Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Witam dziewczyny! Wczoraj zaliczyłam 62 min, teraz staram się utrzymać te 50-60 min na orbim. Za kilka dni minie 6 tygodni a waga stoi..(każdego dnia ćwiczę). Trochę się zniecheciłam czytając jak niektóre z was już po 2 tygodniach mają widoczne efekty...zazdroszczę...Ale póki co nie dam się...W końcu waga musi drgnąć! Prawda?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu po dłuższej przerwie, no ja niestety nie mogę ćwiczyć bo musiałam oddać mój sprzęt ,bo po tygodniu ćwiczeń zaczął mi skrzypieć i było to badzo denerwujące nawet dokręcanie śrób nie pomagało no i rączki też jakieś luzy mają,więc go oddałam -jak mi go przyjmą i zwrócą pieniądze to kupie innego - planuję Kettler verso 309 za 350euro, a jak nie przyjmą to dostane nowy (ale ten sam model) zobaczymy - muszę czekąc ale ciekawe ile????? a tak chciałam ćwiczyć... ćwiczyłam dwa razy dziennie rano przed pracą 50 min i po pracy godzinka- myśle ze nie przeciążyłam sprzętu , bo przecież on jest do ćwiczenia a nie patrzenia na niego ? mam rację? i powinien swoje wytrzymać co nie? pozdrawiam i wytrwałości życzę!!! a dodam ze mialam orbitreka Hammer crosstech xtr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! dzisiejszy trening to: 40 min spaceru z psem 35 min na orbitreku 10 min ćwiczeń siłowych i rozciągania Niestety było ciężko. Nie mam siły. Mam nadzieję że po tygodniu ćwiczeń będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ciężkim weekendzie %%%, wracam do treningów, już w piątek data ważenia trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki! Joggi jak często się ważysz? Ja ćwiczę dopiero 3 dni a już bym chciała wejść na wagę. Amerykańscy naukowcy dowiedli, że aby schudnąć trzeba ćwiczyć 250 min tygodniowo, a żeby utrzymać wagę 150 min/tyg. Liczą się ćwiczenia areobowe i na siłowni. Tak, teraz cel jest znany. Dzisiejsze ćwiczenia to: spacer z psem - 20 min orbitrek - 40 min ćwiczenia siłowo-rozciągające - 10 min Dzisiaj było lepiej niż wczoraj. Jakbym miała więcej siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boozka_118
Witam! Dziś był mój czwarty dzień ćwiczeń. Biegłam dziś 50 minut (na najlżejszym obciążeniu), a potem seria brzuszków i rozciąganie. Ważę się codziennie; jak narazie waga rośnie. Nie wiem, czy jest to wina ćwiczeń, czy czekolady, bez której nie mogę się obejść :) (wiem, że jest to karygodne, ale staram się ograniczać). Bolały kogoś tylko łydki po bieganiu? Bo ja tak jakoś mam. Do następnego razu :) Wytrwałości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
boozka_118 - ja wczoraj biegłam ok 70 min z jedną malusieńką przerwą:) Mnie nic nie bolało, tylko (po prostu) strasznie chciało mi się pić, ponad 400 spalonych kcal wyświetlił mi licznik więc ok. W czasie ćwiczeń nie raz bolą mnie stopy lub łydki. Zależy z jaką biegnę prędkością i czy odrywam pięty od pedałów. Jak ćwiczę ponad 20 minut na przykład, to ćwiczenie na orbim mnie pochłania i nie odczuwam bólu a ni nic, tylko doginam! :):) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka1234
Moje dzisiejsze 60 minut zaliczone, to dopiero drugi dzień...a waga? szkoda gadać! Trzymam za nas kciuki i życzę wytrwałości i spadków wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy trening to 40 min orbitreka i 10 rozciąganie. Niestety nie mogłam się powstrzymać i zjadłam kilka ciasteczek :( To dopiero 4 dzień ale musiałam się zważyć - waga stoi w miejscu. Lepsze to niż jakby miała rosnąć. Oprócz ważenia jeszcze robię pomiary: biust: 0 pas : 0 oponka: -1 biodra: -1 cm Ten 1 cm może być pomyłką w pomiarach, ale zawsze daje nadzieję, że coś się zaczyna dziać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka1234
