Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Mąż jak ostatnio widział to było 64, a te ostatnie 5 kilo mam wrażenie że są bardziej widoczne niż te pierwsze:) będzie po południu to zobaczy i pewnie zauważy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz:) z ewa cwiczylam 2 tyg ale szybko mi sie odechcialo;/to kto pomoze przy wyborze orbiego??jaki dla mnie??przypomne wymiary 158 wzrost 67-68 waga wiek 25 za miesiac,przed pierwsza ciaza wazylam 47kg:(jeszcze pytanko Asterko77 CZY TAKZE trzymasz diete jakas czy jesz normalnie ze az tyle kilo zrzucilas???ja w sumie nie jem duzo slodyczami tez sie nie zapycham raz na jakis czas ale moja zmora to podjadanie wnocy malenstwo sie budzi na butle i ja tez cos zawsze skubne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asterka pięknie, mąż będzie miał ogromną niespodziankę :) Ja się nie ważę narazie... dziś spróbuję po troszeczku śmigać bo naprawdę źle się czuję nie ćwicząc. życzę Wam kochane zdrowych, wesołych , spokojnych i rodzinnych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brodeczka18 jest to orbitrek mechaniczny a więc musisz się liczyć z tym, że będziesz musiała go dokręcać co chwila i strasznie hałasuje. Wiem bo moja bratowa ma identyczny. Lepiej kupić magnetyczny nawet z drugiej ręki ale magnetyczny. Możesz trafić na oferty ludzi którzy kupili dobry sprzęt a nie chce im się ćwiczyć i próbują sprzedać po atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Brodeczka18, mam 175cm wzrostu i niestety nie pomogę Ci w wyborze orbiego dostosowanego do Twojego wzrostu. Ważne żebyś nie wybrała wielkiego koła zamachowego, bo zamiast biegać na orbim, możesz wtedy pływać. Zwróć uwagę na to, żeby taki sprzęt miał ruchome stopki, dzięki temu możliwa będzie regulacja długości kroku. Asiula82 ma rację lepszy używany magnetyczny, niż nowy mechaniczny. Nie załamuj się ja rok temu ważyłam około 120kg, a dziś około 80. Już bym ważyła mniej, ale niestety nie znałam umiaru w ćwiczeniach i się przetrenowałam, a do tego dzieci co chwilę chorowały.Ważna jest systematyczność i wytrwałość w dążeniu do upragnionego celu. Dziewczyny wczoraj też miałam przerwę, jak będę się wieczorem dobrze czuła, to dzisiaj nie odpuszczę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciaaa..
hej ja tez się odchudzam! Fajnie by było zebrać się do tego w kilka osób:) zawsze większa mobilizacja, więc zapraszam do mnie wszystkich na facebooka. dopiero zaczynam ale będę systematyczna i będę pisać o ćwiczeniach efektach itp. Milo by było jakbyście się przyłączyły http://www.facebook.com/pages/Grubasek/253729491358065 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz:) napisz mi xena jakie masz ty kolo zamachowe wiec bede wiedziala mniej wiecej jakie dla mnie pasuje iczy twoj dla CIEBIE jest dobry tzn nie za mały czy za duzy.... p.s zwazyłam sie dzisiaj i przybyło mi 2 kg ratunku ja chce wiosny i lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety;) Ja na razie też chora i jeszcze całe święta u mnie więc nie zaczęłam jeszcze ale mam plan, że przecież to już w poniedziałe się skończy a dobrze zaczynać od poniedziałku. Jestem sharowana i mimo choroby chodzę spać o 2 bo wszystko na mojej głowie. Ale zawzięłam się na serio. Dzięki Wam za wsparcie. Biedroneczka, myślę że wybór orbitreka musisz uzależnić od swoich możliwości finansowych. Jeśli możesz sobie pozwolić na Kettlera to tego nie pożałujesz. No i od tego czy już wiesz, że to będzie Twój sposób na ruch. Próbowałaś kiedyś? Jak nie to nie inwestuj, żeby potem nie było drogiego wieszaka na ubrania. W