Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Cześć dziewczyny.Ciesze się ze znalazłam te forum.Mam pytanko.Od kilku dni mam upragniony orbitrek ale nie wiem czy dobrze na nim ćwiczę i proszę o radę.Na razie wytrzymuję na nim 5 minut ale myslę że z czasem będzie lepiej.Czy wy też tak szybko męczyłyście się na początku? Może źle ćwiczę a może te początki są takie trudne.Proszę napiszcie mi jak wy sobie dawałyście radę na początku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
Ja właśnie wczoraj zaliczyłam pierwsze ćwiczenia na moim orbitreku:) Mam do Was jedno pytanie. Czy to jest możliwe, że wciągu 35 min spalam 110 kcal? Mój wyświetlacz właśnie tak pokazał.. I jeszcze jedno: mamuska3232 - Ile ćwiczysz? Po godzinie czy więcej, mniej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
Przepraszam za błąd.. W ciągu 25 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja361
Do mamuska3232. O to mi właśnie chodziło, czy ten spadek wagi to tylko dzieki ćwiczeniom, ale teraz wszystko jasne. Ciekawe ile można zrzucić tylko ćwicząc, bez żadnej diety, ja nie cierpię się głodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteriapl tak to możliwe, ja w ciągu 30 min tracę 150kalorii i przejeżdżam 2km. Może to nie wiele ale siły na więcej nie mam. Poza tym jadę konkretnym programem, raz z górki raz pod górkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis;)
Ja dwa tygodnie zaliczone po(4 razyw tygodniu) i bez specjalnej diety schudlam przez te dwa tyg 1kg... a w pierwszym najpierw waga miskoczyla do gory ale slyszalam ze to normalne... Moja slaboscia sa niestety slodkosci.... pewnie jak bym je odrzucila zupelnie waga poszla by mi bardziej w dol... Pozatym nie cwicze codziennie poniewaz mam co tydzien inna zmiane w pracy i czasami nie mam czasu ale bede sie mobilizowac ... Jutro rano wskakuje na ta szalona maszyne i walcze.... zobaczymy ... w drugim tyg cwiczylam juz 50 min spalam okolo 350 kcalorii i przejezdzam okolo 20 km. Pozdrawiam Was dziewczeta !!!! Cwiczcie i mobilizujcie mnie dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
prs - dzięki za odpowiedź :) po dzisiejszych ćwiczeniach spaliłam ponad 150 kalorii, ćwiczyłam ''tylko'' 35 minut. Mam nadzieję, że mi z utratą wagi pójdzie szybko.. Dałam sobie cel - do tych wakacji musi mnie być mniej. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) tu kolejna orbiterko-maniaczka ;-P Mam pytanie, które z Was uzywają do ćwiczeń spodenek neoprenowych??jakie są efekty?czy warto w nie inwestować???poradzcie!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie, mam oritreka elektro-magnetycznego i nie wiem czy to normalne że on tak szumi pod czas ćwiczeń? jak ćwiczę przy włączonym tv to nie przeszkadza ale w momencie, jak wszystko jest wyłączone to niestety słychać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaoLaLa, ja używam pasa neoprenowego i jestem z niego bardzo zadowolona- pot cieknie ciurkiem, poza tym samo przyciśnięcie tłuszczu do pracujących mięśni to lepsze, niż nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boozka_118
Witam! Czy któraś z Was używała może spodenek neoprenowych? Bo zastanawiam się, czy sobie takich nie kupić. Zamówiłam sobie na Allegro orbitrek i już nie mogę się doczekać, aż mi go kurier dostarczy. A potem zabieram się ostro do ćwiczeń. Narazie muszą mi wystarczyć brzuszki :) Pozdrawiam i czekam na jakieś informacje o spodenkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho super sprawa ten orbit. a jeszcze jak dodacie sobie do tego spodenki neoprenowe to efekt wzmocniony :) mam sprzet od miesiaca, sporo kosztowal ale nie zaluje, super programy i wskazniki na wyswietlaczu prawdziwe :) dzisiaj 60min/19km/185kcal jupiii:) dzien wazenia i mierzenia przypada na 28.01.2011 dam zanc jakie efekty, wyznam ze startowalam z waga 102.... masakra(kiedys wazylam 60 ;/) trzymam kciuki za cwiczacych :) peace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boozka_118 co do spodenek jeszcze, jak bedziesz kupowac kup sobie rozmiar mniejsze niz zamierzasz:) ja cwicze tylko w spodenkach:) skóra jest bardzo fajna po tym, a jak je sciagam to normalnie leje sie ze mnie :) motywujace to bardzo, bo wiem ze cell. bedzie znikal :) no to teraz peace :D zajrzę jak strącę motywacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, szacun jestem w stanie wytrzymać 5 min. zaraz twarz spocona i potem...wszystkie syfy z tablicy... od roku nic nie schudłam, jedyne podtrzymuję kondycję wolę biegać, twarz się nie poci, organizm dotlenia jak można 90 min na tym wytrzymać, podziwiam ale , uwierzcie, to nie odchudza ja muszę dbać o mięśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cwiczaca
