Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Andzia pp
hehe dzieki za rade ....... przekaze :):):) pzdr. i jeszcze raz dziekuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogullap
jej nie straszcie z tym gojeniem sie;p masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Dziewczyny po jakim czasie mozna zmienic kolczyk? Wydaje mi sie ze moj kolczyc juz sie zagoil bo nie widac zeby bylo z nim cos robione.Kolczyk robilam na pocztaku marca. chcialabym sobie zmienic kolczyka, ale czy to nie za wczesnie?Czy dziurka w srodku zdazyla sie juz wygoic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienilam po miesiacu lub dwóch... Mysle ze jak zmienisz teraz to nic sie nie stanie, kanal przebicia powinien juz byc w miare 'uformowany' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lala...
1 kwietnia zrobilam sobie kolczyka dolna dziorka jest joz calkiem zagojona gorna wyglada tez dosyc ladnie tzn juz nie jest czerwona ale rozowawa ... wogole nie leciala mi ropa czy to normalne????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lala...
kazdemu kto sie wypowiadal leciala ropa a mi nie i mam watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
kacha87;Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...lala.... nie kazdemu bo ja nigdy nie mialam ropy. I to ze nie ma ropy to bardzo dobrze. Ale pamietaj, nie myl ropy z limfa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
znacie jakies sprawdzone salony w Zgierzu ??? a mam pytanie jak wam przebijali w salonach to Was bolalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daja
Dlaczego nie przebijac?ja uzywam soli filiologicznej,wody utlenioneji masci tribiocit.juz jest lepiej,nie boli...ale brzydko wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 14
dzisiaj zrobiła mi koleżanka kolczyka....nie bolało... ogólnie igła była za cienka...przekłucie nie bolało...pózniej było ciężko wsadzić kolczyka ...chyba z godzine mi go wkładała...w pewnym momencie zrobiło mi się niedobrze...bardzo...kolczyk jest ze stali chirurgicznej...tylko boje sie że bedzie mi sie paprał i że go nie wyjmę...Chchiałabym wiedziec czym to najlepiej przemywać??? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daja: niech sie goi po swojemu a nie tam od razu go drażnic i przebijac. ;) olcia14:przemywaj solą fizjologiczną(w aptece buteleczka 5 ml kosztuje ok 35gr) a po co ty go chcesz wyjmowac ;D po to robiłaś kolczyka zeby \"siedział\" w pępku :) jezzzzzzzzu! jakbym miała siedziec godzine zeby ktos mi sie męczył z włożeniem kolczyka to bym tam walnęła! u mnie przebicie i włożenie kolczyka trwało ok 10 sekund :) sama nie mogłam uwieżyc,że to już ;] hehe dOBraNoC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaludynkaMM
amy09 ty dalej nie czaisz wogole co my tu piszemy!!!??? w salonie tatuazy i percingu napewno nie ma 100% pewnosci na ze ci to nie zjebia takze niepieprz bzdur bo czy dasz 150 czy 100 czy nawet 50zl to i tak moze ci sie paprac a juz nie mowie o zerwaniu sie kolczyka czy innych takich sytuacji!! przed przebiciem kosmetyczka sie mnie zapytala czy jestem na cos uczulona a ja jestem na kobalt i dala mi niklowy kolczyki szybko mi przebila i wogole takze wszedzie sie staraja ale nie zawsze musi im to dobrze wychodzic nawet w takim studio!!!myslisz ze w takim studo to oni zajmuja sie od zawsze tylko percingiem??bo napewno nie czasami nawet kosmetyczka ma wieksze doswiadczenie w tym niz oni tym bardziej ze ona wie co jest najlepsze dla skory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
godzine to ja bym tez nie wytrzymala !!!! :):) hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Olcia 14,to co napisałaś jest przerażające i zle o tobie świadczy skoro dałaś się przekłuć koleżance i to jeszcze bez żadnej wiedzy na ten temat,myślałyście że to nic takiego?I jeszcze to wpychanie kolczyka na chama to już przesada,żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzimi16J.O
