Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Laryss
nio ja przez piewrwsze 2 dni czułam dyskomfort jak sie schylałam, lub wyprostoiwałam :/ dziwne uczucie tak jakby bolało i nie wiadomo co z tym zrobić .... ale teraz jakbym wyjęła ten kolczyk czułabym sie tak jakbym nie miała jakiejś częsci ciała ;) srasznie sie do niego przyzwyczaiłam i nie wyobrażam sobie jakby go miało nie być już ;] to jest takie moje kochane cudeńko uwielbiam go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
ahh... Laryss... czuje sie dokładnie tak samo :) uwielbiam tą moją ozdóbkę... czuje się tak jakby była częscią mojego ciała :) mnie goiło się prawie rok więc też moj organizm się nie spieszył... no ale co poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me.
hey . xd ja sobie właśnie dzisiaj zrobiłam kolczyk w pępku . mnie to niebolało ogolnie . teraz zaczyna .! ale nie jest tak źle. kolczyk kupiłam za 20zł. a przekucię 40. i każdy mi doradza abym sobie przemywała woda utleniona. i maścią. \'\' tribiotic\'\' ! niewiem czy to działa ale proboje. pozdrawiam. ( ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
ja sobie zdrapałam tego strupa co miałam pomiedzy tymi dwoma kuleczkami i teraz mam czarwone ale smaruje trybiotykiem penwie blizna zostanie... ale trudno ;] HeH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
O przemywaniu wodą utlenioną slyszalam rozne wersje. Jedni mowią ze powinno się inni że lepiej nie dlategom radzilabym bardziej mydło antubakteryjne (ok 3-4 zl np. "siarkowe") a maśc Tribiotic należy stosować nie dłuej niż 7 dni ! bo może zaszkodzić niż pomoc (wystarczy przeczytac na ulotce aby sie przekonac ze pisze prawde). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Po co rozdrapywalas?? trzeba bylo zostawic do zagojenia... ty juz lepiej tej rany nie ruszaj ;P smaruj mascią :) zagoi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
heh :P bo mnie to denerwowało bo az taka gorka była ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinuŚ
Hej. ja mam kolczyk juz ze 2 tygodnie. napoczątku było wszytsko ładnie..nic nie bolało..wgle super. Teraz spuchło mi troche i mam takie czerwone krostki wolkoło i mnie swędzi troche;/ Może ktoś wie dlaczego?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
To normalne... taki jest ten glupi proces gojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
mnie też swędziało... jak diabli:P ale po jakimŚ czasie przestało:) dziewczyny nie przejmujcie sie:) nim zobaczycie czas szybko minie i sie zagoi:) ja już mam rok kolczyka...:Pi nawet nie pamiętam dokładnie kiedy sie zagoił tak na amen super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat. Dziewczyny pomozcie. Chce zrobic sobie kolczyka w pępku i w języku. W jezyku podobno nie boli ale nie w tym rzecz. W pepku sie mama nie zgadza. dopiero za rok moge [na koniec roku szkolnego] wtedy bym go miała za free ale ja chce chyba szybciej w jezyku :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
No to masz dylemat... musisz sie zastanowic gdzie wolisz bardziej. Jezyk czy pepek. W jezyku widac kolczyka chociazby przy mowieniu i czuc go gdy jesz czy jak sie bedziesz calowac w pepku nie widac i nie czuc go. Jak zalozysz bikini czy krotką bluzke to bardzo ladnie wygląda ale to zalezy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
zdrapałam jeden strupek a znowu mi sie zrobil ale bede go tylko smarowac :Pdam mu spokuj heh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinusia
