Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Zapytałam bo piszesz madrze :P Ile lat miało najmłodsza osoba która u ciebie robiła kolczyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrOfEsJoNaLiStKa
Hehe dziękuje Wam:) Wiesz, do niektórych to mówić, a oni i tak wiedzą lepiej, nawet od osób, które się na tym znają... Ale to ich ciało i ich zdrowie... Tylko potem mogą bardzo żałować swoich "mądrych" decyzji.. a z tego co pamiętam to chyba 12... Pracuję w takim studiu, ale też prywatnie i od 16-tego roku życia wystarczy kartka od rodziców ale poniżej trzeba być już z rodzicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Kwiat20: to super, że już sobie wymieniłaś ;) złote kolczyki też są ładne i masz rację ciężko spotkać gdzieś takie wiszące :( ja narazie jeszcze nie wymieniam mimo iż ranki prawie nie ma przebijałam 26 maja tego roku ale wole poczekać jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
fajnie miec tu profesjonalistke ... :P:P booo mam pytanie .... w piatek robilam sobie kolczyka no i wiem ze sie goi ale gorna dziorka jest taka czerwona i widac to ranke do okola kolczyka ... a i tak przy okazji to kiedy schodzi ten flamaster ktorym piecerka zaznacza kropeczki ?????? bo mnie denerwuje :P:P hehe pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
Flamaster?? No mi tez chłopek zaznaczał kropeczki ale po przekłuciu wszystko wyczyścił i nie pozostawił zadnych śladów:) Ja w czwartek wyjeżdzam na wakacje do pracy za granice do miłości mojego zycia ale mu niespodziankę zrobie tym kolczykiem bo nic specjal;nie nie mówiłam:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrOfEsJoNaLiStKa
To całkiem normalne, bo to świeża rana - po oczyszczeniu psikaj Osceniseptem i nie będzie tak widać... No właśnie, nie wyczyścili Ci??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
ja wszystkie kolczyki jakie mam robilam i kosmetyczki tyle ze sprawdzonej juz przeze mnie i przez kilku znajomych i zawsze wszystko goilo sie dobrze i bez zadnych komplikacji ... a co do podnoszenia prestizu swojego salonu ... no moze to i racja ale ogolem rzecz biorac to teraz w wiekszosci salonow kosmetycznych sie zajmuja piercingiem (przynajmniej w moim miescie i miastach pobliskich). ja trafilam na dobry salon i mam sie swietnie i sie powtorze ale jak mowilam, nie jest powiedziane ze w salonie tatuazu i piercingu zrobia ci na pewno lepiej niz w zwyklym salonie kosmetycznym np. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonaaaDDD
a ja zrobiłam sobie dzisiaj ... bardzo sie bałam ... poszłam do kolezanki... i dziewczyny zero strachu!!! Tylko naszczescie miała cos znieczulającego popsykała ... troszke zamroziłysmy brzuszek sokiem z zamrazalki i kompletnie nic nie czułam! Tylko odgłos przebitej skóry. Nie mam zadnej opuchlizny... i wogole nic nie boli ! Dziewczyny naprawde polecam gorąco bo mając go 2h czuje sie naprawde sexy:))) Ps; jak juz decydujecie sobie zrobic kolczyk u znajomej to koniecznie kupcie welform szary (najgrubszy) dzieki temu kolczyk sie lepiej włozy! Pozdrawiam Serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
jak jeszcze któraś napisze o takim przekłuwaniu pępka to niewytrzymam normalnie....Nie piszcie na forum takich zeczy bo młode dziewczynki naczytaja się tych głupot i potem same sie kłują...no i potem tylko płacz i zrzytanie zębami, że niewyszło, że za płytko czy za głeboko, ze kolczyk się urwał, że zakarzenie...dobra niektórym się faktycznie udaje ale ja na waszym miejscu nie podkręcałabym innych dziewczyn do robienia takich rzeczy...tyle mam do powiedzenia...chyba wiekszość się ze mną zgodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
