Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość sweeeety28
Żabcia2006199316 caly czas odpowiadamy jak ktos nie zauwazyl pytania wystarczy ze napiszesz je jeszcze raz nie musisz sie wsciekac... co do pytania... mozliwe... albo poprostu podczas zmieniania zdarlas sobie jakas blonke ochronna i zaczelo paprac ci sie na nowo..nie wiem..roznie bywa... mam nadzieje ze pomoglam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
Żabcia2006199316 caly czas odpowiadamy jak ktos nie zauwazyl pytania wystarczy ze napiszesz je jeszcze raz nie musisz sie wsciekac... co do pytania... mozliwe... albo poprostu podczas zmieniania zdarlas sobie jakas blonke ochronna i zaczelo paprac ci sie na nowo..nie wiem..roznie bywa... mam nadzieje ze pomoglam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia2006199316
ja sie wcale nie wsciekam:P mimo wszystko dzieki..;) teraz mi sie tak zrobilo ze bardzo boli i nawet jak siedze to wytrzymac nie mozna;(( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduska5396
hej ;] jutro ide zrobic kolczyk :) jak juz sobie zrobie to napisze jak bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduska5396
Jutro ide zrobic moje cudo ^^ napisze jak bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLuSiiIaA
Hej dziewczyny.!.; * Na drugi rok chcę sobie przebić pępek ale trochę się cykam bo moja koleżanka miała i jej sie zrobiły wrzody czy coś w tym stajlu..;/ Wiem napewno ze iść do studia tatuażu a nie do salonu kosmetycznego. Niektórzy piszą żeby nie smarowaqć tym antybiotykiem(tribiotic chyba) Poraadźcie coś...!xD z góry ThX.! Pozdrówka...xD ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
Kolczyk w pępku to fajna sprawa, tylko trzeba dobrać odpowiedni i prawidłowo o niego dbać. Najlepsze kolczyki to tytanowe lub ze stali chirurgicznej. Mozna stosować tą maść tribiotik ale ja bardziej polecam przemywanie szałwią i rumiankiem. Ja tribiotykiem smarowałam kolczyk gdy go wymieniałam, że by nie było żadnej infekcji itp. Kolczyk w pepku wyglada fajnie i jest sexy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Ania1303 a moze ten kolczyk sie poprostu odtyka a nie odkreca ;) sproboj tak 'wycianac' te preciki z tej kuleczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduska5396
uff... mam moje cudo :D teraz nie boli ale w momecie przekluwania bolalo ale dlatego ze bylo to robion w inny sposob niz szczypcami. ;/;/ teraz jest slicznie ,prosto i bez bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmierzchowaa
Hej, ja mam kolczyk od tygodnia. Przebicie nie bolało tylko przy przeciąganiu rurki aby włożyć kolczyk[strasznie boli!] Teraz jest już okej, nie ropieje nic. Nawet krew mi nie leciała. Przemywam 2-3 razy dziennie solą fizjologiczną. Wodę utlenioną odradzam bo rane podrażnia. Najlepiej kolczyk robić po wakacjach. Bo wiadomo że w wakacje są baseny itp. A w szkole weźmiesz usprawiedliwienie na tydzień i powinno troche Ci się zagoić. Powodzenia i nie ma się czego bać (: Wrazie pytań 4407437.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmierzchowaa
Hej, ja mam kolczyk od tygodnia. Przebicie nie bolało tylko przy przeciąganiu rurki aby włożyć kolczyk[strasznie boli!] Teraz jest już okej, nie ropieje nic. Nawet krew mi nie leciała. Przemywam 2-3 razy dziennie solą fizjologiczną. Wodę utlenioną odradzam bo rane podrażnia. Najlepiej kolczyk robić po wakacjach. Bo wiadomo że w wakacje są baseny itp. A w szkole weźmiesz usprawiedliwienie na tydzień i powinno troche Ci się zagoić. Powodzenia i nie ma się czego bać (: Wrazie pytań 4407437.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