ja mam kolczyk w pepku juz 2tyg:)ponad...:P dobrze sie goi:) jeszcze smaruje mascia i plucze spirytusem salicylowym:) nie wiem czy moge isc do sauny juz...chlopak chce isc ze mna a ja nie wiem czy juz moge...wiecie cos?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Jezeli dobrze sie goii masz juz go ponad 2 tygodnie to chyba nie ma juz przeciwskazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
do -----> Kasiooolka : hmmm... Ja mam kolczyka w języku i pępku:) Nie zgadzam się z ----> Gosiaaaa16, ze kolczyka w jęzorku widać... To nie prawda przy mówieniu nie widać chyba, że bardzo szeroko otwierasz usta, ale raczej to niemożliwe;) jedynie np. jak się uśmiechasz wtedy jest widoczny... a Jeśli chodzi o całowanie hmm... Tylko troszke go czuć... ale to bardziej czuje to druga osoba sie całująca:P a nie ta co tego kolczyka ma. Mój puerwszy kolczyk to był pępek:) powiem Ci, że o wiele mniej boli jęzor niż pępek... jednak tej śliczności z pępucha nie pozbyła bym się nigdy:))) ale w jęzorku teraz również. zauważyłam ogólnie u siebie, że kolczyki mne wciągneły..:P to wciąga jak nałóg:P kolczyka w pęku zrobiłam rok temu. później po paru już miesiącach chciałam w jęzorze, ale rodzice byli przeciwni... Więc "zaspokając swój nałóg" zrobiłam sobie 2 dziurki w uchu;) aż w końcu i tak przebiłam język i tak... i mam go już 2 miechy:) Wracając;] Sama musisz zdecydować który kolczyk byŚ chciała bardziej. oby dwa są cudne jak dla mnie:)) pzd.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
mam pytanie i prosze o szybka odpowedż :)) moja koleżanka od wczoraj m kolczyka w pępku i mowi że jej wyskoczyły takie jakies bąble małe... i od czego to może być ? to jest normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
bąble raczej nie są normalnym zjawiskiem :(:(:( albo występuje uczulenie albo organizm nie przyjmuje nowego kolczyka :( mnie dopiero 3 dni po przebiciu wyskoczyło zaczerwienienie ale o bąblach nie ma mowy wg mnie coś złego sie dzieje i twoja koleżanka powinna czym prędzej udać sie do salonu badź zakłady gdzie przekłuwała pępek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarciusssP
Hej wszystkim :) mam problem, niewiem czy zrobić po tajniaku (czyli zeby rodzice nie wiedzieli) czy co? bo oni sie niezgodza raczej..no z mama luzik ale tata? ;/ no wiec co mam zrobic??? a i co rodzicie zrobic w domu czy u kosmetyczki? bo niewiem zy u kosmetyczki trzeba byz z rodzicem? plis odpowiedzcie szybciuttko na moje pytanka :P buziam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
ona nie robiła w salonie zadnym jej koleżanka robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Co do tej kolezanki to LAryss ma tutaj racje... powinna wybrac sie tam gdzie przebijala albo isc do lekarza... Poki... moja kumpela ma kolca w jezyku i jak mowi czy sie smieje to go widac. I nie otwiera ust szeroko... ale sama nie mam wiec naprawde nie wiem jak to jest. Moze czuc moze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
No to w takim razie kolezanka powinna sie wybrac do lekarza... Karolcia... ja tez przebijalam sobie po kryjomu i w tajemnicy trzymalam sie prawie rok. Pozniej powiedzialam ze mam i nie bylo zle, co nie zmienia faktu ze to ryzykowne :) U kosmetyczki najczęsciej chcą zgody rodzica a czasami nawet dowodu osobistego aby spisac niektore dane. Niektore kosmetyczki gdy otrzymają tylko kartkę jako zgode dzwonią tez do jednego z rodzica. Niestety osoba niepełnoletnia nie ma prawa sobie cokolwiek przekluwac bez zgody rodzica... a to dziwne bo przeciez to nasze cialo... nie rodzcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka XD
