Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Witam, dołączam się do grupy osób ćwiczących na orbitreku. Posiadam Extrem firmy Koweline z 15 kg kolem zamachowym. Ciwczę od 2 tygodni, mam rozpisany plan. Mam nadzieję ze bedziemy sie razem wspierać w walce o piekniejsze cialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_anka5
45 minut zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_anka5
bede walczyc az do uzyskania wymarzonej wagi!, trzymajcie kciuki. 67-3=64...........58kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja też mam się czym pochwalić też spadłam następny kilogram ważę już 76,8 zgubiłam w pasie ogólnie 6 cm a w biuście niestety 7 ale to nic cycki nie są najważniejsze:) wytrwałości wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mamcia dobrze, że piszesz. Bo ja też zauważyłam że biust mi zmalał. Kurde a wcale nie chcę tego :( A waga? Jakoś nie specjalnie, ale mi zależy na ujędrnieniu bardziej. Ważę 56kg i nie narzekam. Ale co z tym biustem? Mam nadzieję, że nie będzie dalej malał :( Buuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolba
Biust spadł, ale mam nadzieję,że jest jędrniejszy chociaż? O to bardziej bym się martwiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, witam WAS dziewuszki. Od 3 dni dosiadam mojego nev Thorna no i ... wielki olbrzymi szacun dla tych co to śmigają na takich sprzętach coś ponad 15 min. Dla mnie to zawał serca i nic więcej. Wiec kondycja do popracowania. Ale chciałabym się WAS podpytać jak ćwiczyć, żeby były jakieś efekty, bo widzę, że z grubasów na tym forum, to zostałam chyba tylko ja i mój chłop. Otóż nie wiem, czy codziennie dodawać 5 min. wiecie trochę się boję, że nie będę wydolna na drugi dzień, choć do tej pory nie jest źle. Czy może zostać przy 15 min. ale zmienić program na wyższy? Poradźcie mi bo jestem zupełnie zielona. Całuje WAS mocno i czekam na wskazówki od weteranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień i następne 60 minut zaliczone :) W biuście to niestety każda z nas gubi najwiecej cm, ja po miesiącu mam 4,5cm mniej i gdyby już więcej nie malał to byłoby ok bo teraz jest w sam raz :) Mrofisko Ja rzuciłam się miesiąc temu na głęboką wodę i od razu wojowałam po 60 minut, niestety efekt był taki że po 1,5 tyg nadwyrężyłam mięsnie i byłam na silnych lekach przeciwbólowych i zastrzykach więc chyba lepiej powoli wydłużać czas i zwiększać tempo :) Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wcia
zazdroszczę takich spadków kg a ćwiczę od 2 miesięcy i jakoś nic nie widać choć zerkam czasem na 1 kostkę gorzkiej czekolady a na śniadanie 2 kanapki czy to aż tak mi zaszkodziło już kiedyś schudłam i wiem że potrafię schudnąć na diecie Dukana ponad 15 kg i od tamtego momentu już nie mam silnej woli czy ćwiczenia mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E_wcia W końcu waga ruszy u jednych prędzej u drugich trochę później ale ruszy i nie sądzę żeby co ta kostka czekolady zaszkodziła czy kanapka. Ja na sniadanie jem 1-2 kromki ciemnego chleba ze słonecznikiem wędlinka i papryka na obiad 1-2 ziemniaki jakieś mięsko i surówka i na kolację jogurcik, czasami zamiast obiadu czy śniadania zjem jakiś owoc i dużo wody pije w ciągu dnia a najwięcej wieczorem, raz w tyg pozwalam sobie na kawałek ciasta. Więc jakiejś specjalnej diety się nie trzymam, tylko nie podjadam niczym słodkim, nie piję kawy tylko samą wodę. Orbitrek codziennie po 60 minut i 2 razy w tyg aquaaerobik. Po miesiącu wszędzie cm ubyło a na wadze 4kg mniej :) Wytrwałości i powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manaika
u mnie to samo prawie :( Waga spadła jmi 1.5 kg ale to już coś no i faktycznie 2 cm w talii mi ubyło :) Do zamierzonego efektu jeszcze daleko, czasami sie zastanawiam czy jednak dam radę. Czytam wasze opisy i chyba tylko one podtrzymuja mnie, zebym nie zrezygnowała :) 72.5-1,5=71 kg jeszcze 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAw tym tygodniu nic nie schudlam i czuje sie jakas rozdeta nie wiem czym tojest spowodowane jem jak zwykle cwicze 6 razy w tyg do okresu mam jeszcze 2 tyg wiec nie wiem co jest grane troche mnie yo zalamalo pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cwicze juz od 6 dni i nie ma olbrzymich postepow, ale postanowilam, ze zaczne od utrzymywania tego samego czasu cwiczen ale z dnia na dzien zwiekszajac tempo. Efektow cwiczen w kilogramach trzeba byloby sie doszukiwac miedzy ksiazkami, ale zauwazylam, ze w ciagu dnia jestem bardziej wytrzymala, tzn. do wieczora chodze jak w zegarku, a wczesniej podalam jak kafka. Wiec nie tylko kilogramy ale samopoczucie! I tego na razie sie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraaaaana
