Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość LOL1986
Elo:) Mam do was pytanie. Czy na pierwwsze przebicie pępka, można mieć kolczyk do brwi? Byłam ostatnio w sklepie Jubilerskim, no i mają same wiszące kolczyki do pępka,a takich na 1 raz nie założe! no i są do brwi, z tym,że ta górna kulka jest malutka, ta dolna już taka gdzieś 2 x większa. Na pierwszy rzut oka wygląda jak do pępka, ale różnią się one grubością pręta. Tak więc, czy mogę na 1 raz użyć tego do brwi? czy lepiej będzie, jak będę miała taki z grubszym prętem? Czekam na odpowiedź:* Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyncia
sandi14: kolor ma znaczenie bo ten pomaranczowy jest najgrubszy i najdluzszy:) bo niebieskim raczej nie dasz rady;/ wydaje mi sie ze powinnas zrobic to weflonem bo wtedy bez nastepnej porcji bolu masz kolczyk w "srodku" a sama igla to nawet nie wiadomo czy wlozysz kolczyk;/ a chyba nie chcesz kluc sie 2 razy,prawda;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
martyncia w sumie to mnie nic nie boli bo mam mało skóry heh bo już raz prubowąłm ale za mała igła była i nie mogłam kolczyka włożyć...:P a teraz chce już miec ten kolczyk tylko sie boje ze znowu nie wejdzie mi ten kolczyk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
a ostatnio sie w jkaiejś aptece pytałam o wenflom to gadli że nie mają w ogule żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyncia
sandi14: dlatego wlasnie powinnas kupic weflon zeby miec pewnosc ze kolczyka bedziesz miala bo przebijasz i od dolu kolczyka wkladasz do tej "blonki" i przeciagasz spowrotem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
swędzenie i ból i te krostki mogą byc objawami alergii na materiał z którego kolczyk jest zrobiony!piszesz ze miałaś zwykłego kolczyka...chodzi Ci o to ze to był zwykły bananek,nie wiszący,czy ze kupiony za jakieś grosze,niewiadomo z czego zrobiony ????m.śle ze powinnaś go wyjąc skoro pępek napuchł...może jakieś zakażenie,nie znam się aż tak...Ale lepiej go wyjmij! i nie drap! ja mam swojego kolczyka dokładnie 3 miesiące(robiony 12 stycznia) no i powiem wam ze jeszcze go nie wyjmowałam...wole poczekac aż bedzie lepiej podgojony ;) bo przecież te wyciąganie i wkładanie też podrażnia kanał...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
LOL:przecież jak idziesz do salonu czy też do kosmetyczki to nie potrzebujesz własnego kolczyka.Możesz miec swojego(którego musisz przynieśc prędzej zeby wysterylizowali go) ale nie musisz ;) Sandi14:jeżeli nick wskazuje twój wiek to jesteś bardzo młoda i myśle ze możesz jeszcze poczekac z przebiciem(szczególnie jak masz zamiar zrobic to sobie samej :O) martyncia: WENFLON,a nie weflon... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
i Sandi tak samo...nie wenflom...tylko wenflon... przekłuwacie samodzielnie a nawet nie wiecie czym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Lol1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Lol1986: Na twoim miejscu kupila bym sobie odrazu do pepka a nie do brwi bo jezeli precik jest chudszy a pozniej bedziesz chciala jakiegos kolczyka do pepka to ci nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
nie ja mam 15 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
a to Sandi14 to już z przyzwyczajenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL1986
Hm... No wsumie prawda.:)) kupie sobie innego zwykłego banana;)) nie są drogie;) a jak przebije, to czy moge przemywać takim zestawieniem: sól fizj , spiryt salicylowy ? co proponujecie? ? boję się procesu gojenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha_87
Ja zrobilam sobie kolczyk miesiac temu. na poczatku ladnie sie goil, jednak od 2 tygodni strasznie leci mi z niego ropa lub jakas inna wydzielina, jest bardzo czerwony. Kosmetyczka kazala mi przemywac riwanolem i smarowac tribiotykiem i tak tez robie ale nic nie pomaga. Czy ktos mi powie czym go wyleczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandzia
Hej dziewczyny mam do was pytanie czym przemywać pempek???? Niektóre z was piszą że najlepiej używać: soli fizjologicznej, spirytusu, wody utlenionej albo tribiocitu. To wkońcu co jest najlepsze????? Czekam na waszą odpowiedź. liczę na was dziewczyny!!! Olusiiaa** Wyślij jeszcze raz zdjęcie twojego pępusia bo patrzyłam i nigdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przemywania sól fizjologiczna, Tribiotic wtedy kiedy sa jakies problemy z dziurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
to co napisała Amy to jest najlepszy zestaw ;) można również przemywac szałwią lub rumiankiem... Kacha87:musisz sie uzbroic w cierpliwosc...mi też leciała limfa i ropa przez dosyc długi czas...przemywaj solą fizjologiczną i tribioticem nie dłużej niż przez tydzien(najlepiej ok 5 dni) bo zawiera antybiotyk wiec nie mozna dłużej... :P Sandzia:ja nie wiem co Wam z tą wodą utlenioną...za każdym razem gdy ktoś wspomina o wodzie ultenionej na forum piszemy ze nie używac(rozmiękcza dziurkę)spirytus natomiast wysusza bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Sandzia; ja mam wysłac zdjęcie mojego pępka?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Olusiiaaa** a mi byś mogła wysłać zdjęcie twojego kolczyka ?? :)) albo na gg albo na emaila ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoxerka
Ej zrobiłam sobie kolczyka w pępku wczoraj i smaruje mascia tribiotic..Czy ja moge normalnie na wf cwiczyc? i ile sie tak około goi rana? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Martunia17- ja mam ten problem ze jestem za granica i nie mam dostmoge dostepu do soli fizjologicznej?? Czy moge to czyms innym zastapic??Trybiotykiem smaruje. Moze to wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL1986
Martusiaa17: No właśnie ja nie idę do salonu, tylko idę do takiej babki, która będzie mi przebijała w sterylnych warunkach, i ona jest piercerką,pracuje jako piercerka w dużym mieście, tylko,że ja chce przebić 1 maja:) u niej w domu ;PP i musze miec swój kolczyk. ale kupie taki normalny banan:) i za marne grosze będę miała kolca:P nie ma to jak piercerka pod jednym dachem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Sandi15;podaj numer gg;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Sandi15;podaj numer gg;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Sandi15;podaj numer gg;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Sandi15;podaj numer gg;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Sandi15: pewno;) tylko podaj numer gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
łochh wysłało się kilka razy =/ soryy ale cos mi net sie jeb.ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Olusiiaaa** ; Powiedzcie mi czy zamiast soli fizjologicznej moglabym uzywac rumianku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha87 Mozna Tribioticiem smarowac, ale bez przesady! uzywa sie go tylko kilka dni i to wtedy kiedys cos sie dzieje, to jest antybiotyk i nie wolno go \'przedawkowac\'. Ja tez mieszkam za granica, idz po prostu do salonu piercingu i zapytaj o jakis plyn do dezynfekcji (albo od razu o sól fizjologiczna). Jesli mieszkasz w Anglii mozesz zamówic przez internet taki fajny w spray\'u, bedziesz chciala to ci moge podac linka :P Albo jest inny sposób popros kogos zeby ci poslal z polski, przeciez to sa male buteleczki wiec do takiej wiekszej koperty z \'babelkami\' wejdzie ;) LOL1986: domowe warunki... yyyh cos mi sie robi jak czytam cos takiego:/ Ona pracuje w domu? Nie ma salonu? Sterylnie w domu raczej nie jest, chyba ze ma autoklaw. I kazala ci kupic samej kolczyka? a powiedziala chociaz jaka dlugosc preta? Prawdziwy piercer ma (w salonie!) duzy wybór kolczyków i przy przebijaniu dopasowuje odpowiedni dla ciebie. Wszystko zalezy jaki masz pepek, ile wezmie skóry itd. Sory, ale ta cala piercerka troche mi na amatora wyglada :/ A wogóle zobaczcie kilka stron wstecz, wszystkie odpowiedzi na wasze pytania są ! ... Poczytajcie troche a wszystko bedzie wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×