No to ja jestem świeżo po przebiciu ;d (1 dzien xd) Pępek przebijałam w Studio Tatuażu gdzie też robią Piercing. Usiadłam na fotelu od razu zamnkełam oczy xd Myślałam że będzie to gorszy ból. Powiem szczerze że bardziej bolało mnie jak on założył mi te szczypce. "Ból" wbijania igły można porównać do szczepionki. Zakładanie kolczyka mnie nie bolało. No może troche przykręcanie tej kuleczki. Przez dwa tygodnie mam nosić opatrunek który zmieniać musze 2 razy dziennie(jak sie obudze i jak ide spać) Czerwonego nic (narazie) nie mam. Miejsce przebicia nie jest opuchnięte. No ale oczywiście musi coś poboleć. Ból nasila sie na wieczór. Znowu użyłam słowa "ból" które tu nie powinno być :D "Boli" mnie tak jakbym miała siniaka który już schodzi. Lekki ból+minimalne swędzenie. ;d Naprawde polecam! Świetny efekt ;D Warto 'przecierpiec' te( SZCZERZE??) mniej niż 10 sekund przebicia. Jeśli chcecie moge zamieścić zdjęcia kolczyka odrazu po zabiegu. Pozdrawiam i polecam ! :D :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Każdego boli inaczej :) z gojeniem tez bywa roznie. Mój pępek tez na początku nie byl opuchnięty ani czerwony... jakies 3 dni pozniej już był. Ale nie u kazdego musi tak byc. Jezeli chcesz to umiesc zdjęcia wtedy inne dziewczyny będą mogly zobaczyc jak to wygląda niedlugo po przebiciu. :) Te kilka godzin po przebiciu naprawde nie wygląda to zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trusiaaaaaxd
Ja przed chwila wrocilam wlasnie z salonu bo sobie przebilam pepek ;D Zaplacilam 70zł i nic, NIC nie bolalo ;p tylko tak, jak by komar ugryzł ;p Teraz bedzie troche gorzej bo nie mozna siadac prosto itd. Ale tak to oky, pozdrawiaaam, pa ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trusiaaaaaxd
Mi babka kazala patyczkiem przemywac z mydlem Prtosex i tylko tyle xd Mowila, ze zadnymi masciami itd. Ale ja tam wole sobie przemyc rumiankiem i wodo u. moze sie szybciej zagoi ;D A mialam lekki opatrunek ale babak kazala mi go sciagnac bo 2-3h. No i mam troche krwi no i mam nim przez tydzien nie ruszac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Trudno odpowiedziec na to pytanie... mnie sie bardziej w pepku podoba a w jezyku nie podobaja mi sie kolczyki w ogole. :) Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
a sobie robilam 20 czerwca po poludniu a babka mi kazala sciagnac plaster na drugi dzien ... do tej pory przemywalam takim przezroczystym to ma 9 % (mala buteleczka):P:P heh ja tez mam takie strupki na pepku tez pomiedzy tymi dwoma dziorkami jak sie zdrapie heh to nic od nowa mi sie robi :P ale chce sprobowac wody utlenionej chce zobaczyc czy woda przyspieszy gojenie czy raczej spowolni bo kazdy organizm inaczej goi rany :):) ahaa a to czym ja przemywam to sie nazywa (ale to angielska nazwa bo w anglii przebijalam) AFTERCARE SOLUTION pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 18
DZIEWCZYNKI POMóżCIE :( tak jak wczesniej mowiłam wyjełam kolczyk i zarosło mi lekko , pewnie to ropka zaschnieta była, włozyłam kolczyk, ale teraz ciagle od soboty mnie boli , mam zaczerwienienie i lici mi limfa z gornej dziurki. Juz tak pięknie mi sie goiło, zrobiłam go sobie 30 maja i naprawde było juz super. smarowałam tribioticem na początku i robiłam okłady z rumianku, pozniej tylko woda utleniona i było super. Teraz nawet masc mi nie pomaga i nie wiem co mam robic :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×