Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość SZUKASIA
Witajcie dziewczynki;-) wrocilam z dalekiej podrozy,jej ale tesknilam za mym orbim i za wami!,dzis pierwszy raz na niego weszlam,wytrzymalam tylko 20 minutek,ale po takiej przerwie to i tak dobrze,przywoizlam sobie spodenki i juz sie za siebie biore,dolaczam do was:-)))) huuurrrrraaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i 60 min orbiego + 8 min ABS zaliczone :) teraz lecę wziasc prysznic bo się upociłam ojjj bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!udało mi się zrobić dzisiaj 80 min! a jeżeli chodzi o wagę to wolę się ważyć rano bo jestem lżejsza,dzisiaj było 60,8 kg.To bardzo mało zrzuciłam ,przez 2 miesiące jakieś 2 kg:(Wkurza mnie to strasznie.Nie wiem co ze mną nie tak,głodzić się nie chcę i nie będe!pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
OTYTA PUPO ! WITAM CIĘ, STRASZNIE SIĘ CIESZĘ ŻE WRÓCIŁAŚ! TĘSKNIŁAM ZA TOBĄ! MAM NADZIEJĘ ŻE TERAZ NAS JUŻ NIE ZOSTAWISZ! Witam również naszą Szukasię :) brakowało mi Was! Też mam momenty że po prostu nie chce mi się w ogóle ćwiczyć i tak samo zmieniam swoje treningi bo jedno tempo jest bardzo nudne, np. przedwczoraj ćwiczyłam interwały - 30 sekund normalna jazda i 15 sprint i tak przez 25 minut i dosłownie zlatuje się z orbiego nie schodzi! :):) a pot leje się z KAŻDEJ części ciała hihihi. A wczoraj zrobiłam sobie normalny 50 minut plus oczywiście brzuszki (około 100). A ważyć się będę w sobotę rano (też lubię rano :D) i zobaczymy jak moja nowa waga pokaże bo tak jak już pisałam razem z córkami jej nie lubię. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Dzięki margo za przywitanie.Oj ja nawet nie wchodzę na wagę,może za jakiś czas.Słuchajcie byłam w sklepie z odżywkami i rozmawiałam z chłopakiem który się zna.poradził mi żebym brała L-karnitynie do ćwiczeń,kopiłam w płynie dwie buteleczki od dziś będę ja brała,zobaczymy jaki będzie efekt,czy możne któraś z was próbowała kiedykolwiek L-karnitynie do cwiczen? poradźcie mi.plissssssss ps czytałam w internecie wypowiedzi na jej temat to są pozytywne,o wiele szybciej można spalić niepotrzebny tłuszczyk np z okolicy brzucha;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
szukasiu ja wlasnie czekam na dostawe swojej l-karnityny wczoraj zamowilam sobie na allegro z zielona herbata jak bralam aqua slim to mialam mniejsza ochote na slodycze a jak go nie biore to mam wieksza ochote a w nim bylo duzo l-karnityny wiec zobaczymy jak to bedzie a obecnie zazywam innego spalacza tluszczu ale ja go osobiscie nie polecam mam wrazenie ze nic na mnie nie dziala i nie potrzebnie wywalilam na niego kase no coz na jednego moze dzialac na mnie nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
witajcie dziewczyny ja juz po swoim treningu dzis inter byl i brzuszki :) a jak tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
a co sie dzieje z krolowamatka ? jakos tak zniknela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dopiero teraz się biorę za ćwiczenia bardzo mi się dzisiaj nie chce no ale jak chce być piękna to muszę nad sobą pracować. Nie wiem czy pociągne godzinke na orbim bo boli mnie coś głowa dzisiaj ale mam zamiar się starac jak najdłuzej pojezdzic. Słyszalyscie moze cos na temat therm line? bo ja czytalam i dziewczyny sie wypowiadaja bardzo pozytywnie na temat tego specyfiku. Pisze jezeli cos wiecie bo nie wiem czy inwestowac pieniązki :) Lece ćwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to sie stalo ze nie moge sie zalogowac na starym profilu kurcze pisze ze zle haslo wpisuje a napewno wpisuje dobre... no ale zeby byc tutaj z wami utworzylam nowe i do laleczki dopisałam ck wiec to ja ta nowa orbiterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! cwiczenia zaliczone:) ja ze wspomagaczy to biore colon c a od jutra colon slim i wiecie co, uregulowaly mi sie sprawy kibelkowe i