no to teraz mam zaje***ty dylemat jedni piszą żeby pod rzadnym warunkiem nie iść do kosmetyczki bo tam spiepszą a drudzy że u kosmetyczki jest najlepiej zrobić ... hmmmmmmmmmmm..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynkaMM nie bede z toba dyskutowac... Juz kiedys pisalam ze sa kosmetyczki które faktycznie zrobia ci kolczyka \'fachowo\'. Ale pamietaj ze nie kazda... Niektóre maja dyplom-owszem, ale co z tego jak moze spieprzyc? Mam kolezanki które robily u kosmetyczki i albo mialy zle przebite, albo zly material. Tylko 2 mialy ok (robily u innej). I nie mów ze kosmetyczka moze miec doswiadczenie, ona na codzien zajmuje sie czyms innym, tylko sporadycznie przekluwa jakies czesci ciala. A w studio sa fachowcy którzy zajmuja sie tym na codzien i to jest ich \'fach\'. Dlatego pod tym wzgledem lepiej isc do salonu niz do kosmetyczki i pozniej nie daj Boze zalowac jesli cos bedzie nie tak. w salonie ma pewno masz mniejsze prawdopodobienstwo ze ci spieprza. Nie mam ochoty na glupie przegadywanie sie. I wiesz, \'czaje\' co wy tu piszecie bo jestem na tym forum juz dosc dlugo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
o jacie ile postow znouw tu jest xD nie nadążam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
mam pytanie jak zrobie sobie kolczyk w pepku na poczatku sierpnia to bede mogla we wrzesniu sie kapac na basenie w chlorowanej wodzie??? bo wiecie w szkole zamiast w-f mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
jedna dziewczyna pisala ze woda chlorowana przespiesz gojenie sie rany??? czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula1213
Hey :) ja wlasnie szykuje sie na przebicie ale mam watpliwosci bo mam dopiero 14 lat i nieweim czy to dobry pomysl. Prosze doradzcie mi. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
tez mam 14 lat i bede robila jak wroce z nad morza...duzo kolezanek moich ma kolczyk wiec mysle ze to dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuSsskKaaD
Czesc ;);) Bardzo podobają mi się kolczyki w pępku.. i chce sobie zrobic;);) Tylko problem tkwi w moich rodzicach;/ Oni sie nie zgadzaja .. mowią ze 'to brzydko wygląda' chociaz mi sie to bardzo podoba mowia jeszcze ze 'Nie ma mowy..nie zrobisz sobie zadnego kolczyka' alee ja chce! PRosze doradzcie mi jak porozmawiac z rodzicmi o tym. ale tak zeby sie zgodzili!;) Alee jeśli go zrobie bez ich iwedzy to jak zareagują? Prosze i odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
mam pytanie jak zrobie sobie kolczyk w pepku na poczatku sierpnia to bede mogla we wrzesniu sie kapac na basenie w chlorowanej wodzie??? podobno chlorowana woda przyspiesza gojenie sie..czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuSsskKaaD : moi rodzice tez sie nie chca zgodzic... wiec raczej nie bede miala. tutaj na tym forum nikt Ci ne powie jak zareagują rodzice. Każdy reaguje inaczej. To są Twoi rodzice i Ty ich dobrze znasz ;) i nie mowie tego złosliwie tylko stwierdzam fakty :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuSsskKaaD
do Van : Dzięki ;*;* Poprostu zrobię sobię bez ich wiedzy..! A może wie ktoś jakiego argumentu uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuSsskKaaD
Do Van: Dzięki;*;* Chyba sobie zrobie bez ich zgody.. zobaczę jeszcze;) A moze ktos wie jakis argumentów użyc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
A czy wie ktoś może czy jak się przemywa solą fizjologiczną przebity pępek to czy robią się jakieś strupki albo inne komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
Chodzi mi np czy sól fizjologiczna nie wysusza skóry :) A w ogóle to co piszecie że w kanaliku robią się Wam jakieś bąbelki troszkę mnie przeraża... mam nadzieję że jak przekłuję nie będę mieć takich komplikacji... Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×