Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Tzn. pani mi powiedziała w salonie żeby się nie myć przez 48 godz. ale zaraz idę się wykąpać w wodzie z rumiankiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny znów ja ;] niestety dziurka mi ropieje ale tylko w środku mogę ta ropę wyciskać. I tu moje kolejne pytanie czy to źle ?? jeśli tak to idę jutro do pani która mi przekłuwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzia0
No tak to zależy od twojej skóry jaką masz, ja na swoim przykładzie nie wiem że mam bardzo twardą skórę i jak mi przekłuwano to nie można było się przebić na drugą stronę i mnie bolało ale nie bylo aż tak źle jak bym miała pójść drugi raz to bym poszła a koleżanka co robiła po mnie jakieś 3 dni to miała tak miękką skóre ze nawet nie poczuła :) tego się nie da przewidzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzia0
Pomożecie ? przepraszam że tutaj o to pytam ale skoro już o tym rozmawiamy .. Jakoś w październiku zrobiłam sobie kolczyka w pępku, oczywiście wszytko okej czyściłam to ocoinseptem i wg po jakiś 2/3 tygodniach zmieniłam kolczyk na inny lecz też srebny, wszystko by się wydawało dobrze ale wyszło mi tak zwane dzikie mięso na dole, niby to normalne i wg ale miałam te mięso przez jakiś miesiąc potem mi znikło cały czas się z tego pępka wylewała jak by woda można tak powiedzieć, i potem znikło już byłam ucieszona pare dni a tu nagle znowu się pojawiło i to większe niż przedtem .. mam je do dzisiaj i nie chce mi wejść z powrotem dalej się z tego coś wylewa boli mnie to i w dodatku jak powinnam mieć dziurkę u góry prosto przekrzywiło się i mam krzywo , a pomiędzy dwoma dziurkami ten kawałek skóry jest bardzo twardy.. co mam zrobić z tym mięsem ? i z przekrzywioną dziurką ? mam wyciągnąć kolczyka i czekać aż zarośnie i zrobić ponownie czy mam tą dziurkę przekłuć jak być powinna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzia0
Pomożecie ? przepraszam że tutaj o to pytam ale skoro już o tym rozmawiamy .. Jakoś w październiku zrobiłam sobie kolczyka w pępku, oczywiście wszytko okej czyściłam to ocoinseptem i wg po jakiś 2/3 tygodniach zmieniłam kolczyk na inny lecz też srebny, wszystko by się wydawało dobrze ale wyszło mi tak zwane dzikie mięso na dole, niby to normalne i wg ale miałam te mięso przez jakiś miesiąc potem mi znikło cały czas się z tego pępka wylewała jak by woda można tak powiedzieć, i potem znikło już byłam ucieszona pare dni a tu nagle znowu się pojawiło i to większe niż przedtem .. mam je do dzisiaj i nie chce mi wejść z powrotem dalej się z tego coś wylewa boli mnie to i w dodatku jak powinnam mieć dziurkę u góry prosto przekrzywiło się i mam krzywo , a pomiędzy dwoma dziurkami ten kawałek skóry jest bardzo twardy.. co mam zrobić z tym mięsem ? i z przekrzywioną dziurką ? mam wyciągnąć kolczyka i czekać aż zarośnie i zrobić ponownie czy mam tą dziurkę przekłuć jak być powinna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie boli ja mam kolczyk w pepku wiec wiem normalnie gadalam wtedy i nawet nie poczulam kiedy mi pani przebila tylko ostrzegam robcie sobie kolczyka tylko w studiach tatuazy i piercingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubilamspinke
Miałam robiony wczoraj kolczyk w pępku robil mi kolega .; wszystko było ok, kolczyk wyparzyliśmy w gotującej wodzie później w spirytusie.. przekłucie nie bolało, troszkę szczypało . Ale dziś się dowiedziałam że ten kolczyk jest sztuczny , teraz się boje, że wda i się jakieś zakażenie.. Mam ten kolczyk wyjąć wsadzić dobry czy jak? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka14587
