Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Przyjmę szczeniaczka

Polecane posty

Jeśli Twoj piesek sie oszczenil z checią wziełabym za symboliczna złowtowke jakiegos fajnego ale MAŁEGO psiaka. nie mam sie do kogo tulic (mezus ciezko pracuje) i nie mam z kim na spacerki wychodzić ;/ no to co ma ktos jakiegos pieska na wydanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo
? chyba zartujesz ze ktos ci wyda psiaka za darmo niektorzy ludzie wydaja po 1000 zl zeby sobie psa kupic a inni chca miec wszystko w zyciu za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chcesz 3 letniego
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki to piesek ? nie ukrywam ze najbardziej chcialabym malucha bo wiadomo ze wychowam go sobie po swojemu i nie bedzie tesknil za poprzednim wlascicielem :) ale jestyem otwarta na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo
a moze bys tak w takim razie zrobila dobry uczynek i przejechala sie do pobliskiego schroniska uszczesliwisz dwie istoty siebie i pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chcesz 3 letniego
moge fotke wysłac na mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chcesz 3 letniego
musze oddac bo córa jest uczulona a szkoda oddawac mi go do schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymcymcym
idź do schroniska , tam jest ich zatrzęsienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki przyslij fotke jak mozesz nektarynka87@o2.pl zobaczymy moze sie przejade do schroniska poki co szukam tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram_
idż do schroniska,tam z pewnością jakaś mordka na Ciebie czeka:).Mam już trzeciego psiaka,i wszystkie były ze schroniska...Takiej wierności nie znajdziesz nigdzie.Zawsze biorę psiaka młodego,ale odchowanego i dobrze na tym wychodzę:mniej bałaganu w domu[odpada sikanie:)],i przywiazanie ogromne,bo pamięć biedy...Moją ostatnią sunię wzięliśmy 3 lata temu.Miała być młoda i mała,wyszliśmy z ....ponad 3letnią wilkowatą:):):).Jest kochana!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chcesz 3 letniego
wysłałam fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejde się ale przeciez to nic zego chyba ze moge tutaj cos poszukac :) miałam juz 2 pieski ze schroniska i wszytkie były jakies neiszczesliwe jedno miało raka a drugie wpadło pod koła (strasznie to przezylam mialam wtedy 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chcesz 3 letniego
ma niecałe 30 cm, wiec taki olbrzym z niego nie jest:) ale oki powodzenia w dalszych szukaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×