Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Andzia pp
hehe forum ruszylo w gore co dziennie zagladam i nie nadazam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keroina
Andzia pp to chyba dobrze ale za dużo postów jak na 1 forum da sie coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keroina
Andzia pp to chyba dobrze ale za dużo postów jak na 1 forum da sie coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
jenyyy ile ludzi pisze ;D ;D na to forum to by trzeba ciągle wchodzic :PP Pozdroo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
dokladnie sandi , czuje cos ze sie goi \czerwone jest ale ropy niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
he ;)) no to dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzia001
Zrobilam sobie wczoraj kolczyk. Ladnie wyglada narazie jest spoko. Staram sie nie schylac ani nic, ale nawet nie boli. Podoba mi sie bardzo, za miesiac mam wizyte kontrolna i to mi sie wlasnie podoba, ze zobaczy koles, czy wszystko jest ok z tym moim kolczykiem [przekuwalam w Poznaniu jak cos] :) bylam z mama [bo musi byc za zgoda rodzicow]. Bolalo jak taki mozniejszy zastrzyk ale bylo sii^^ wyglada super, narazie przemywam rano i wieczorem rumiankiem, a za kilka dni przerzucam sie na tribiotic :) Narazie spalam na plecach cala noc i chcialam sie spytac, czy moge sie jakos przekrecac, bo na brzuchu pewno nie moge spac nie? :( pzdr;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzimi16J.O
pytanie do młodaa93 a gdzie jest ten dobry salon????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nic nie przepisał i dlatego się o to pytałam ;) muszę sobie zamówić ten kolczyk z tytanu, żeby mi się to goiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) chce sobie zrobic kolczyk w pępku ale jeszcze nie wiem kiedy :( i w związku z tym mam pytanie: czy mogę po przekłuciu ćwiczyc na wf ?? prosze odpiszcze :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEROINA
ej ! kupiłam kolczyka z tytanuuuuu i jest za krótki i wiszący, taka czaszka yee i kupiłam oscenisept. jest szansa na szybkie gojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na swieza rane i do gojenia nie nadaja sie wiszace... sa zbyt ciezkie:/ Najlepiej zwykly banan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
KEROINA Amy ma rację. A jak jeszcze zahaczysz kolczykiem o bluzkę i pociągniesz niechcący to będzie bolało... ja kolczyka JESZCZE nie mam, ale słyszałam od koleżanek które mają. A z resztą nie trudno sobie wyobrazić świeża ranę i jak sie jeszcze zahaczy i pociągnie... ałłłłł... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Była druga rozmowa z mamą o kolczyku... ;/ ( przypominam - rocznikowo mam 15 lat) Ostatnio oglądałyśmy jakiś film i dziewczyna miała kolczyk w języku ( to akurat mi się nie podoba) I moja mama zaczęła ze to jest okropne, jak można sobie tak kaleczyć ciało, że to ohydnie wygląda itp. A ja powiedziałam że to faktycznie nie ładne... Ale jeśli o kolczyki to nie we wszystkich miejscach wyglądają ohydnie... moja mama sie zapytala " To co??!! W Pępku może ładnie, tak???!!!!!" A ja na to że tak. Moja mama sie wkurzyła i powiedziała ze jak sobie zrobie tego kolczyka, to pojdzie ze mną do salonu i piercerowi zrobić kolczyki we wszystkich miejscach na ciele, gdzie to tylko mozliwe , to wtedy ze wstydu nie wyjde z domu. Powiedzialam ze tak nie zrobi i w to nie wierze. No to powiedziala zebym zrobila kolczyka no to zobacze co bedzie... śmiac mi sie chcialo. Przeciez to nie mozliwe. Piercer napewno nie przebilby mi ciała gdybym nie chciała, a glownym powodem bylo to ze mama nalega :D Ale nie wiem czy ją namówie... raczej juz nie... :( Tracę na to nadzieję :( Ja bede miala przerombane jak zrobie tego kolczyka... szlaban na wszystko co sie da, do konca zycia... mam tylko nadzieje ze oddychać mi pozwolą... Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka14
ja mam juz kolczyk w jezyku i w brwi i mam zamiar zrobic sobie w pepku... mi wszystkie kolczyki robi kumpel (robi tez tatuaze) nie interesuje mnie to czy to boli czy nie... zeby miec trzeba cierpiec.... :) to jest zajefajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