hej dziewczyny :) tydzień temu przebiłam sb pępek. Dzisiaj już byłam na basenie , powiedzcie mi czy może mi sie zacząć gnoić ta rana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sartorio3424
Myślę, że patrząc na lata jakie ubiegły mi od pierwszego kolczyka w pępku to jest stracenie ciała. Po detoxdesign.pl 10 latach mój brzuch posiada wielką dziurę, którą mogę zlikwidować tylko poprzez medycynę estetyczną, aczkolwiek ten zabieg jest drogi :/ Nie polecam i odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ratunku
witam moj post nie jest zwiazany z tematem. mam duzo powazniejszy problem ale nie mam pojecia gdzie sie z tym zglosic, otoz mam przyjaciolke jest w moim wieku-20 lat.ma dwojke dzieci jedno -1,5 roku, drugie - 2 miesiace(kazde z innym) rok temu poznala chlopaka na dyskotece on ma 24 lata, szybki bezsensowny slub, kolejna ciaza.. miesiac po slubie on pierwszy raz ja uderzyl - byla w ciazy w 3 miesiacu, nie dawal pieniedzy na jedzenie, zmuszal do seksu ponizal, jestesmy najlepszymi przyjaciolkami wiec on zabronil nam sie przyjaznic bo inaczej ja wyrzuci z domu (nie ma gdzie pojsc poniewaz jej matka zajeta jest wlasnym zyciem) wiec zerwalysmy kontakt na pol roku, wczoraj w nocy zadzwonila do mnie ze ten bydlak tak ja obil ze wszystko bylo we krwi, jego zabrala policja, przyznala mi sie pozniej ze ciagle ja ponizal i tlukl, raz kazal jej wybierac ktore dziecko ma oddac a ktore zostawic, dzieci patrza tylko na libacje alkoholowe, przemoc i zakrwawiona twarz matki, ten sku... zaczal bic rowniez dziecko z jej pierwszego zwiazku, podczas wczorajszej awantury zareagowali sasiedzi obok, a lokatorzy ktorzy razem z nimi mieszkaja udawali ze nic nie slysza, on ja dusil mowil ze ja zabije, tlukl po twarzy piesciami, to nie pierwszy raz taka sytuacja ale nie mialam z nia kontaktu dlzszy czas przez tego drania wiec nie wiedzialam jak jest. czasem ich widywalam na miescie wygladali wowczas na szczesliwych. wczoraj gdy starsze dziecko przytulilo sie do niej bylo cale we krwi pobrudzone. ja ja namawialam na rozwod ona by sobie poradzila z samych alimentow bo te bydle pracuje w wojsku wiec alimenty rownie wysokie dodatkowo alimenty na te pierwsze dziecko plus zasilek rodzinny no i z opieki spolecznej bo samotnie by wychowywala dzieci, ale ona sie boi wyglada na to ze nie chce odejsc blagam pomozcie mi nie wiem jak mam do niej dotrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka z 3/4 tygodnie temu przebiła sobie pępek, goił jej się ładnie tylko czasami leciała jej ropa. Teraz zauważyłam że miejsce przekłucia zrobiło się czerwone oraz w na kolczyku w pępku zebrała się ropa. Czy to jest zakażenie ? co powinna zrobić ? Myślę że moze to być również przez smarowanie trybiotykiem. Używa już go z 2 tyg. Powiedziałam jej żeby przestała go używać. Czy może sobie przemyć teraz czymś innym żeby jej nie zaszkodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BŁAGAM, bo mam problem już nie wiem co robić! Zrobiłam sobie kolczyka w pępku 5 dni temu i na 2 dzień już wyskoczyły mi czerwone plamki taka jakby swędząca wysypka to jest chyba alergia na kolczyk ( na nikiel dokładnie) no i chce go zmienić na kolczyk bioplast i chciałabym zapytać czy mogę go wymienić sama bo by się przydało i czy dam radę to zrobić ( czy będzie bolało i czy będą problemy z trafieniem ) Na kolczyka czekałam od 2 i 5 roku nie mam zakażenia i się ładnie goi nawet nie boli nie ropi nic się z nim złego nie dzieje oprócz tej wysypki a jak zmienię kolczyk to podobno zniknie PROSZĘ O RADY! (na prawdę się go nie chce pozbywać :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,mam