temu koleżąnka przekuła mi pępek wenflonem ale zrobiła to krzywo i po dwóch dniach go wyciągnełam ;/.. I teraz mam pytnie czy zarośnie mis ie dziura i czy bede mogła przekuć jeszcze raz tylko tym razem u kosmetyczki ;d ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
kurcze a tyle się mówi nie przekłuwajcie u kolezanek eshh musisz teraz poczekać aż dziurka ci zarosnie i wtedy mozesz isc zrobic nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
Fruti zdjęcia wstawię później ;) a tak bo pytałam czy może być ten kolczyk ;) ona powiedziała ze tak ;d he he no bo on mi sie tak podobał... ;d pozdrawi9am ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
dziewczyny, tak odbiegając od tematu to mam do sprzedania nowiutka sukienke która kupiłam ale sie okazało ze nici z imprezy no i nie mam jej gdzie załozyc, jakby co to podam link na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KANA-18
madzia575 podaj ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KANA-18
madzia575 podaj ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
ojojoj net mi świruje i wysłał tyle razy wiadomość hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
mam pytanko znowu ;) czy ten kolczyk spuchnie?? tzn skóra.. he he bo mam go od wczoraj narazie jest ok ;) ale nie wiem jak będzie hm... ale wygląda fajnie... mam tylko nadzieje ze nie będzie jakiegoś zakażenia czy coś.. tylko trochę boli przy schylaniu i leżeniu na brzuchu i dotykaniu go.. ale to chyba normalne w końcu to przekłute ciałko no nie?? ;) odpiszcie przy okazji ;) ;* papa normalnie was kocham ;d pozdrawiam papa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoksixD
kolczyk mam juz ponad rok, dogadalam sie z kosmetyczka i je*nela mi dziurke pistoletem do uszu za frajer ;] bolalo samo przebicie pozniej troche jak sie zginalam itp zagoil sie bardzo ladnie po ojakims miesiacu (oczywiscie dbalam o to... woda utleniona i te smieci) jestem bardzo zadowolona wyglada to sexiii :) pozdrawiam i zachecam !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoksixD
kolczyk mam juz ponad rok, dogadalam sie z kosmetyczka i je*nela mi dziurke pistoletem do uszu za frajer ;] bolalo samo przebicie pozniej troche jak sie zginalam itp zagoil sie bardzo ladnie po ojakims miesiacu (oczywiscie dbalam o to... woda utleniona i te smieci) jestem bardzo zadowolona wyglada to sexiii :) pozdrawiam i zachecam !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
jasne że to minie :) to normalne ze przez pierwsze dni boli przy schylaniu i dotykaniu :) a co do opuchlizny to róznie bywa. niektorym wychodzi po 2 dniach, ja miałam odrazu troszke spuchniete, ale nawet jak spuchnie to przejdzie. przemywaj codziennie to nie bedzie zakazenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
jasne że to minie :) to normalne ze przez pierwsze dni boli przy schylaniu i dotykaniu :) a co do opuchlizny to róznie bywa. niektorym wychodzi po 2 dniach, ja miałam odrazu troszke spuchniete, ale nawet jak spuchnie to przejdzie. przemywaj codziennie to nie bedzie zakazenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
No spoko przemywam kilka razy dziennie i przesuwam kolczyk żeby pręcik sie wyczyścił i nawet przed tym ręce myje ;)... ale kazała mi tylko wodą utlenioną niczym innym... bo podobno by mi sie paprało.. a ja kopiłam jakieś sole plasterki i maść z antybiotykiemi takie tam... a ona powiedziała żebym tego nie ozywała.. no ale jak wodą to wodą.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×