eazie czego życzę Wam wesołych Świąt, szybkiego dojścia do wymarzonej wagi i sylwetki oraz samych dobrych wyborów i super ludzi na naszych drogach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) brodeczka18 ja mam Kettlera z kołem zamachowym 14kg mam 168 cm wzrostu i jest dla mnie idealny, mój mąż ma 192 cm i jak przestawi sobie pedały także bardzo dobrze mu się śmiga (chociaż robi to bardzo żadko i tylko dla żartów) :) Kochane życzę Wam sokojnych, radosnych i rodzinnych świąt :D I żeby wszystko co zjemy odłożyło nam się w piersiach ;) Zamierzam spróbować dziś pośmigać tak dla formy przed świętami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Zmotywowały mnie posty na różnych forach, chciałam kupić bieżnię, ale ciężko trafić fajną bieżnię w rozsądnej (studenckiej) cenie. A orbitrek wydaje się taki bardziej kobiecy i ponoć nie niszczy stawów :) nie chciałabym wydać na niego fortuny, bo nadal studiuję i po prostu mnie nie stać na wypasiony sprzęt, który też będę pierwszy raz używać, ale znalazłam dwa interesujące mnie modele, proszę jednak o pomoc. Poczytałam nieco i jestem zdecydowana na sprzęt magnetyczny, z pomiarem pulsu, koło zamachowe ponoć 6kg będzie ok na początek (???). i teraz tak, mam tylko 156cm wzrostu, więc jestem malutka, jednak przy wadze 69kg wyglądam jak mały telewizorek, oto dwie aukcje, które mnie interesują: 1. http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny- ... 24022.html ten jest mniejszy, wydaje się, że będzie dla mnie wygodniejszy, jak myślicie? ale ma o 1kg lżejsze koło 2. http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny- ... 24121.html ten jest większy i ma o kilogram cięższe koło. Jak myślicie, który wybrać? Boję się, że na tym większym będzie mi niewygodnie, ale nie mam w sumie pojęcia jak to wygląda w praktyce, no i czy ta różnica w wadze koła jest znacząca? z góry dziękuję za rady, mam nadzieję, że niedługo dołączę do Waszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,pogodnych Swiat Kochane i trzymajcie sie w postanowieniach,nie grzeszcie za duzo ;-))buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brosdeczka18
DZIEKUJE ZA ODP. I WESOŁYCH ŚWIĄT LALCOCHY BEZ ZBEDNEGO OBRZARSTWA BUUUUUUUUUUUUUUUUUZIALE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Trochę się nie odzywałam, bo mam trudności z dostępem do internetu. Brodeczka18 ja mam 16kg i dobrze mi się biega, ale większym kołem też bym nie pogardziła. Najlepiej idź do sklepu i " po przymierzaj" :) Najważniejsze żebyś wybrała taki z regulowanymi stopkami. Find me masz prawie taki sam wzrost, co Brodeczka, może razem coś zdziałacie. Mam175cm wzrostu i ciężko mi cokolwiek napisać, który orbi będzie dla Was najlepszy. Póki co to udało mi się aż tak bardzo nie grzeszyć. Wesołych Świąt i jak najmniej obżarstwa, żeby później nie żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja grzeszyłam i dzis po czerwonym winku wskoczylam po południu na orbitreka i pobiegałam ,a własciwie pochodziłam 45 minut, bo po winku chyba cisnienie wysokie i tetno skakało jak przyspieszyłam ;-)) mimo wszystko od razu poczułam sie lepiej ! ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, bardziej chciałam zapytać, czy Wy wszystkie macie markowy sprzęt kettlera czy yorka, czy są tutaj takie, które mogą się wypowiedzieć na temat tych tańszych nieznanych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że macie udane święta. W tym temacie ja się nie wypowiadam, podobnie co do niemarkowych orbitreków. ZACZĘŁAM ĆWICZYĆ!!! I jako że nie uważałam się za początkującą, to walnęłam na początek 60 minut poprzedzonych 10 min. rozgrzewki. Wszystko super, kondycja trochę do podreperowania, pierwsze 10 min na 1-ce potem na 2 obciążeniu. 