Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość agafajna123
no serio-nie chce!!!! mam uczucie głodu w żołądku ale apetytu wogole. jem na przymus i to drobnostkę... p.s.bez tego nie dałabym wogole rady bo dieta powodowała by u mnie osłabienie i "trzęsiawki". p.s.2.chyba, ze to efekt motywacji i nastawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosowa beza na początku nie przejmuj się brakiem utraty wagi, Twoje mięśnie mogły być osłabione a teraz energia z tłuszczu przekształca się w rozbudowę masy mięśniowej (lekkie wzmocnienie) a jak wiadomo one są cięższe, najważniejsze że lecą cm :) ja z kolei ćwiczę w sumie piąty dzień ale już w pracy kolega zauważył zmiany na twarzy a w sumie nie mam dużo do zrzucenia bardziej do wymodelowania. Jednym słowem nie przejmuj się wszystko w swoim czasie. pozdrawiam i życzę wytrwałości sobie też ;) idę orbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka31
agafajna123 może nie tak ostro z tą dietką wiecej ćwiczeń naprawdę pomaga może troszke wolniej zgubisz kilogramki ale zdrowie chyba ważniejsze ja zgubiłam 31 kg a jednyne czego nie jem to słodycze poza tym wszystko Pozdrwaiam i życzę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starletka3
Agafajna 123 jak sie nazywa ten spalacz tłuszczu? Mam już orbiego i pedałuję jak na razie 15 min dzienne- raz mi sie udało 20 ale później padłam:)) w tym tempie schudnę za rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starletka3
agafajna 123 jak sie nazywa ten spalacz tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cwicze juz prawie miesiac codziennie po 45 minut schudlam prawie 1,5 kg nie mam zadnej diety ani jakis ekstra dodatkow typu spalanie tluszczu itp ,nie wierze wogole w to dla mnie to bzdura....jedyna rzecza jakiej staram sie nie robic to nie jem kolacji ani nie opycham sie slodyczami i uwazam ze to kwestia czasu jezeli chodzi o zbicie wagi ...a herbatki odchudzajace itp dzialaja w sposob ze to nie spala sie tluszcz tylko woda w organizmie czlowieka i dlatego na wadze mamy ubywajace kilogramy ,jezeli nie wierzycie ogladnicie sobie TVN STYLE SOS uroda,wiele ciekawych rzeczy mowia i min o tych wszystkich herbatkach spalajacych itp bardz czesto sa powtorki ..... A najwazniejsze jest to aby odchudzac sie z glowa i bez efektow JOJO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetsweet
Cześć dziewczęta, orbitrek dziś zakupiony :) przejechałam na nim już dzisiaj 45 minut i 15 minut na rowerku.. cała godzinka, to nieźle jak na mnie :) wspomożecie w walce?? ?? ?? Mam trochę do zgubienia Było 1.02.2009 - 93kg wczoraj 10.02 - 91kg Mam wzrostu 163cm :(((( Zawzięłam się i tym razem wygram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetsweet
Cześć dziewczęta, orbitrek dziś zakupiony :) przejechałam na nim już dzisiaj 45 minut i 15 minut na rowerku.. cała godzinka, to nieźle jak na mnie :) wspomożecie w walce?? ?? ?? Mam trochę do zgubienia Było 1.02.2009 - 93kg wczoraj 10.02 - 91kg Mam wzrostu 163cm :(((( Zawzięłam się i tym razem wygram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
pytanko do osób które uzywają sauna dresu..Czy to coś szeleści?? z góry dzięki za odp. i powodzenia dla wszystkich orbitrekujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
czy sauna dres szeleści podczas ćwiczeń???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
czy sauna dres szeleści podczas ćwiczeń???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICCOL
Błagam jestem tu nowa,chcę kupić orbitreka,ale niemam pojęcia co wybrać-oferta jest bardzo duża .Może troszkę o mnie i moich planach:mam 37 lat i 75 kg wagi przy wzroście 164 cm,poza zrzuceniem 20-tu kg chcę mieć dobrą kondycję i zgrabną sylwetkę.W domu są jeszcze trzy osoby chętne do ćwiczenia (dwoje dzieci i mąż ). Kwota jaką mogę zapłacić to w granicy 2500 zł . Co powiecie o takich sprzętach: http://allegro.pl/item551..._gwarancja.html NIBY NOWE ALE Z WYSTAWKI. ALBO: http://allegro.pl/item548...o_gwarancj.html Proszę o pilną odpowiedź i wasze rady.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcoiris
Witam, Czy ktoś z Was miał orbitrek Spokey Antelope White? Wyglada ok, z opisu tez ok (jeszcze nie bylam w sklepie,zeby go wyprobowac...), ale martwi mnie waga kola zamachowego - 7kg. Czy to rzeczywiscie za mało? Jeżeli ktoś z Was miał kiedyś okazję takiego modelu używać, bedę wdzięczna za opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcoiris
Witam, Czy ktoś z Was miał orbitrek Spokey Antelope White? Wyglada ok, z opisu tez ok (jeszcze nie bylam w sklepie,zeby go wyprobowac...), ale martwi mnie waga kola zamachowego - 7kg. Czy to rzeczywiscie za mało? Jeżeli ktoś z Was miał kiedyś okazję takiego modelu używać, bedę wdzięczna za opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLA 31
