Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Natalina1991
No widzę dziewczyny ostro się za siebie wzięłyście ;) Lato się zbliża więc się nie dziwię :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Planuje kupno orbitrecu. Wybrałam dwa modele i bardzo chciałabym wiedziec co o nich sądzicie. allegro.pl/orbitrek-elektromagnet-16kg-kolo-do120kg-12mies-gw-i4216994411.html allegro.pl/duzy-orbitrek-stamm-ergo-kolo14kg-17prog-wyprzedaz-i4224659235.html Ewentualnie jeżeli znacie lepsze orbi w podobnym przedziale cenowym dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
Ja sie zapuściłam i od 3 dni nie cwicze:( Szyja mnie boli, przewialo mnie czy cos. Ale dzisiaj zabieram sie ostro za siebie i wracam ze zdwojona sila, chociaz chwilowo jej brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo to ja też dołączam się do pytania o orbitrek! Również zastanawiam się intensywnie nad kupnem jak czytam te wszystkie zachwyty :D Myślicie, że taki będzie ok? http://www.arena.pl/orbitrek-trenazer-et-55-magnetic-krosno,783042.html Dodam tylko, że jestem naprawdę początkująca jeśli chodzi o ten hm sport ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoYa, no wiesz? Mam nadzieję, że wskoczyłaś na właściwe tory? Ja jednak, zamierzam codziennie biegać, aby takie sytuacje, jak u Ciebie nie przeciągały się w nieskończoność. No i jednak muszę zamówić oryginalną część bo moje ulepszenia, wytrzymują maksymalnie tydzień. I nie pisz o sobie, że się zapuściłaś bo każdy posiada to co wypowiada. A Wiemy, że od myślenia się zaczyna. To co uparciuszku, startujemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
Startujemy:) ja od jutra, niestety bol mnie pokonal i kilka dni jestem do tylu. Oby do jutra calkiem przeszlo bo mam wyrzuty sumienia, ze tyle czasu minelo a ja stoje w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek dwa razy po 40 minut, wtorek dwa razy po 40 minut, środa odpoczynek, dziś dwa razy po 40 minut.. kiedy zobaczę efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
A jak długo już ćwiczysz msrd ? Trzymasz przy tym jakąś dietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietę trzymam 2 miesiące i udało mi się schudnąć 5kg.. ćwiczę po 40 minut tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
msrd schudłaś 5 kg a nie widzisz efektów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kilo to ino dzięki diecie :) 5 kilo w dwa miesiące.. teraz do diety dorzucam orbitka.. i kiedy efekty beda po orbitku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Aaaa no rozumiem ;) Z czasem będą efekty :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
Jak tam cwiczycie ostro? Ja ostatnio zakupilam blonnik z chromem i ananasem zobaczymy jaki bedzie efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed śniadaniem 40 minut zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Witam ;) Co tam u was ? Jak efekty ? Jakoś tu umilkło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
Efekty hmm u mnie na razie zmniejszony cellulit, a przynajmniej tak mi sie wydaje. Na wadze niestety nic sie nie rusza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indilaveris
Ceny, cenami. Moje drogie panie, w marcu kupilam rower eliptyczny w biedronce. I powiem tak, nie ma sie czego bac, mozna kupić i w takim sklepie i za stosunkowo nie wielkie pieniążki. Byl to wydatek wysokości 400zl, a w efekcie 17kg i 30cm w obwodach mniej. Polecam. W niektorych biedronkach jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasicaszcz
Witam, 14 .04.2014 zakupiłam orbitka, ćwiczę codziennie min pół godziny jednakże nie ma zadnych efektów:( Zaczynam się zniechęcać:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od czasu to czasu też jeżdżę na orbim i powiem tak jak jeżdżę systematycznie powiedzmy przez miesiąc co dzień to widzę efekty skóra staje się bardziej sprężysta, mniej widoczny jest cellulit i mam wspaniałą wydolność organizmu bez zadyszki potrafię przejść 15 kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenilka
@kasicaszcz - to znaczy, że niecałe dwa tygodnie. To trochę za mało, na efekty ćwiczeń naprawdę trzeba trochę czekać. Potrenuj jeszcze z 2 miesiące i zauważysz na pewno różnice. Chyba, że jest coś nie tak z Twoim sprzętem. Jaki masz? Ja mam magnetycznego orbitreka z 8-stopniową regulacją oporu, ten model : http://www.marbo-sport.pl/orbitrek-magnetyczny-axerfit-coach-xc30-a2359-axer-sport.html . Sprzedawca nam go polecił, po podobno w tym przedziale cenowym jest najlepszą propozycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Ja mam podobny ;) Na efekty czekałam od lutego no i się doczekałam -7 kg na wadze ;) Warto czekać! Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie.Mam 62 lata i na orbitreku ćwiczę regularnie od 4 lat plus jazda na rowerze,kijki i piesze wycieczki po górach.Dużo?Chyba nie.Kondycję i rozmiar 38/40 zawdzięczam orbitrekowi.Systematyczność,konsekwencja i cierliwość to połowa sukcesu a druga połowa to efekt jaki osiągniemy.Polecam orbitrek magnetyczny.Satysfakcja gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dużo się tu pozmieniało od mojej ostatniej wizyty gratuluje dziewczynom sukcesów oby tak dalej :-) nie ma co się poddawać efekty będą trzeba się tylko przyłożyć i ćwiczyć co najmniej 45 min ja schudłam 18 kl na orbitreku jeździłam po 55 min codziennie później zapisałam się na aerobik 3x w tygodniu i orbi 2 x w tygodniu później miałam nawal pracy i został tylko aerobik w ostatnim mc byłam tylko raz na aerobiku ale właśnie praca się skończyła i dziś wsiadam na orbiego We wrześniu ważyłam 86 kl teraz 68 kl PAS BIODRA WAGA 115 118 85 7.09.2013 110 116 83 7.10.2013 102 112 78 12.11.2013 98 108 75 6.12.2013 92 102 68 4.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka34
hej dziewczyny i chłopaki uwierzcie w działanie orbitreka, on czyni cuda, potem napiszę o moich osiągnięciach, teraz nie mogę, do jutra i nie poddawajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
Calineczka34 - czekam z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim...zakupilam orbitreka i po 3,5 min paDam :( taka konDycja.Jak cwiczyc zeby schuDnac i to szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, duzo zalezy od twojego nastawienia. Ja tlumacze to sobie tak ze chcialabym wygladac jak te laski ktore prezentuja bikini z calzedonii he he :D Mi idzie jak narazie dobrze z malymi przerwamy jednodniowymi. Zacznij od krotkiego dystansu moze 10-15 minut i stopniowo zwiekszaj. Zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
Matko dziewczyny jak wy to robicie, ze tyle chudniecie? Ja cwicze od kwietnia , z tym ze regularnie czyli 4,5 x w tygodniu od poczatki czerwca. Waga w gore, cm nie leca a ja czuje sie jak napompowany balon;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×