Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość will7775
A zatem dziewczyny dołączyłam do zakolczykowanego grona i bardzo się cieszę :) Miałam napisać jak dzisiejsze przekłuwanie : więc byłam w salonie piercingu, facet posmarował mi pępek maścią i miałam czekać 5 minut aż znieczulenie zacznie działać. Potem jak stałam zaznaczył kropeczki w które ma się wbić igła i przez które przejść, położyłam się, zdezynfekował kolczyk i wziął nowy wenflon odpowiedniej grubości. Kolczyk miałam własny z tytanu - standardowy bananek. No i nie używał szczypiec tylko po prostu przekłuł. Zrobił to perfekcyjnie - kolczyk sie nie naderwie i pępek będzie pasował do standardowych 10mm kolczyków jak się ładnie zagoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
Przepraszam strasznie że tyle mi się skopiowało postów!!!! Wielkie sorki - komputer coś nawala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia *
jestem kompletnie załamana...;( nie wiem co robić..;( przy dziurce od pępka zrobiła mi sie wielka gulka..:( boże..jestem kompletnie rozbita na częsci..;( nie wiem co robić..;( prosze bardzo o szybką odpowiedź...;( co mam robić..?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia *
boże..nie wiem co robić..;( doradźcie mi prosze..;( przy dziurce mam wielką gulkę...czerwoną..czasami mi leci krew lub ropa..;( jestem kompletnie rozbita na części..;( ;( załamana na maxa..co mam robić..?? ;( proszę o szybką odp..;(;( błagam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia *
boże..nie wiem co robić..;( doradźcie mi prosze..;( przy dziurce mam wielką gulkę...czerwoną..czasami mi leci krew lub ropa..;( jestem kompletnie rozbita na części..;( ;( załamana na maxa..co mam robić..?? ;( proszę o szybką odp..;(;( błagam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia *
boże..nie wiem co robić..;( doradźcie mi prosze..;( przy dziurce mam wielką gulkę...czerwoną..czasami mi leci krew lub ropa..;( jestem kompletnie rozbita na części..;( ;( załamana na maxa..co mam robić..?? ;( proszę o szybką odp..;(;( błagam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko,po prostu następnym razem jak wyskoczy Ci ze bląd to nie dodawaj jeszcze raz posta...po jakimś czasie sam sie doda :D obczaiłam juz to :P hehe no to super jak kolczyka już masz :) mam nadzieje ze bedzie ładnie się goił :) pzdr ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Ponownie cześć. Dzięki bardzo za odpowiedzi wzięłam je do serducha i wymieniłam dzisiaj kolczyk na banana. Trochę mi pomógł kolega - ale fachowo chyba bo prawie bezboleśnie. Smaruję tribiotikiem i chyba się goi. Nie wiem tylko czy ten banan nie jest za krótki. Zmieniłam kilka godzin temu więc poczekam i zobaczę co się będzie działo. Jeszcze raz dzięki szczególnie amy09 - fotki są przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Ponownie cześć. Dzięki bardzo za odpowiedzi wzięłam je do serducha i wymieniłam dzisiaj kolczyk na banana. Trochę mi pomógł kolega - ale fachowo chyba bo prawie bezboleśnie. Smaruję tribiotikiem i chyba się goi. Nie wiem tylko czy ten banan nie jest za krótki. Zmieniłam kilka godzin temu więc poczekam i zobaczę co się będzie działo. Jeszcze raz dzięki szczególnie amy09 - fotki są przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Ponownie cześć. Dzięki bardzo za odpowiedzi wzięłam je do serducha i wymieniłam dzisiaj kolczyk na banana. Trochę mi pomógł kolega - ale fachowo chyba bo prawie bezboleśnie. Smaruję tribiotikiem i chyba się goi. Nie wiem tylko czy ten banan nie jest za krótki. Zmieniłam kilka godzin temu więc poczekam i zobaczę co się będzie działo. Jeszcze raz dzięki szczególnie amy09 - fotki są przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Ponownie cześć! Serdeczne dzięki za odpowiedzi. Dzisiaj zmieniłam ten nieszczęsny kolczyk na banana a w zasadzie pomógł mi kolega. Jakoś sprawnie poszło i nawet bezboleśnie. Mam go już kilka godzin i nic nie boli. Smaruję tribiotikiem i zobaczymy. Martwię się tylko czy ten banan nie jest za krótki bo jakoś tak na styk. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi - szczególnie amy09 za fotki - przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Ponownie cześć! Serdeczne dzięki za odpowiedzi. Dzisiaj zmieniłam ten nieszczęsny kolczyk na banana a w zasadzie pomógł mi kolega. Jakoś sprawnie poszło i nawet bezboleśnie. Mam go już kilka godzin i nic nie boli. Smaruję tribiotikiem i zobaczymy. Martwię się tylko czy ten banan nie jest za krótki bo jakoś tak na styk. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi - szczególnie amy09 za fotki - przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Coś mi się mnożą te posty. Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altika nie ma za co, w koncu jestesmy tutaj zeby sobie nawzajem pomagac ;) Olgusia* Nie panikuj tak, przemywaj dalej, powinno zejsc. mozesz polac spirytusem wtedy \'wypali\' tego babla (wiem bo sama mialam cos takiego). Rumianek jest tez b. dobry, bo lagodzi... mozesz równiez smarowac Tribioticiem przez 3-4 dni i pozniej powinno byc lepiej. LUB... Troche zainwestowac i kupic Octenisept (ok 23 zl), po tym na pewno bedzie dobrze. will7775 Witamy w gronie przebitych pepków ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Ten oscenisept to do smarowania, psikania czy przemywania? Może być razem z tribiotikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Octenisept jest do przemywania, ja bym radzila bez Tribioticu. Bo ma juz takie dzialanie ze Tribiotic jest zbedny przy nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alitka: octenisept to spray,ale psiknij na patyczek do uszu i tak przemywaj :) naprawde rewelacja! wypróbowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Dzięki dziewczyny. Od wczoraj po zmianie kolczyka na właściwy nic się nie dzieje. Nie boli i nie jest zaczerwieniony. Z zasadzie to go nie czuję. Ale za to jak pięknie wygląda. Chyba jestem z niego dumna. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa u mnie jest godzina do tylu:P czyli w pl jest teraz 12.10 to u mnie jest 11.10 :P Jestem w szkole teraz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
cóż.... macie racje. octenisept świetny jest, ale na moją sytuacje jednak nie ;| kurcze ... 3 tydzien dzisiaj a u mnie nic... tylko skóra schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
i czerwone i to okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Chciałabym przyłączyć się do Forum:)od niedawna posiadam kolczyczek w pępku...często czytam wasze komenatrze i sledze uwaznie problemy:)Ja przekłuwałam w salonie piercingu,zapłaciłam 50 zł za przekłucie i 10 zł za sterylizacje mojego kolczyka (stal chirurgiczna)Pozdrawaim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochaneslonko
Mam już kolczyka w pępku od 3 tygodni. Sama sobie przekuwałam wszytko bardzo ładnie się zagoiło, przekłuwanie nic nie bolało, dokazałam codziennie i smarowałam tribiotic'iem i jest elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss, amy i martusia... nie wiem czy ja sie lapie do starej grupy :p, ale jak cos to jestem :D Mam nadzieje ze Fruti i reszta się niedlugo odezwą ;) Pozdro dla tych co zawsze kochane ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kochaneslonko: Hej a z czego masz kolczyk w pepku?:),i chciałam się jeszcze zapytać czy niemasz już wogule zaczerwienienia wokół górnej kulki?Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:29 martusiaa17 madzia: kupiłam dzis ten octenisept...psiknęłam na patyczek do uszu i przemyłam ;] nooo teraz bede tym przemywac i bede czekała na efekty heh.aha dałam 23,15 zł za 50ml 13:25 keroina dziewczynki wróciłam z zakupów! nie pytajcie czy sie udały bo sie nie udały;p nie było octeni... no :| duuużo soli kupiłam, tribioticu, rumanku.aptekara poleciła mi rivanol można to stosować?? strona 185. od 22kwietnia do dzis minęły 2 tyg....wiec chyba nie używasz 3 tyg!!! a na dodatek napisałas 23.04 ze nie kupiłaś octeniseptu...a jakoś później nie przypomina mi się żebyś pisała o jego kupnie..staram się dokładnie czytac posty dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keroina: napisałaś ze 3 tyg kolczyka masz czy ze 3 tyg octeniseptu uzywasz? bo teraz juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×