Boytle : no widzisz może u Ciebie akurat jest inaczej...ja mieszkam w trójmieście i tu jest od groma salonów tatuażu i piercingu dlatego normalna rzeczą jest że jak ktoś chce sobie zrobić kolczyk w nietypowym miejscu to idzie do takiego salonu:) a w gabinetach kosmetycznych to raczej takich żeczy nawet nie robią bo by im sie nie opłacało inwestować w sprzęt jak i tak nikt by do nich nie przyszedł :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Wczoraj zrobiłam sobie kolczyk w pępku jak narazie uważam że ból podczas przebicia i po nie jest taki straszny bardziej daje sie we znaki adrenalina na fotelu u kosmetyczki :D:D Za miesiac wybieram sie na wakacje do Chorwacji i nie wiem czy bede mogłą sie normalnei kąpac w morzu i opalać na plazy... pomożecie mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
kwiat20 ... zgadzam sie z toba w zupelnosci ze jesli w miescie jest studio tatuazu to nalezaloby raczej tam isc [choc tez nie koniecznie;p zalezy od upodoban] ... ja tylko mowie zeby sie nie uprzedzac z gory do wszystkich kosmetyczek, bo niektore sa naprawde dobre w tym co robia ... choc pewnie to jest mniejszosc ;)) a co do przekluwania samemu to rownierz masz racje ... po pierwsze co za glupota robic to samemu ? chcecie byc fajne, nie wiem pokazac jakas odwage ?? a potem tak jak napisala kwiat20 ktos sie naczyta sam zrobi i bedzie mial pelno problemow z tego powodu . nie twierdze ze to jest regula ale mimo wszystko.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
patricia991 : to tylko zalerzy od tego jak pępek będzie Ci sie goił, to jest naprawdę sprawa indywidualna, ja po miesiącu raz wykapałam się w basenie i nic się nie stało, pępek ładnie mi sie goił i od razu po wyjściu z basenu dokładnie go przemyłam, jednak to nie jest reguła bo innej dziewczynie jak wlezie do brudnego basenu gdzie małe dzieci nie powiem co robią :) to wiesz różnie może być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wąłsnie nie wiem troche sie obawiam ale z drugiej strony mam nadzeiej ze bedzei dobrze ;] bo sobie jeszcze tak mysle ze woda morslka ma ponoć lecznicze własnie działanie a w Chorwacji nie można powiedzieć ze woda jest brudna bo morze jest dosłownie przezroczyste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Kwiat20: tak zgadzam sie w zupełność .... nie czaje tego jak laski tak mogą ... ja wydałam 130 zeta i nigdy nie pożałuję tej kasy wszystko mam zarąbiście zrobione i cacy wygląda samemu to sobie można ucho przebić co najwyżej ale nie inne miejsca ..... ech bardzo mądrze napisałaś cóż tu więcej pisać :) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
najpierw piszą zero opuchlizny zero wszystkiego a za jakis czas : HELP bo to bo tamto .... ja przekłuwając pępek brałam pod uwage wszystkie za i przeciw, u mnie np. przez pierwsze kilka dni wyglądało tak jakbym kolczyka miała już kilka lat zero opuchlizny zaczerwienienia dosłownie nic:) ale wiedziałam, że tak nie będzie cały czas bo w końcu rana kiedyś zacznie sie goić i jak zaczęła to pojawiło sie zaczerwienienie lekkie, płyny z ranki .... ale przygotowana na to byłam teraz znów to wszystko zniknęło i myślę, że będzie już coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
heh ja zaplacilam 80 ,- i rownierz mam sie swietnie ;pp a plywac poszlam po jakis 3 tyg. od przeklucia i nic sie nie stalo ... tylko jak wyszlam z wody od razu przemylam to :] i nic sie nie stalo ... teraz niedawno zrobilam se jeszcze w pepku ale ze tak sie wyraze - na dole ;] [mam nadzieje ze wszyscy skumaja ;DD] to narazie plywac niestety nie moge ale tez sie goi bez zastrzezen :] i nawet czerwone za bardzo juz nie jest przy kulkach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Boytle wiem jak to wygląda co sobie zrobiłaś :D to teraz masz bardzo atrakcyjny pępuszek :P na pewno seksy hehe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
