Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość separate
:) nie jestem. Ja też pękałam ale poszłam do studia tatuażu i zrobili mi to bez znieczulenia ale naprawdę mnie nic nie bolało. Szukaj jakichś dobrych miejsc, poczytaj na forach, jakieś opinie.... znajdziesz coś dla siebie. Mój kolec już prawie wygojony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam wszem i wobec że jestem szczęśliwą posiadaczką kolca w pępku.Jestem bardzo zadowolona,bolało minimalnie.Szybciutko zrobione,w bardzo dobrym miejscu.Teraz czekam tylko aż się wygoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga0305
Koleżanka zrobiła mi w szkole,ale w czystych warunkach. Już kolczyka mam dwa tygodnie,goi się dobrze,przemywam wodą utlenioną i nic się nie babrze. ; ) ostatnio kolega trochę mnie za brzuch ścisnął to bolał trochę. Nie żałuję,że zrobiłam,a bałam się bo to jednak nie w salonie. Koleżanka jak najbardziej umie to robić. ; ) + pozdrawiam wszystkie dziewczyny z kolczykami ; PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Nie było mnie tu może pół roku a wszyscy znowu polecaja wode utlenioną, spirytus i tribiotic ! Ku*** czy do was nic nie dociera ? może zacznijcie przemywać benzyną albo jakimś kwasem ? Pielegnacja to sól fizjologiczna/ morska /azulan / octenisept ! żadnych K***** wód utlenionych, spirytusów i tribioticów ! więcej informacji mozecie znalezc posty wczesniej ! AMEN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość separate
Jak dla mnie najlepsze efekty przy gojeniu dał Tribiotic i przemywanie rivanolem. Żółte trochę było ale dało się zmyć pod prysznicem. Dzisiaj wyjęłam mojego pierwszego kolca i zmieniłam na ślicznego kobiecego sexy kolca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam kolczyk od prawie 3 tygodni. Na początku goił się na prawdę dobrze, przemywałam solą i octeniseptem tak jak piercer kazał. Ale po kilku dniach w koło dziurek skóra się różowa i wygląda jakby była sucha tnz łuszczy się delikatnie. Używałam tribiotic ale bez żadnych efektów. Jakieś rady?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
do Patka00 Odstaw tribiotic !!! tribiotic jest od infekcji !!! normalna pięlegnacja powinno za jakiś czas minąć możesz kupić też azula jest dobry na zmiany skórne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recklesss
Siemka Zrobiłam sobie kolczyk w pępku w poniedziałek 13 lutego i dzisiaj zauważyłam ze obok górnej dziurki zrobiła mi się maleńka ranka taka kreska czy powinnam się martwić?. Wiem ,że zdarza się ze pępki się przerywaja i własnie tego się boje ze to się stanie mi. Przemywam kolczyk zgodnie z zalecaniami kosmetyczki trzy razy dziennie i smaruje maścią tribiotic. jednak troszkę się zmartwiłam dzisiaj jak to zobaczyłam moim marzeniem zawsze było miec kolczyk w pępku i coraz bardziej boję się ze coś mi się stanie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recklesss
Siemka Zrobiłam sobie kolczyk w pępku w poniedziałek 13 lutego i dzisiaj zauważyłam ze obok górnej dziurki zrobiła mi się maleńka ranka taka kreska czy powinnam się martwić?. Wiem ,że zdarza się ze pępki się przerywaja i własnie tego się boje ze to się stanie mi. Przemywam kolczyk zgodnie z zalecaniami kosmetyczki trzy razy dziennie i smaruje maścią tribiotic. jednak troszkę się zmartwiłam dzisiaj jak to zobaczyłam moim marzeniem zawsze było miec kolczyk w pępku i coraz bardziej boję się ze coś mi się stanie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do recklesss wiesz co pomine fakt że mogłaś przeczytać odpowiedzi wcześniejsze (366,365 strona) no ale dobra . Po pierwsze smaruj dalej tribiotic-em a nie bedziesz mogla nic zrobic z kolczykiem tylko i wyłącznie go wyjąć. Po drugie nie masz za mało skóry wzięte ? kto ci robił ? ile masz cm skóry wzięte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do recklesss Do recklesss wiesz co pomine fakt że mogłaś przeczytać odpowiedzi wcześniejsze (366,365 strona) no