Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Patusia12
Ja chcę sobie zrobić kolczyka w pępku ale się strasznie boje , chociaż już od 3 lat chcę i nie mam odwagi.:( będęsobie robiła na koniec roku szkolnego i chcę sie dowiedzie czy to bardzo boli i czy dają znieczulenie proszę o odpowiedź:) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka ja też się tak zastanawiałam z kilka lat. W końcu zrobiłam,przełamałam strach i poszłam. Ból jest minimalny, a jeśli chodzi o znieczulenie to jest indywidualna sprawa piercera. Ja znalazłam takiego który miał znieczulenie jak coś. A i radzę Ci nie rób po zakończeniu roku bo: 1. Nie będziesz mogła się kąpać w wannie,jeziorze,itd ok 2miesięcy 2.Nie wolno się opalać przez 3 miesiące Więc póki wcześnie,i jesteś zdecydowana to idź teraz:) p.s Mój kolczyk ma się świetnie, już go kilka razy zmieniałam. Na wakacje będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka ja też się tak zastanawiałam z kilka lat. W końcu zrobiłam,przełamałam strach i poszłam. Ból jest minimalny, a jeśli chodzi o znieczulenie to jest indywidualna sprawa piercera. Ja znalazłam takiego który miał znieczulenie jak coś. A i radzę Ci nie rób po zakończeniu roku bo: 1. Nie będziesz mogła się kąpać w wannie,jeziorze,itd ok 2miesięcy 2.Nie wolno się opalać przez 3 miesiące Więc póki wcześnie,i jesteś zdecydowana to idź teraz:) p.s Mój kolczyk ma się świetnie, już go kilka razy zmieniałam. Na wakacje będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adakłosik
dziewczyny mam pytanko , miałam kolczyka ponad 8 lat , musiałam go jednak wyciągnąć bo miałam operacje , przez 2 tygodnie nie mogłam go wsadzać , no i cóż zrobiła mi się błonka i już nie mogę go wsadzić a nie chce wkładać go na silę bo nadal brzuch mam obolały , czy są jakieś kremy , żeby dziurka ładnie się zrosła a ślad po kolczyku został jak najmniejszy ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do adaklosik Krem cepan na blizny ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adakłosik
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko wszystkim; ) Mam takie jedno wazne pytanie do was Robiłam kolczyka w pepku dosyc dawno,ale niestety przebijała mi go koleżanka i został źle zrobiony, bo bylo wzięte za mało skóry i on tak jakby sie rozerwał. Została mi po tym blizna i zastanawiam sie czy moge na tym miejscu zrobic kolczyka,ponieważ nie ma niejsca pod lub nad ta blizna. To było robione bardzo dawno,takze ona jest juz tak jakby zagojona Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Pinaaxd Doszło do migracji kolczyka nie możesz zrobić kolczyka w tym samym miejscu ale piercer napewno bedzie wiedzial jak ominąć bliznę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia ;)
Dziewczyn mam pytanie mam kolczyka w pepku juz od 5 dni i koło kuleczek mam lekko czerwone a kolczyka mam z tytana nie wiem jak to sie nazywa bo nie mieszkam w Polsce Titanicu czy coś chyba mnie zrozumienie ;D na tego kolczyka pryskam takim sprayem anty bakteriowym 3 razy dziennie . I oto pytanie czy normalne ze mam takie trochę czerwone koło tych kuleczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna 33
Mam pytanko mam kolczyka od 5 dni i mam lekko czerwone koło kuleczek kolczyka mam z titana . Pryskam na kolczyka sprayem anty bakteriowym 4 razy dziennie . Czy to coś poważnego ze mam lekko czerwone koło kulecZek czy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka 624
Ja chodzę do studio prestige w warszawie na obrzeźnej 1a i jestem zadowolona póki co. rozne opinie czytałam ale jak to opinie-każdy ma swoją:) robiłam tam też kolczyk w języku-ale nie wiem czy jeszcze robią takie usługi. maja dużo promocji na gruponie więc korzystam póki tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia! Skoro mialas kolczyka od 5 dni, a teraz sa to juz ponad 2 tygodnie, to normalne ze wystepuje zaczerwienienie!!! Wkoncu jest to przebicie skory, rana no i cialo obce w ciele! Troche logiki... Moze ono wystepowac bardzo dlugo, ja mam kolczyka prawie od roku a w dalszym ciagu mam czerwone wokol dziurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciaczek123456
no właśnie dziewczyny, słuchajcie, kolczyka mam pół rpku, jeszcz wiadomo nie jest okładnie wygojony :) ale mam pytanie, po jakim czasie ginie ta obręcz wokół dziurki? bo dalej mam delikatnie zaróżowioną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mishiranu
