Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość amy09
maadz: jesli masz taka mozliwosc to idz do salonu!! tam na pewno lepiej zrobia ci kolczyka niz u kosmetyczki! tam przynajmniej wiesz ze jest wszystko 100% ok ! Sylwia: nie ma zadnego przepisu ile trzeba nosic pierwszego ''leczniczego'' kolczyka. musisz dbac o dziurke i jak zobaczysz ze jest w miare ok, ze nie boli itede to mozesz sprobowac zmienic. Ja zmienilam po miesiacu:P Fruti: mnie tez tacy ludzie denerwuja, kazdy ma jakies wady i zalety, kazdy jest inny i nie powinno sie nikogo ponizac, kazdy ma prawo byc kim chce i robic co chce. Jak dla mnie geje sa calkiem ok, normalni ludzie, tylko kochaja inaczej niz inni. A wogole to wam powiem ze od kilku dni przemywam spirytusem (bo wczesniej tego nie robilam) i jest wszystko super !! :) jak na razie nie wraca mi sie zaczerwienienie kolo dziurki :P a jak tam wasze pepki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=Sis eee nie żałuj tego kolczyka, przecież i tak go założysz, jak już wszytsko się zagoi :) No pępek goi się nie 3 miesiące jak koleżanka wyżej napisała tylko pół roku nawet. Ale to nie znaczy, że pół roku masz czekać na zmianę kolczyka. Jeżeli zobaczysz po jakimś miesiącu, że jest tak nawet Ok, żadna ropa Ci nie wycieka, dziurka nie jest zaczerwieniona, to możesz wymienić kolczyk. Ja zrobiłam to po miesiącu, ale nic mi sie nie działo. Ale najlepiej jest chodzić w kolczyku leczniczym. Możesz robić też tak, że zakładasz nowy kolczyk nosisz go 3 dni, a po 3 dniach ten \"leczniczy\" ja tak robiłam, jak mi sie np zaczynało paprać to tytan wkładałam i było dobrze. Ja np mam kolczyk od czerwca a jeszcze mi robi pępek różne niespodzianki. Już miałam wszytsko ok a teraz zaczeło mi się coś psuć. Pępek długo się goi. Madz wyprowadzę Cię z błędu. Nie goi się 3 mies tylko znacznie dłużej. Nawet jeżeli wygląda ok, to pózniej znowu może Ci się paprać. Na Twoim miejscu przemyślała bym tą decyzję...Basen= bakterie...pozatym jest chlor, który będzie podrażniał przebite miesjce. Przez ponad miesiac nie mozna kąpać się w basenach, jeziorach..więc masz nieciekawą sytuację... I lepiej idź do salonu, nie do kosmetyczki. Ludzie w salone się tym zajmują od długiego czasu, a taka kosmetyczka ma tak naprawdę blade pojęcie o tym i umie przekłuwać tylko uszy chociaż, też nie zawsze porządnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
hehe no tak, lenistwo najgorsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
E no to chyba jednak sobie narazie odpuszczę tego kolczyka he he znacie to studio tatuażu na Grodzkiej?? bo właśnie tam mam zamiar zrobić kolczyka... a słyszałam ze skora może wypchnąć tego kolczyka czy to prawda?? one same tak mogą wypaść?? bo tyle przerażających rzeczy słyszę na temat kolczyków ze szok... ale jestem tak napalona na tego kolczyka ze muszę go zrobić bo już tak postanowiłam ;) he he już sie doczekać nie mogę ;) I dziękuje wam za te info ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Jakby każdy myślał czy jemu wypadnie kolczyk lub cokolwiek to by nikt tego nie robił. Kolczyk owszem może wypasc ale jest to skutkiem amatroskiego przebicia lub złego pielegnowania i tylee:) chyba ze poprostu ktos ma bardzo wrazliwa skore ktora nie przyjmuje zadnych cial obcych ale to raczej najmniej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
no bo dbać będę na pewno chociaż dokładnie jeszcze w jaki sposób bo każdy mówi żeby przemywać czym innym i w końcu sama nie wiem... ale to studio tatuażu jest ok dbać będę a ze skora problemów nie mam wiec chyba będzie dobrze... ja jestem dobrej myśli.. wiec ;) dlaczego miałoby być źle.. I jeszcze raz dziękuję.. przepraszam ze tak pytam no ale wole wcześniej wiedzieć ^^ jesteście kochane dzięki ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
