Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

do find-me ja właśnie wczoraj pierwszy raz ćwiczyłam w spodenkach są fajne i wygodne zamówiłam je na alegro +pas dziś daje czadu na orbitku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg a jakie te spodenki kupiłaś i za ile? bo takie normalne kosztują 30zł, a ja chciałam takie wysokie to już 70zł ;/ choć przy moim wzroście jestem w stanie zaryzykować, że i te normalne będą dość wysokie :P Dziewczyny może głupie pytanie, ale czy Wasze orbitreki mają zasilacze? dużo to prądu żżera? bo ja byłam przekonana, że te wyświetlacze działają na baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2332
Witam chcę zakupić orbitrek i mam pytanko co proponujecie w przedziale cenowym od 800zł. do 1000zł. proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Meg, ja pas już mam, biegałam w nim, ale w lato to istna udręka była :P spodenki wygodniejsze jednak, na pewno któreś zamówię. Jutro jadę na mój sprzęt! nie mogę się doczekać, oby wszystko było z nim ok :) ;) Ania 2332 ja czytałam, że najlepsze to Yorki i kettlery, w tym przedziale cenowym możesz kupić używanego, ja jestem początkująca, więc na początek i tak bym kupiła coś tańszego żeby zobaczyć czy nie skończy jako wieszak na ubrania, trafiła mi się okazja bo kolega chce mi sprzedać za grosze sprzęt, który wydaje się całkiem niezły, więc nie pomogę. Ale jeszcze ponoć firma Thorn jest dobra i hop sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Dodałam stopkę i nie mogę patrzeć na tę liczbę więc zaraz pośmigam z godzinkę;). Oby tylko póki to wolne orbi wszedł w krew. Ania, na allegro niedawno widziałam używane Kettlery w granicach 1000zł. Wyświetlacz mam na prąd ale to zużywa minimalne ilości energii (w przeciwieństwie do nas na tym sprzęcie, hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest, mam! no solidna to maszyna, duża :P naprawdę, ale jeździ się jak marzenie, płynne, cichutko, jak wskoczyłam, to od razu machnęłam 45min. Kocham go! Także pierwszy trening zaliczony i oficjalnie jestem w Waszym gronie :D Spociłam się, a i owszem, ale nie czuję się jakoś zmęczona, ciekawe czy będą zakwasy? no i muszę ogarnąć te programy do ćwiczeń, bo mam ich aż 16 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biszkopt1984
Hej dziewczyny:) ja zaczęłam ćwiczyć 3 dni temu tak intensywnie bo po 60-70 minut dziennie przy pulsie nie przekraczającym 150. Ciekawa jestem kiedy mogę spodziewac się jakiś efektów... Mam 163 cm i ważę 62 kg a chciałabymm takie beztłuszczykowe 55 :)Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Cześć Dziewczyny Fajnie, że jest nas tak dużo :) Dzisiejszy trening zaliczony. Odnośnie wyświetlacza, to mój jest na prąd. Spodenki neoprenowe są świetne. Kiedyś takie miałam, teraz zastanawiam się nad dresem sauna, bo w kombinezonie neoprenowym jest bardzo ciężko ćwiczyć. Find me jestem pełna podziwu, że tyle czasu spędziłaś za pierwszym razem na orbim. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Cześć Dziewczyny Fajnie, że jest nas tak dużo :) Dzisiejszy trening zaliczony. Odnośnie wyświetlacza, to mój jest na prąd. Spodenki neoprenowe są świetne. Kiedyś takie miałam, teraz zastanawiam się nad dresem sauna, bo w kombinezonie neoprenowym jest bardzo ciężko ćwiczyć. Find me jestem pełna podziwu, że tyle czasu spędziłaś za pierwszym razem na orbim. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey babki mam pytanko jezeli na wysokosci pepka mierze ok 100cm a w biodrach 95 to jaki rozmiar wybrac spodenek neoprenowych???pleas o szybka odp.....