kolczyk od ok 4 miesięcy i nic mi sie niedziało, prawie wg mnie nie bolał byłam bardzo tym zaskoczona bo goiło sie bardzo dobrze.Ostatnio zastanawiałm sie nad zmian kolczyko bo mam jeszcze ze stali chirurgicznej. Ale jakoś 3 tyg temu byłam na basenie i od tego czasu gdy legałam na płaskiej powieszchni miejsce przekłucia bolało byłam bardzo zdziwiona ! bo myslałam ze jest juz ok, dzis patrze a miejsce przekłuci jest czerwone i gdy ruszam kolczykiem wiedze coś czerwonego jakby krew . a w czesniej normalnie sie goiło , nie ropiało i to miejsce przekłucia było juz normalne(tzn nie było zaczerwienione ) a teraz jest i czasem gdy ruszam boli i tak jakby krwawi tzn nie leci krew ale gdy nim ruszam ona troche wychodzi z rany co mam robić ?? czy to źxle ??? prosze pomużcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, musiałabyś się upewnić czy nie naderwałaś sobie przypadkiem skóry przy kolczyku, albo czy nie wdało się małe zakażenie.. niestety nie znam się za bardzo :/ ale odradzałabym zmianę w takiej sytuacji kolczyka na stal, chyba że z obniżoną zawartością niklu (nie uczula), radziłabym również przemywać roztworem soli fizjologicznej 2 -3 razy na dobę lub szarym mydłem. Odpowiednia pielęgnacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam pytanie ;) kilka lat temu zrobiłam sobie kolczyk w pępku, niestety migrował :/ więc po zagojeniu, aby 'zatuszować' płytką dziurę i niewielką bliznę zrobiłam jeszcze raz :) znowu migrował :/ no cóż, w rezultacie pozostała mi niewielka blizna i płytka dziura. Niestety, nie wygląda to 'strasznie' ale nieładnie, tak jakbym miała naciągnięty pasek (o dł. ok 6cm i szerokości 3cm.) nad pępkiem :/ czy zna ktoś jakiekolwiek metody na pozbycie się tego 'defektu'? Zabieg, tak, to wiem, ale czy sa jakieś inne metody na hmm.. wciągniecie się? dziurki, która w efekcie pozostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Ludzie ratunku, to przykre o czzym piszesz, ale na siłe niestety nie da się pomóc nikomu, jeśli sama nie będzie chciała pomocy to nie jesteś w stanie jej pomóc. Najlepiej próbować 'delikatnym szantarzem emocjonalnym' że tak będzie lepiej nie dla niej, a dla dzieci, jeśli od niego odejdzie. I zgłosić to odpowiednich instytucji, nie chodzi o to by odebrać jej dzieci, ale żeby ktoś sprawował jakikolwiek nadzór nad tą rodziną :/ sama wychowałam się w patologicznej rodzinie, na szczęście wyszłam na ludzi :D studiuję, mam pracę i przyjaciół :) moja matka tez 20 lat żyła w przeświadczeniu że sami sobie nie poradzimy. teraz to juz tylko wspomnienie, coś jakby (to naprawdę moje wspomnienia?), mój brat miał mniej szczęścia, od kilku lat odwiedza regularnie więzienne mury. Jak wychodzi na zawiasy to znów wraca, tak mu się w głowie poprzewracało, że stał się patentowym kłamcą i ciężko mu nieprzekraczać granic moralnych :( ale trzeba próbować, na spokojnie, rozmową, nie mówić o tym jak jest źle, bo ona o tym wie, ale jest przestraszona, mówic że może być lepiej i tylko od niej to zależy, czy pozwoli swoim dzieciom spokojnie wracać do domu i kłaść się do snu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc mam kolczyka w pepku już 2msc i mam nadal czerwoną dziurkę. Co zrobić? ??:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćany
co do katowanej przyjaciolki. trzeba by wzywac policje za kazdym razem bo pozniej jakby do rozwpdu czy cos by miala podstawr bo by go spisywali za ciaglr zgloszenia. eh najbardziej sxkoda dzieci :((((( pewnie boi sie odejsc bo jej grozi,,ze jak odejdxie to cos tam.... szantaze pewnie co do kolczyka mam 10lat go i nieraz rana odnawiala sie to przemywalam sola fizjologiczna i bylo ok. wyciagalam tez nieraz prxemywalam i wkladalam z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20wiki00
