Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Olusiiaaa**
U mnie jedna mała tubka kosztuje 35 gr;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattyy
Jakis miesiac temu sama przekłułam pępek. Biorąc pod uwagę moją wrazliwość na ból i tchorzostwo sama sie dziwie, ze to zrobilam. Troche kolezanka mi pomogla. Myśle ze to wazne zeby byl ktos przy tym, bo roznie to bywa. Mnie oblaly poty i zrobilo mi sie troche slabo na poczatku. Jednak nie zaluje tego. Na poczatku przerazila mnie grubosc igly i malo brakowalo abym sie rozmyslila. Ból byl oczywisty, ale przekluwalam powoli wiec nie cierpialam jakos nadzwyczajnie. Wazna jest higiena, wszystko powinno byc dokladnie odkazone, zeby pozniej nie bylo zadnych komplikacji. Pare dni po "zabiegu" pepek bolał, no ale i tak gorszy byl sam mozent przekluwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Widziałam wiele zdjęć osób z własnoręcznie przekłutym pępkiem i znam parę takich osób i zawsze widać że to nieprofesjonalnie jest zrobione,bo albo krzywo albo za mało skóry wzięte,robiąc w salonie jest mała szansa że tak spierdolą robotę bo oni starają się robić jak najlepiej,nie wiem czemu dziewczyny wydają na ciuchy,kosmetyki i solarium majątek a nie są w stanie zapłacić 100zł za dobrze przekłuty pępek;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaaa...
Hey! Ja mialam kolczyk w pepku zrobiony tak pod koniec stycznia .. oczywiscie dziewczyny mnie namawialy ze to nic nie boli, szybko sie przekuje, przelozy i bd super wygladalo .. to byla decyzja z dnia na dzien .. bardzo sie balam ze zakarzenie pojdzie lub cos takiego .. zrobily mi to dziewczyny w lazience i robily to przez 45 min i jeszcze dwa razy musialy przkluwac ;/;/ teraz mam tylko sama blizne i sie zastanawiam czy drugi raz sobie nie zrobic .. ale chyba sobie zrobie ;p;p pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaaa...
Hey! Ja mialam kolczyk w pepku zrobiony tak pod koniec stycznia .. oczywiscie dziewczyny mnie namawialy ze to nic nie boli, szybko sie przekuje, przelozy i bd super wygladalo .. to byla decyzja z dnia na dzien .. bardzo sie balam ze zakarzenie pojdzie lub cos takiego .. zrobily mi to dziewczyny w lazience i robily to przez 45 min i jeszcze dwa razy musialy przkluwac ;/;/ teraz mam tylko sama blizne i sie zastanawiam czy drugi raz sobie nie zrobic .. ale chyba sobie zrobie ;p;p pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
pępek mi się piepszy ;( buuuu! dziś nawet krew mi leciała(tzn nie sikała na pół pokoju,żeby żadna nie pomyslała:)) przemyłam solą i spirytusem,żeby lepiej odkazic :( już nie wiem czym mam teraz robic..może któraś pomoże :) chce juz wygojonego pępa :D gandziaaa: A czemu teraz też masz bliznę skoro miałaś przekłuwany pępek w "specjalnym salonie"..?? no chyba jak teraz zdecydujesz sie przebic pępk to nie zrobisz tego w łazience......???? pzdr! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa17, uważaj ze spirytusem, ponieważ (podobnie, jak i woda utleniona) może on bardzo podrażnić rankę. jeśli Ci krwawi (też tak jakiś kawałek czasu temu miałam), to radziłabym Ci postarać się o Oxycort (mi pomógł). gandziaaa - gratuluję braku wyobraźni - ciesz się, że masz tylko bliznę, a nie skończyło się poważnym zakażeniem czy migracją. apeluję - jeśli ponownie zdecydujesz się na przekłucie, to tylko i wyłącznie w SALONIE PIERCINGU (często łączonym z tatuażu), nie u kosmetyczki, nie przez koleżanki w łazience - tylko przez fachowca, który wie co i jak robić! popieram, to co napisała Marilyn666 - lepiej jest przyoszczędzić ten jeden raz na jakimś ciuchu i wydać tą kasę na porządne przekłucie pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia18
