Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość E_wcia
MAJCHAL to faktycznie kiepsko trafiłeś ja dostałam w ciągu 4 dni zapłaciłam przy odbiorze) i jak na razie to filmy spokojnie oglądam i MP3 nie potrzeba i mam nadzieję że po roku czasu jednak na złom go nie oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraaaaana
ja mam najtanszego orbitreka... kupilam go za 300 zl na allegro... oczywiscie jest magnetyczny oraz z taka raczka do mierzenia pulsu... mam go juz ponad rok... i dalej dziala jak nowy ! nie ma co kupowac jakiegos drogiego...ja jestem zadowolona ze swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj sobie dałam spokój i nie jeździłam :-) dzisiaj znowu do galopu, bo po tygodniu ćwiczeń 1 kg mniej :-) jupiiii Majchal na oszustów nic się niestety nie poradzi, najgorzej, że sprzęt jest do bani- to w ogóle porażka :-/ Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam Crosstrainer Kettler Satura E EXT działa w oparciu o pasy telemetryczne i sensory dotykowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi jak tam
dziewczynki ? schudlyscie cos ? ja po miesiacu biegania schudlam 4 kg i wszedzie mi ubylo po 6 cm nawet w biuscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasem ćwiczę na orbitreku, ale nie tylko...bo na siłowni, no i jeszcze do tego dochodzi aerobik i bieganie ostatnio. Mnie się wydaje, że dużą zaletą orbitreka jest to, że pracuje dużo mięśni równocześnie, więc jakby się uprzeć, to można by tylko na nim ćwiczyć...no oczywiście polecam się potem porozciągać, bo zakwasy mogą być, albo jakieś nadwyrężenia mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
witam wszystkich muszę się pochwalić u mnie -8kl -7cm w pasie w udach -4 no i biust też mi się zmniejszył co w przeciwieństwie do co niektórych mnie bardzo cieszy:))no i na wadze pokazała się 7 z przodu co mnie najbardziej cieszy mam nadzieje ze do lata uda mi się schudnąć jeszcze 12-13 kg trzymam kciuki za wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
san-mania a w jakim czasie osiągnęłaś tak imponujący wynik? Mi minęły 3 miesiące ani dnia przerwy nie zrobiłam sobie,choć czasem musiałam się zmuszać-ale nic mnie nie zatrzymało-ni gorączka ni katar czy inne dolegliwości- tak srednio ok. godziny dziennie i tez się cieszę,że już cos widać ale u mnie tylko(?) 4 kg spadły! Hura,hura,hurrraaaa....!!!!!!!!!!!!!! Sama wiem jak to wygląda u mnie z wagą,ale jak mnie cieszy jak ktoś mówi,że jest mnie mniej....! Pozdrawiam wszystkich cwiczących i nie poddawajmy się! Tu faktycznie trzeba byc cierpliwym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
ja ćwiczę gdzieś od polowy stycznia zaczęłam z wagom 87kl na początku źle ćwiczyłam bo robiłam sobie przerwy jechałam 20min robiłam 3 serie brzuszków i znowu 20 min później dowiedziałam się ze tak nic nie wskóram bo muszę jeździć bez przerwy przynajmniej 45 min i od lutego zaczęłam jeździć po 50min 6 dni w tygodniu i od niedawna jak pisałam już wcześniej biorę tabletki wspomagające spalanie tłuszczu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ja robię sobie co 10-15 minut przerwę na picie (wodę oczywiście :-)) ale staram się jeździć coś około 40 minut bez przerwy. Na razie tyle mi wystarcza, więc i tak jestem z siebie zadowolona, że daję radę. W zasadzie to waga mnie motywuje :-) chcę zobaczyć znowu 6 z przodu i tyle. U mnie od 1,5 tygodnia 1 kg w dół, ale licze na to, że to tylko początek :-) pozdrawiam i wytrwałości życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juanfran
Ja mam taki, i polecam wszystkim. http://www.shoppydoo.pl/search.aspx?search=Body+Sculpture+ORBITREK+MAGNETYCZNY+PROGRAMOWANY+BE+5510++&categoryid=20145&minprice=&maxprice=&f=&fromCategoryId=20145 Może jak jest ciepło lepiej na dworze pobiegać, ale generalnie przez 6 miesięcy zimowych naprawdę intensywnie używam i lubię i nie wyborażam sobie żeby było inaczej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak-mi-motywacjjjjiiii
Witam serdecznie wszystkich pierwszy raz jestem na forum, brak mi motywacji do działania, mam orbitreka w domu i ćwiczę od tygodnia po 30 min. Mam pytanie jak panie odkryły w sobie motywacje żeby tak konsekwentnie ćwiczyć i gubić wagę i cm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Ja biegnąc wyobrażam sobie, jak będę wyglądać za jakiś czas. Biegnę i marzę sobie :) motywują mnie też efekty, które zaczyna być już widać. To mi daje motywację do dalszego wysiłku! Powodzenia w ćwiczeniach! Głowa do góry i szerokiej drogi ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia:)