ale dobra . Po pierwsze smaruj dalej tribiotic-em a nie bedziesz mogla nic zrobic z kolczykiem tylko i wyłącznie go wyjąć. Po drugie nie masz za mało skóry wzięte ? ile masz cm skóry wzięte ? A i jeszcze jedno kosmetyczka ??? Boże widzisz i nie grzmisz ! Piercer jest od tego !!! i co Ci zaleciła tribiotic i wode utlenioną ? Normalnie gratulacje kobieta wie jak pozbyć się kolczyka z pępka ! Szybko i boleśnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja mam kolczyk w pępku i nie narzekam. na początku sie troszke pierdolilo ale to normalne. Dziewczyny, nie przebijajcie u kosmetyczni. Wikszość nie jest do tego przygotowana. I nie smarujcie tribioticiem. Przemywajcie wodą z solą fizjologiczną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkatrans
a mnie dziewczyna zalozyla kolczyk w pepku,nawet nie czulem,opiekowala sie tym jak niemowlakiem,tak to mozna robic drogie panie.dzis juz mam w jezyku i bardzo szybko sie zagoil,a w pepku 5 tygodni teraz ma moja pani ochote przekluc mi sutki-trzymajcie kciuki mile panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recklesss
Nie wodą utlenioną;/ Najpierw robiłam spirytusem salicylowym a teraz wodą fizjologiczną. narazie jest oki dzięki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nettka28
witam ja mam kolczyka w pępku od 14.02 i powiem wam szczerze dwie rzeczy po pierwsze nie sadziłam ze w 3 tygodnie nie całe pępek mi sie zagi tak szybko po drugie przebijałam u kosmetyczki w legnicy i jestem zadowolona moze jedno ale mam za mały pępek a za duzego kolczyka za całosc zapłaciłam z znieczuleniem 80zł nie żałuje podoba mi sie coraz bardziej moje maleństwo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalina
ja teeż chcę zrobić sobie kolczyka , ale strasznie się boję . ; x chyba najbardziej co mnie przeraża to różne komplikację z tym związane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nettka28
Powiem CI take ja osobiscie bardziej man stracha u dentysty niz przy robieniu kolczyka w sumie jak by take sie kazdy patrzyl NA komplikacje to by domu wychodzil czyz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do recklesss Spirytus Brawoooo ! Gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do nettka28 Kolczyk goi się do roku !!! wiec nie wprowadzaj w błąd !!! pozatym u kosmetyczki nie robimy kolczyków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recklesss
do DidiLbn Ja zrobiłam u kosmetyczki i nie narzekam. jak kiedys jakaś ci spierdzieliła robote tzn. ze ona jest nie wykwalifikowana :) Nie wiem czy w kierunku do mnie z tym spirytusem był jakiś sarkazm;/ wybacz ale kolczyk w uchu na chrząstce robiłam w gabinecie gdzie przebijają tylko kolczyki i tez mi kazali wtedy przemywać spirytusem ;/ wiec sorry memory ale to wszystko zalezy od wyuczenia. jak ci każą smareować czymś innym to smaruj mi się nic nie dzieje. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do recklesss Jakbyś trochę poczytała forum to dowiedziałabyś się że jestem piercerką ;) a raczej uczę się od 4 lat ;) i tyle razy było tołkowane na tym forum że tribiotic woda utleniona i spirytus to zło że mam czasem już dość ; P a przecież nie piszę tego żeby komuś krzywdę zrobić, nie ? :D a co do kosmetyczek to one nie mają doświadczenia ;D uszy okej ale nic wiecej one nie powinny przekłuwać . Uwierz mi że na codzień spotykam się z niezłymi przypadkami gdzie kosmetyczka włożyła za krótki kolczyk do języka który się wrósł... albo jak jakies dziewczyny przychodza w okresie letnim z kolczykami w pępku gdzie wygląda to okropnie i odrzucająco ... i właśnie przez takie głupoty jak spirytus i woda utleniona ... czy kąpanie sie w jeziorach przy świeżym przekłuciu... dużo mogłabym Ci pisać i opisywać przypadków... po prostu zrozum że ja nie chce źle ... a to że nieraz pisze troche złośliwie to przez to że mam dosyć tołkowania ludziom którzy i tak robią swoje a potem przychodzą do mnie z zapytaniem co sie stalo i z żądaniem że trzeba coś z tym zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recklesss
