Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość poki232
hmmm.. Ja mam kolczyk od roku... I jest zarąbisty :D:) jak go wyjme to mój brzusio nie jest już taki ładnutki :( mi również sie paprał ok. 2 miesiace.. ale potem przestał:) nie przemywajcie czasem wodą utleniona!!! Bo ona jeszcze gorzej paprze :/ ja zachęcam :) troszke bolało przebicie.. ale jaka satysfakcja jest później, ze ma sie to cudo w brzuszku:))) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
ty no wiesz jezyk sie goi gdzies tak do tygodnia ;) a mi sie zagoil chyba po 5 dniach ;DD heh ja nigdy nie mialam czerwoneo paska a i tak sie amma zgadza na wiekszosc xDD teraz do 18stki se poczekam i walne sobie jakis ostatni kolczyk i mam nadzieje ze zostawie go na stale ;DD ale czas pokarze xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
ty no wiesz jezyk sie goi gdzies tak do tygodnia ;) a mi sie zagoil chyba po 5 dniach ;DD heh ja nigdy nie mialam czerwoneo paska a i tak sie amma zgadza na wiekszosc xDD teraz do 18stki se poczekam i walne sobie jakis ostatni kolczyk i mam nadzieje ze zostawie go na stale ;DD ale czas pokarze xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
hehe to super Ci sie szybko goił :P a ja jestem za tym żeby używać wody utlenionej bo nic tak nie odkaża dobrze jak ona a na samej soli fizjologicznej sie nie użyje .... kiedyś przez dzień nie użyłam wody utlenionej tylko samą sól fizjol. to ranka mi sie spaprała :P tzn. wypłynęło więcej z niej płynów a używając wody utl. to super mi oczyszcza i przy niej pozostane do całkowitego wygojenia:) a to zbliżą sie już wielkimi krokami bo już coraz ładniej wygląda:P zero zaczerwienienia i bólu nie czuje przy ruszaniu kolczykiem ;] czasem użyje też rumianku ale to sporadycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
używałam wody utlenionej ale to przez kilka pierwszych dni... a ja właśnie miałam tak, że od wody mi więcej leciało ropy... a od soli bajka:) no ale w każdym razie każdy organizm reaguje innaczej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
po prostu wychodzi na to niech każdy używa czego chce do pielęgnacji bo to co jednej pomoże to drugiej może zaszkodzić :p ale wymieniać sie informacjami jak najbardziej można po to jest to forum ale nie zarzucajmy jedna drugiej hasłem typu "nie używać tego i tego.... nie macie pojęcia potem tylko z płaczem, że kolczyk migruje albo rana sie nie goi" ;/ ja osobiście napisałam co myśle o niektórych specyfikach ale nie narzucam nikomu takich tekstów bo to głupie z leksza....:| każda z nas ma inne ciało i skąd mamy pewność jak określony specyfik podziała na drugą osobę ... dlatego trzeba próbować ;P mu ty piszemy, że używamy tegi i tamtego a wy dziewczyny, które jeszcze nie wiecie czego stosować do pielęgnacji to macie szeroki wybór i wybierzcie dla siebie to co najbardziej uważacie za odpowiednie dla was;P pozdro;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ooo no wlasnie ... ja przemywam takim czyms bez nazwy bo ja to dostalam po przebiciu ... i pomaga teraz mam strupek i i zaczerwienienie ... mam wode utleniona ale nie wiem czy tym przemyc czy nie ... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
Laryss masz zupelna racje... kazdy ma inne cialo i nie mozna komuis narzucac srodkow do pielegnacji ;) u jednego np. woda utleniona wszystko paprze a u innych [np. u mnie ;]] pomaga... ;]] a co jezyka no tak szybko sie zagoil bo ogolem jezyk szybko sie goi bo jest w ustach ;)) tylko ze 2-3 dni siedzialam z lodem w gebie xDD tzn z przerwami oczywiscie ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
Andzia pp Musisz po prostu sprawdzić czy Tobie woda utleniona pomoże czy też nie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
;) fajnie mają już te laski, które mają długo kolczyka i wszystko już sie ładnie zagoiło,,:) ale ja czekam cierpliwie nadal w końcu wiedziałam w co sie pakuje z pełną świadomością hehe:P echh a ja ma teraz takie zmartwienie bo wyrżnęłam wczoraj na motorze i mam lewą noge zdartą i bolą mnie plecy :( szczypie i brzydkie rany mam no ale cóż ile to człowiek sie w życiu nacierpi echh .... najgorsze jest to, że muszę zrezygnować z rybaczek i krótkich miniówek na jakiś czas :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
heh no mi sie gorna dziurka zagoila i wyglada swietnie xDD tylko ta dolna sie jeszcze goi ... a co sie stalo ?? ja mialam jakos przed wakacjami wypadek samochodowy z kolega to tez wlasnie mialam cala noge podrapana brzydko a juz bylo cieplo i nie moglam chodzic w zadnych krotkich spodenkach etc ;// ... jeszcze mam niezly slad po tym ale juz coraz mniej widac,ale pewnie blizna jako tako zostanie ;// wciaz specjalnie nie chodze w krotkich spodenkach tylko czasem w rybaczkach dluzszych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