HoRnet czy ktos moze posiada ten model KOWELINE HoRnet http://allegro.pl/bestseller-markowy-orbitrek-hornet-koweline-i1515223999.html prosze wyrazcie swoja opinie albo podpowiedzcie inny w podobnej cenie bardzo chce sobie zafundowac orbotreka gdyz cwiczylam kiedys na tym sprzecie i bardzo ale to bardzo mi sie spodobalo tylko ze na tym ktorym ja cwiczylam kosztowal ok 2tys kettler troche drogo jak dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i załamka, mój orbitrek szlak trafił i dziś zawiozłam go do sklepu bo przecież jeszcze na gwarancji ( kupiony w lutym raptem miesiąc temu ) no i na odpowiedz mam czekać 3tyg czy go naprawią czy oddadzą kasę. PORAŻKA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Frank
Nie wiem jak wy ćwiczycie, że chudniecie. Mi się to nie udaje. Ćwiczę codziennie 30-40min z jednodniowa przerwą na odpoczynek tak od 2 mic i nic. Waga stoi w miejscu. Efektów jakiś rewelacyjnych w swojej figurze też nie zauważyłam Załamka. albo ja nie potrafię ćwiczyć albo wy ściemniacie że tak chudniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraaaaana
alicja frank a stosujesz jakas diete? pijesz duzo wody i herbaty zielonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraaaaana
pstoak co ci sie stalo z orbitrekiem ze musialas go oddac do naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orbitrek odchudza ? Jak długo i jak często trzeba ćwiczyć,żeby były efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja Frank Nikt nie ściemnia bo i po co? Ja np nie stosuje żadnej specjalnej diety, natomiast ograniczyłam słodycze, a jeśli chodzi o napoje to nie pije nic innego tylko wode niegaz. ok 5l dziennie no i po 17 nic nie jem i efekty są, orbitrek mam od 3 lutego i 5kg mniej do tego sporo cm wszedzie ubyło. Życzę wytrwałości a i ćwicze codziennie po 60min na najmniejszym obciążeniu. koraaaaana :( od jakiegos czasu zaczął coraz głośniej chodzić, a teraz strzeliło mi coś jak ćwiczyłam, huk i koniec, teraz był taki opór że się ruszyć nie dało, zero regulacji bo nagle wszystko przestało działać. Nie rozkręcaliśmy go bo przeciez na gwarancji jest, ech brak słów. 3 tyg czekać masakra, odkurzyłam swoj hulahop i zaczne od dzis kręcic troche chociaz po nim to mam takie siniaki wszedzie ze szkoda gadać, ale jak mi wagi przybedzie przez te 3 tyg to mnie normalnie szlak trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Witam wszystkich :) , jestem nowa na forum, dzisiaj założyłam sobie konto, gdyż od roku [dokładnie tyle czasu] usiłuję wybrać orbitrek i niestety nie potrafię się zdecydować :( Czytam opinie, porównuję i jestem zdezorientowana. Zastanawiałam się też nad stepperem, potem pomyślałam o twisterze, ale wróciłam do orbitreka, bo daje podobno najlepsze efekty, a moje strefy problematyczne to: uda + biodra + tyłek i brzuch :( i mimo ćwiczeń w zaciszu domowym nadal nie potrafię pozbyć się tłuszczu [ i cellulitu :( ] z tych partii. Waham się pomiędzy modelem YORK X202 i YORK xAspire, bądź ewentualnie rozważam jakiś model marki THORN [z uwagi na wielkość koła zamachowego, bo słyszałam, że im większe tym lepsze, np. modele 704 lub 706]. Chciałabym schudnąć ok.10-15kg i kupić dobry, wytrzymały sprzęt, dlatego będę bardzo wdzięczna za pomoc - za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 1,5 kg mniej :-) i widzę po ciuchach, że lepiej leżą :-) może to nie oszałamiający wynik, ale po 2 tygodniech to dla mnie super :-) Monique Jak regularnie ćwiczysz to na pewno zobaczysz efekty, no i oczywiście jakaś małą dietka tez by się przydała, ja np. nie jem słodyczy, nie podjadam, generalnie odrzuciłam chleb (tzn. raz w tyg. sobie pozwalam) i raczej jem rzeczy bogate w białko. A jak długo?- to zależy od twojej budowy, możliwości przemiany materii itp. psotka szkoda tylko, że trzeba czekać przez 3 tygodnie- to spora strata czasu, no i fajnie, że jest na gwarancji. Pozdrawiam wszystkie ćwiczące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry maz :)
Witam Wszystkich :) chce kupic mojej kobiecie orbitreka do 2000 zl ale slabo sie orientuje ktore sa dobre. Z tego co sam sie orientowalem dobry jest chyba York x202 lub Kettler 309 tylko ze w tym drugim gwarancja jest tylko na rok. Co myslicie o tych modelach ? Moze moglibyscie zaproponowac inne. Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alishjanna
Dokładnie, Dziewczyny pomóżcie wybrać, napiszcie na czym ćwiczycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
Ja mam Yorka x202 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×