Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Laryss
IXES : ja przemywam wodą utlenioną, solą fizjologiczną i smaryję maścią alantan plus ... to wszystko działa tylko i wyłącznie na moją korzyść :) radzę poczekać z tym basenem troszke czasu bo rana w pępku ma sie do tego że dosyć długo sie goi :( odczekaj kilka tyg a wtedy po kąpieli zdezynfekuj ranke nie powinno nic być ;] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
smaruję* tam miało być sorrki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat20
Tytan lub stal chirurgiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat20
Mi niekazali przemywac wodą ytlenioną ani spirytusem salicylowym, przeważnie dostaje sie specjalny płyn do dezynfekscji, jakiś specjalny króry nie zasusza ani nie rozmiekcza ranki...Jak Ci Laryss służy to spoko tylko sie cieszyć:) ja tylko tym płynem przemywałam i tribiotykiem na początku, teraz już nietrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Kwiat20 : tak służy mi to i jestem zdania, że wiele od organizmu zalezy .... nic sie nie dzieje jest cacy i myślę ze cacy pozostanie :P hehe tak w ogóle dobranoc idem już śpiochać słodko z moim kolczyczkiem :D:D muaa;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
heh no musze przyznac ze teraz moj pepuszek wyglada swietnie ;DD i nie nie przekluwalam sama tylko u sprawdzonej juz przezemnie kosmetyczki :)... co do tego WZW to szczepi sie glownie dzieci i to zwykle wtedy gdy ktos w rodzinie (np. ktorys z rodzicow) byl na to chory i jest tak jakby zarazony wirusem ... z tego co sie dowiedzialam ja wlasnie bylam szczepiona na to kilka lat temu bo u mnie w rodzinie wystapila ta choroba.. :) ja przemywalam wszystkie przeklucia woda utleniona lub sola fizjologiczna a po wodzieutlenionej nawilzalam pepek jakims kremem [ bo jak wiadomo woda utl. wysusza skore ] :) i wszystko goilo mi sie tak okolo 2 tyg. najdluzej ... tzn w sensie ze po 2 tyg. juz mi sie nic wiecej nie papralo i nic nie bolalo tylko wtedy juz czekalam do ogolnego zagojenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darine.
mam jeszcze jedno pytanie .... a raczej prośbę jak namówić rodziców żeby pozwolili mi zrobić kolczyk?? dodam że mam 16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzolek
NIe mów czegoś typu " Chce kolczyk w pępku bo wszyscy tak robią"...wtedy na pewno sięnie zgodzą. Powiedz rodzicom że to bardzo przemyślana decyzja i chciałabyś to zrobić bo to lubisz. Dodaj że bardzo ci się to podoba i jest to twoje marzenie, nie robisz tego dla nikogo innego tylko dla siebie . Ja tak przekonałam rodziców co prawda pępek przebijam chyba wiosnąxD Moja koleżanka jak się nie zgodzili za pierwszym raazem zaczęła krzyczeći płakać i nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darine.
no właśnie słyszałam że najlepiej wiosną tylko czy do wakacji zazwyczaj się ten pępek zagoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
zalezy od organizmu moze sie zagoic ale nie musi do wakacji ;)) a co do proszenia rodzicow... ja tez mam 16 lat ale namowilam rodzicow na pierwszy kolczyk jakies 2 lata temu i mowilam np. ze to nie dla szpanu tylko tak dla mnie prywatnie :] ze nie chce sie pokazac czy cos ... i mozesz dodac ze to w pepku to i tak specjalnie nie widac bo zwykle pod bluzka czy cos ... wtedy latwioej sie zgodza [tak u mnie np. bylo] aaa i nie zapomnij dodac ze na pewno bedziesz dbac etc. bo niektorzy rodzice tylko na to czekaja [tak bylo u mojej kol] no i ogolem powiedz ze to przemyslalas ze jestes tego pewna etc. i tak jak ktos wyzej wspomnial mozesz dodac ze to jest twoim marzeniem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
oo mozesz dodac jeszcze takie zdanie "nastolatkiem jest sie tylko raz" ;DD u mnie to podzialalo ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
No powiedz poprostu prawdę, że chcesz przekłuć pępek i mieć kolczyka tylko dla siebie, bo jest to twoje marzenie a i tak predzej czy pużniej jak skończysz 18 lat to sobie zrobisz:) także jak dla mnie to rodzice powinni się zgodzić....ech...Kiedyś mama mi nie pozwoliła zrobić kolczyka w nosie jak miałam 15 lat, no ale i tak sobie zrobiłam:) od tamtej pory mineło 9 lat i stara dupa juz ze mnie...ale miło sobie powspominać młodzieńcze lata:) hehe pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
heh ja jak powiedzialam matce ze jak skoncze 18-stke to i tak se zrobie to niezle sie wkurwila xDD a potem i tak pozwolila ;DD teraz juz latwiej ja prosic ... zgodzila sie na pierwszy kolczyk to zgadza sie i na reszte jako tako xDD naweet sie specjalnie wysilac nie musze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadzee.