jak z uchem była u piercerki to też mi kazała uch tzn chrząstkę smarować tribiotickiem A kolczyk jak narazie mam ładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiskaa
DidiLbn ----> masz dużo racji w tym co mówisz.. Ja w sobotę robiłam kolczyk w pępku u kosmetyczki która zajmuje się piercigniem. Babka ok. 45 lat wiec zna się na rzeczy.. Również nie kazała mi przemywać tego wodą utlenioną ani smarować tribiotykiem. Jedynie jak zacznie ropnieć to ewentualnie wtedy mogę użyć maść z antybiotykiem.. Póki co mam przemywać solą fizjologiczną, poruszać kolczykiem czystą ręką by się nie wrósł, omijać przez trzy dni wody pępka przy myciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiskaa
* omijać pępek przy myciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DidiLbn! Mam kolczyka od 8 miesięcy a wokół dziurek w dalszym ciągu występuje zaczerwienienie. Noszę kolczyka z tytanu, trochę dłuższego i już nawet z małymi kuleczkami żeby był troszkę lżejszy. Przemywam solą fizjologiczna, czasami wychodzi mi odrobina ropy więc wtedy smaruję maścią z antybiotykiem którą polecili mi w aptece. Wiem, że kolczyk może goić się nawet do roku, no ale bez przesady, już nie wiem co mam robić... Kolczyk w wardze zagoił mi się bardzo szybko i nie miałam z nim żadnych problemów, a ten nie chce się zagoić! Może powinnam sobie dać spokój i po prostu go wyciągnąć??? Doradź mi coś, proszę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do Ellie1403 Tak jak pisałam kolczyk w pępku goi się do roku a czasem nawet dłużej niestety ;/ Ja sama gdy miałam kolczyka w pępku to też byłam skłonna go już wyjąć ... Denerwowało mnie zaczerwienienie i wogóle... ale poczekałam miesiąc (po 11 miesiaach) i wszystko od tamtej pory jest okej ;P Ja bym na Twoim miejscu nie wyjmowała poczekała do tego roku ... Co prawda nie każdemu dany kolczyk się 'przyjmie' ja np. z kolczykiem w nosie mam wielkie problemy ... dziurka zarasta mi się po 3 godzinach, nieraz się babra i łuszczy mi się skóra wokół dziurki ... nie każdemu jest po prostu dany kolczyk w niektórych miejscach ... Ale tak jak pisałam wyżej poczekaj jeszcze te 4 miesiące kup sobie Azulan kosztuje 5zł w aptece znika po nim trochę zaczerwienienie... Jeżeli się kolczyk do roku nie zagoi to go wyjmij. Jeżeli będziesz chciała mieć znowu kolczyk to poczekaj aż się dziurka zarośnie i zrób od nowa ;) A i jeszcze przypominam że jest zimno na dworze i ubieramy się ciepło i zahaczanie kolczykiem o ubrania powoduje zaczerwienienia nawet przy zagojonych kolczykach. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do recklesss Czy ktoś powiedział że po tribioticu się źle goja dziurki i się babrają? NIE! a więc wyjaśnie po raz enty dlaczego tribiotic jest złem na świeże przekłucia : a więc świeże przekłucie jeżeli smarujemy maścią z antybiotykiem (nie mówiąc o maści, która ma 3 antybiotyki jaką jest tribiotic) bez stanu 'zapalnego' zaczyna się przyzwyczajać do substancji w niej zawartej i w stanie 'zapalnym' jeżeli posmarujemy maścią z antybiotykiem ona nic nie da zupełnie gdyż kanał przekłucia przyzwyczaił się do środków i zupełnie na nie reaguje co nam daje że w stanie 'zapalnym' gdy używaliśmy wcześniej maści z antybiotykiem bez koniecznej potrzeby możemy kolczyka wyjąć gdyż nie wyleczymy kanału przeekłucia ani nic z nim nie zrobimy... oczywiście możemy nabawić się jakiegoś gówna. Mam nadzieję że dość jasno wytłumaczyłam i rozumiesz dlaczego taką ostrożność trzeba przestrzegać przy maści z antybiotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia12
Ja chcę sobie zrobić kolzyka w pępku ale się strasznie boje , chociaż już od 3 lat chcę i nie mam odwagi.:( będęsobie robiła na koniec roku szkolnego i chcę sie dowiedzie czy to bardzo boli i czy dają znieczulenie proszę o odpowiedź:) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×