schudlam 2 kg w miesiac . aha i dziewczyny jak cwiczycie na orbitreku to jak zaczniecie to skonczcie. nie mozna sobie cwiczyc raz 10 min -odpoczynek , i pozniej znowu 15 min itp. dlatego ze to nic wam nie da.tylko marnujecie sobie czas. postanowcie sobie ile czasu chcecie na to poswiecic np 40 min. bo po 20 minutach ciaglego biegania dopiero WTEDY zaczyna sie spalac tkanka tluszczowa.wiec cwiczac 40 min spalacie ja tylko w 20 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraaaaana
aha i dziewczyny po co sobie wymyslac jakas diete? ze na sniadanie jecie to i to .. na obiad to z tym... BEZ SENSU! jedzcie to na co macie ochote ale bez tluszczu.wykluczcie sobie maslo , smazone dania itd i tyle.a na to samo wychodzi...tylko zmuszacie organizm do jedzenia nie wiadomo jakiego chleba czy zywnosci niesmacznych a pozniej mozna sie skrecac z glodu jak nas na cos wezmie ochota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.lena
Cześć dziewczyny!! Osobiście ćwiczę na orbitreku codziennie od ponad miesiąca.. praktycznie nie zauważyłam efektów ;/ nie jadłam słodyczy, tłustych rzeczy, nie piłam gazowanych napoi itp.. Ale trudno. Parę dni temu pokusiłam się na słodycze, był tłusty czwartek, i co z tego? Teraz już wiem, że jak postanowię sobie znowu to nie będę ich jadła.. tylko nie wiem po co, skoro żadnych efektów moich ćwiczeń i 'małej diety' nie widać.. no cóż, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczynam swoją podróż z orbim :-) mam nadzieję, że pomoże mi nabrać kondycji bo strasznie z nią kiepsko u mnie. Myślę, że początki są trudne, ale trzeba się wziąść za siebie i starać się regularnie ćwiczyć. Wczoraj jeździłam na orbim 30 min na 1- pierwszy raz i hmm.... podziwiam te z was, które jeżdźą 60 min, dla mnie to za dużo, ale postaram się więcej dzisiaj. Idzie lato a ja bebzona mam, że hej :-) pozdrawiam wszystkie ćwiczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take a breahe
Dziewczyny nie zalamujcie się, mi trenerka powtarzala ze kg na orbim jest ciezej zrzucic, dlatego nie patrzcie na kg a na cm, ja jak chodzilam na silownie przez miesiac to schudlam moze z 1,5kg ale cialo wygladalo rewelacyjnie, po prostu cm mi ubyly z brzucha bioder i ud. Cialo zrobilo sie jedrniejsze i sprezyste. Wiadomo ze kg beda ubywaly szybciej i wiecej osobom ktore maja wiecej do zrzucenia. Dlatego nie zalamujcie sie ze nie widac efektow, one sa ale w postaci luzniejszych ciuszkow. Racze mierzyc sie centymetrem a nie waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziabiskup
Witam Panie))) Jestem new i chciałabym o radę w sprawie zakupu orbitreka rozglądam sie za magnetycznym tak do 500zł i nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze bo jest duży chcę w domku zacząć trenowac bo wiosna idzie a kg zostały po zimie))))doradźcie coś proszę!!!!!!!(zagladam na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim zeby mial jak najwieksze kolo zamachowe, drugie magnetyczny a nie mechaniczny, ogolny wyglad czy stabilny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziabiskup ja początkowo też chciałam kupić orbitka dokładnie za 450 zł z allegro (miał 6 kg koło zamachowe, był magnetyczny), ale jak poczytałam różne opinie to zdecydowałam się na kettlera verso 309. Jeździłam na nim dopiero 1 dzień, ale podoba mi się bardzo. Sporo osób kupuje sobie orbitreki w cenie do 500 zł i są zadowolone- bo ważne żeby coś ze sobą robić. Cechy na które powinnaś zwracać uwagę to waga koła zamachowego (im sięcej tym lepiej, orbi pracuje stabilniej), ponoć waga samego urządzenia też jest istotna- moj waży 53 kg, no i patrz na orbitreki magnetyczne- ciszej chodzą i są mniej zawodne.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo13
czy ktos mi powie czy to naprawde dziala? czy ktos juz schudnal w brzuchu cwiczac na tym ???? jak tak to ile czasu na to potrzeba bo ja jak narazi enie widze efektow !! jesli ktoras juz ma dluzsze doswiadczenie w tym niech napisze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo13
ile CZASU na to potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwicze od 2 miesiecy, wystartowalam z wagą 102, wczoraj sie wazylam i jest 87,6 :) mnie najwiecej wlasnei z brzucha zlecialo:) z czego jestem niezmiernie dumna:) gorzej z nogami :((((( chyba powoli trace nadzieje ze mi lydki zeszczupleja....ehhhh a tak mi sie marzy zalozyc wysokie kozaki....a tu dupa... w łydce 46cm jak bylo tak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziabiskup
No no coco ten twój kosztuje sporo niestety nie stać mnie na niego(((.Dziękuję wszystkim za porady na pewno skorzystam,bo w czwartek udaję się w teren.Trzymajcie kciuki)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojo13 Od początku lutego 4cm w brzuchu mniej, i nie tylko w brzuchu bo i udach, łydkach no i niestety w biuście też, i na wadze też kg ubywa, tak więc działa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×