Zgodziła się na kolczyka...! :D od grudnia męczyłam i w końcu się zgodzili...nie wierze...ale to prawda;] w sumie i tak bym go zrobiła, ale z ich zgodą znajdę normalny salon a nie jakis syff. Który salon polecacie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
Hmn...jak w Warszawie to Ci nie pomogę, w trójmieście prędzej:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IXES
Laryss dzieki za odpowiedz :) Ja wam wspolczuje dziewczyny, ze musicie namawiac swoich rodzicow. Moja mama namawiala mnie! Bo wiecie mam taka rozrywkowa mame i akurat w tym przypadku sie moge cieszyc ale czasami wkurza :/ no ale tata jeszcze nic nie wie i sie nie dowie hehe. no z ranki mi wczoraj troche krew leciala po przebiciu i nie moglam ruszac kolczykiem tzn moglam ale mnie pozniej bolalo. A dzisiaj juz jest ok, moge bez problemow ruszac i nawet mi nie spuchlo ani nic :D dziewczyny jakie macie kolczyki? ja mam bananabells (ale pewnie zdecydowana wiekszosc z was go ma :)) z rozowa kulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
IXES ja mam takiego zwykłego bananeczka z przezroczystym kryształkiem :P a już za niedługo będę mieć mój wymarzony wiszący :P narazie troszke kasy muszę uzbierać bo są w przeróźniastych cenach ale nadal chcę mieć z tytanu potem dopiero ze stali hirurgicznej a na końcu kupię sobie jakiś srebrny ..... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
A ja mam w kolorze złota ze tytany, zamiast kuleczki kwiatek i piękne wisiące listki z cyrkoniami:))) 50zł za niego dałam w salonie ale jest przesliczny:) jeszcze mam bzika na punkcie tego pepka, ciekawe kiedy mi się znudzi :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
"z tytanu" raczej a nie "ze tytany" :) hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Kwiat20: ja też mam bzika na punkcie mojego a z tego co pisałaś to musisz mieć naprawde śliczny kolczyczek już mi sie podoba mimo, że go na żywo nie widziałam heheheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
no nie wyczyscila mi :/:/:/ a po drugie moge juz normalnie wziasc prysznic ... ???? aha i ja nie moge pryskac tym czyms na o .... bo babka mi dala spevcjalne do przemywania dwa razy dziennie ... znaczy moge ale nie wiem czy takie cos tu znajde :/;/ pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny :) Ja nie moge ich namówic :((( łeee łeee łee :((((( Co ja mam im powiedziec ? Elooo chce miec kolczyka w pępku ?! HELP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
Kasiooolka...no wiesz nie wszyscy rodzice dają się namówić bo wiesz chca nas chronić przed różnymi rzeczami...bla bla bla bla...:) No to w najgorszym przypadku poczekasz do 18stki:) Ale słuchaj moja koleżanka robiła sobie kolczyka jak miała 16lat, miała przynieść na kartce pisemną zgodę rodziców i dowód osobisty któregoś z rodziców...no ale oczywiście zgodę sama napisała, podpisy podrobiła a dowód na 1 dzień podkradła mamie :D ubaw po pachy miałam jak mi o tym powiedziała..bezkitu...także kombinujcie dziewczyny:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat20 : Okej ja bym kombinowała. tylko nie mam 16 lat tylko 13 ... ale juz wiem jak do nich zagadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
ja tez mam aki kolczyk tylko że czarny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe ich straszyc ze uciekne z domu :DD haa haaa ha ! moze ich sie tak do przekupic. Albo pogadam z mamuśkaa bo ona nawet by mi pozwoliła tylko gozej z tatem :( ale przeciesz tajemnice mozna miec :D ja lece na dworek wieczoram zobacze co pisałyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa17 : no właśnie :) Nie ma czasu na sprawdzanie tego forum :) Ostatnio mnie nie było przez kilka dni i już strasznie dużo postów, nawet nie zdążyłam wszystkiego przeczytac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×