Witam Dzisiaj 60 minut jak zwykle zaliczone, właśnie zeszłam z orbisia. Żeby jeszcze to słodkie odstawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero po stresujacym dniu w pracy mam okazje pocwiczyc... stres oczywiscie zajadłam na słodko...wstyd:/ no nic moze w 40 min troche odpokutuje :) peace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko1010101
witam:) zakupilam moj wymarzony sprzecik:):)naciesze sie nim za 19 dni niestety tyle trwa przesylka jak myslicie dobry wybor?? http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3357482/Trail/searchtext%3EREEBOK.htm i mam pytanko bo jego napewno bede musiala zlozyc sama czy zabezpieczyc go juz czyms np. VD-40?? zeby w przyszlosci nie skrzypial?? Podajcie jakies wskazowki dla poczatkujacej:):)jak zaczac cwiczyc zeby sie nie zniechecic:):) i jeszcze jedno:)smarujecie sie jakimis balsamami wyszczuplajacymi, ujedrniajacymi przed cwiczeniami?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nira
Jutro lub najdalej pojutrze będę miała swojego Kettlera verso 307. I zabieram się do ćwiczeń . Muszę zgubić 10 kilo i nabrać oczywiście kondycji . Wiem że będzie trudno , ale zaparłam się . Jeszcze dwa lata temu byłam laseczka a teraz tak się zapuściłam i efekt+10 kilo. Masakra . Czuję się jak słonica . am 164 cm i 70 kilo wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manaika
Kochana ja mam 169cm i ważę 72,5 kg w dwa lata przytyłam prawie 15 kg. Myslę, że uda mi się zrzucic chociaz 10 to mój cel. Czytając wypowiedzi co dzien nowe jestem coraz bardziej pewna swojego postanowienia :) Sprzęcik zamówiłam dziś, mam nadzionke, że w przyszłym tygodniu już go dostanę :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj minęło 6 tygodni codziennych ćwiczeń na orbim i rano waga pokazała w końcu kilogram mniej! Ucieszyłam się bardzo, bo ostatnio stała w miejscu a normalnie zawsze o te 2 , 3 kilo zmieniala się chociażby przed okresem ( na plus,potem minus). No i z tej wielkiej radości poszłam do cukierni i zjadłam sobie w nagrodę rurkę z kremem...No a potem ćwiczyłam już 67 minut! Ale dziś znowu to samo co od miesiąca-już sama nie wiem. To taki kryzys czytałam,ale na zachętę troche mogła by spaść,przecież ta rurka nie zaszkodziła? No ale przeczytałam też oś pocieszającego ,podobno ćwicząc na orbitreku w umiarkowanym tempie w ciągu minuty spalamy 13 kalorii!!nieźle co? Tylko nie wiem czy w to wierzyć? Ale gdyby tak było to fajnie...Tylko niech to się przełoży na kilogramy! Pozdrawiam,trzymajcie się i nie poddawajcie łatwo! Ja też jeszcze powalczę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nira
zamierzam jeszcze jakąś dietkę sobie zastosować , bo same ćwiczenia pewnie niewiele dadzą . Na razie odstawiam pieczywo , tłuszcze . Kupiłam na allegro koktaile proteinowe i bedę część posiłków zastępować koktajlami . I jeszcze będę owijać się folią podczas ćwiczeń na orbim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) już od jakiegoś czasu śledzę forum i widzę że piszecie o swoich osiągnięciach.Ja dopiero jestem początkująca ale udało mi się wytrzymać 30 min,przejść 9 km i spalić 250 kalori .To chyba nieźle jak na pierwszy tydzień ćwiczeń pozdrawiam wszystkie orbimaniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 5 dzień ćwiczeń. Mam coraz więcej siły i entuzjazmu. Już się tak nie męczę. Jak przeżyję pierwsze 20 min to idzie z górki. Dzisiaj ćwiczyłam 50 min i 10 rozciągania. I niestety zjadłam ciasteczko, a teraz lampka wina. Oj nie dobrze. Jagna55 niestety każde ciasteczko ma znaczenie. Ja też nie mogę się obejść bez słodkiego, ale mam na to sposób. Kupuję gorzką czekoladę i zamiast gryść niuplam tak długo, aż się rozpuści. Wtedy zjem 2 kostki i mam dosyć! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka1234
