Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Ale mnie nerwy biorą pisze na koncie kogoś innego, bo tylko tak mi się to wkleja.....................:( wkurza mnie już to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki pomimo osłabienia i złego samopoczucia (grypka) wyciągłam 45 min ,było cięszko , jeszcze A6W( jak dam rady) i trening bedzie zaliczony Laski po jakim czasie zauważyliscie spadek wagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile już ćwiczysz? Ja przez pierwszy miesiąc nie widziałam różnicy, ale później było już coraz lepiej:) Tylko teraz przez tą przerwe znów tłuszczyk zaczął mi się odkładać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witam was dziewczyny u mnie bylo tak w ciagu 3 tygodni waga spadla potem przez 2 tyg stala w miejscu potem spadla a potem wzrosla a teraz czekam na spadek jak wzrosla to byla zalamka :( i mam nadziej ze bedzie i to szybko bo nie wytrzymam i zaczne palic znowu :P a cwiczonak zaliczylam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinior
hej wszystkim mam do sprzedania orbitreka firmy york x202, kupiłam go kilka miesięcy temy (na gwarancji) ale niestety musze sie go pozbyc bo zmieniam mieszkanie na mniejsze i nie mam go gdzie trzymać :/ Sprzęt jest w idealnym stanie , wszystko w nim chodzi bez zarzutu. Osobiście jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ przez te kilka miesięcy dużo starciłam na wadze dzięki niemu, dokładnie 12 kg (mogę zaprezentować zdjęcie z przed i po w razie potrzeby) Jestem z wrocławia i najlepiej byłoby go odebrac osobiście. zainteresowanych proszę o kontakt mailowy : kingajg@poczta.fm lub nr GG 4359033 cena 1400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki moje kochane
a powiedzcie czy lepiej cwiczyc w koszulce na ramiaczkach i spodenkach np czy lepiej ubrac sie w jakas bluze,zeby bardziej sie spocic??? Kolezanka mi dala taki pomysl wiec nie wiem.Caly czas cwicze w bluzce na krotkim rekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
ja ćwiczę w koszluce z krótkim rękawem ale za to w spodenkach neoprenowych - kupiłam za parę groszy na allegro, po pupsku-za przeproszeniem leci jak z kranu, fajna sprawa, takie gacie - efekt jak z sauny, polecam Wam dziewczyny. moja waga stoi jak zaczarowana, ani skubana drgnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki nie wchodzilam jednak na wage brrr boje sie hehe jutro wejde na pewno ja cwicze w koszulce na ramiaczkach i tez w spodenkach neoprenowych Aniulka banki najlepiej trzymaja sie na zelu pod prysznic i najlepiej do tego na mokrym ciele, a co do oliwki to najlepiej w zelu :) smigam cwiczyc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzisiaj ważenie pokazalo plus 0,5kg, i tak nie jest zle bioraz pod uwage, ze marnie idzie mi cwiczenie i duzo jadlam na swieta;) w ogolnym rozrachunku i tak stracilam 3,5 to nie jest tragedia:) ale zostalo 6:( to mnie przeraza! królowamatko co u Ciebie? jak samopoczucie? black-carmen jeny przerabialam to samo co Ty z pobieraniem krwi, jak bylam w ciazy i to bardzo czesto mi pobierali krew i zawsze trafialm na pania rzeznik, normalnie wylam z bolu! margo, kurcze namawialam Cie na colon a na Ciebie nie dziala, kurcze glupio mi! U mnie sprawdza sie b dobrze, do kibelka chodze regularnie, brzuch spadl, takze jestem zadowolona. Co do stroju, to cwicze w koszulce na ramiaczkach. Trzymajcie sie cieplo! A... i wczoraj cwiczenia zaliczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laseczki dziś cwiczenia zaliczone zaliczyłam 50 minut, a na wage wejdę w niedziele ale dopiero cwicze 2 tygodnie więc nie wiem czy będzie juz jakis efekt na wadze ,ogulnie tylko czuje super samopoczucie po tych treningach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! otyta pupo dzieki za troskę :))) Jestem z Wami!!! Dziś czwarty dzień diety białkowej. Czuję się mocna! Po raz kolejny przekonuję sie, że jak nie jem CAŁKOWICIE słodyczy jest mi duuuuzo łatwiej niz jak podjadam nawet niewielkie ilosci. trening na orbim ograniczyłam póki co do 40 intensywnych minut co drugi dzień i nogi jakby lepiej. Oczywiście smaruję i łykam coś na ból nóg. Czy któras z nas odnotowuje spadek wagi 1kg co tydzień? jesli tak GRATUKUJĘ, jesli nie ...to DLACZEGO? BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolowamatko u mnie spadki wahaja sie w granicach 400-700max gram na tydzien pelnego kilogramu jeszcze nie odnotowalam, a pewnie dlatego, ze nie trzymam super zbilansowanej diety otyte pupsko ja w ciazy tez bylam co chwile kluta, ale jeszcze mi sie nie zdarzylo na raz w obie rece, dobrze ze nie jest jeszcze tak cieplutko bo ludzie patrzyliby na mnie jak na cpunka :) obie lapki posiniaczone :/ jade na 20.00 po wyniki badan do pracy, bede miala jeszcze na miejscu ekg i spirometrie i pewnie wyjda fajeczki :/ od poniedzialku mam 2 dni szkolenia i 3 dzien to juz pierwszy dzien pracy, ciekawe jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mój rumak już do mnie jedzie, więc w tym tygodniu oficjalnie do Was dołączę:) nie mogę się doczekać:) serdecznie Was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcxjxjxjxiu
forum upada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie upada!Jest tydziń żałoby więc wszyscy skupiają się teraz na innych sprawach, a nie na tym kto ile przejechał lub ile zrobił brzuszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
właśnie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandzia69
hej dziewczynki ;) od wczoraj mam orbitreczka, na razie (wczoraj i dziś) ćwiczyłam po 40 min. na najniższych obrotach. za jakiś czas chce jeździć troszke dłużej ale na razie nie dam rady tyle naraz. Nie chce się przeforsować. Mam nadzieje ze schudnę moje 10 kg, będzie ciężko ale się postaram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Hej dziewczyn ja wasze cwiczenia i wysilki ja ciagle cwicze :)) chodz chuba bede musiala zrobic sobie przerwe na regenaracje sil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane , ja też nadal ćwiczę po 40 minut co drugi dzień i do tego zapodałam sobie masaż bańką chińską . Fakt , że samopoczucie lepsze , ciało jędrniejsze , ale cellulit trzyma się rękami i nogami , nie odpuszcza cholera zawzięta !! Ale ja się nie poddaję , walczę nadal z cellulitem i siniakami ... Ach my kobity to się mamy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie:) Nareszcie mogę się oficjalnie przywitać, dzisiaj zainaugurowałam moje odchudzanie z orbim:) Mam 25 lat, 164 cm, 68 kg:( w czasach mojej "świetności" ważyłam 51 kg i... narzekałam, ze jestem gruba! Jak ja mogłam:( Niestety po pójściu na studia siedziałam, zakuwałam i tyłam. A już najbardziej jak 2 latka temu poszam do pracy (księgowanie), więc zero ruchu... do tego doszła antykoncepcja hormonalna i... efekt widać:( Mam nadzieję, że będziemy się wzajemnie wspierać, liczę na Waszą pomoc:) Dzisiaj pierwszy raz, jechałam 20 min, 6,5 km., z prędkością 20km/h. Spod pasa neoprenowego się lało dosłownie:) w trakcie ćwiczenia bolały mnie mięśnie proste uda (dość znacznie), a jak zeszłam z orbiego- miałam zdrętwiałe łydki. Myślę, że to normalne jak na pierwszy raz, bardzo proszę Was o radę, wypowiedzcie się:) Jeżeli chodzi o dietę miałam bardzo duży problem ze słodyczami , ale od 15 dni jem grzecznie chrom organiczny i one dla mnie już nie istnieją:) jestem zdeterminowana i dobrej myśli:) a oparcie mam nadzwyczajne- w moim Ukochanym Mężczyźnie:) serdecznie Was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać: mój plan odchudzania- ok 15 kg. Mam nadzieję, ze to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka99
witam ! mam orbitrek od przeszło roku ale tak naprawdę to teraz się chcę zabrać za siebie nadwaga którą chcę zrzucić to 4 kg. Może niewiele ale potrzebuje tzw bata nad sobą już poprzedni tydzień mniej jadłam widze różnice a od jutra zielona herbatka bio cla i orbitrek zobaczymy ! chcę być z wami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka99
witam ! mam orbitrek od przeszło roku ale tak naprawdę to teraz się chcę zabrać za siebie nadwaga którą chcę zrzucić to 4 kg. Może niewiele ale potrzebuje tzw bata nad sobą już poprzedni tydzień mniej jadłam widze różnice a od jutra zielona herbatka bio cla i orbitrek zobaczymy ! chcę być z wami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka99
witam ! mam orbitrek od przeszło roku ale tak naprawdę to teraz się chcę zabrać za siebie nadwaga którą chcę zrzucić to 4 kg. Może niewiele ale potrzebuje tzw bata nad sobą już poprzedni tydzień mniej jadłam widze różnice a od jutra zielona herbatka bio cla i orbitrek zobaczymy ! chcę być z wami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
czesc dziewczyny.Ja w ogóle nie ćwicze,korzonki mi wysiadły i ledwo się poruszam,wiec o orbitreku mogę narazie zapomnieć,taki stan już trwa 2 tygodnie,mam nadzieje,ze leki będą działać i będę mogła znów ćwiczyć,brakuje mi tego a przez to wszystko znow zaczelam jesc jak dawniej i czuje ze przytylam.Dół :-(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1923
Witam mam do sprzedania orbitrek Buffalo .Chętnych proszę o kontakt moje gg 1374353 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
szukasia, zdrowiej kochana, przytulam w boleściach, bo te korzonki jedne to potrafią, oj potrafią dokuczyć; ja- podobnie jak Ty - kiedy tylko przestanę troszkę ćwiczyć, to normalnie wręcz słyszę, cholewcia jasna, jak mnie sadełko obtacza, buuuuuuuuuu. pozwolę sobie powitać nowe koleżanki, trzymam kciuki za powodzenie założonych planów... przez ostatni tydzień nie ćwiczyłam, jakoś tak nie mogłam... może dlatego że w trakcie hulania na orbim oglądam telewizję i po prostu - nie wypadało mi... ale trzeba zacząć żyć normalnie, zatem, do dzieła! piszczcie dziewczynki co u was? bo się stęskniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie po długiej przerwie,ja też troszkę zaniedbałam cwiczenia ale od dziś biorę się ostro do roboty bo efekty już widze po dwóch tygodniach -2 kg ;) aby tak dalej.Pozdrowionka dla wszystkich, SZUKASIA wracaj do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to prawda, że organizm zaczyna spalać tłuszcz dopiero po 30 min jazdy bez przerwy? Ja po 3 dniach doszłam na razie do 30min w ogóle:( jakoś mi się nie chce wierzyć, że dojdę do poziomu 60min bez przerwy:( ... Po jakim czasie pojawiają się jakiekolwiek efekty ćwiczenia? Efekty są największą motywacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×