e tam..ja cwiczylam normalnie... nawet papki i sklony i brzuszki robilam i nic mnie nie bolalo..tylko trzeba uwazac zeby sie nie spocic.. no i zeby ktos przypadkiem nie uezyl..ale tak ze 2 tylgodnie po przebiucu moglam skakac na luzko na brzuch bo nie bolalo..tego kolczka wgl nie czuc..raz mi odpadla kuleczka i nic nie poczulam dobrze ze mi kolczyk nie wypadl tak ze radze wam zakrecic kuleczke naj mozniej jak sie da bo jak wam w szkole wypadnie to bedzie zle ;((( naszczescie zauwazylam.. a najlesza rada na to to odciac kawalek gumki do scierania i wbic na miejsce zamiast kuleczki..przycisnac spodniami/rajtuzami czy czym kolwiek i ne powiino wypac.. pozdro ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
e tam..ja cwiczylam normalnie... nawet papki i sklony i brzuszki robilam i nic mnie nie bolalo..tylko trzeba uwazac zeby sie nie spocic.. no i zeby ktos przypadkiem nie uezyl..ale tak ze 2 tylgodnie po przebiucu moglam skakac na luzko na brzuch bo nie bolalo..tego kolczka wgl nie czuc..raz mi odpadla kuleczka i nic nie poczulam dobrze ze mi kolczyk nie wypadl tak ze radze wam zakrecic kuleczke naj mozniej jak sie da bo jak wam w szkole wypadnie to bedzie zle ;((( naszczescie zauwazylam.. a najlesza rada na to to odciac kawalek gumki do scierania i wbic na miejsce zamiast kuleczki..przycisnac spodniami/rajtuzami czy czym kolwiek i ne powiino wypac.. pozdro ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
e tam..ja cwiczylam normalnie... nawet papki i sklony i brzuszki robilam i nic mnie nie bolalo..tylko trzeba uwazac zeby sie nie spocic.. no i zeby ktos przypadkiem nie uezyl..ale tak ze 2 tylgodnie po przebiucu moglam skakac na luzko na brzuch bo nie bolalo..tego kolczka wgl nie czuc..raz mi odpadla kuleczka i nic nie poczulam dobrze ze mi kolczyk nie wypadl tak ze radze wam zakrecic kuleczke naj mozniej jak sie da bo jak wam w szkole wypadnie to bedzie zle ;((( naszczescie zauwazylam.. a najlesza rada na to to odciac kawalek gumki do scierania i wbic na miejsce zamiast kuleczki..przycisnac spodniami/rajtuzami czy czym kolwiek i ne powiino wypac.. pozdro ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
e tam..ja cwiczylam normalnie... nawet papki i sklony i brzuszki robilam i nic mnie nie bolalo..tylko trzeba uwazac zeby sie nie spocic.. no i zeby ktos przypadkiem nie uezyl..ale tak ze 2 tylgodnie po przebiucu moglam skakac na luzko na brzuch bo nie bolalo..tego kolczka wgl nie czuc..raz mi odpadla kuleczka i nic nie poczulam dobrze ze mi kolczyk nie wypadl tak ze radze wam zakrecic kuleczke naj mozniej jak sie da bo jak wam w szkole wypadnie to bedzie zle ;((( naszczescie zauwazylam.. a najlesza rada na to to odciac kawalek gumki do scierania i wbic na miejsce zamiast kuleczki..przycisnac spodniami/rajtuzami czy czym kolwiek i ne powiino wypac.. pozdro ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..
mam pytanie, planowałam sobie przekłuć pępek. ale boje się że gdy zajde w ewentualną ciążę, po zdjęciu kolczyka będą jakieś komplikacje ... mam racje ?? odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka..
