Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Sandi15
w necie w filmikach o przebijaniu pepka widziałam ze cos tam zamrażali :PP napewno cos tam robia bo tak na zywca nie kazdego nic nie boli niektorzy sa wrażliwi ale zawsze mozesz jak cos o cos tam poprosic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL1986
Amy 09 i inni: Ona ma autoklaw:) ona ma swój salon:P ale ja przebijam 1 maja, ponieważ potem wyjeżdzam:P a ona robi to poprostu świetnie, nie znam osoby która zrobiłaby to lepiej. A 1 maja salony są pozamykane:) i ona przebija i w domku i w salonie w dużym mieście. A w domku ma autoklaw, ma nawet tą kozetkę i ogólnie ma 1 przeznaczony pokój do tego, bo wiele osób tez chodzi do jej domku:) ja, np. musze iść 1 maja też z tego względu,że potem ona już nie da rady mi przebić ze względu na klientów:P i wogóle byłam u niej na chacie kilka razy:P jak tam jedzie;/ tymi wszystkimi specyfikami:/ ja bym w domu takiego czegoś nie chciała mieć:/ bo by śmierdziało:P Więc warunki mam Ok:) A kolczyk już zamówiłam na wildcat.pl z tytanu g23. :) Trochę zapłacę za tego kolca, a napewno pępek będzie się lepiej goił:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Sorki ale mi sie cos zacieło :P dlatego tyle tego wyszło xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandi15: kosmetyczki raczej zamrazaja, ale w porzadnym salonie sie nie zamraza! Bo wtedy cala sterylnosc idzie sie jeb** !! Lepiej bez zadnego znieczulenia, przeciez to tak bardzo nie boli:/ to tylko chwila. Kiedy masz zamrozone sam moment przeklucia nie boli, ale pózniej jest roznie, boli bardziej niz by bylo bez, czesto tez pepek robi sie siny i tak jest przez kilka dni. Znieczulenia NIE polecam! LOL1986: jesli jest tak jak mówisz to ok;) Bo jest duzo osób które zajmuja sie piercingiem nie majac o tym pojecia, zwlaszcza ze mówisz ze bedziesz robic w domu, az sie przestraszylam:P. Ale ok, jesli ma autoklaw to b. dobrze. ;) kacha87: Ocenisept jest dobry i na pewno pomaga, ale jest drogi. Wydzielina jest normalna rzeczą wiec gdybys nie wiadomo czym smarowala, przemywala itd to nic ci to nie da bo limfa i tak bedzie przez caly okres gojenia. Wiec tym sie nie przejmuj. Chyba ze jest to ropa to juz co innego... To ze czerwony tez w sumie norma... Chociaz róznie to jest moze cos sie tam dzieje niedobrego. Przemywaj chlodnym rumiankiem to zaczerwienienie powinno zejsc po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
wiem że nie boli ! ale jak ktos tak bardzo chce to niech poprosi o to znieczulenie to dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
heh ;) nie ma co się fatygować xD znieczulenie nie potrzebne. i tak nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hehe Dziewczyny boli czy nie ja i tak poprosze ..... jezeli nie bedzie znieczulenia (ale watpie) no to zostanie mi nic innego tylko zrobic bez znieczulenia :p:p pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hehhe Dziewczyny wiem ze to nic nie boli ..... przynajmniej tak mowiliscie ale ja i tak poprosze o znieczulenie .... jezeli wystapi taka sytuacja ze nie bede mogla znieczulic to mowi sie trudno .... i tak zrobie !! :P:P:P:P pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
no i dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Amy09; dziekuje Ci bardzo za te wskazowki. Zaczelam juz dzis przemywac rumiankiem. Trudno mi stwierdzic czy to ropa czy limfa, ja sie na tym nie znam. Obys miala racje ze to po kilku dniach przejdzie. A tak wogole to ile max moze sie lac ta wydzielina z pepka? Jak dluo moze mi sie ten pepek goic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha87: Pepek goi sie ok pól roku, niektórzy mówia ze np po miesiacu lub 3 tygodniach sie zagoilo... To sa glupoty, moze tak wygladac ze jest juz wszystko ok, ale tak na prawde kanal dalej sie goi... To sa tylko pozory. A limfa leci raz wiecej, raz mniej, czasami przez kilka dni jej nie ma, pozniej znowu jest... Ale to tylko przez okres gojenia i nie ma sie co przejmowac :P Mysle ze zaczerwienienie Ci zejdzie po kilku dniach przemywania rumiankiem;) O znieczulenie zawsze mozecie poprosic, chociaz wiem ze w niektorych salonach nie maja bo po prostu nie uzywaja tego, bo jest niepotrzebne. Ale zawsze mozna zapytac jesli juz tak baaardzo chcecie:/ Ale ja osobiscie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