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brodeczka zazwyczaj na aukcjach allegro masz wymiary podane wygląda to mniej więcej tak: - S: pas 33x2, biodra: 2 x43cm, długość: 44cm, stan :35cm, - M: pas 34x2, biodra: 2 x 46cm, długość: 44cm, stan: 35cm, - L: pas 39x2, biodra: 2x 50cm, długość: 46cm, stan: 37cm, - XL: pas 41x2, biodra: 2 x 53cm, długość: 49cm, stan: 40cm, - XXL: pas 42x2, biodra: 2 x57cm, długość: 52cm, stan: 41cm. Xena, tez byłam w szoku po tym jak czytałam tu wypowiedzi o pierwszych treningach na orbitreku, od razu pomyślałam, że źle ćwiczyłam. Ale w sumie w wakacje regularnie biegałam, więc może kondycja została :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.:) Też ćwicze na orbitreku. Mam taki zwykły, mało znanej firmy http://allegro.pl/markowy-orbitrek-treningowy-solar-sapphire-pas-g8-i2894988261.html Na poczatku miałam z nim nieco problemów bo ciągle spadał mi z koła pas. Nauczyłam się go nakładać :) ale jakbym miala kupowac teraz to kupiłabym cos sprawdzonego. No i mój orbitrek pokazuje mi tylko 100 spalonych kalorii w ciągu godziny i 15 min ćwiczeń przy 6 biegu (jest ich 8). Nie wiem, czy mnie nie okłamuje bo nieźle się muszę upocic... Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam xl i są dla mnie ok są obcisłe i wygodnie się ćwiczy przy pępku mam 97 a w biodrach 103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff własnie skończyłam jeżdzić, dziś tylko 30min, już wiem dlaczego wczoraj zrobiłam 45min, bo ciągle trzymałam się ruchomych rączek, a to mnie jakoś spowalnia, jak trzymam na tych od pulsometru to dużo szybciej jeżdżę, ale się zmęczyłam :P i spociłam. Muszę jeździć wcześniej, bo po treningu robię się taka głodna, że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a orientujecie się jaki jest przelicznik tych kilodżuli na kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, brodeczka, bo Ty zmierzyłaś na wysokości pępka, a pas mierzy się wyżej z tego co mi się wydaje, w talii. # obwód pasa - mierzy się w najwęższym miejscu talii (powyżej pępka) w prostej pozycji tułowia, po wydechu a przezd ponownym wdechem. Nie napinać mięśni, ale i ni ewciągać brzucha. # obwód bioder - mierzy się w ich najszerszym miejscu, w postawie stojącej, mięśnie pośladków rozluźnione, stopy złączone, palce stóp skierowane do przodu. spróbuj wg tych wytycznych zmierzyć i dobrać spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Też jestem już po ćwiczeniach. find me odnośnie tego przelicznika, to musisz poszukać na tym forum. Jestem pewna, że ktoś o tym pisał. Trzymajcie się ciepło i walczcie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w
Co do orbitreków to można powiedzieć tak: mechaniczny < magnetyczny sterowany pokrętłem < magnetyczny sterowany elektronicznie (komputerem) < elektomagnetyczny Najlepszy oczywiście elektromagnetyczny Tylko 2 ostatnie maja programy ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Szczęśliwego Nowego Roku 2013 :) Oby ta 13nastka nie była dla nas pechowa, a tłuszczyk całkiem zniknął z naszego ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja wróciłam właśnie z cudownego Sylwestra i po 3 dniowym pobycie w hotelu boję się wejść na wagę.... Dopiero się ogarniam więc już dwa tygodnie przerwy od orbiego :( Wiem że napewno przytyłam - ciągłe jedzenie i zero ruchu (oprócz basenu) no ale biorę się za siebie i od jutra mam zamiar ćwiczyć regularnie :D Do tego dietka i szybko wrócę na prawidłowe tory :) Wszystkim Wam kochane życzę w Nowym Roku wytrwałości w postanowieniach. Z doświadczenia wiem, że się to opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×