Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość zakrecona82
za mną też 20 min i 10 km a od niedzieli będę kręcić po 30 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lżejsza o 6 kilo
Cześć walczące z kilogramami jestem szczęśliwą posiadaczką orbisia i do ćwiczeń zakladam dres sunę czy ktoś ma w tym temacie jakieś doświadczenie takie bardziej długoterminowe bo ja od dwóch dni nareszcie sie pocę bo prędzej to tylko zadyszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lżejsza o 6 kilo-- a ile masz do zrzucenia :) jak masz zadyszke to napewno musisz zwolnic bo jedziesz w tedy na beztelowym spalaniu a wtedy organizm blokuje spalanie tluszczu :) jezeli go wogole masz heheh sobota zaliczona 90 minut 31,20 km 711 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanik
Hej, Dziewczyny :) Dołączam do Was. Od wczoraj mam orbitrek nordictrack - bardzo fajny, duzy, plynie sie na nim...ale i tak nie wytrzymuje nawet najprostszego, podstawowego programu odchudzajacego 20 minutowego :( Po 15 minutach padam.Czy wy tez tak mialyscie na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanik
Czy te orbitreki nie pokazuja wam zlych danych? jak mozna 3-4 km przejechac w 10 minut? ja w srednim marszowym tempie robie 1 km, zakladam wiec, ze gdybym obrala szybsze tempo to zrobilabym 2 km w 10 minut, ale 4??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcepanik -- zalezy od kola zamachowego napewno :) ja trzymam sie predkosci jade do 21km/h wiec robie 31 km w 90 minut to przypada po 10 km na 30 minut czyli jakies ponad 3 km na 10 minut :) zalezy od szybkosci wiadomo im szybciej sie jedzie tym szybciej sie robi km :) ja utrzymuje ta predkosc dlatego ze wiem ze nieprzekrocze tetna i fajnie pali mi sie tluszczyk :) bo wtedy mam puls do 125 uderzen na minute :) czyli jakies 75 % maksymalnego tetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanik
Kaska222 - a jak dlugo jezdzisz, tzn od jakiego czasu trenujesz... bo ja z ledwoscia robie 1 km na 10 minut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lżejsza o 6 kilo
do kaska222- mam jeszcze kolejne 6 kilo które jest mi komletnie zbędne :) a zadyszka to wynik siedzącego trybu pracy no i lenistwa ,na orbisiu początkowo 10 minut to był wyczyn a po miesiącu godzinka :) medal dla tego kto wymyślił to urzadzenie i czekoladki dla koleżanki która mi to poleciła bo walka o szczupłą sylwetkę stała sie przynajmniej dla mnie przyjemnością a nie katorgą :) trzymam kciuki za wszystkie walczące z kilogramami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) ja jezdze od ponad miesiaca jakies 5 tygodni :) ja bym dala temu co wymyslil orbitreka oskara haha bo jestem tak leniwa ze szok a tu codziennie juz 1,5 h kolejny tydzien minal i kolejne 1.2 kg mniej :) jem normalne jedzenie i otoz to z orbitrekiem w miesiac 5 kg :) happy :) happy :) kocham poniedzialkowe wazenie :|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary331
witam, powracam na forum po roku przerwy, mój orbitrek to Tunturi, dziś zaczynam 3 tydzień codziennych 60 minutowych treningów, 30min obciążenie 4, 30min obciążenie 1, 300-350 spalanych kalorii po ćwiczeniach:) + zdrowe posiłki, sporo wody mineralnej, zero słodyczy, napojów słodzonych i jedzenia po 18, czuje się dużo lepiej, widzę pierwsze efekty na udach i pośladkach (pedałuję do tyłu) spodnie ciut luźniejsze i o to mi najbardziej chodziło bo w biodrach jestem najszersza:) waga 2 tygodnie temu: 57kg, waga dziś 54, 5kg - 2,5kg ale warto było:) przed treningami zrobiłam pomiar obwodów ciała ale drugi zrobię po miesiącu ćwiczeń. pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w ćwiczeniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
