Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość oleczkaaaaa
hej ja mam kolczyk w pępku i wszystko jest dobrze tylko mam czerwone... i przemywalam spirytusem...;/ wiem ze nie powinno sie tym przemywac wiec czym bym musiala przemywac zeby zeszlo to czerwone??:P ODpiSZcie:) Pozdrawiam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleczkaaaaa: ja myślę ze tribiotykiem (nie pamiętam jak sie to pisze) Hejka dziewczynki!! Nie chce mi sie czytać wszystkich postów więc zacznę teraz od postów które pojawią się po moim:* Z pępkiem wszystko ok z noskiem też!! Sorry że mnie tak długo nie było ale to wszytko przez szkołę.... pozdro dla tych co zawsze...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczkaaaaa
no ale smaruje ta mascia TRIBOTIC i rumiankiem jeszce:D i caly czas mam czerwone chyba ze tak dlugo te czerwone sie goi ODP?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
ja przebiłam jak miałam 13 lat xD z tego co wiem to goi się od 1.5 miesiąca do 6 miesięcy.. ale nie jestem pewna ! pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orerios
Ja miałam przebijane 3 razy:P i osoboście polecam specjalne igły z apikatorem:) jest wiele osób które uważa że powinno się przebić u kosmetyczki ale ja nie jestem jedną z nich wręcz przeciwnie dlatego że mi się nic nie dzieje teraz a mam już kolczyk jakieś3 miesiące a koleżanka przebijała u kosmetyczki i po miesiącu musiała wyciągnąć bo dostała zakażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wreszcie jakas normalna osoba która wie ze kosmetyczki nie sa od piercingu... orerios juz myslalam ze nie ma takich dziewczyn.... :P oczywiscie przyznaje racje... oleczkaaaa badz cierpliwa, zaczerwienienie to normalna rzecz. przemywaj sola fizjologiczna a nie spirytusem! rumienek tez jest dobry;) Proponuje poczytac kilka stron wstecz, tam wszystko pisze... paula94 jesli nie masz 18 lat musisz miec zgode rodzica zeby zrobic kolczyka w salonie. Jesli chodzi o wiek to roznie dziewczyny robia... Ja robilam w wieku 16 lat. Mysle ze 14 lat jest ok, oczywiscie jesli rodzice pozwalaja:P Natomiast potepiam 11 lub 12 latki z kolczykami... bleee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Witam! Mam mały problem z moim kolczykiem w pępku i chciałabym porozmawiać z kimś kto się naprawdę dobrze na tym zna.... jest ktoś taki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka877
hej dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko :) czy któraś z was przbijała pępek w Łodzi? bo ja obecnie jestem w Łodzi i niewiem gdzie najlepiej iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savana jesli masz ochote napisz na gg 3896831 chetnie pomoge;) Jestem na niewidocznym wiec i tak napisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze.
Martuś_17 ja jestem na bieżąco:) Tylko nie mam za bardzo o czym pisać...ale o kolczyku mam pogadać z mamą w wakacje, chociaż wydaje mi się że pod koniec maja postaram sie ja namowic.Aaa Słyszałyście o podwieszaniu się za skóre??! Dla mnie to jest chore... kto normalny robiłby sobie dziury w kolanach i wieszał sie na nich ?! Tylko nie wiem za bardzo jak to się nazywa...Oglądałam to ostatnio na discovey, może któraś z was też to widziała? Tylko nie wiem za bardzo jak to się nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy strasznie mnie intryguje twoja stopka pod postami :D Możesz przetłumaczyc ? :P A co do kolczyka to u mnie znowu ok :P Nie mam ani limfy, ani nie jest zaczerwieniony :P Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia heheh jasne... pierwsze zdanie jest po hiszpansku to jest kawalek tekstu z jednej piosenki.... to znaczy: \"Tutaj jestem z toba i na zawsze zostane\" .. A drugie zdanie jest po portugalsku. Skierowane do mojego chlopaka of course:P \"Kocham cie bardzo mój kochany\" Wiesz, teraz sie troche ucze portugalskiego... A hiszpanski znam troche lepiej, z reszta tego jezyka tez ON mnie wlasnie doucza;) Teraz mi sie juz wszystkie jezyki myla, chce powiedziec cos po portugalsku (czasami musze bo mamy taka kolezanke co ani troche po ang nie umie wiec tylko tak) to mi wchodza slówka hiszpanskie, jak chce cos po hiszpansku to od razu mam w glowie angielski... A jak cos nie umiem po angielsku powiedziec to mowie po hiszpansku (do mojego chlopaka) przesrane :P A mój pepek tez juz lepiej, nie mam juz tego bąbelka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Qrde urwał mi sie kolczyk z pepka bo mialm za małlo skury wytrzymał mi 2 lub wiecej tygodnia ;(( a tak bardzo go chciałam mieć no i dupaa :( zdaza sie teraz musze poczekać az zarośnie i orbie jeszcze raz ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandi15 Teraz juz wiesz jakie są skutki samodzielnego przebijania :p Więc jak się jużż zarośnie to radzę iść do salonu piercingu i tatoo i oni Ci zrobią fachowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