:) :) :) Tylko mam nadzieje, że sama sobie nie przekłuwałaś??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyćka
wszyscy naskakujecie na ludzi którym koleżanki przekłuwają pępek,a może one to dobrze robią i umią to robić. To zależy przecież od tego żeby przekłuć to dobrze i bez zakażenia. Ja was nie rozumiem. Moja kol. już przekłuwała dużo pępków, robiła też w brwi i w języku i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
bo zwykle napaleni ludzie na kolczyka to mają wizję : " jak najtaniej po co tracić kase, (a kolczyk pewnie tendetny z byle jakiego metalu) bo wiadomo najtańszy a po co płacić więcej jak nuż może sie uda i kumpela kumpel "znają się na rzeczy" przebiją za piwo i looz" ojj no troszke sobie na uszczypliwość pozwoliłam, ale czyż nie jest tak ??? pokątne przebijanie ciała, w szkole, na przerwach w toaletach gdzie zapachy są wręcz "nieziemskie" i nie wspomne już o różnych drobnoustroikach które uatrakcyjniają jakże "idealne" miejsce na szybką robotę ;/;/ albo już w innych miejscach w ogóle nie przystosowanych do kolczykowania .... echhhh ... potem chce mi sie śmiać jak czytam takie desperackie teksty z prośbą o pomoc " bo coś nie wyszło" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darine.
dziewczyny ja mam pytanko bo chciałam sobie zrobić kolczyk ale mam pewne wonty czy trzeba zrobić sobie jakieś szczepionki przed tym czy coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Darine ja o czymś takim nie słyszałam, ale pewnie chodzi Ci o tą szczepionkę przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby którego mozna sie nabawić przy różnych zabiegach? naprawde nie słyszałam o czymś takim ale na pewno nie ma czegoś takiego w końcu w każdym zakładzie musiałoby pisac przed wejściem : "prosimy sie zaszczepić" :) a tak nie jest także nie musisz sie szczepić przed piercingiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darine.
aha dzięki za odpowiedź , ale szczerze boję się trochę tego przekłucia;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Darine bez obaw ;) piercing to nie rodzenie dziecka czyli ten ból to praktycznie kropla w oceanie :P:P:P trwający chwileczke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darine.
ale wiesz naczytałam się tych wszystkich rzeczy o tym jak nie można się schylać czy ropieje to trochę mnie to przeraziło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
tak rozumiem Cie też miałam obawy ale jednak do odważnych świat należy:) przeanalizuj dokładnie wszystkie "za" i "przeciw" a na końcu sama zadecydujesz czy warto:) to będzie tylko i wyłącznie Twoja decyzja pamiętaj, że bardzo wiele zależy od Twojego organizmu i to gdzie przekłujesz sobie pępek:) oczywiście z jakiego tworzywa będzie zrobiony i na koniec jak o ranke zadbasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darine.
a właśnie jaki kolczyk najbardziej zalecałabyś mi kupić tzn. z jakiego tworzywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IXES
hej. ja wlasnie tez dzisiaj sobie zrobilam kolczyk w pepku, troche tego nie przemyslalam i teraz chcialam sobie troche na ten temat poczytac :) a tak w ogole jest lato i mam takie pytanie do was dziewczyny, bo znacie sie na rzeczy xD wiec czy mozna kapac sie na basenie ze swiezym kolczykiem w pepku? bo boje sie troche tego chloru no i nie wiadomo co w tym basenie moze byc. no i czym przemywacie? woda utleniana? bo slyszalam ze trzeba sola fizjologiczna albo tribiotickiem a woda utleniona w zadnym wypadku ale kosmetyczka mowila co innego, ze wlasnie woda utleniona... wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Darine najlepszy będzie tytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×