Wiec robilam kolczyk w 2006 roku. Po trzech latach noszenia wyjelam go I pare dni temu znowu go zalozylam. (dziurka nie zarosla) ale teraz nosze te pare dni I strasznir mam zaczerwieniony.i pobolewa mnie I strasznie ropieje od dolu. Czy to nonormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a czy jak już się zrobi kolczyk , to można go po jakimś czasie wyjąć tak bez żadnych konsekwencji ? Bo chciałam sobie zrobić , ale tylko tak na lato , na około miesiąc.. i nie wiem czy jak już go zrobię , to będę go mogła potem wyjąć tak żeby dziurka zarosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małamery
Bardzo dobrze robią kolczyki w każdym miejscu ciała :) w Studio Prestige w W-wie na ul.Obrzeźnej.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolarakola
chyba dziurka nigdy nie znika.Ja kiedyś nosiłam przez rok-a juz 5lat mam znak po kolczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deds
nie jest prawdą to ,że maścią tribiotic powinno się smarować . Robię kolczyki w studiu peercingu , najlepsze na gojenie są : okłady z rumianku . conajmniej raz dziennie + woda utleniona. to wystarczy . tą maścią powinno się smarować tylko raz w tyg , bo zatrzymuje to jakieś tam substancje w organizmie i są jakieś niedobory . poważnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przebity kolczyk od 2 miesięcy chciałbym zmienic na trochę mniejszy-nie podobaja mi się duze kulki. Ale jak mam ocenić rozmiar kolczyka? Czy na tym etapie gojenia powinno się kupic jak najdłuższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa ;D
Ja przekłuwałam pępekjakieś 3 miesiace temu .. ;d Ogólnie zabieg średnio bolesny , opuchlizna zeszła po tygodniu . Jednak do tej pory rana nie jest w 100% zagojona , gdyż czasami wyciskam z niej ropę . W moim przypadku tylko przez pierwszy tydzien stosowałam tribiotyk , i przemywałam takim płynem od kometyczki na przekłucia . Póżniej juz tylko myłam go dokładnie przy kąpieli nic wiecej i wyglada bardzo ładnie i estetycznie Nie narzekamwięc - jest dobrze; DD kolczyka oczywiście zmieniłam ;d na mniejszego .. ;DD aa o kolczykach klipsach niestety nie słyszałam ;) trzymajcie sie :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżak :D
Mam kolczyk w pępku ... mi przkłuwała koleżanka w szkole bardzo szybko się zagoiło i po 1 dniu już nie bolało .. Więc zrób sobie bo to mega wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ok. 1,5 roku temu przebijałam pępek u kosmetyczki goił sie dość dobrze lecz po czasie zauważyłam ,ze skóry było coraz mniej doszło do ok. 3mm . Więc wyciagnełam kolczyk i przebiłam jeszcze raz ok. 6miesiecy temu głębiej .Myślałam ,ze bedzie dobrze lecz znowu pojawia sie ten sam problem ,ubyło mi kilka mm zostało 4-5 wiem ,ze powinno byc o wiele więcej . Boje sie ,ze to pewnego rodzaju odrzucenie kolczyka przez ciało . Przebic jeszcze raz ? co jesli znowu to sie powtórzy ? Bardzo mi zależy by mieć ten kolczyk Proszę o dobrą rade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka 123456
wiesz co, poczytaj sobie o migracji kolczyka, bo to mi do tego pasuje idealnie. ja mam kolczyka jakos rok czasu. wszystko juz jest ok. jedyna wada jest to, ze gubie kuleczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam pisze ,ze trzeba wyciągnąć ,nawet jesli przebije jeszcze raz głębiej? !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka 123456
wiesz co, to nie mam pojęcia co Ci poradzić, przejdź się może do jakiegoś studia piercingu albo kosmetyczki(najlepiej tam gdzie go robilaś) i zapytaj :) ja na szczęście nie miałam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam szukam i nie moge znaleźć .. chciałabym zobaczyc jak wygląda pępek po wyjęciu kolczyka .. wiec prosiłabym o zdjęcie ;) dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka 123456
taka dziurka, u mnie niezbyt ladnie jeszcze ;/ dlatego na razie go nie wyjmuje, a przyznaje ze po roku to mi sie znudzil.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam przekuty pępek od 3 dni ale zauważyłam lekkie zaczerwienienie woku górnej dziurki i swędzi mnie tam nie wiem czy to dobrze czy nie od razu zaznaczam jeszcze się nie kąpałam od przekłucia pewnie już było coś na ten temat przepraszam jestem leniwa i nie chce mi się 300 stron przeglądać a zadaje pytanie bo mam straszną obsesję na punkcie zakażeń itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam jeszcze jedno pytanko wiem że troszkę głupie ale wolę się upewnić co do kąpieli czy mogę kąpać się z np. płynem do kąpieli (zdaje mi się że nie) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznurowana
masz taką obsesje na punkcie zakażeń, a nie myjesz się 3 dni ? ja robiłam kolczyka 2 dni przed sylwestrem a dzisaij już zmieniałam i wszedł gładko, ale to zależy od człowieka. zaczerwienienie i swędzenie normalna sprawa. ja się myłam jeszcze tego samego dnia i normalnie używałam żelu pod prysznic i nie omijałam pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×