amy09; wielkie dzieki za ta wiadomosc. Troszke sie uspokoilam bo juz nie wiedzialam co mam z nim robic. Teraz mam przynajneij nadzieje, ze sie zagoi, ale chcialabym miec to juz za soboa:) pozdrawiam jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Andzia: nie bierz znieczulenia...sama napisałaś ze wolisz siedziec30 sekund nieruchomo,a przebicie pępka nawet nie trwa 10 sekund.ja leżałam i nawet nie wiedziałam kiedy mi facet wbił iglę,a tu patrze i już kolczyka mam ;) naprawde nie warto go brac...(nie wiem czy dobrze pamiętam ,ale chyba madzia miała mrożone...?coś mi tak świta i opisywała ze sine miała i wogóle) Sandi:jak Ci wyskakuje przy dodaniu posta ze błąd to nie dodawaj go 100 razy...po jakimś czasie sam wyskoczy i będzie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
no właśnie mi ciągle wykakiwał i myślałam że nic sie nie dodaje :P dlatego ciągle wysyłalam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
ej ja sobie przebilam 3 marca i w ta srode chce isc na basen nic mi sie nie stanie??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
sory 10 marca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszkopppp
hej:) ja ide dzisiaj przekluc:P i kiedy bede mogla isc na solarke?? i czy bardzo boli?? rozpiszcie mi jak mam przemywac:P z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Serduszkopppp; pójdz kilka postów dalej i tam bd wszystko pisac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
serduszkopppp bardzo ?? to wcale prawie nie boli ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoxerka
Własnie po ilu mozna iśc na solarium. jak sie ma kolczyka w pepku..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaaa
ej laski nie gadajcie ze nic nie boli;/ wiadomo ze troszke jednak boli bo to wkoncu igla;) ale bol jest chwilowy i da sie wytrzymac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Zgadzam sie ze troche boli. Ja mialam na zywca i bolalo. jednak da sie to wytrzymac. Jesli bym musiala zrobilam bym to jeszcze raz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniuleczka
siema;P moglaby rozpisac jak stosowac te masci itp. bo nie moge znalesz rozpisek;P POZdro laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniuleczka
siema;P moglaby mi jakas laska rozpisac jak stosowac te masci itp. bo nie moge znalesz rozpisek;P POZdro laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniuleczka
siema;P moglaby mi jakas laska rozpisac jak stosowac te masci itp. bo nie moge znalesz rozpisek;P POZdro laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
no przeciesz pisze ciagle że tylko troche boli ale prawie w cale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
no to jak moge isc w srode na ten basen czy nie??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
Ja wybieram się w środę na przekłucie pępka, zawsze to było moje marzenie i w końcu się zmobilizowałam i już się niemogę doczekać, wiem że będzie się babrać i długo goić ale jakoś przeboleje no i w wakację już będę mogła się nim chwalić:) A niech tam boli przy przekłuwaniu, poboli i przestanie..:)hehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś... Proszę odpowiedzcie
dziękuje.. za rade.. ! Ale ja nie chce na pokazówke..! .. Ale jak nie kolerzankato kto może mi go zrobić.. ! ? .... !! Napewno nie pójde do kosmetyczki. ... Dużo osób mi mówi: np. jak masz fajny brzauch lub coś.. dlaczego masz go nieozdabiać. .? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
jka nie chcesz iść do kosmetyczki to jakas koleżanka albo znajoma koleżanki albo porpstu ktoś kto komu juz robiła kolczyk i wie jka robic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×