no za mną 30 min a w tym 15 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny . Jakos tu pusto ostatnio. Co tam u Was? Jak wam idzie? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Jestem...jestem, kochana kaska ;-) melduję, że grzecznie bardzo grzecznie ćwiczę a co za tym idzie pozytywna energia mnie rozpiera ;-);-);-) więc sprzątam... i przyznaję, nie wyrabiam się z pisaniem ale szybciutko się poprawiam...bardzo się cieszę, że tak bardzo POLUBIŁYŚMY PONIEDZIAŁKI;-)!!! aha próbowałam do tyłu masakra...po prostu masakra 1minutka i...masakra;-) ale wiem, że z wami może będzie lepiej, kaska proszę jak Ty to robisz doradź mi coś...pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
Witam, na orbitreku ćwiczę od ponad dwóch tygodni po 50 minut dziennie, robię ok 12 km. Przy tym nie jem słodyczy, jem 4 posiłki dziennie ale nie wiem czy po ćwiczeniach mogę jeść czy już nie ? Zauważyłam że wpisujecie się dość często wiec mam nadzieje ze któraś z was mi odpowie ;) postanowiłam zrzucić ok 6 kg dla samej siebie, żeby lepiej wyglądać w lato. robię tez brzuszki - 40 dziennie po ćwiczeniach na orbitreku. Będę wdzięczna za pomoc ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! musze nadrobic forum :) cwicze dalej diete trzymam tylko jakis dol mnie zlapal dostalam plamien okres dwa tygodnie szybciej :( a biore tabletki :( wiec chyba zaczyna sie jakos organizm normowac :( w zeszlym roku jak sie odhcudzalam tez tak mialam ale jakos mnie to doluje :( cwicze dalej ale normalnie az sie boje bo juz sie cos poprzestawialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcy01
Witam, Panie i Dziewczyny;) Trafiłem tutaj dosyć przypadkowo bo szukam wad i zalet orbitreka i na te pytanie znalazłem odpowiedź czytając wasze posty i w sumie zdecydowałem że sb kupię ;) tylko mam do was prośbę ;) możecie coś doradzić do kwoty 1000złotych ?? albo na co mam zwrócić uwagę przy wyborze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
ja polecam stronę tablica.pl są tam fajne oferty ja wlaśnie tam kupilam używany i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a po jakim czasie widzicie pierwsze efekty?? Ja ćwiczę już 3 tygodnie- co drugi dzień przez godzinkę. Na centymetrze niestety nie widzę jeszcze żadnych rezultatów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja ćwiczę dopiero drugi dzień. Pierwszy dzień : 10 min; 4,23 km; 119 cal Drugi dzień: 17 min; 7,11 km; 200 cal Mam nadzieje, że jutro uda się 25 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jak tam wam idzie spalanko tłuszczyku? U mnie nie najgorzej, acz kolwiek trzeba przyznać, że jest ciężko,ale z wami razem damy rade. Weekend zamierzam spędzić sportowo. :-) kaska222 i kwiatuszku odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie udało się 25 minut ;/ ale 17minut tez nie jest źle, od czegoś trzeba zacząć.. waga stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Hej ;) ja już ćwiczę prawie 4 tygodnie, widać zarys zgrabnego brzuszka :D jestem bardzo zadowolona, orbitrek mnie uzależnił he he :D codziennie 50 minut, przez pierwsze pół godziny trzymam się tych większych rączek, potem 10 minut mniejszych żeby pupa była z tyłu i wtedy sie bardziej wypocę itd. Specjalnie ubieram się grubo żeby bardziej się wypocić. Mojego orbitreka mam z allegro i był po 409 zł. Jest mały, zgrabny, troszkę hałasuje ale mi to nie przeszkadza ;) BYLE DO LATA !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 tygodnie, super!! ja dopiero parę dni i też czuję ze mnie uzależnia :) trochę ćwiczeń a już kondycja lepsza!! kiedy ja będę ćwiczyć 50 minut?????? póki co chciałabym 30.. co do ubioru to ja wręcz przeciwnie, krótki spodenki i bluzka na ramiączkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
Z czasem i dasz rade 50 minut ;) ważne jest nastawienie i sumienność. Ja postawiłam sobie cel i do niego dążę :D nie chce mieć potem do siebie pretensji że nic ze sobą nie zrobiłam przed nadejściem słoneczka ;D czekam na wieści o przynajmniej półgodzinnym ćwiczeniu na orbim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co to sił brak :( człowiek by chciał a organizm się buntuje:( póki co zrobiłam pomiary ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×