Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość margo 15
dziewczyny bylam dzis pierwszy raz w zyciu u kosmetyczki i bylo naprawde cudoenie masaze ktore mi robila na twarzy i maseczki itp to wszystko bylo cudo :)) a wczesniej pojechalam kupic elektroniczna wage bo wy wszystkie tak co do grama ta wage pisalyscie wiec ja tez postanowilam wymienic swoja stara no nowszy model w koncu ma juz 10 lat jak nie wiecej I O ZGROZO NA MOJEJ STAREJ WADZE WAZYLAM JUZ 72 KG A NA TEJ 73.5 ROZNICA 1.5 KG POMIEDZY WAGAMI NIE PODOBA MI SIE TA WAGA NA TAMTEJ MIALAM MNIEJ DO SZÓSTKI Z PRZODU :( OK IDE CWICZYC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 15 a moze poprostu waga jest zle jakos ustawiona??? bo to az nie mozliwe zeby taka róznica była w wadze. TAk mi sie przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
jest mozliwe z tego co wczesniej juz gdzies cztalam ze miedzy jedna waga a druga moze byc roznicy od1kg do 2 kg no coz przeboleje jakos to ale tak mi sie dobrze juz robilo no coz czyli moja poczatkowa waga byla wazsza o 1.5 kg niz myslalam nawet nie chce pisac juz ile bo to mnie przeraza :( ale jedno musze przyznac wizualnie wiecej widac po pmni :))))) i niestety po mojej twarzy terz chodz tego nie chcialam bo zawsze ja mialam szczupla nie adekwatna do mojej sylwetyi :( no i moj biust tez zjechal w dol :P chyba poszukam sobie jakiejs maseczki z allg na niego :P a dzis cwiczylamtrening interwalowy o ktorym mowila carmen ja go robilam tak 30sekud marsz 15 sekund sprint i tak przez 25 minut a na koniec 100 brzuszkow DZIEWCZYNY BEDE LUBIEC MOJA NOWA WAGE JAK Z PRZODU POKAZE SIE 6 A ZA SZOSTKA JAK POKAZE SIE 6 TO JA BEDE KOCHAC A JAK 1 TO UBOSTWIAC :) NO I TYLE NA TEN TEMAT :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
O JEJ CZY NAPRAWDĘ JA TO PISAŁAM STRASZNE BŁĘDY PRZEPRASZAM WAS ZA TO TAK MI WSTYD :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi to faktycznie, dziwna sprawa z tymi wagami:) No ale wazne ze waga jest. I wazne ze widxzisz efekty po sobie;) Co do biustu to niestety po biuscie najbardziej widac spadek wagi;( To jest najgorsze:( Znam to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też mam fajną wage:już pisałam że między jednym dniem a drugim waga mi skacze o1,5 kg w dół lub w góre,mało tego , dzisiaj ważyłam się rano(rano jestem lżejsza) i było 59,7 a po trzech godz. było 61 i coś tam.Fajne ,nie?:) zaznaczam że to nowa waga.Mam to gdzieś, już jej nie wierze.Nie bede się cieła !Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo to szacunek jak przez 25 minut tyle wycisnelas :) ja jak narazie po 7 interwalach nie moge zlapac oddechu i chce mi sie wymiotowac i podobno taki powinien byc efekt obawiam sie ze moj orbi moze tego nie wytrzymac i rozlecimy sie razem hehe wczoraj 110 minut, dzisiaj jak narazie 55 powiedzcie mi jak wygladaja wasze spodenki? czy sa zrobione z takiej jakby pianki? bo moje wlasnie tak, a znowu pasy neopre.. ktore mam sa z jednej strony jakby gumowe a z drugiej materialowe i teraz nie wiem ktory to prawdziwy neop.. czy spodenki czy te pasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
carmen pozwolisz ze bede pisac w skocie po tym treningo to nie wiem ile moj orbi wytrzyma jak mowilam mam taki zwykly mechaniczny wiec on tak przy zwyklym trzeszczy a przy tym to bylo straszne hi hi ale wytrzymal do konca a co do spodenek to mam taka pianke i material i tak samo pas wczoraj niestety nie cwiczylam bo z pracy wrocilam strasznie pozno praktycznie bylam w pracy 12 godzin i mialam juz dosc :( ale dzisiaj bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Cześć dziewczyny dawnooooooooooo mnie tu nie było bo.... bo się normalnie wkurzyłam :) i mówię nie wchodze tutaj nie ćwiczę pierdziele cały ten interes.... ćwiczę jak głupia codziennie i co bez większych rezultatów ale tak było do dnia dziesiejszego :) :) :) stanełam na wage i waże 65 kg a było 68 . więc tak jak wiele dziewczyn tutaj mówi nie tak prędko się chudznie ;) dopiero po 3 lub 4 tyg zaczyna waga lecieć w dół. czyli jednym słowem mówią po 