Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

witam też jestem nowiutka i właśnie stałam sie właścicielka orboitreka, kupiłam na allegro za 250 zł + 28 przesyłka firmy OLPRAN 92321, terz czekam na dostawę") zobaczymy jakie będą rezultaty ale jestem dobrej myśli ze zrzucę 8 kg które zostały mi po 2 ciążach, a także poprawię całą sylwetkę. Mam do ws pytanie wiecie może czy ćwiczenia na orbitreku wpływają na wygląd biustu tzn czy poprawiają napięcie skóry i w ogóle jakćwiczenia na orbitreku wpływaja na biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM.Wu...
Po 2 tygodniach... Waga stoi w miejscu - nadal -2,5 kg W talii - 5 cm mniej, w biodrach 3 cm mniej, góra bez większych zmian. Jeżdżę codziennie, 12 km. Mój błąd - widząc pierwsze efekty pozwalałam sobie zjeść trochę więcej ale od nowego tygodnia kategoryczne przestrzeganie ilości kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdze rano i wieczorem po minimum 30 minut czyli 1h minimum w sumie dziennie i juz po tygodniu sa swietne efekty-pozdrawiam i zycze wytrwałości!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-N-e-Q
Witam Zauważyłem ze dosyć rozbudowany temat o orbitreku :) Jestem tutaj nowy i jak każdy z was mam coś wspólnego z orbitrekiem :) Mam 22 latka, 170 cm wzrostu i ważę 72 kg. Do tej pory nie zamierzałem się odchudzać do czasu jak tej zimy zainteresowałem się snowboardem ( na marginesie świetny sport:) Gdy już nauczyłem się jeździć na desce z wypożyczalni przyszedł czas na kupno własnej deski i przy jej doborze uświadomiłem sobie ze jestem na skraju nadwagi....(moje BMI = 24,9 ;/ ) Od paru dni ćwiczę na orbitreku, mojej mamy, i zastanawiam się czy wszystko dobrze zaplanowałem: -ćwiczę na ten czas po 20 min dziennie ( z czasem 40 ) - 2 razy w tyg basen - 3 posiłki dzienne i 0 podjadania oraz słodyczy jak myślicie czy to w jakiejś części pomoże mi spalić tłuszcz (szczególnie na brzuchu) ? Myślę ze waga 65 kg by mnie zadowalała :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-N-e-Q
Witam Zauważyłem ze dosyć rozbudowany temat o orbitreku :) Jestem tutaj nowy i jak każdy z was mam coś wspólnego z orbitrekiem :) Mam 22 latka, 170 cm wzrostu i ważę 72 kg. Do tej pory nie zamierzałem się odchudzać do czasu jak tej zimy zainteresowałem się snowboardem ( na marginesie świetny sport:) Gdy już nauczyłem się jeździć na desce z wypożyczalni przyszedł czas na kupno własnej deski i przy jej doborze uświadomiłem sobie ze jestem na skraju nadwagi....(moje BMI = 24,9 ;/ ) Od paru dni ćwiczę na orbitreku, mojej mamy, i zastanawiam się czy wszystko dobrze zaplanowałem: -ćwiczę na ten czas po 20 min dziennie ( z czasem 40 ) - 2 razy w tyg basen - 3 posiłki dzienne i 0 podjadania oraz słodyczy jak myślicie czy to w jakiejś części pomoże mi spalić tłuszcz (szczególnie na brzuchu) ? Myślę ze waga 65 kg by mnie zadowalała :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-N-e-Q
Witam Zauważyłem ze dosyć rozbudowany temat o orbitreku :) Jestem tutaj nowy i jak każdy z was mam coś wspólnego z orbitrekiem :) Mam 22 latka, 170 cm wzrostu i ważę 72 kg. Do tej pory nie zamierzałem się odchudzać do czasu jak tej zimy zainteresowałem się snowboardem ( na marginesie świetny sport:) Gdy już nauczyłem się jeździć na desce z wypożyczalni przyszedł czas na kupno własnej deski i przy jej doborze uświadomiłem sobie ze jestem na skraju nadwagi....(moje BMI = 24,9 ;/ ) Od paru dni ćwiczę na orbitreku, mojej mamy, i zastanawiam się czy wszystko dobrze zaplanowałem: -ćwiczę na ten czas po 20 min dziennie ( z czasem 40 ) - 2 razy w tyg basen - 3 posiłki dzienne i 0 podjadania oraz słodyczy jak myślicie czy to w jakiejś części pomoże mi spalić tłuszcz (szczególnie na brzuchu) ? Myślę ze waga 65 kg by mnie zadowalała :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-N-e-Q