Hejka Joggi masz chyba jakis zly licznik spalania kalorii przy godzinie biegu spalasz jakies 500 -600 kcal, podczas godzinnego spaceru jest więcej :-) pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi wychodzi koło 400-490 kcal po 1 h marszu - nie biegam, ale szybko chodzę na orbitreku. Najbardziej jednak podziwiam ilość km u was - ja mam góra kilka a u Was widzę 12-16. Nie wiem jak można to osiągnąć. A po godzinie to ze mnie cieknie, czyli tłuszczyk i toksynki uciekają :-) Chyba też się do tych neoprenowych spodenek przymierzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika1975 no właśnie, pisałam już wcześniej również, że ja po 30 min przechodzę 2-2,5km i to około 150 kcal. Nie daję rady więcej. A gdzie tu 19 km? Masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam ze duzo zalezy od dlugosci kroku, na orbim ktory ma wieksze kolo zam. mozna ustawic wiekszy krok, sama sie dziwie ze w 1h robie 19 km, z tym ze ja nie na najwyzszym poziomie:P tylko na programie gdzie max do obciazenie 8 :) moze za miesiac podciagne wynik i dojde do 16-tego:) ok czas na hasanko :) peace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moje piersze 40 minut !!!!! hura :D a 2 tygodnie temu nie moglam 5 minut zrobic.. dziekuje Wam za to forum. wlasciwie to dzięki Wam cwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manaika
Dziewczyny pełen szacunek dla was. Ja w poniedziałek wybieram sie po mój sprzęt i zaczynam ćwiczyć. Marzę o 10 kg mniej i normalnych ubraniach :) Dzięki wam i forum dałyście mi siłę. Odezwę się po zakupie :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek23l
Hej dziewczyny proszę o rade zastanawiam się nad kupnem orbitreka bo muszę zrzucić zbędne kilogramy po dwóch ciążach i wybrałam dwa modele -HMS ORBITREK MAGNETYCZNY H0702 -SPOKEY ORBITREK MAGNETYCZNY SIGMA jednak nie mam doświadczenia w tej dziedzinie Pan w sklepie polecił mi właśnie te dwa więc może doradzicie który lepszy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boozka_118
Witam! Wczoraj przyszła moja paczuszka, więc wieczorem mąż złożył mi sprzęt. Dziś ćwiczyłam po raz pierwszy i przebiegłam 20 minut. Nawet nie było tak źle, pewnie biegłabym dłużej, ale chciałam jeszcze zachować siły na brzuszki. Jak na pierwszy raz myślę, że nie było to mało. Nie miałam za dużo pieniędzy za zakup, ale się uparłam, że chcę go teraz :) i kupiłam sobie taki oto model: ORBITREK MAGNETYCZNY Z POMIAREM PULSU I LCD ET550. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawować - po jednym razie jest ok. Pozdrawiam sedecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf uzaleznilam sie juz chyba :), nawet po obfitym obiedzie mam ochote odczekac i pojsc pocwiczyc :), to forum cuda dziala :) peace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boozka_118
Witam! Mam do Was pytanie: dziś biegłam 40 minut na najlżejszym obciążeniu i najbardziej odczuwam teraz mięśnie łydek, a w czasie biegu bolały mnie stopy. Czy to normalne? Czy może coś źle robie? Ja chcę schudnąć, a nie wychodować sobie grube łydki :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mogę do Was dołączyć? Mój problem to motywacja. Mam nadzieję że przy Waszym wsparciu wytrwam w tej nierównej walce :) Mam już orbitreka kilka lat i służy jako wieszak. Niestety to stary sprzęt na taśmę, a nie magnetyczny, ale najważniejsze to ćwiczyć. Dzisiejsze ćwiczenia to: spacer z psem szybkim krokiem - 40 min orbitrek - 40 min ćwiczenia siłowo-rozciągające - 10 min to do jutra!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps ale mnie dupsko boli!! tzn. pośladki i mięśnie ud tak to jest jak się nie ćwiczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka1234
witam wszystkie maniaczki orbisiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka1234
Po dłuższej przerwie i braku motywacji chcę wrócić do ćwiczeń. Myśle że z wami mi się uda! Mogę dołączyć? Brak mi motywacji i trochę czasu, ale kiedyś ostro ujeżdzałam mojego orbisia i schudłam prawie 10 kg, teraz znowu bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
olutka11 - Przepraszam, ale chyba pomyliłaś forum.. Ja wczoraj zaliczyłam godzinę na moim orbitreku (jestem z siebie dumna!:)) Mój wyświetlacz wskazał -335 kcal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×