10,7 kilometra, średnio 66 obr/min choćto pewnie nie ma znaczenia. Martwi mnie jedno - czy to możliwe że spaliłam tylko 207 kalorii? Wcześniej jak ćwiczyłam to w takim czasie też Kettler pokazywał mi , że spaliłam 3000kJ czyli dobrze ponad 700 kcal. Czy Kettlery też źle liczą te kalorie? Przy dość intensywnych sportach spala się właśnie powyżej 600 w godzinę a ja nieźle się spociłam. Nie wiem co o tym myśleć. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż oststnio czyli 1 kg na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniuula moj tez tak pokazuje na najnizszych obciazeniach,ale ja sie nie sugeruje,bo liczba spalonych kalorii zalezy od wielu czynnikow,miedzy innymi od wieku, wagi osoby cwiczacej i wlasnie wszystkie te dane mam wprowadzone w moim pulsomierzu i jemu ufam :-D on pokazuje zawsze mniej wiecej jeszcze raz tyle spalonych kalorii co moj Kettler Rivo P takze juz od dawna nie licze sie ani z pulsomierzem ani z licznikiem w orbitreku ;-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal wybieram odpowiedni sprzęt, nie ma na razie ciekawych ofert żadnego kettlera czy yorka niestety. zobaczymy, jutro kolega ma mi przesłać zdjęcia swojego sprzętu (tzn. orbitreka :P), który chce sprzedać. Stoi nieużywany, jakiś niemiecki i magnetyczny, tyle na razie wiem. A już mnie tak nosi żeby do Was dołączyć i ćwiczyć! a tu trzeba czekać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, dziewczyny może macie jakieś zdjęcia przed i po, którymi możecie się pochwalić? to najbardziej motywuje :) ja oglądam fotki sprzed tabletek antykoncepcyjnych, to na mnie najlepiej działa, potem niestety przytyłam i zrzucić tego nie mogę :( nie jem jakoś dużo, chleba białego wcale, tylko ciemne pieczywo i też niezbyt dużo, słodycze różnie, ale kiedyś jadłam więcej i więcej słodyczy i byłam chudziuteńka, wszystko się zmieniło po tych okropnych tabletkach, jedne z najgorszych, ale młoda byłam i pojęcia nie miałam o tym jakie wybrać, a pani ginekolog też mi tylko dołożyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak post pod postem... a co myślicie o takim sprzęcie jak Christopeit Crosstrainer EL8, niemiecki, kolega chce mi odsprzedać za 200zł bo nie używa :) wygląda to nieźle, 9kg koło zamachowe, nowe kosztują w okolicach 900zł. specyfikacja: Hometrainer for therapeutic training Class A Approx. 9 kg centrifugal mass 6 stored training programs 4 stored heart frequency training programs 2 individual programmes 1 speed independent program 1 body fat program 16 manually adjustable load steps Motor-controlled magnetic brake Mains adapter Hand pulse measurement Body fat analyse Training computer with digital display of: speed, distance, time, approx. calory consumption, pulse frequency, maximum pulse rate display (age-dependant), pedal revolutions per minute, Watts. Body fat analyse, BMI, BMR, Recovery and Odometer. Load max. 150 kg (Body weight) Space requirement approx. L 150, W 66, H 157 cm trochę to duża kobyła, ale wygląda nieźle, choć nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat tego sprzętu w internecie. Może Wy coś czytałyście? Z tego co wiem, to kupił nowego, nie używanego, ale jakieś 3 lata temu już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale się przed chwilą napisałam i mi wszystko skasowało!!! Dziękuję Naolala za pocieszenie, myślę, że mogę te kalorie nawet mnożyć przez 3, bo to niemożliwe, że przy takim wysiłku