Hej dziewczyny:) Wiem że jestem jeszcze za młoda mam DOPIERO 14 lat ale kręcą mnie kolczyki...Mam ich 6 ale w samych uszach ;/ strasznie mnie kręci kolczyk w pempku;/ ale rodzice się na 100% nie zgodzą:(( a szkoda:(( poczekam do 18 i sobie zrobie ;D Ale w jakimś dobrym salonie kosmetycznym i korzystając z waszych rad:* Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia18 - korzystając z naszych (jeśli mogę się pod to również podczepić;) ), to broń Boże przez kosmetyczkę (dobry #drogi# salon kosmetyczny nie oznacza, że kosmetyczka umie to zrobić dobrze), tylko przez tzw. piercera (dziwne określenie, ale cóż). i dobra decyzja - poczekaj te 4 lata, może Ci się przestanie podobać i żałowałabyś podjętej tak wcześnie decyzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia18 - gratuluję tego, że postanowiłaś zrobić dopiero za te 4 lata (może przestałby Ci się podobać do tego czasu i żałowałabyś tej decyzji). i pamiętaj - nie daj kosmetyczce się przekłuwać Twojego ciała! to, że usługa jest w cenniku, a zaświadczenie o ukończeniu kursu na ścianie, nie oznacza, że zostanie to wykonane fachowo, więc lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj - dwie różne wersje poszły, bo myślałam, że pierwsze się nie wysłało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam , ja miałam robione u kosmetyczki i mam perfekcyjna dziurke i juz zagojoną, nie widziałam nawet certyfikatu bo to po znajomości ale wszystkie zasady zostały zachowane: czyli igła, sterylnosc itd. Prosto i jestem bardzo zadowolona. Tylko jedyne co odradzam to nie biezcie znieczulenia. To wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattyy
do Marilyn666 mi tam sie nie wydaje, ze mam zle przekluty pepek....a po co mam wydawac 100 zl skroro cos moge zrobic sama. Jesli nie bylabym wstanie samodzielne przekluc to automatycznie zrobilabym to w salonie... mysle ze tak wiele dziewczyn sadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lala...
tydzien temu zrobilam sobie kolczyka w pepku jestem bardzo zadowolona i dumna robila mi kolezanka narazie goi sie bardzo ladnie mysle ze za tydzien bedzie juz zagojone... mam pytanko czy moze mi sie jeszcze paprac jak do tej pory mi sie nie papralo??? a tak w ogole to jestem z siebie n i z kolczyka bardzo dumna POLECAM nie bolalo az tak jak myslalam ... mowie wam bol zeba jest gorszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lala...
np. mi robila kolezanka i mysle ze to dobry wybor u kosmetyczki wydala bym nie potrzebnie 100zl a zrobione miala bym tak samo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lala...
ja mam juz tydzien kolczyka i moja mama o tym niw wie moze trudne jest ukrywanie tego przed rodzicami ale jest to mozliwe :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lala...