Hejka już miesiąc mam kolczyk w pępku ,przemywam sola fizjologiczną i octaniseptem wszystko jest oki tylko mam nadal opuchlizne wokół górnej kulki poradzicie co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicza
Do każdego komu chodzą głupie pomysły !! Super inteligencie nigdy NIE podszywaj się pod mój login - Jak taki mądry jesteś to wróć do przedszkola, tam może zaczniesz edukację, nie masz pojęcia o piercingu jaką to daje rozkosz. Coś Wam powiem z doświadczenia. Mój Mąż na 2 kolczyki: jeden w żołędziu (dydoe) drugi pod żołędziem (przekłuta skórka , gdyż Mąż jest całkowicie obrzezany). Oralnie - bomba, super pieści się członka z kolczykami, w trakcie stosunku czuję w pochwie kolczyk w żołedziu, ale też czesem, gdyż zawsze jestem moookra. Jeśli o mnie chodzi jestem na TAK i nie wyobrażam sobie członka bez koloczyków, nawet jeśli czasem Mąż je wyjmuje to jakbym się kochła z kim innym. Kto ciekaw nich do mnie napisze.Oczywiście ma też przekłute zwieracze o***tu, jedyny problem to czyszczenie po sraniu usmiech. ja oczywiscie zeby mu sie odwdzieczyc przeklulam sobie wary i mam je szczepione razem z o***tem.On mowi ze jest teraz lepszy poslizg i ze nie wyobraza sobie teraz kobiety bez tego.Ostanio przekłułam przegrodę nosową by połączyć z moją zadrutowana (drutem zbrojarskim.) pi**ą i o***tem ponadto uwielbiam pokazywać swoje kapsko z 25 kolczykami na centralnym ostatnio tez spotkałam cpuna heleniarza ze strzykawą i poprosiłam go by zrobił mi tą igła kolczyka na d***e kolejnego oczywiscie sie zgodził.Natomiast mój mąż jest stolarzem i ostatnio wbij sobie kilka gwozdzi w jajca mowi wam ODLOT POLECAM Mój mąż jest obrzezany bo postanowił zostać Jehudimem, w ogóle jak wspominałam on jest zbrojarzem i został obrzezany przez kolege z pracy w taki sposób w jaki tnie się drut zbrojarski.W*******m się że został parszywym żydem i w dodatku brak napletka uniemożliwia jedzenie serka a mastkę czyli smegme kocham , on w zamian za to postanowił się ukarać i jego kolega - Cieśła ( Cieśle współpracują ze zbrojarzami.) wbił mu w c***a 2 gwoździe - cudownymi są kolczykami.Braku sera pod jego napletem nie odczuwam bo przeciez jest u niego w pracy wiele wsiórów z Lublina ,Siedlec którzy ch*ji nie myją i sera mają pod dostatkiem więc mam ful a i jeszcze mnie przer***ają poprostu cudusmiech.gif Polecam posiadania męża żyda zawsze można go szantażować i korzystać na tym .Aha Ci mili panowie z budowy oczywiscie mi płaca za sex - jedzenie sera z pod napletka jest gratis bo ja to kocham pozdrawiam - Mysia wyrychana Cizia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak ! moze byc na magnez i normlnie do przyklejenia xDD poszukaj gdzies w necie .. wiem na pewno ze cos takiego jest bo kumpele mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolczyka w pępku od tygodnia. przebicie u kosmetyczki na szczescie nie bolalo. jak narazie nie leci mi ani krew ani nie robia sie zadne strupy. chcialam sie dowiedziec jak dlugo musze nosic kolczyka leczniczego?kiedy moge go zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego typu kolczyki robi sie u profesjonalisty ! Pirecingera , robiłam wczoraj koszt 80 zł , pięknie sie zachowuje nic nie ropieje nie boli , wystarczy sie opiekować (sól fizjologiczna , woda utleniona ) i nie dotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciał żeby jaks pani z pomorza przekuła mi pępek jak co proszę wysłac smsa 698848005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×