A jeszcze jeśli kolczyka nie chcesz zgubić, to nie zapominaj o dokrecaniu kulek ;* Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już prawie, nie mam tego pęcherzyka przypaliłam skubańca spirytusem ;D SISI kolczyk może wyemigrować, i to wcale nie dlatego, że był źle zrobiony, czy źle się dbało...tylko dlatego, że może wystąpić tzw \"reakcja alergiczna\" nie każde ciało przyjmuje ciała obce... Mojej znajomej znajoma zrobiła sobie w studiu, dbała a poprostu jej wyemigrował...potem zrobiła jeszcze raz i znowu to samo. Poprsto jej ciało nie przyjmuje ciał obcych... i co zrobić. Ojjj jeszcze troszkę i będzie syllwestrooowo :D:D DżamprezZzka u znajomychxD lol a potem wypadzik na miasto całą ekipą a potem tylko ja i mój miśśś samiiiiIiii. Nocka u mnie bo nie będzie nikogo bo rodzice wybyli i wrócą jutro wieczorkiem LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patki
ja mam kolczyk w pępku już 3 lub 4 miesiące i sama sobie przebiłam nic sie nie działo ładnie sie zagoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
Fruti a jaki pęcherzyk ci sie zrobił?? od czego?? he he dzięki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taki pęcherzych przy górnej kulce, nie wiem co to jest i skąd to się bierze, już któryś raz tak mam. I to takie cholerstwo jest, że jak wyjmę kolczyk to mi ten bąbel na dziurke nachodzi, że kolczyka włożyć nie mogę i to boli torchę :> No dobra dziewczynki Życzę Wam szczęśliwego 2008 :D JA się już szykuję fryzurka, makijaż i te sprawy, bo za niedługo Misiek przychodzi hehe :) buźka;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampucia
hej dziewczyny. czytam wasze forum i tez zamierzam sobie zrobic kolczyka w marcu./ jednak teraz czytajac zaczynam sie bac czy nie dostane zadnej choroby, zakazenia czy czegos takiego. kolczyka bede robic u kosmetyczki wiec nie wiem juz sama. pomocy pozdrawiam was. Zycze szczesliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
Szczęśliwego Nowego Roku!! wszystkim ;) ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMi13
Kobitki !! :*:* Wszystkiego Najlepszego I Zdrowego, Szczęśliwego Nowego Roku Laski :*:* Trzymajcie tak dalej!! jesteście zajebiste !! Dziękuję za wszystko -DoMi13 !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
A ile kosztuje przebicie?? z kolczykiem a ile bez.. to znaczy w jakiej granicy jest cena?? ;) w studiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Ja też życze wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, mam nadzieje ze Sylwek WAm się udał :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo maj gad śpię i śpię :D wstała 30 min temu na jedzonko, zaraz znowu idę tylko na chwilę \"zaglądnęłam\". U mnie sylwester był zaje***sty! :) suuuper jeszcze mi w głowie szumi :D Mój Pysiek też zadowolony, bo potem już tylko pół nocy sylwestrowej byla nasza :] Sylwia = SISI zależy gdzie mieszkasz, bo ceny są różnorodne. czasami nawet słyszę , że ktoś za przekłucie zapłacil razem z kolczykiem 50 zł....:| a i 30zł... (i to ponoć w studiu) nie wiem skad takie ceny ale nie wnikam... Ja zapłacilam za pępek razem z kolczykiem 110 zł (w wawie mieszkam) A jak przebijałam nos ostatnio (11 dni temu) i poszłam ze swoim kolczykiem to 60zł. Dobra dziewuszki idę spać dalej , bo jutro szkola muszę być w formie ;D byeee;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
Nio ja w krakwie mieszkam... nie wiem ile będę płacić ale jutro sobie robie na 100% ;d zobaczymy czy będzie bolało itp.. tylko dobrze by było jakby mi ktoś powiedział jak dbać o ten kolczyk ;) dziękuje po raz koleiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz: przez 2 tyg--->przemywanie solą lub spirytusem salicylowym 4x dziennie. 3tydz--->Tribiotic(przezcały 3 tydz 2xdzinnie) i przemywanie spirytusem lub solą przed posmarowaniem też razy dzinnie. 4tydz---> Sama sól lub spirytus salicylowy 5tydz--->Tribiotick 2 razy dzinnie i sól lub Spirytus 6tydz---> przemywanie 2 razy dzinnie 7-->przemywanie, i jeżeli nie będzie nic czerwonego, ani spuchniętego to możesz odstawić już ten Tribiotic. Nie należy go używać kiedy nic się nie dzieje, bo później kiedy będzie potrzeba nie będzie pomagał. uważaj przy kąpieli, żeby żaden płyn Ci się tam nie dostał, i najlepiej nie mocz tego miejsca jak narazie. Na wfie lepiej nie wykonuj brzuszków i nie schylaj sie przynajmniej przez jakiś tydzien- dwa. Wszystko inne możesz robić. Jeżeli wykonujesz intensywne ćwiczenia na wfie (ale chyba nie) to zaklej na czas wf pępek przewiewnym gazikiem, żeby ni dostał się tam pot. To wsio. Oo nieee jutro szkołaaa ;/ Wyspałam się za wszytskie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze jedno. Tribiotic w saszetce kosztuje ok 1zł 50gr sól fizjologiczna też niewiele. A Spirytus ok 5 zł. Jeżeli mieszkasz w Krakowie to myslę ze podobne ceny będą w salonie tak jak w Warszawie. Bo mam nadzieję, że idziesz do salonu :> (mądra dziewczyna! :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