Ja mam orbiego od wrzesnia,ale jestem nie konsekwetna w swoich postanowieniach.Jak was czytam to wszystko jest takien proste,ze chce sie jechac chodzby na koniec swiata.Ale zycie codzienne,dzieci i wiele innych spraw niestety jest warzniejsze niz my same.Jestem pelna podziwu dla tych zwas,ktore i ktorzy,potrafili wytrwac i majo za sobo takie cudne rezultaty jak np:31 kg,wlasnie tyle ja chcialabym sie pozbyc.Ale teraz wypowiadam wojne sobie samej,i wierze ,ze tym razem przy pomocy waszego forum dam rade i wytrwam.Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLA 31
Ja mam orbiego od wrzesnia,ale jestem nie konsekwetna w swoich postanowieniach.Jak was czytam to wszystko jest takien proste,ze chce sie jechac chodzby na koniec swiata.Ale zycie codzienne,dzieci i wiele innych spraw niestety jest warzniejsze niz my same.Jestem pelna podziwu dla tych zwas,ktore i ktorzy,potrafili wytrwac i majo za sobo takie cudne rezultaty jak np:31 kg,wlasnie tyle ja chcialabym sie pozbyc.Ale teraz wypowiadam wojne sobie samej,i wierze ,ze tym razem przy pomocy waszego forum dam rade i wytrwam.Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bietkajag
orbitrek York X301-kupiony na raty,ale..ma 12 programów, program cardio i nie tylko.Należy ćwiczyć 3 razy w tygodniu trening interwałowy-ok 30 min.przerwa między treningami interwałowymi musi wynosić na początku 48 godz.Należy ćwiczyć na poziomie 75% max swojego tętna przez 30-60 min.Jeżeli ktoś zaczyna niech rozpocznie od treningów 15 min. W miarę upływu czasu(kondycji)należy zwiększać czas +opory.Orbitreki muszą mieć swoją masę.Powyżej 40 kg są bardziej stabilne.I pamiętajcie co jest tanie to w efekcie końcowym może być droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rozróżnia Thorna KH-706 Motorized i Thorna KH-707 Motorized, wielkość koła? Ile stopni obciążenia posiadają te orbitreki (wersja manualna KH-706 - na pewno 8, podejrzewam więc, że Motorized ma ich podobną liczbę, lecz jeden sprzedawca deklaruje, że Motorized wyposażono aż w 16 stopni)? Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rozróżnia Thorna KH-706 Motorized i Thorna KH-707 Motorized, wielkość koła? Ile stopni obciążenia posiadają te orbitreki (wersja manualna KH-706 - na pewno 8, podejrzewam więc, że Motorized ma ich podobną liczbę, lecz jeden sprzedawca deklaruje, że Motorized wyposażono aż w 16 stopni)? Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rozróżnia Thorna KH-706 Motorized i Thorna KH-707 Motorized, wielkość koła? Ile stopni obciążenia posiadają te orbitreki (wersja manualna KH-706 - na pewno 8, podejrzewam więc, że Motorized ma ich podobną liczbę, lecz jeden sprzedawca deklaruje, że Motorized wyposażono aż w 16 stopni)? Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rozróżnia Thorna KH-706 Motorized i Thorna KH-707 Motorized, wielkość koła? Ile stopni obciążenia posiadają te orbitreki (wersja manualna KH-706 - na pewno 8, podejrzewam więc, że Motorized ma ich podobną liczbę, lecz jeden sprzedawca deklaruje, że Motorized wyposażono aż w 16 stopni)? Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszekatusy Ja mam thorna 706 motorized i fakt faktem ma on 16 stopni obciążenia i 24 różne programy do ćwiczeń w tym 4 do indywidualnego dostosowania. Szczerze powiedziawszy nie wiem co różni 706 od 707 poza kolorem ;), ale polecam mój model. Dobrze nasmarowany i dokręcony jest cichutki i sprawuje się doskonale. Maksymalna waga użytkownika dla niego to 120 kg. Na programie 24 tzw. fat burn mierzy się wskaźnik BMI, procentowy udział tłuszczu w organizmie i dzienne zapotrzebowanie kalorii. Pozdrawiam i miłego orbowania ;) P.S. Po 10 dniach ćwiczeń czuje się świetnie i pozornie najwięcej zeszło mi z brzuszka bo aż 4 cm. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy trzymanie rąk podczas treningu na czujnikach pulsu jest bardzo niewygodne, jak sobie z tym radzicie? Czy polecilibyście jakiś orbitrek z oddzielnym pasem do pomiaru pulsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madisza
Witam ja mam gazelle nie cały tydzien i juz zaczyna mi cos skrzypieć ma może ktos rowniez air walkera i mial taki problem i sobie z tym poradził? Chodzi o (jakby to nazwac) narte? To czym sie macha... jedna mi strasznie skrzypi =/ wszytsko jest ok przykrecone niewiem co z tym zrobic a znowu to skladac i oddawać to mi sie nie chce =( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madisza
Witam ja mam gazelle nie cały tydzien i juz zaczyna mi cos skrzypieć ma może ktos rowniez air walkera i mial taki problem i sobie z tym poradził? Chodzi o (jakby to nazwac) narte? To czym sie macha... jedna mi strasznie skrzypi =/ wszytsko jest ok przykrecone niewiem co z tym zrobic a znowu to skladac i oddawać to mi sie nie chce =( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×