wyjęłam ten z tytanu:|:| z tego powodu że kijek był na krótki.... :|:| bolało zaszkodzi mi to ? że włożyłam spowrotem stal chirurg.? czy przemywając octeniseptem szybciej mi sie wygoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keroina
kurcze i jeszcze soł fizjologiczna mi sie skończyła a jest sobota:|:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yessi
Heey wszytkim mam pytanko mam kolcyzk z stali chilurgicznje kupial welvron szary cyz moge przebic velcronem nic mi sie neistanie nei przebije pepowiny strsznie sie boje a do kosmetyckzi jeszcze gorzej boje sie isc bo wolaabym sobie sama zrobic ale mam specialnie spray w pynie zeb zamrosic i wogole ugotowalm koclzykw goracje wodize .. moze mi sie cos tsac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
yessi... tak samo robiłam ja ty, identyko nie kumam jednego!moja kumpela sama sobie przebijała.... przyszła na drugi dzień na wf przemywa wodą utlenioną... i nie ma nic czerwonego a ja przemywam jałowizną... wszystkimi drogimi preparatami... i... czerwień kuuur:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossssssP
hej:) ile razy dziennie trzeba przemywac ta mascia tribotic i ile razy dziennie spirytusem lub woda utleniana??:P Odpiszcie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
wodą utleniona i spirytem sie nie przemywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossssssP
a niby czym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Solą fizjologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
a powiedzcie mi .... jeśli nie mam w tej chwili soli fizj. to moge zastąpic octeniseptem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemywac Tribioticiem? hah dobre... Tribiotic to jest masc z antybiotykiem i nie powinno sie jej \'przedawkowac\' przez kilka dni raz dziennie starczy... I nie woda utleniona tylko sola fizjologiczna!! Yessi yhym pepowine sobie przebijesz... :/ Ja proponuje isc do salonu piercingu, tam masz pewnosc ze bedzie wszystko ok! Keroina: masz czerwone bo to normalne! zawsze pojawia sie zaczerwienienie w pierwszym etapie gojenia... Jesli nie masz soli fizj. mozesz przemywac rumiankiem, dodatkowo powinien ci pomóc, bo ma dzialanie lagodzace wiec dobrze podziala na zaczerwienienie. Oceteniseptem mozna przemywac chyba 2 lub 3 razy dziennie nie wiem jak to tam jest bo go nie uzywalam... Ale chyba mozesz nim zastapic sól fizj. skoro na razie nie masz. Ale nie jestem pewna jak to z tym jest, wiec proponuje rumianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
amy09 dziękuje. a wiesz moze ile jeszcze potrwa skoro mam je tydzień? i czy przy stali chirurgicznej (bez używania spirytu i wody utlenionej) może dojść do migracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz o zaczerwienieniu? Gojenie pepka jest miejscem które najdluzej sie goi a przy tym sa rózne niespodzianki... Raz jest czerwone, pozniej schodzi i znowu wychodzi zaczerwienienie... Takze nie jestem w stanie powiedziec jak dlugo bedzie. Mysle ze tydzien i powinno zejsc :P A co do stali chirurgicznej i migracji to nie ma jakiejs rególy ze przy tym albo przy tamtym bedzie migracja... To zalezy od twojego organizmu, czy przyjmuje ciala obce czy nie. Znam osoby które mialy stal lub nawet srebro zaraz po przekluciu i do tego uzywaly wody utlenionej i nic powazniejszego sie nie dzialo (tylko dluzej sie goilo i czesto papralo :/) Ale migracji ani powazniejszych rzeczy nie bylo, wiec to zalezy od Twojego organizmu. Wiadomo ze jesli jest tytan i odpowiednie dbanie to jest mniejsze prawdopodobienstwo na jakies komplikacje, poniewaz przeklute miejsce jest dobrze \'zadbane\' :P Ale jesli dbasz odpowiednio to migracji raczej nie powinno byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy: a ty miałaś kiedys tego bąbla? bo wiem ze fruti miała...bo pytanie mam.ty go miałaś przy dolnej dziurce,ale tak jakby w środku pępka....? bo ja mam takie coś jak taki bąbel :P i czerwony jest,ale jak kolczyka mam normalnie to go nie widac wogóle tylko jak \"zajrze pod kolczyk\"... i jak cos to się go pozbyc? ;) z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Ojeny jeden dzien mnie nie bylo i juz tyle osob napisalo ;]]] ale nie chce mi sie tyle stron czytac :PP Pozdroo wszyscy ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×