dzisiaj razno stanelam na wage i kg mniej!!! na pewno nie po cwiczeniach;) Margo ale mi sie milo zrobilo kochaniutka:) normalnie takiego przywitania to sie nie spodziwalam! Gorace calusy dla Ciebie!!!!! Uciekam porelaksowac sie, udanego wieczoru wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! cwiczenia zaliczone:) ja ze wspomagaczy to biore colon c a od jutra colon slim i wiecie co, uregulowaly mi sie sprawy kibelkowe i dzisiaj razno stanelam na wage i kg mniej!!! na pewno nie po cwiczeniach;) Margo ale mi sie milo zrobilo kochaniutka:) normalnie takiego przywitania to sie nie spodziwalam! Gorace calusy dla Ciebie!!!!! Uciekam porelaksowac sie, udanego wieczoru wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
margo powiedz mi czy to są tabletki? Dla mnie byłoby wygodniej w tabletkach niż w płynie i czy słyszałaś może o jakichkolwiek skutkach ubocznych jeśli chodzi o zażywanie karnityny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezko mi bylo dzisiaj cwiczyc.. kurcze jakos tak mi sie nie chcialo ale cwiczonka zaliczone. Nie poddalam sie i jestem z siebie dumna. Piszcie dziewczyny cos o tych wspomagaczach bo chetnie bym nabyla jakis. Ja slyszalam wlasnie o tym therm line ze jest dobry. Czlowiek sie po nim mocno poci i zmniejsza poczucie glodu, moze cos o nim wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezko mi bylo dzisiaj cwiczyc.. kurcze jakos tak mi sie nie chcialo ale cwiczonka zaliczone. Nie poddalam sie i jestem z siebie dumna. Piszcie dziewczyny cos o tych wspomagaczach bo chetnie bym nabyla jakis. Ja slyszalam wlasnie o tym therm line ze jest dobry. Czlowiek sie po nim mocno poci i zmniejsza poczucie glodu, moze cos o nim wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezko mi bylo dzisiaj cwiczyc.. kurcze jakos tak mi sie nie chcialo ale cwiczonka zaliczone. Nie poddalam sie i jestem z siebie dumna. Piszcie dziewczyny cos o tych wspomagaczach bo chetnie bym nabyla jakis. Ja slyszalam wlasnie o tym therm line ze jest dobry. Czlowiek sie po nim mocno poci i zmniejsza poczucie glodu, moze cos o nim wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezko mi bylo dzisiaj cwiczyc.. kurcze jakos tak mi sie nie chcialo ale cwiczonka zaliczone. Nie poddalam sie i jestem z siebie dumna. Piszcie dziewczyny cos o tych wspomagaczach bo chetnie bym nabyla jakis. Ja slyszalam wlasnie o tym therm line ze jest dobry. Czlowiek sie po nim mocno poci i zmniejsza poczucie glodu, moze cos o nim wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenula
Wczoraj chyba był taki dzień, też mi szło jak po grudzie, zero werwy ale 35 min przejechałam (czy może przebiegłam?) W porównaniu do Was dziewczyny, to malutko. Ale postaram się pracować nad swoim lenistwem. Co do wspomagaczy: brałam bio cla. Przy wysiłku fizycznym zamienia tłuszcz w mięsnie. Ale trzeba się ruszać. Nic za darmo. Nie ma diet cud i tabletek, które spalą za nas tłuszcz bez wysiłku. Po bio cla, regularnym bieganie (5x30min) i ograniczeniu jedzenia (szczególnie kolacji) schudłam 7 kg. Przez zimę dobrałam 3 z tak ciężko zgubionych i obecnie z nimi własnie walczę. W końcu to tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie wczoraj 55 minut, dzisiaj juz 50 + 10 minut twistera kurcze nie umie sie na tym krecic laleczka ja bralam term line i 0 efektow, ale pewnie dlatego, ze wtedy jeszcze regularnie nie cwiczylam narazie zadnych wspomagaczy nie biore, ale czekam na relacje co do l-karnityny :) tez czytalam sporo na ten temat i zdania sa podzielone wiec czekam z niecierpliwoscia SZUKASIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Dnia Kobiet jestem kolejna posiadaczka tego cacka i jestem bardzo happy.Jeszcze nic nie widać i daleko mi jeszcze do wymarzonego rezultatu ale kondycja się poprawia z dnia na dzień i to się czuje-to jest PLUS a powoli i do celu sie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Dnia