czym mam smarowac tego kolczyka?? narazie przemywa spirytusem salicylowym no i kupilam tribiotic ale smarowalam tylko raz bo ciagle zapominam:)) co mi radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
...lala... nie ma szans żeby zagoilo Ci się w 2 tyg. od przekłucia. A 'paprać' się może nawet jak w krotkim czasie po przeiciu sie nie papralo. Niektore dziewczyny mają juz wygojony pępek i czasami potrafi im poleciec krew, czy ropa. Trudno się mowi ... bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny mam już dość;( cały czas leci mi ropa z pępka....:( i mam zaczerwienione wokół dziurki na górze...:( Ojoj.... :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pattyy przeczytaj sobie i przejrzyj sobie zdjęcia (to bardziej do większości przemawia) na http://www.wildcat.pl/abc6.htm jeśli masz choć trochę rozumku, to powinno to do Ciebie przemówić. ...lala... - polecam obejrzenie Ci tych samych zdjęć i tak jak pisał/a Van - nie zagoi się ani w tydzień ani w dwa. pępek jest to jedno z najdłużej gojących się miejsc. ilona22 z jakiego materiału masz kolczyk? z tego, co piszesz wynika, że jest odrzucany. jeśli tak faktycznie jest, to trzeba by było go wymienić na jakiś z innego materiału, który nadaje się do niezagojonych pępków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No każdy potrafi sobie wbić samemu igłę ale piercing nieco różni się od sado maso bo samodzielne przekłuwanie to właśnie sado maso,no cóż wiele dziewczyn uważa że bez problemu mogą zrobić kolca same a potem okazuje się to ich największym błędem jak coś jest zle i więcej szkody niż pożytku z tego jest,po co eksperymentować na sobie,macie jedno ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie m1g0tk4 ale ja mam kolczyka 3 czy 4 miesiące i mam kolczyka z tytanu i nie jestem na tym forum pierwszy raz i nie pytałam się o rade... ale dzięki za rade wiesz ale mi sie wydaje że to nie przez materiał kolczyka... Fajnie że chcesz pomagać innym ale ja chciałam tylko powiedzieć dziewczynom np. Fruti.... Buziak dla: Fruti Amy Madzi Martusi Kamci Sanderkasss Van i nie wiem... (jak jakąś pominęłam to ją też pozdrawiam oczywiście....:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Hah dzisiaj jest 2 tygodnie jak mam kolczyka;) Postanowiłam go wyciągnąć pierwszy raz i jest boskoo;) Jeszcze tylko ropieje ale nie dziwie się temu;) Zauważyłam jeszcze ze krzywo mi przebiła pępek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1g0tk4: Ale ja wcale nie miałam złych zamiarów jeśli cię uraziłam to przepraszam... I proszę nie mów do mnie dziecinko bo mnie to drażni... i ja wcale nie chciałam sie kłócić... Nie mam cię ochoty pogryźć .... Wiem że chciałaś dobrze ale ja jestem pewna że to nie przez materiał kolczyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattyy
Piercing czy nie....ja np nie zaluje ze sama przebijalam.....i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lala...
dziex wszystkim za pomoc :)) mam jeszcze pytanko czym mam to smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22 słuchaj to nie jest normalne ze to ci tak ropieje, nie moze ropieć, Jesli pojawia sie ropa to znak ze z ranka dzieje sie co złego , zazwyczaj uzycie tribiotyku ( w moim przypadku po kilku godzinach) rozwiązuje sprawe ale musi byc powod tego ropienia. nie dzieje sie to tak o. Pomyslmy, gojenie to nie ropa tylko limfa wiec cos u ciebie jest nie tak. i nie dziw sie wypowiedzi migotki bo moze ty jestes jednym przypadkiem na 1000 ze ci odrzuca kolczyk i to ze jest z tytanu to nie znaczy ze wszystko musi byc okej. człowiek jest tylko człowiekiem. dziwne to dla mnie jest bo mi ropa leciala tylko wtedy kiedy zachaczylam kolczykiem a tobie nic sie nie dzieje z tego co sie orientuje. poradzilabym sie specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
wiecie co dziewczyny...chyba wiem czemu mi ta krew poleciała(tzn tak myśle) bo w ten dzien miałam wf i takie intensywne cwiczenia nam kazała robic,i brzuszki a potem jeszcze przez skrzynie skakałyśmy... :P no ale już pępuch dochodzi do siebie ;] hehe ja też nie lubie jak tu się kłócicie ;) mamy sobie pomagac,a nie :D m1gotk4::oxycort mówisz...hmm a Ty masz w sprayu czy w maści bo jak na necie patrzyłam to jest i taki i taki ;) a recepta potrzebna jest? i jak pamiętasz to podaj cenę tak ok ;) z góry dzięki :) POZDRAWIAM!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×