Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

marti: kolczyk goi sie około pół roku,więc przez ten czas to naprawde wiele rzeczy może sie z nim dziac ;) więc spokojnie ;) madzia:a to jest w sprayu czy maśc?? a ty używałaś na nos,tak...? czy na pępek też? :D przepraszam ze pytam jak głupia taka hehe ;) nie no przebijanie za biedronką....żal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie :* a ta maść tribiotic przyspiesza gojenie? wiem, że nudze i pytam sie jak głupek ale jak czegoś nie wiem, to pytam :) a i ile za nią dałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki :* a ta maść tribiotic przyspiesza gojenie? sorki ze tak pytam jak głupek ale nie jestem zbyt obeznana w tym temacie :) a i ile za nią dałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki :* a ta maść tribiotic przyspiesza gojenie? sorki ze tak pytam jak głupek ale nie jestem zbyt obeznana w tym temacie :) a i ile za nią dałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia to jest taki spray, psika sie tym ale nie odrazu na pepek, tylko najpierw spryskaj wacik do uszu a potem tym przemyj. Ja uzywam do nosa dlatego ze pepek juz mam zagojony i nie musze przemywac choc psiknelam 3 razy pepek :) jakbym przebiła pepek jeszcze raz to kupilabym to bez wachania to jest do wszystkich miejsc po przekłuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talazka
Ja mam zamiar przkłuć pępek...sama.Kumpelka też chce zebym jej przebiła ale sie zastanawia...Czytałam dużo o tym i wiem co mam kupić...Ale nie należe do szczupłych osób:)Jak nie jestem chyba to zagoiło by się do wakacji?? chociaż żeby nie było zaczerwienienia i możnabyło się kąpać....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talazka
przekłuć* chuda* sorry za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Lol3ka jak pójdziesz do studia to ci dadzą odpowiedni kolczyk,o ile do pępka jeszcze się zdarza że dadzą stal chirurgiczną(niestety) to do języka już wogóle nie jest wskazana stal tylko tytan,ewentualnie sztangę można mieć z bioplastu ale lepiej z tytanu bo bioplast podobno można ,,pogryzc'' jak się ma kolca z bioplastu w języku i jest mniej trwały,najważniejszy jest dobór długości sztangi,piercer najpierw zmierzy ci grubość języka a dopiero potem założy odpowiednią sztangę którą po 2 tygodniach można zmienić na krótszą(o ile opuchlizna zejdzie),no i przebijając piercer zawsze na początku sprawdza jak masz ułożone wędzidełko w języku żeby go nie przebić,ja chciałam kolca jak najgłębiej żeby mi się nie obijał o przednie zęby i piercerka mi zrobiła tuż przed tym wędzidełkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Marilyn666: No tylko ze jak ja u nej bylam przebic nos to sie mnie pytala czy mam kolczyka a nie ze mi dala:P Ja do niej dzisiaj zadzwonie czy ona mi da czy musze kupic no ale jesli ona mi da to ten kolczyk jest juz wliczony do 100 czy trzeba jeszcze dac do niego kase??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss
co dziewczyny myslicie o przekłuciu pępka samemu / ewentualnie z pomocą kolezanki ?? kupuje sie specjalny wenflonik, kolczyk i powinno byc tez przeciez ok.. ?? pewnie boli ?? mam juz tatuaz, dalam rade, ale jaki bol przy przekluwaniu pepka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
W każdym porządnym salonie powinni za 100zł zrobić razem z kolczykiem tytanowym a nie badziewną stalą,co to za salon co każe przynosić swoje kolczyki,to pewnie jakaś kosmetyczka;-/Lepiej nie przebijaj języka u kosmetyczki tylko w salonie i tak ci dadzą dobry kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Elusss przebijanie samemu to żałosny pomysł,nie wiem co to za moda teraz na samodzielne przekłuwanie,szkoda wam kasy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beybe007
hej:) ja mam kolczyk w pepku od 4 kwietnia czyli juz mija jakies dwa tygodnie :) jestem bardzo szczeslwia ze go zrobilam bo wyglda nielze.:) jedynym minusem jest to ze rzeczywiscie goji sie dosc dlugo ale dam rade:) na poczatku balam sie tego zaczerwienienia ale jak wyczytalam na forum ze to calkiem normalne i sie zdarza to sie uspokojilam w koncu przede mna caly czas gojenia dopiero..:) robie sola fizjolo. i mascia tribiotic i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss
hehe spokojnie , tak tylko pytalam , niechcialabym jakiegos zakazenia czy cos .. tatuazyk tez w salonie, wiec polece tam i zrobic kolczyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