Kobiet jestem kolejna posiadaczka tego cacka i jestem bardzo happy.Jeszcze nic nie widać i daleko mi jeszcze do wymarzonego rezultatu ale kondycja się poprawia z dnia na dzień i to się czuje-to jest PLUS a powoli i do celu sie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST SUPER.mam go tydzien jeszcze nic nie widać ale poprawę kondycji z dnia na dzień się czuje.Powoli a do wymarzonego celu się dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black-carmen chodzilo mi wlasnie o jakis wspomagacz przy cwiczeniach a przy tym podobno sie mozna dwa razy bardziej spocic i nie chce sie tak jesc :) Poczekam na opinie na temat tej L-karnityny. Ja juz dzisiaj zaliczylam 30 min orbiego i 8 min ABS rano ale zaraz znow wskakuje pociwczyc jeszcze 30 minutek bo tak jakos wyrzuty sumienia mnie zlapaly ze tak malo dzis z siebie dalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
witajcie dziewczyny wczorajsze cwiczenia zaliczylam chodz nic nie pisalam Normalnie przezylam dzisiaj zalamke stanelam na wadze a ona pokazuje mi 700gr wiecej niz poltora tygonia temu zalamka doslowna :( czekam na swoja l-karnityne jezeli ona mi nie pomoze to wracam do swojego nalogu bo i tak za nim tesknie czyli fajkami szukasiu co do l-karnityny to zamowilam tabletki ale z dodatkiem zielonej herbaty zobaczymy jakie beda na samam poczatku bralam aqua slim i wydaje mi sie ze mi on pomagal to co teraz biore jest do kitu szkoda kasy na to :P choć duzo osob sobie to zachwalalo wiecie jak to jest jednemu pomaga na drugiego w ogole nie dziala. No i znowu mam problemy z kupka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!ćwiczę dopiero tydzien nie stosuje żadnej diety tylko tyle ze słodycze poszły całkiem na bok i mniejsze porcje posiłków ale jem wszystko i kiedy mi się chce i po tygodniu ćwiczeń dwa razy dziennie po godzinie dziś waga pokazała 0,5 mniej:-).Nie mierzyłam się centymetrem ale zmiany widać nie gołym okiem ale dotykiem a zwłaszcza na nogach nie są lekko trzęsącą się galaretka i tak jak by tez w boczkach uciekło troszkę:-).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni321
a co sądzicie o orbitreku laubr cena ok.600zł warto?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką orbitka:)od kilku dni czytałam Wasze wypowiedzi i doszłam do wniosku że pora się przyłączyć:)sprawa wygląda następująco: mam do stracenia jakieś 10 kg ale z każdego kilograma mniej będę się cieszyła.na razie tylko wypróbowałam po skręceniu a ćwiczyć będę jak mój synuś zaśnie.30 minut to wystarczająco na początek?pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc pierwszy trening zaliczony:)dałam rade 30 minutek.najbardziej czuję nogi.no i cala spocona jestem-dosłownie płynie ze mnie.Super sprawa ten orbi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maribelka83 :) jezeli uda sie sie na poczatek cwiczyc po 30 min dziennie to bedzie super :) a cwiczylas juz cos wczesniej bo u mnie jak sobie przypomnie to na poczatku byla masakra zero kondycji ale z czasem bylo lepiej :) i dzieki temu teraz udaje mi sie jakos ta godzinke dziennie pocwiczyc. Chodziasz kurde dziewczyny wczoraj nie cwiczylam i normalnie jestem zla ale tlumacze sobie ze jeden dzien przerwy bedzie dobry dla zregenerowania podmeczonych miesni :) Dzisiaj juz nie odpuszcza wskakuje zaraz pobiegac :) Maribelka83 tez musze zrzucic jakies 10 kg :) wiec nie jestes sama. trzymam kciuki :) Do pozniej dziewczynki lece cwiczyc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maribelka83 :) Na poczatek 30 min to super wynik :) oby tak dalej :) Ja tez musze zrzucic jakies 10 kg wiec nie jestes samaa. Trzymam kciuki :) Wczoraj sobie dziewczyny odpuscilam ale tlumacze sobie ze to dobrze dla moim podmeczonych calym tygodniem miesni :) Dzisiaj juz napewno nie odpuszcze i wskakuje pobiegac godzinke. Do pozniej laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×