Witam Zauważyłem ze dosyć rozbudowany temat o orbitreku :) Jestem tutaj nowy i jak każdy z was mam coś wspólnego z orbitrekiem :) Mam 22 latka, 170 cm wzrostu i ważę 72 kg. Do tej pory nie zamierzałem się odchudzać do czasu jak tej zimy zainteresowałem się snowboardem ( na marginesie świetny sport:) Gdy już nauczyłem się jeździć na desce z wypożyczalni przyszedł czas na kupno własnej deski i przy jej doborze uświadomiłem sobie ze jestem na skraju nadwagi....(moje BMI = 24,9 ;/ ) Od paru dni ćwiczę na orbitreku, mojej mamy, i zastanawiam się czy wszystko dobrze zaplanowałem: -ćwiczę na ten czas po 20 min dziennie ( z czasem 40 ) - 2 razy w tyg basen - 3 posiłki dzienne i 0 podjadania oraz słodyczy jak myślicie czy to w jakiejś części pomoże mi spalić tłuszcz (szczególnie na brzuchu) ? Myślę ze waga 65 kg by mnie zadowalała :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi1979
Witam! Jestem zainteresowana kupnem orbitreka, jednak mam dość ograniczony budżet, bo niedługo urodzę dziecko, więc wiadomo wydatki :) Zdecydowana jestem na orbitreka magnetycznego, może być zakupiony w sklepie internetowym lub na Allegro, tylko nie wiem, jaką najlepiej wybrać firmę w cenie do 450 zł. A co myślicie o sprzęcie powystawowym, warto go kupić, czy lepiej coś zupełnie nieużywanego? Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi1979
Witam! Jestem zainteresowana kupnem orbitreka, jednak mam dość ograniczony budżet, bo niedługo urodzę dziecko, więc wiadomo wydatki :) Zdecydowana jestem na orbitreka magnetycznego, może być zakupiony w sklepie internetowym lub na Allegro, tylko nie wiem, jaką najlepiej wybrać firmę w cenie do 450 zł. A co myślicie o sprzęcie powystawowym, warto go kupić, czy lepiej coś zupełnie nieużywanego? Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi1979
Witam! Jestem zainteresowana kupnem orbitreka, jednak budżet mój jest ograniczony, bo za miesiąc rodzę dziecko, więc wiadomo, wydatki :) Zdecydowałam się na orbitreka magnetycznego w cenie do 450 zł. Jednak nie wiem jaką firmę wybrać w tej cenie. Może być ze sklepu internetowego lub z Allegro. A co myślicie na temat sprzętu powystawowego, czy warto go kupić, czy lepiej coś zupełnie nieużywanego? Doradźcie mi coś, bo jestem zielona w tym temacie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi1979
Witam! Jestem zainteresowana kupnem orbitreka, jednak budżet mój jest ograniczony, bo za miesiąc rodzę dziecko, więc wiadomo, wydatki :) Zdecydowałam się na orbitreka magnetycznego w cenie do 450 zł. Jednak nie wiem jaką firmę wybrać w tej cenie. Może być ze sklepu internetowego lub z Allegro. A co myślicie na temat sprzętu powystawowego, czy warto go kupić, czy lepiej coś zupełnie nieużywanego? Doradźcie mi coś, bo jestem zielona w tym temacie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitka70
Witam! Czytam Wasze spostrzeżenia i gdzieś pojawiła się kwestia mrowienia stóp. Otóż ćwiczę od 2 tygodni po 1h dziennie. Od tygodnia po ok 1/2h ćwiczeń mrowieją mi stopy. Nie wiem czemu, ale jest to nieprzyjemne uczucie i przeszkadza w ćwiczeniu. Może ktoś wiem co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitka70
Witam! Czytam Wasze spostrzeżenia i gdzieś pojawiła się kwestia mrowienia stóp. Otóż ćwiczę od 2 tygodni po 1h dziennie. Od tygodnia po ok 1/2h ćwiczeń mrowieją mi stopy. Nie wiem czemu, ale jest to nieprzyjemne uczucie i przeszkadza w ćwiczeniu. Może ktoś wiem co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitka70
Witam! Czytam Wasze spostrzeżenia i gdzieś pojawiła się kwestia mrowienia stóp. Otóż ćwiczę od 2 tygodni po 1h dziennie. Od tygodnia po ok 1/2h ćwiczeń mrowieją mi stopy. Nie wiem czemu, ale jest to nieprzyjemne uczucie i przeszkadza w ćwiczeniu. Może ktoś wiem co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellliaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia69