no wiem ale ona mi poprostu za malo skury wzieła a inna kolezanka wiecej bierze i do niej ide nastepnym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandi15: i znowu będziesz miała taką przygodę z pępkiem znowu Ci się urwie kolczyk... Poczekaj aż Ci zarośnie i przez ten czas zbieraj pieniądze na przebicie w salonie albo poproś mamę żeby Ci dała jako prezent na urodziny albo coś takiego.... Tak będzie lepiej dla ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
to musiało boleć.. współczuje. a ja sama przebiłam i na szczęście mi sie nie przerwał :):) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
no ale teraz przebicie będzie dużo gorsze bo będzie zrost na skórze.. przez który jest się ciężko przebić. współczuje przebijającej.. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
ale tam gdzie jest zarost to mi ona nie przebuioje tylko wyzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
a wiecie czy w zgierzu sa jakies sprawdzone salony???? bolalo was jak wam przebijali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daja
Hej mam straszny problem doradzcie mi szybko:( pod kolczykiem...tak bardziej w pepku zrobila mi sie taka duza kulka i nie wiem czy tam jest ropa czy krew.wyglada okropnie a ja nie wiem co mam robic....ostatnio czesto leciala mi krew i mam podejrzenia ze moze dziurwa sie zapchala krew nie miala jak wyjsc i sie zebrala w tak jakby pcherzyku...czy to mozliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiChAsSs14O9O
jA zrobiłam sobie wczoraj kolczyka:)) może belało troszke w momwncie przekłucia ale to tylko snetne sekundy:)) po przekluciu wcale mnie nie boli i jest juz wszystko ok:)) i co najwaziejsze wyglada ślicznie:)) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
mnie w ogóle nie bolało xD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daja: a jakiej wielkości jest ten pęcherzyk? bo ja też mam takiego ale mój jest mniejszy niż górna kulka od kolczyka.I kiedyś też krew mi leciała i ropa i limfa,wszystko po prostu :P ale teraz przemywam octenisept\'em i nie mam żadnej wydzieliny ani nic :P tylko ten bąbel,ale \"przypalam\" go spirytusem salicylowym i mam nadzieje ze zejdzie szybko ;) napisz jakiej jest wielkości ten twój...może jest taki jak mój to nie ma się co przejmowac :) i czym przemywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Mam do was pytanie, Chodzi mi o mojego kolczyka. A dokładniej dziurę w pępku. Kolczyka mam juz 2 miesiące(2 się zaczyna.) I on mi strasznie ropieje. Nie nadążam z czyszczeniem go. Kiedy przestaje ropieć.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Olusiiaaa** Ropienie to podobno normalne przy kolczyku. Mi tez bardzo ropial przez ok miesiac czasu , przemywalam go dwa razy w ciagu dnia, a i tak caly czas mialam pelno strupkow z ropy wokol niego i dziurek. Ale teraz przestal ropiec i goi sie bardzo ladnie. Troche cierpliwosci i bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daja
a wiec ten pecherz jest nie zaduzy ale taki pelen ropy czy krwi...nie mam pojecia co t6o jest:(i od czego....wyglada ochydnie!i boje sie ze cos sie moze stac.to wyszlo mi nagle dzis jak wrocilam z imprezy.co to jest?a jak dlugo to juz masz??????jak to usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
nooo moja kolezanka ma kolczyka 3 tygodnie i na gornej dziorce dookola ma czerwone .... prawie wogole jej nie ropieje :) tak wogole to jest super :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daja: nie wiem czy mamy taie same te bąble,bo mój nie wygląda jak to określiłaś\"ochydnie\" po prostu kilka dni temu sie zrobił i dzierkę przemywam octeniseptem,a tego bąbla dodatkowo przemywam patyczkiem do uszu nasączonym spirytusem salicylowym.Ja tam nie mam żadnej ropy czy krwi w nim tylko jest tak minimalnie uwypuklony...i mojego wogóle nie widac jak mam normalnie kolczyka tylko jak \"zajrze do pępka\" ;) heh aaa...i nie boli nic,wiec ja sie nim nie przejmuje :P a ty bron boże nie przebijaj!A czym przemywasz pępek???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia: jak ja miałam kolczyka 3 tyg to tez tylko miałam lekko czerwone i nic nie leciało.a później to wszystko było:ropa,limfa,nawet krew...pępek goi sie długo i po kilku miesiącach może jeszcze coś wyleciec :P więc koleżanka niech się ma na baczności i dobrze dba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×