o ile osóbek napisało ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Madzia : wiem ze nie zaleznie od wieku i tak beda dziory ... :) Ale dziekuje bardzo ze odpowiedzialas mi na pytanko :):) A co do mnie .... to tak wiem jestem troche za mloda ale ja sie tak uparlam na tego kolczyka tak super on wyglada ze nooo musze go miec :P:P:P:P Ja mam 13 lat a moja kolezanka ma 12 i juz ma kolczyka w pepku :) :) Tam bylo jeszcze jedno pytanko to przypomnę ... Czy mozna miec kolczyka jak jeszcze nie dostało sie miesiączki ???????? czekam na odpowiedz i pozdro dla wszystkich z tego forum :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti: tribioticu powinno sie używac jak jest cos nie tak z dziurką...jak jest ok to raczej lepiej nie uzywac,bo to jest masc z antybiotykiem i jak później coś by się babrało to pomagac nie bedzie... ;) a kosztuje cos ok 1,5zł taka saszetka( na pierwszy rzut oka jest mała) ale naprawde starcza na długo ;) madzia: dziękuje ślicznie ;) Talazka: hmm ja przebijałam w styczniu i sie już wtedy zastanawiałam czy mi sie aby do wakacji zagoi :P a teraz...już koniec kwietnia,wiec wakacje prawie że na wyciągniecie reki :D ja bym poczekała do następnego roku...ale niech jeszcze inne dziewczyny się wypowiedzą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Marilyn666: Dzwonilam dzisiaj do tej pani i mowila ze to odrazu z kolczykiem a jak mam swoj to 90 :D Chcialam sobie przebic u kosmetyczki razem z kolezankami ale doszlysmy do wniosku ze przebijemy w salonie jest tam taka bardzo fajna pani co mi juz nos przebijala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaa93
Mam pytano =) Kolczyka mam juz od stycznia i chialam sobie teraz zmienic ...czy kolczyk ze stali chirurgicznej 316L bedzie dobry ? Jeszcze mi sie nie zaogil dobrze pepek wiec nie wiem =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Lole3ka w żadnym normalnym sklepie nie kupisz kolczyka do języka odpowiedniego na pierwsze przekłucie czyli o dobrej długości i z tytanu,w salonie powinni mieć takie kolczyki,chyba że sobie z wildcata zamówisz tytanowego ale jak pójdziesz do naprawdę dobrego salonu to o nic się nie będziesz musiała martwić,powinni ci zmierzyć grubość języka i dobrać odpowiedniego kolca,więc lepiej nie chodz z własnym kolczykiem no chyba że będziesz mieć z wildcata ale i tak nie wiesz jaką grubość ma twój język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Młoda93 jak jeszcze się nie zagoiło to nie zmieniaj,dopiero jak już nic nie będzie leciało z rany i nie będzie czerwone to możesz zmienić jak chcesz ale nie na jakiegoś ciężkiego kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
madzia575 dzięki za odpowiedz ; * Ach tam moja ciekawość... xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
sorry... * ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaa93
ok =) dzięki ;* No mam nadzieje, ze juz niedlugo sie zagoi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Marilyn666:A okolo jaka dlugosc ma miec ten kolczyk??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lole3ka ja bym ci radzila zebys nie przychodzila ze swoim kolczykiem... Przy przekluciu ta pani powinna dac ci kolczyk odpowiedni dla ciebie z odpowiednia dlugoscia... Bo wiesz, kazdy jezyk jest inny, dlatego najlepiej jesli ona ci dobierze odpowiedni kolczyk. Chyba wczesniej pisalas ze powiedziala ze u niej mozesz dostac nie? No wiec ja ci radze zebys nie kupowala sama do przebicia:P ahh i upewnij sie ze daje ci kolczyk z tytanu... Pamietam jak kiedys moja kolezanka miala stal zaraz po przekluciu to po kilku dniach cala spuchla normalnie ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koroina
SIEMKA!!! mialam kolczyk w pępku ... 2 razy już ponad ;p za 1 razem migracja a za drugim razem nie chciało mi sie czekac aż sie zagoi i jechałam na basen teraz 3 raz, dwa dni temu przekłuwane powiedzcie mi czy mam sie martwic: fotka http://img132.imageshack.us/my.php?image=65865ul0.jpg przemywam spirytusem salicylowym , mam w chacie zapas tribioticu, mam rumianek i sól fizjologiczna... doradźcie czy to normalne dodam ze troche ropialo ;p stal chirurgiczna jak cos;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
jeżeli chodzi ci o to że jest czerwone to sie martwic nie muisz bo zawsze po przebiciu jest czerwone ja tez tak mam al u mnie mineły 7 dni...a zanim to czerwone zejdzie to troche poczekasz heh cierpliwości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koroina ja bym ci radzila zmienic na tytan... Stal chirurgiczna nie jest najlepsza zaraz po przekluciu, zwlaszcza ze juz wczesniej mialas problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Dziewczyny a powiedzcie mi po czym ja poznam ze moj kolczyk jest juz dobrze wygojony? Wystarczy ze z wierzchu bedzie juz ladnie wygladal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×