Witam wszystkich:) Od niedzieli jestem posiadaczką trenażera eliptycznego ANTELOPE firmy Spokey. Czy ktoś może ma takiego orbitka? Czytając Wasze posty zaczęłam ćwiczyć rano i przed snem po pół godzinki,czyli przechodzę cały program (8) na spalanie tkanki tłuszczowej. Tak naprawdę zależy mi na zgubieniu obwodu talii,bioder i ud.Jak długo muszę czekać na efekty? 15-03-waga 73 Jestem zawzięta po przeczytaniu postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia69
Witam wszystkich:) Od niedzieli jestem posiadaczką trenażera eliptycznego ANTELOPE firmy Spokey. Czy ktoś może ma takiego orbitka? Czytając Wasze posty zaczęłam ćwiczyć rano i przed snem po pół godzinki,czyli przechodzę cały program (8) na spalanie tkanki tłuszczowej. Tak naprawdę zależy mi na zgubieniu obwodu talii,bioder i ud.Jak długo muszę czekać na efekty? 15-03-waga 73 -wzrost 170 Jestem zawzięta po przeczytaniu postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia69
Witam wszystkich:) Od niedzieli jestem posiadaczką trenażera eliptycznego ANTELOPE firmy Spokey. Czy ktoś może ma takiego orbitka? Czytając Wasze posty zaczęłam ćwiczyć rano i przed snem po pół godzinki,czyli przechodzę cały program (8) na spalanie tkanki tłuszczowej. Tak naprawdę zależy mi na zgubieniu obwodu talii,bioder i ud.Jak długo muszę czekać na efekty? 15-03-waga 73 ,wzrost 170 Jestem zawzięta po przeczytaniu postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Witam!Ja cwicze 3 razy w tyg po 30 min-dzis minie 6 raz.Nie widac zadnych zmian i motywacja zaczyna opadac :( Wiem,ze to za predko aby cokolwiek wymagac :) A konkretnie zalezy mi na zgubieniu brzuszka i boczkow-reszta jest ok.Aha i cwicze na zmiane,raz na 1 raz na 2,szybko i wolno..:) Jedzenia raczej nie ograniczam,z tym ze mniej jem chleba i to razowy no i po 18 zerooo,chyba ze jablko :) Wlasnie czy jablka mozna jesc o tej porze? Pozdrawiam wszystkie cwiczace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Witam!Na orbitreku cwicze 3 razy w tyg po 30-40 min,dzis minie 6 raz odkad cwicze.Narazie nie widze zadnych rezultatow wiec motywacja sie zmniejsza :(.Wiem,ze to za predko.Z jedzeniem raczej sie nie ograniczam,bynajmniej jem mniej chleba i zamiast zwyklego razowy i przed 18 ostatni posilek.Chyba,ze zjem jakiegos owoca-najczesciej jest nim jablko.Wlasnie czy o takiej porze dnia tez mozna je jesc? Pozdrawiam wszystkie cwiczace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti30
Czesc wlasnie czekam na dostawe zamowionego orbitreka niemoge sie doczekac .Naczytalam sie Waszych opowiadan jak fajnie jest na tym sprzecie cwiczyc i mam nadzieje ze tez mi sie spodoba.Maz niewierzy ze wytrwam i bede cwiczyc zreszta sama sie tego boje ze bedzie tylko stal w koncie ale chce umiesnic tylek ,nogi i zniszczyc tluszczyk w pasie:)mam nadzieje ze mi sie uda POZRDAWIAM WSZYSTKICH CWICZACYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeki
Witajcie! Zamówiłam mój wymarzony york x301 :) od wtorku zaczynam ćwiczyć! Nie bardzo chcę schudnąć (mam 158 cm wzrostu i 48 kg wagi) a raczej nabrać kondycji, wypracować ciut mięśni:) poprawić pupę:)) Witam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeki
Witajcie! Zamówiłam mój wymarzony york x301 :) od wtorku zaczynam ćwiczyć! Nie bardzo chcę schudnąć (mam 158 cm wzrostu i 48 kg wagi) a raczej nabrać kondycji, wypracować ciut mięśni:) poprawić pupę:)) Witam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agyla
halloo mam pytanko mam orbitreka od 5 dni i ćwiczę około 3 godzin dziennie kiedy będzie widać porządne efekty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1qqqqqqqq1111
a co z piersiami podczas jezdzenia na orbitreku bardzo maleja???????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1qqqqqqqq1111
a co z piersiami podczas jezdzenia na orbitreku bardzo maleja???????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenka24
jaka jest roznica pomiedzy manualnym a magnetycznym???Bo nie wiem jaki kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×