Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Pierzasta
:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Ja na luza odkręcam kuleczke siostra mi zmieniała kolczyk i mnie nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Tu piszemy o kolczykach do pępka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Mam rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Laryss masz rację:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Ja mam już przebity czwarty dzień i czuję ten pręt przez skórę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Ja też go czuję Laryss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Van do kogo to do mnie?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Masz rację Twoje ciało Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Nie ma sensu czekać:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Wiesz co kamikadzee tak po godzinie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Przebij sobie Van warto to zajefajnie wygląda:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Mi siostra przebijała Boytle i mam dobrze to zależy czy umie przebiajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze po co napisalas az tyle wiadomosci ... po drugie co z tego ze umie ?!?!?! to nie salon, wiadomo ze w domowych warunkach jest mniej sterylnie chocby nie wiem jak sie starala ... moze byc doswiadczona najlepiej na swiecie a i tak moze zrobic cos zle ... jak juz kiedys pisalam moze sie jej ze 100 razy udac a za 101 sie nie uda i potem bedzie jeczenie ... wszyscy kozacza ze sami robia albo ze kolezanki im robia a po jakims czasie tylko placz ze cos sie zjebalo ... ale spoko to wasze cialo wiec prosze bardzo ... znam wielu ludzi ktorzy sami przebijali lub przez kolezanki ... jest grupka ktorym sie powiodlo i wszystko jest ok ale reszta miala jakies komplikacje ... dlatego od radzam domowe przebijanie ... acha i wiem ze piszemy o kolczykach w pepku ale nie zaszkodzi czasem pogadac o czyms innym bo czytac 500 razy te same porady etc to tez ie staje nudne ... wiec czasem milo zmienic temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandeRka 15
Kurcze Laryss na serio .!! nie moge go odkręcić...Dzisiaj jade do salonu gdzie mi facet przebijał i wam powiem czy dał rade.. próbowali mi na różne sposoby odkręcić.. nawet kombinerkami..!! i nie dało rady... myśle żę możę źle sie zakręciła i nie weszłą w te zakrętki.. zobaczymy dzisiaj...pozdro ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etta1
Planuję zrobić kolczyk w pępku tydzień przed koncem wakacji. Myślicie, że to odpowiedni czas na kolczyk...? Może poczekać do zimy...? Czy to bez większego znaczenia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hej dziewczyny :P ale postow doszlo ... :O:O Pierzasta:po co tyle wiadomosci wyslalas ??? etta1: zalezy jak chcesz ... moze poczekac lepiej ... zrobisz jak zechcesz :):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
no faktycznie tutaj padło już chyba więcej niż kilkadziesiąt razy takich samych pytań i prawie takich samych odpowiedzi ... dlatego co niektórzy mogliby poświęcić troszke czasu i poczytać to forum od początku ja tak zrobiłam i nie zadawałam już niektórych pytań bo znalazłam tutaj bardzo wiele odpowiedzi ;) i wybrałam coś dla siebie jeżeli chodzi o pielęgnację pępka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolem rad nie potrzebowalam specjalnie ale tez wysililam sie zeby przeczytac chociarz kilka ostatnich stron ... i jak czytalam to na kazdej stronie nawet po kilka razy padalo to samo pytanie i ta sama odpowiedz :D no ale nie kazdemu sie szczerze mowiac chce cofac gdziesdalej albo szukac wiec wala te same pytania xDD chmm moim zdaniem to kolczyk lepiej zrobic chyba po wakacjach zamiast w zimie np. bo w zimie nosisz juz duzo ciuchow i wogle te bluzy etc. wiec pepek moze sie gorzej goic . a po wakacjach kiedy bedzie jeszcze cieplo i nosi sie glownie jakies zwiewne koszulki czy cos to powinno sie lepie goic ... ale nic nie narzucam .. zrob kiedy uwazasz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxŻabkAxXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTiZiOmKa
mam pytanie i czekam w jak najszybszym czasie na odpowiedz jesli to nie bedzie klopot :)bede miala 14 lat w październiku i korci mnie zeby zrobic sobie kolczyk w pępku...moja mama sie zgodzi z tym nie ma problemu..tylko mam 2 problmy ...z wiekiem...czy nie jestem za mloda???no i z figura....ostatni duzo schudlam(15kg) waze teraz 55 na 160 cm. wzrostu wiec mozecie sobie mnie troszeczke wyobrazic...a jednak mam kompleksy ze jestem gruba pomimo ze tyle schudlam... i nie wiem jak by to na mnie wyglądalo...mnie na pewno by sie podobalo ale czy inni by sie smiali....plis czekam na odp...:) z gory wielkie dzieki piszcie najlepiej na gg 3301944 bo na tej stronie raczej mnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
Ja przekłuwałam pępek 2 tygodnie temu u kosmetyczki nie pistoletem tylko iglą z wenflonem a kolczyk mam taki banan,ale u dołu sie odkręca ta duża kulka i mała u góry oczywiscie też.Przemywam rywanolem najpierw musiałam co godzinę a teraz wystarczy raz na kilka godzin,goi się dobrze,ropa mi leciała,ale przestała,niechcacy zamoczyłam dzisiaj w wodzie jak sie kapalam w wannie i nic sie nie stało,bo przemyłam od razy rywanolem,spokojnie można moczyć w kąpieli ale nie dużo troszeczke :)Kolczyka sobie wymienie za 2 tygodnie ,mimo,że kosmetyczka mi mówiła dopiero pod koniec sierpnia,to sobie wymienię wcześniej,wiem,że nic sie nie stanie,bo kuzynka mimo zakazów kosmetyczki też sobie wcześniej zmieniła kolczyka i nic nie było;)Pozdrawiam aha przekłucie nie boli wogóle ja miałam znieczulenie godzinę przed przekłuciem i płaciłam 80 zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Sandrina powinnaś robić to co powiedziała ci kosmetyczka... to że jej nic nie było to nie znaczy że tobie też będzie się dobrze goiło. Pamiętaj, że każdy organizm reaguje inaczej,a w czasie gojenia się pępka powinno się zrezygnować z kąpieli w wanie tylko brać prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 100% popieram kamikadzee. co do kapania to czasem mozna wziac normalna kompiel ale co do wymiany kolczyka to powinnas zastosowac sie do rad kosmetyczki ... skoro kazala ci tyle czasu czekac to jest w tym jakis powod ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTiZiOmKa
mam pytanie:) i czekam w jak najszybszym czasie na odpowiedz:) jesli to nie bedzie klopot :)bede miala 14 lat w październiku i korci mnie zeby zrobic sobie kolczyk w pępku...moja mama sie zgodzi z tym nie ma problemu..tylko mam 2 kłopoty ...z wiekiem...czy nie jestem za mloda:(???no i z figura:(....ostatni duzo schudlam(15kg) waze teraz 55 na 160 cm. wzrostu wiec mozecie sobie mnie troszeczke wyobrazic...a jednak mam kompleksy ze jestem gruba pomimo ze tyle schudlam... i nie wiem jak by to na mnie wyglądalo...mnie na pewno by sie podobalo ale czy inni by sie smiali....plis czekam na odp... z gory wielkie dzieki piszcie najlepiej na gg 3301944 bo na tej stronie raczej mnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
Sanderka20!!! gdzie robilas kolczyk w jakim salonie tatuazy??? czy ktos moze wie czy w Zgierzy jest taki salon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
PaTiZiOmKa: ja mam 13 lat i mam kolczyka ... pzdr. takze jeden problem z glowy a drugi problem ... go prawie nie ma nie zaleznie czy jestes chuda czy przy kosci kolczyka mozesz sobie zrobic :):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×