Nie, ze nie można. Po prostu nie powinno sie, bo kolczyk sie nagrzewa i dziurka boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Boytle miałam drobny wypadek bo robie prawko na motor i na placu przy dużym skręcie silnie zahamowałam, koło zablokowało wjechałam w piach .... no i przewróciłam sie na prawą strone za to cała lewa strona jest obolała bo nadwyrężyłam mięśnie:(:( noga zdarta i brzydko jest a plecy sie odzywają teraz echh :( no ale sama satysfakcja, że robię to prawko jest ogromna i pomimo upadku nie zraziłam sie do niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
Laryss ... hehe no to zycze ci powodzenia i sukcesu w zdawaniu ;DD my to wracalismy z dzialek bo se pojechalismy na kilka dni no i tak nieszczescliwie nam sie to skonczylo ;DD ale juz jest okej powiedzmy xDD co do solarium i kolczyka to raczej nie powinno sie chodzic na solarke ze swierzo przeklutym pepkiem bo moze cos ci sie zaczac paprac i wogle mozesz miec potem wiecej komplikacji niz to jest warte ;)) choc nie musi tak byc no ale sie zdazaja takie przypadki ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Boytle dzięki :P a co do solarium to tak od razu ze świeżo przekłutym nie polecam choć Boytle ma racje nic nie musi sie stać ;] takż e wybór tylko i wyłącznie Twój ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
z tym ze jesli wybor okarze sie nienajlepszy i cos sie spapra to bedziesz jeczec i zgrzytac zebami z bolu i zlosci ;DD ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ojjj... no wlasnie ... a co do wypadku ktore mialyscie to wspolczucie ... i zycze zeby ranki sie goily szybko ... co do ranek i kolczyka tez zycze zeby sie szybko zagoilo :P:P pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
Andzia pp : hehe wielkie dzieki :]] i co do gojenia pepka to ... nawzajem;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierzasta
Ja wczoraj przebijałam pępek już drugi raz za pierwszym razem trochę bolało ale za drugim nic nie bolało.Za pierwszym razem miałam przebijane godzinę a drugim 15 minut.Tak się bałam ale nic nie bolało chyba że końcówka boli przebijania.Teraz muszę ruszać kolczykiem żeby mi nie zarósł.Najlepiej to przemywać dynksem.O ile się ma w domu ale radzę kupić i ruszać kolczykiem.Jak się zrobi dynksem będzie trochę szczypać.I jeżeli przebija się pierwszy raz to taki normalny kolczyk nie długi.OKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Dzięki Andzia mam nadzieję, że wszystko cacy sie zagoi i pępek i moja noga :P buź;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
taaa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
heh troche jakby forum ucichlo ;DD najpierw zazarta dyskusja na wiele tematow a teraz cisza ;DD heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda.
Elo.! Mam zamiar sobie zrobić kolczyk w pępku, tylko nie wiem kogo słuchać. Podobno w salonie jest beznadziejnie, a w domu dobrze zdaniem kolezanki, a zdaniem siorki w domu beznadziejnie, a w salonie pewnie i bezpiecznie. No ja już nie wiem, boli jak cholera podobno, papra się. Ja już po prostu nie wiem, ale efekt jest zajebisty. :) Pomocyyy.! Pozdro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Ruda, polecam dobry ale to naprawde DOBRY zakład :P taki który posiada autoklawy do sterylizacji kolczyków ;] hehe pamiętam ile ja czekałam aż mój kolczyczek sie wysterylizuje ;P skoro widzisz takie sprzęty w zakładzie to śmiało przekłuwaj oznacza to, że zakład przestrzega higieny .... a przekłuwanie pępka w domciu to naprawde dla mnie drażliwy temat dlatego wolę się nie wypowiadać :P ja oprócz tego kolczyka w pępku mam jeszcze 3 w lewym które 2 robiłam sama .... w prawym mam jeden ale wiadomo ;p miałam w prawym 2 ale wyciągnęłam, źle czułam sie jakoś .....;p w uszach te kolejne robiłam sama w domu ale ucho to nie pępek ani inna część ciała ... uszy mają to do tego, że nie "łapią szybko infekcji" po przebiciu dlatego można ryzykować i przebijać w zacisznym kącie domku :P:P hehe ja swoje przynajmniej bardzo porządnie wygotowałam następnie odkaziłam spirytusem dlatego moje ucho żadnego "syfu" nie załapało :P ale Ruda naprawde pępek to nie uszy więc lepiej przebij w zakładzie pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytle
hehe ja tez uszy przebijalam sama w domu i tylko w chrzastce mnie bollalo przez kilka dni po przekluciu ale wiadomo.... to juz nie platek ucha xD ... i szczerze mowiac w specjalnie sterylnych warunkach tego nie robilam xDD i zyje ale w pepku czy innych czesciach ciala poza uszami najlepiej robic w dobrych salonach niz samemu ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie moge miec kolczyka w pępku... Długa historia... opisywałam już wcześniej. Spróbuję namówić mame chociaz na drugiego kolczyka w uchu... pewnie sie nie zgodzi :p , ale ją poproszę bo dziś mam urodzinki :) Może akurat mi pozwoli :) Bardzo bym chciała... chociaż tego w uchu... bo na kolca w pępku nie ma nawet minimalnych szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×