4 tygodniach poszło 3 kg :). jestm w końcu zadowolona i dlaj będe ćwiczyć na orbim . robię codziennie tylko po 40 min plus abs i tak dalej trzymać będę. co do spodenek nogi mi ychudły od środka ;) u góry i normalnie kupiłam sobie dziś miniófffkę ;) dżinsówke :):) . aby tak dalej bo wiosna już chyba lada moment do nas zawita ;) u mnie dziś -10 stopni ale to mnie nie zrażą aby nie ćwiczyć :). dobra lece na orbiego :) papa całusków 132 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belunia gratulacje :) nie ma sie co poddawac :) a ja wczoraj nie cwiczylam niestety bo bylam na uczelni caly dzien dzisiaj juz jestem po 60 minutach, potem porobioe jakies silowe i tyle na dzisiaj mamaWerki mistrzostwo to by bylo jakbym pyknela 110 minut na raz :) ale oprocz spalonych miesni raczej nic bym nie zyskala kurcze jestem juz pod koniec drugiej serii magdy m zostaly jeszcze dwie co ja zrobie jak mi sie skonczy przy czym bede cwiczyc zmartwienie niesamowite hehe okres wczoraj przyszedl, ale nie boli nawet i humor wrocil najbardziej to chyba cieszy sie moj maz bo oberwalo mu sie ostanio, az mi glupio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szogunik
no hej jestem na stronie od niedawna i chciałabym powiedzieć wszystkim co tu czytają,ze orbitrek to najlepszy sprzet ..ćwiczę 5 tyg, po 30 min i schudłam 4 kg.,jeżdżę na najmniejszym obciążeniu i wcale nie mam drogiego orbitreka..pozdrawiam wytrwale..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie wczoraj i dzisiaj zaliczone ćwiczenia :) belunia 78 super ze wróciłaś bo jakoś strasznie się wykruszyłyśmy :( no i super wynik takie coś to pokrzepia co nie :) a ja nie ważne się w tym tygodniu bo dostałam okras i mam brzuch jak balon i ogólnie jestem jednym wielkim balonem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie wczoraj i dzisiaj zaliczone ćwiczenia :) belunia 78 super ze wróciłaś bo jakoś strasznie się wykruszyłyśmy :( no i super wynik takie coś to pokrzepia co nie :) a ja nie ważne się w tym tygodniu bo dostałam okras i mam brzuch jak balon i ogólnie jestem jednym wielkim balonem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
dziewczyny co tu sie dzieje :) gdzie was wszystkie posiało :P ja zaraz ide cwiczyc bo w sumie niedawno wrocilam z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj zaliczyłam 100 min. Jakoś mnie tak naszło, fajna muzyka w radio chyba tak podziałała. Od kilku dni robię abs. I czekam na efekty. A jak wasze brzuchy po tych ćwiczeniach? Zauważyłyście jakieś zmiany? Czy lepiej wrócić do tradycyjnych brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET!życzę wam extra efektów przy ćwiczeniach,osągnięcia wymażonej wagi:) i oczywiście super figóry(a może figury? cholera jak to się pisze?:) w jak najkrótszym czasie.Niech nam wszystkim zapał rośnie a waga spada!ORBITRECZKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZMY SIĘ!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenula
Ćwiczę wytrwale z małą przerwą w sobotę. Waga stoi w miejscu choć może powinnam się cieszyć, że stoi w miejscu, bo podjadam słodkości też wytrwale. Bilans wychodzi na zero. Po wczorajszym treningu czuję dziś nogi, czyli ruszyłam mięśnie. Zastanawiam się też nad kupnem l-karnityny, bo pamiętam z początkowych postów, że Tomas, który bardzo schudł ją stosował i polecał. A co Wy dziewczyny o tym sądzicie ? Może któraś z was stosowała ten "wspomagacz" zamieniający tłuszcz w mięsnie? Czy lepiej zainwestować w spodenki neoprenowe. Jak radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanti
Ja Wam sie dziewczyny niedawno chwalilam,ze waga spada,a stoi juz znow od 2 tyg. Lacznie cwicze juz codziennie (40-50min) 5 tydzien. Po 3 spadla 2kg,a teraz juz wzroslo 1 kg. Trzymam diete, czuje sie szczuplejsza,ale chce wage zgubic :( a ona stoi ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubeuda
a ja mam takie pytanie do doświadczonych posiadeczek orbitreka: jestem wysoka i raczej szczupła (175cm i 56kg) więc nie chce chudnąć, ale mam fatalne nogi zwłaszcza uda, a na diecie chudne tylko powyżej pasa co wygląda okropnie, czy orbitrek pomoże mi "odchudzić" i ukształtować nogi czy raczej schudnę równomiernie na całym ciele? zaobserwowała któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pisze w sprawie rady.. Jeżdze na orbitreku od 2.5 tyg..na poczatku bulo naprawde zle..nie wytrzymywalam 15min.. a teraz od 2 tyg systematycznie jezdze tak po 40min. z predkoscia od 19-21km/h po "terapii" spalam ok 320kcal.. Waga na poczatku spadała.. a teraz raz idzie w dol , raz w gore..i tak co 2kg:( ..Obecnie waze 58kg.. powiedzcie mi ile musze jezdzic i jak.. i co robic, zeby schudnac!!a nie rozrosnac sie:) .. ii dlaczego ta roznica wagi.. a jem codziennie normalnie..nie jadam kolacji, duzo pije wody, staram sie ograniczac slodycze:0 .. POMOZCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słyszałaś kiedyś może
o hormonach. I to normalne, że waga się waha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witam kolejny trening zaliczony tym razem interwala se strzelilam :) i zwykle brzuszki bo jakos za te abs-y nie umie sie zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo1001
witam Wszystkie Panie Jestem 28 letnim facetem, do tej pory udało pozbyć się 7kg, przez ograniczenie jedzenia i nie jedzenie kolacji, teraz ważę 79 kg i do wymażonej wagi brakuje mi 4kg i mam nadzieję ze orbitrec mi w tym pomoże, dzisiaj zacząlem i od razu 40min, muśle ze nieżle, ale zobaczymy jak to przełoży sie na wagę i na wygląd sylwetki. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na wstepie napisze, ze to ja otyta pupa, tylko niestety nie tylko mam nadwage ale i skleroze bo zapomnialam hasla do swojego nicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec nawalilam na calej lini, przestalam cwiczyc, nie mialam ochoty, wszystko mnie wkurzalo i olalam cwiczenia, jednak dzis przeprosilam mojego rumaka;)Mam nadzieje, ze nie wymiekne bo chyba cos mnie trafi!!! Waga stoi w miejscu na cale szczescie bo przestalam jesc kolacje pewnie dlatego ale te cholerne slodkosci mnie gubia!!!! wrrrrrrrr! Dzisiaj strzelilam sobie trening ale inaczej niz zwykle, takie jechanie przez 40 min mnie wkurza i mi sie nudzi, wiec postanowilam wlaczyc takie pseudo interwaly, jade 4 min normalnym tempem a piata ile fabryka dala, potem do 9 normalnie i dziesiata full, jade tak 30 min i powiem Wam, ze to mi bardziej odpowiada, jestem tak padnieta i spocona, jak dla mnie duzo wiekszy wysilek niz przy rownomiernej jezdzie. I nie nudzi mi sie:) Pewnie niewiele to ma wspolnego z prawdziwym terningiem interwalowym ale mi odpowiada, zobaczymy jakie beda efekty;) Widze, ze pojawily sie nowe kobitki i nowy kolega, fajnie! Zawsze opisy swoich doswiadczen mile widziane:) Margo, wytrwala jestes jak cholera! zazdroszcze Ci!!! Milego wieczoru zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej laseczki Czytam wasze wypowiedzi i muszę powiedzieć że bardzo ale to bardzo mnie one motywują do działania :D Chce się przyłączyć do tego wspólnego odchudzania :) z wasza pomocą na pewno uda mi się zrzucić zbędne kg do wakacji. Moim marzeniem jest rozstanie się na dobre z 10 kg ale zobaczymy jak mi pójdzie z każdym kg będę sie szczerze i z ogromnym uśmiechem na twarzy żegnać :) Wczoraj zaliczyłam 60 min orbiego i 8 min ABS. Mam nadzieje ze uda mi się z wami wytrwać bo zazwyczaj kończyłam moja przygodę z ćwiczeniami po 2 tygodniach :/ Nie mogę juz na siebie patrzeć i koniecznie muszę coś ze sobą zrobić. Jestem dobrej myśli :) i myślę ze pomożecie drogie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Laleczka witamy :) i POWODZENIA!! :) u mnie dzisiaj 65 minutek waga na dzien dzisiejszy to rowniutkie 56, polecialo kolejne 1,5% tluszczu :) znowu spadek przez tydzien o 0,5kg chyba nie wycisne wiecej niz te pol kg Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja właśnie przygotowuje się do biegu :D Pas neoprenowy na brzuszek sportowy strój,ulubiona muzyczka i wskakuje na orbiego. Dzisiaj znów 60 minutek i do tego 8 min ABS. Oby takie nastawienie było u mnie jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×