mam pytanie, planowałam sobie przekłuć pępek. ale boje się że gdy zajde w ewentualną ciążę, po zdjęciu kolczyka będą jakieś komplikacje ... mam racje ?? odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinka96
nie sądzę żebyś miała racje moja koleżanka zaszła w ciąże miała kolczyka po prostu go zdjęła i jest wszytko ok:) Ja to mam gorzej bo zrobiłam sobie kolczyka jakieś 2 tygodnie temu a jest nadal czerwone tyle że nie boli ale wygląda paskudnie:( nie wiem co robić dziewczyny pomóżcie:( przemywam spirytusem i smaruje tribiotyckiem 2 razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesSss
witam! ja zrobilam sobie kolczyk 11 grudnia. Zaplacilam 50 zł, bylam w studiu piercingu. Facet mowil ze moge miec czerwone przez 3 dni, ale nic mi nie bylo, pewnie z ebolalo ale po 3 dniach juz czulam swedzenie, czyli sie goi. Zahaczyłam z 2 razy o niego i na gornej kuleczce mialam czerwone, tak samo obok niej, ale gdy to drapalam to mnie strasznie laskotało czyli wiem ze sie goi. Dzis jest 19 grudzien a ja moge wam pwoiedziec ze juz mnie nie boli, a czrwone jest bo jeszcze sie goi, ale lekko czrwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaa D
Ja mam kolczyka w pępku ;) przebicie tylko troche bolalo:) goilo sie dobrze:) tylko ze ja mam ogolnie taka skore ze raczej wszystko sie dobrze goi wiec mysle ze to jak wam sie bedzie goilo zalezy od skory. I jezeli nie bedziecie ptrzebijac kolczyka same i dotykac go brudnymi lapami to powinno byc git ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaa D
Ja mam kolczyka w pępku ;) przebicie tylko troche bolalo:) goilo sie dobrze:) tylko ze ja mam ogolnie taka skore ze raczej wszystko sie dobrze goi wiec mysle ze to jak wam sie bedzie goilo zalezy od skory. I jezeli nie bedziecie ptrzebijac kolczyka same i dotykac go brudnymi lapami to powinno byc git ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaa D
Ja mam kolczyka w pępku ;) przebicie tylko troche bolalo:) goilo sie dobrze:) tylko ze ja mam ogolnie taka skore ze raczej wszystko sie dobrze goi wiec mysle ze to jak wam sie bedzie goilo zalezy od skory. I jezeli nie bedziecie ptrzebijac kolczyka same i dotykac go brudnymi lapami to powinno byc git ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRuŃkA...
Hej dziewczyny mam 12 lat i w wtorek chce przebić sobie pępek i jeszcze moja najlepsza kumpela tylko sie zastanawiamy czy to mocno boli i jak wyglonda gojenie jak juz będziemy po to wszystko opisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRuŃkA...
Hej dziewczyny mam 12 lat i w wtorek chce przebić sobie pępek i jeszcze moja najlepsza kumpela tylko sie zastanawiamy czy to mocno boli i jak wyglonda gojenie jak juz będziemy po to wszystko opisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRuŃkA...
Hej dziewczyny mam 12 lat i w wtorek chce przebić sobie pępek i jeszcze moja najlepsza kumpela tylko sie zastanawiamy czy to mocno boli i jak wyglonda gojenie jak juz będziemy po to wszystko opisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRuŃkA...
Hej dziewczyny mam 12 lat i w wtorek chce przebić sobie pępek i jeszcze moja najlepsza kumpela tylko sie zastanawiamy czy to mocno boli i jak wyglonda gojenie jak juz będziemy po to wszystko opisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabazubciatlen.pl
12 lat?? to nie za malo?? no bo wydaje mi sie ze jeszcze jestescie za mlode na klczyka...dobrze by bylo zebysie poczekaly jeszcze rok... ja przebijalam w wieku 13....ale skoro chcecie to nie bede was powstrzymywac...to wasze pepki... co do bulu...to boli jak zastrzyk... i jesli idziecie do studia lub kosmetyczki..to jak by sie gostek pytal.. czy chcecie znieczulenie..to sie ne zgadzajcie..bo znieczulenie wyszstko pogarsza...bo pote zacznie to was naaaapraaawde moooocno bolec... wiec lepiej przezyc 10 sekund bulu niz potem miec to dziwne uczucie na pepku.. przy prykluwniu sie przyzwyczaicie do bulu..rpzy znieczuleniu.. nie za bardzo.. ;/// i pamietajcie ze musi z wami isc ktos dorosly... bo inaczej wam nikt tego nie zrobi... pozdro ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Wesołych świąt pełnego brzuszka białego puszka humorku dobrego Sylwka pijanego dużo przyjemności jedynej miłości kogoś u boku tego Wam życzę w nowym roku. ;* ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No Ja
ja mam kolczyka w pepku.. bolalo jak mi przekowala ale strasznie chcialam miec kolczyka i bol mnie nie obchodzil... jak sb przykleisz to jak wejdziesz do wody to ci zaraz odpadnie bo moja kol tak miala mowila wczystkim ze ma kolczyka i jak zobaczyli na basenie yo sie zaczeli z niej zbijac... jak go chcesz tak naprawde miec to sb przekoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuuusia
Hej :0 Kolczyk zrobiłam pod koniec sierpnia, w studiu kolczykowania ciała. Przemywałam mydłem antybakteryjnym inie było żadnych problemów kolczyk goił się 4 miesiące, Teraz jestem zadowolona ;ddd Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×