FRUTI dziękuje ci za wszystko ;) jesteś kochana ;* no idę do zakładu tak tak ;) wole już porządnie to zrobić ;) a przekłuwają jednorazowa igła?? Naprawdę bardzo bardzo dziękuje :* :* he he jutro zamiast do szkółki jadę zrobić kolczyka ^^ ale w końcu to moje urodzinki wiec przyjemności a nie szkoła ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti czy Twoj rejon to mokotów ? ;> jak tak, to znasz może Ewę Ptak ? :P Tak w ogóle to wszystkiego najlepszego w tym nowym mam nadzieje lepszym roku dziewczynki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelllka
cześć wam dziewczynki!!! mam zamiar zrobić sobie kolczyka w pępku!!! mam zamiar se zrobić go jutro,ale nie w salonie nie u kosmetyczki tylko będzie mi go robić koleżanka!!!! jak myślicie czy zaryzykować??? bo jak ja se czytam te wasze wypowiedzi to już troszke wiem ale nie za dużo!! więc prosze was serdecznie pomóżcie mi napiszcie czy warto robić u koleżanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
hej dziewczyny:) ja dalej chora:) teraz komputer bedzie moim przyjacielem przez najblizsze pare dni :) bede miala wiecej czasu na czytanie waszych postów i odpisywanie. no oczywiście ze ja bym nie dała zrobić koleżance i zapewne wiekszosc z nas. wiekszosc takich zabiegów udaje sie ale co jak źle wyjdzie? albo cos nie tak bedzie? nie sadze zeby zwykłą kolezanka miala o tym pojecie. ile skory wziac, jak głeboko i w ogole. nie to zbyt ryzykowne. ja widzialam takie przekłucia robione przez kolezanke i powiem ze niektore okropnie wygladaja i widac ze nie profesjonalna dziurka. nie mowie ze wszystkie ale skad wiesz ze to akurat nie bedzie twoja. ja tam bym sie bała. wolałąm wydac kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
Jak robiłyście sobie kolczyka to jaka igłą?? jednorazowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia = SISI
Amelllka ja sobie dziś robie kolczyka ale idę do salonu, nie wiem ja bym tez sobie nie dala zrobić koleżance kolczyka. Zawsze to co innego jak masz profesjonalnie.. nie wiem decyzja należy do ciebie ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
oczywiście że jednarozową, zawsze i wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Sylwia: w salonie robia igla jednorazowa, jest to wenflon. Chyba grubosc 1,6 no nie dziewczyny?:P juz nie pamietam... Masz dzisiaj urodzinki? :> no to wszystkiego najlepszego !! :* :* :* Amelka ja ci nie radze kolezanki. jak tak bardzo chcesz kolczyka a nie masz salonu w poblizu to juz idz do tej kosmetyczki... ja nigdy w zyciu nie poszlabym do kolezanki, nawet na przeklucie ucha:P za duza jestem panikara ze cos bedzie nie tak. Ale na prawde, tylko salon, w ostatecznosci kosmetyczka... kolezanka- nigdy !! Pozdrawiam ;) Madzia wracaj do zdrowia! :) ja tez wole kase wydac, a miec porzadnie zrobione, niz pozniej meczyc sie... Ale jestem zmeczona... Wczoraj nawet nic nie pisalam bo nie mialam sily:P w sumie nie robilam nic nadzywaczjnego w sylwestra... siedzialam w domu ze znajomymi, pozniej z bratem pojechalam na miasto (zrobilismy se mala imprezke w aucie:P) ale na miescie nudno ! wszyscy w pubach, hotelach itd... Boze ta Anglia sie bawic nie umie wogole... Pozniej pojechalismy na chwilke do mojego skarbka, on tez mial imprezke w domu ze swoimi znajomymi z Brazylii, eh ci to umia sie bawic... super ludzie:P Ale powiem ze mimo wszystko tesknilam za sylwestrem w polsce... :( tam to zawsze jest jazda, na miescie- eh brak slow! no i oczywiscie polskie domówki nie równaja sie z domowkami tutaj... kurde! tesknie! :( a wy jak sylwka spedzilysie? :> Fruti hehe pozazdroscic ja bylam tylko 5 minut z moim skarbem w sylwestra... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
dzięi amy09 ale coś nie chce odejsc to pieruństwo :(( ja coś mam mały problem z moją dziurką:):) dolna jest ok ale ta górna ciagle czerwona. dzisiaj zdarłam taką suchą skórke bo nie mogłam juz wytrzymac :):)eshhh hehehe cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×