może mi pokazać 2 kcal na minutę! To tyle co przy siedzeniu przed tv. Przy spaniu czytałam że tracimy 60/godz. Dziś oczywiście też ćwiczyłam, szybciej ale 50 min, osiągi podobne. Jutro raczej nie dam rady (a właściwie dziś) bo muszę jechać do Szczecina. Find me, nie wiem czy ktoś w ogóle coś powie Ci o tym sprzęcie, co piszesz. Ale za 200 zł ja bym wzięła, po to nawet żeby wypróbować czy w ogóle to jest to. Jeżeli oczywiście dopiero zaczynasz. Kiedyś możesz przecież zainwestować więcej, jeśli Ci się spodoba. Mimo wszystko wypróbuj coś w sklepie markowego dla porównania. Mam nadzieję, że to dobry sprzęt od tego kolegi (ja bym brała) ale w razie czego się nie zrazisz;) Miłej nocki Wam wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
cześć dziewczyny nowe i stałe grono dawno nie pisałam i może przez to straciłam motywacje cały czas ćwicze ale nie regularnie i przed wigilią już sobie troche pozwoliłam za dużo jedzenia i 1,5 tyg nie ćwicze przytyłam 2 kg straszne to jest ale wracam do ćwiczeń kupiłam sobie spodenki neoprenowe a więc mam motywacje żeby w nich ćwiczyć mam do was 2 pytania czy pod spodenkami neoprenowymi można smarować się kremem wyszczuplającym czy nie?bo ja pod folią się smarowałam.i jak zrobić tą stopkę bo chciała bym ją mieć bo myśle że ta stopka też daje motywacje ja notuje w kalendażu swoje wyniki ale to nie to samo co ta fajna stopka obiecuje że będe często pisać dziś 40 min na orbitku pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
find_me jak dla mnie ten sprzęt jest super, pierwsza klasa i za grosze więc nie zastanawiałabym się. Ja także przytyłam ale brak ruchu i mnóstwo jedzenia robi swoje. Dziś mam głodówkę oczyszczającą bo czuję się fatalnie taka ciężka, pośmigam wieczorkiem i jutro także się postaram ( mamy chrzciny więc nie wiem czy mi się uda). Biorę się za siebie solidnie, niedługo Sylwester trzeba jakoś wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg13 pewnie, że możesz się smarować tak jak pod folię tak samo pod neopronowe spodenki :) podobno lepiej się wchłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno meg13 musisz się zarejestrować i mieć swoje konto żeby utworzyć stopkę. Jak się zarejestrujesz będziesz wyświetlać się na czarno wtedy wystarczy wejść na swOj profil i tam na dole jest miejsce do wpisu (opisane jest stopka). Wpisujesz co chcesz i zatwierdzasz i przy kolejnym wpisie już pojawia się to co zapisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Find me ja bym się nie zastanawiałam i takiego orbitreka i to za taką cenę od razu bym wzięła. Dziewczyny najważniejsze to nie załamywać się świątecznymi grzeszkami. Nam też się coś od życia należy :) Nie obżerałam się aż tak strasznie, ale pozwoliłam sobie dwa razy na zjedzenie w nocy nawet kawałka ciasta. Wiadomo jak się siedzi do późna i rozmawia, to jedzenie samo wchodzi nam na talerz. Dlatego też jestem trochę ociężała, ale może to i dobrze, bo teraz nie mam ochoty jeść. Trzymajcie się i głowa do góry:) Pokonamy ten wstrętny tłuszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane, tak też zrobię i go wezmę! patrzyłam tez dzisiaj na spodenki neoprenowe właśnie, mam pas, ale wiadomo, że spodenki lepsze, chciałabym takie do kolana i pod biust :D ale się cieszę! czekam tylko na odpowiedź od kolegi kiedy mogę odebrać mój nowy nabytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki asiula82 już wiem o co chodzi jutro będe miła stopkę i będe używać kremu pod spodenki dziś 46 min zaliczone jutro się zmierze i zważe dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×