Witam Moja dzisiejsza godzinka zaliczona... no i waga tak jakby mniej pokazała :) ważę się niestety codziennie bo to mnie motywuje lub czasem też dołuje. Ale po 4 dniach pokazała -0,6 kg Oby tak dalej. Bedę ćwiczyć codziennie i motywowac sie z wami. Powiem wam że na wakacjach ćwicząc na orbisiu w pięć tygodni schudłam 6 kg!!! ale wtedy stosowałam dietę i to super dietkę! A teraz jakos nie mam na nią czasu no i wróciłam do słodyczy. Więc narazie będę ćwiczyc i ograniczac jedzonko, a bliżej wiosny znów dołączę dietke. Trzymam kciki za wszystkie ujeżdżaczki orbisiów i życzę szybkich efektów. Nie poddajemy się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka1234
Podaw wam link do tej super diety, jest to dieta Truskaffki oczywiście białkowa ale nierygorystyczna i człowiek się nie gołodzi. To forum już upadło ale czytajac od początku mozna się wszystkiego dowiedziec. To na prawdę dział!!!! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4536321&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_ab
Witam :), Zaczęłam przeglądać ten wątek, bo jestem zaintersowana kupnem orbitreka, przede wszystkim, żeby popracować nad kondycją, ale też troszke się odchudzić. Niestety, nie mogę wydać wiecej, jak ok 600 zł. Dużo piszecie tutaj o odczuciach, zachwalacie tak ogólnie, ale chciałabym zapytać osób, które mają własnie taki trochę tańszy sprzęt, co polecacie? Czy orbitreki np z reala sa ok? Poproszę o jakieś konkretne modele. Z gory dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek23l
Hej dziewczyny, no i kupiłam orbitreka polecam SPOKEY ORBITREK MAGNETYCZNY SIGMA ćwiczę od soboty i tak się zastanawiam bo w przeciągu 30 minut na programach od 2 do 12 spalam od 500 do 650 kcal czy to nie za mało a ćwiczę dwa razy dziennie po pół godziny więc przeciętnie spalam 1100 kcal, czy nie powinnam spalać wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaliczone 50 min ćwiczeń. Pyśka1234 już po czterech dniach waga ci spada? Kurcze też bym tak chciała. Jutro dzień ważenia i pomiarów, ale nie spodziewam się wiele. ale walczę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka1234
Moje dzisiejsze 60 minut zaliczone. Kwiatuszek, powinnaś raz dziennie ale dłuzej niż 30 minut, bo tłuszcz spalamy dopiero po 30 minutach ćwiczeń. Chyba, że chodzi ci tylko o kondycje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki:) macie jakiś sposób na pozbycie się ochoty na słodkie? Jak mnie dopada chęć to muszę zjeść coś słodkiego, bo nie mogę funkcjonować:( i przez to moja waga się zatrzymała;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem. Postanowiłam, że słodkie tylko w weekend, ale kiepsko mi to wychodzi. Do tego dzisiaj się ważyłam i mierzyłam, niestety efektów nie widzać. Waga +0.2 kg, wymiary biust i pas +1 cm, biodra i oponka -1 cm. Tak bym chciała aby wreszcie coś się ruszyło. Jedyne pocieszenie to że wam waga spadała tak po 3-4 tyg, tak więc ćwiczę dalej. Dzisiejszy trening to 60 min pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czytalam wasze wypowiedzi i musze przyznac ze mobilizujecie i to bardzo ja zaczynam od dzis cwiczyc na orbitku waze 80 kg przy wzroscie 172 strasznie duzo musze osiagnac wage 65/70 kg mam nadzieje ze mi sie uda licze na was i na wasza pomoc pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×