Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Niedostrzegana
Witajcie. KUpiłam orbitreka 2 dni temu. Wczoraj zrobiłam 2x30 min, a dziś już 50 zrobione a jeszcze wieczorem na min.30 wsiąde..:) zobaczymy czy bedą efekty..:) wytrwałości .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd maliny
Niedostrzegana kupias orbitreka 2 dni temu podobnie jak ja. Śmignęłas już na nim po raz pierwszy 30 minut.Ja nie moge najwięcej to wyciągłam 22 minuty. czyżby moja kondycja była do dupy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedostrzegana
Wiesz ja mimo dużej wagi zawsze duzo cwiczyłam dlatego uwazam swoją wagę za niesprawiedliwosc losu... no i swojej kondycji nie uwazam za najgorszą.. ale dobra nie jest. powiedzmy sobie szczerze len we mnie siedzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Witam dziewczyny po swietach :):):)mialam dolaczyc do was po NR ale niestety przybralo mi sie 2 kg :( i zaczelam cwiczyc wczesniej bo duzo cwiczylam przez rok zeby stracic prawie 30 kg i nie moge tego zaprzepascic:)Wiec moje drogie dzis juz 4 dzien zaliczony po 35 minut:)wiecej nie dam rady bo moj orbi starej daty jeszcze mechaniczny ale duzo mi pomogl:)Dzis znow 35 minut plus brzuszki czuje sie swietnie wiec ZACZYNAMY....niech spadajaca waga bedzie z nami :)Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd maliny
Wczoraj zaliczyłam rano 23 minuty a wieczorem 35. Powiedzcie mi czy zwracać uwagę na ilość zdobytych km czy tylko na czas ćwiczeń i na puls? a właśnie powinnam mieć puls w granicach 145-155 a mam ok. 100. WSZYSTKIEGO DOBREGO W NADCHODZĄCYM NOWYM ROKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd maliny
35 minut już zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedostrzegana
No ja robię codziennie po 60min -dzis juz był 5 dzien odkad mam orbitreka.:) zakładam taki pas tez przy ktorym sie poce bardziej - kiedys dostałam go gratis do tabletek na zastopowanie łaknienia. jutro powinien mi przyjsc spalacz tłuszczu kurierem -dosc silny- wiec moze efekty lepsze beda..:) teraz cały czas cwiczyłam rano przed sniadaniem bo podobno najlepiej sie spala, ale ze wolne sie konczy to od jutra pozostają mi wieczory..;) wytrwałości dziewczynki..:) waże się dopiero w srode to zobacze czy bede jakies efekty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd maliny
Niedostrzegana ja tez robię dziennie60minut tylko 2*30 minut.Nie daję rady więcej. Powiedzcie mi czy zwracać uwagę na ilość zdobytych km czy tylko na czas ćwiczeń i na puls? a właśnie powinnam mieć puls w granicach 145-155 a mam ok. 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedostrzegana
Wiesz ja za bardzo nie wiem, nie znam się. Ja patrzę raczej na czas. nawet nie wiem jaka liczba km czy spalonych kalorii jest ok. Pocę się, męczę, walczę z czasem więc sądzę że efekty powinny być..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
Niedostrzegana jaki spalacz zamówiłaś ja biorę black ultra concentrate nie wiem czy się bardziej chudnie ale na pewno mam więcej siły i nie czuje tak głodu :) napiszcie ile km robicie przy 60min i ile przy tym spalacie kalorii :) mi pokazuje w zależności jak szybko i na jakim programie jadę od 12-14 kl przez 60 min i przy tym spalam na najniższym programie pokazuje mi 700-850 a na najcięższym 1200-1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
a i przy tym puls mam od 140 aż do 220 nawet, ale 220 to właśnie przy tabletkach bo one podnoszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedostrzegana
Ja zamowiłam Alri Venom Hyperdrive 3,0 jutro wezme 1 tabletke bo dzis przyszedł dopiero a juz pozno jest. co do km to podobnie tylko martwi mnie wykaz kalorii bo mi wychodzi ze niby w godzine 130... czy to mozliwe nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiab
Cześć Wszystkim! Po prostu nie wierzę, jak czytam Wasze posty, że dajecie radę. Dzisiaj po raz pierwszy ćwiczyłam na orbitreku na siłowni. Generalnie nie ćwiczyłam od 16 roku życia (dziś mam 29 lat). Po 6 minutach, na najniższym obciążeniu, musiałam zejść z urządzenia bo myślałam, że wyzionę ducha. Masakra. Chyba wyłazi ze mnie brak ćwiczeń przez tyle lat. Mam nadzieję, że za miesiąc też wytrzymam 30 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd maliny
Lusiab witaj na forum. Ja mam orbitreka od 4 dni. Pewnie ze początki są trudne, ale wierze, ze uda mi się coś schudnąć. Mam nadzieję, ze i Tobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedostrzegana
Witam w naszym skromnym gronie.:) Życzę ci również powodzenia i wytrwałości..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Witajcie dziewczyny:)ja dzis wieczorkiem kolejne 35 min plus brzuszki....superowo sie czuje a tak mi sie nie chcialo dzisiaj...udalo sie ...w sobote wazenie ciekawe ile mi ubylo:)Wazne ze czuje sie dobrze...chcialabym dolaczyc do tego ADIPEX ale nie wiem czy mi jutro lekarz wypisze recepte...zobaczymy:)Buziaki i niech motywacja bedzie z nami:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim... od wczoraj zaczęłam trening na orbitreku wczoraj wieczorem 45min, dziś rano 30min. może ktoś z Was również dopiero zaczyna i wspólnie będziemy się wspierać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia7222
witam wszystkich .Ja równiez zaczynam moja przygodę z orbitrekiem który dostałam od mojego męża na prezent pod choinkę.Na początku zaczynałam od 15-30 min, a teraz ćwicze 1-1,5 h na najlżejszym obciążeniu i zauważyłam że mam coraz lepszą kondycja i mniej sie męczę a mam sporo do zrzucenia (waga wyjściowa 80 kg przy wzroście 170).Pozdrawiami powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york 202-12
Ja rowniez sie nie poddaje mam juz mojego orbiego miesiac i nie było dnia abym na nim nie cwiczyła 1x 30 min...standart 2 x 30min...jak mam czas jak nie to 1 x 15 interwał...i to musowo codziennie. W dni wolne zawsze 3 x 30 min jest. Kondycja duzo lepsza. Spadku wagi nie ma ale przy jedzeniu swateczno-sylwestrowym nie poszła do gory wiec daje rezultaty. Codzinnie sie waze i zapisuje tak samo jak moj dzienniczek cwiczen nastepna rzecz zapisuje co i ile jem i jakie kaloryczne sa potrawy- wiecej sie kontroluje w ten sposob. Do wakacji napewno schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york 202-12
Mi generalnie czas nie pozwala aby jednorazowo poswiecic 1 na cwiczenia bo dom i dzieciaki szybciej mam 3 x 30 min))))) Ale probowałam 45 min i to jest dla mnie duzo. Cwicze z pasem tetno max 138 i sam dopasowywuje obciazenie na spalanie tkanki tłuszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
lusiab na początku jest ciężko ja tez po 5 min wysiadłam później jechałam 15-20 min robiłam brzuszki i od nowa tak 2-3 razy później wytrzymywałam 40 min i teraz 60 chociaż wczoraj 55 nie dałam rady więcej aż mi się nogi trzęsły ze zmęczenia i wysiłku :) a i dziewczyny lepiej wytrzymać przynajmniej 40 min niż 2-3 razy po 30 bo tłuszczyk zaczyna się spalać dopiero po 30 min ćwiczeń aerobowych powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem z wami;) ćwiczę 5 razy w tyg po 60 min. pozdrawiam i bede tu często zaglądała, jestem od dawna na topiku z dietą a tu będę na topiku z ćwiczeniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia7222
hej :) diety żadnej nie mam bo poprostu boję sie że po zakończeniu diety mogłabym przybrać ,jedynie ćwiczę na orbitreku thorn e5000.Spadki wagi narazie brak ale też nic nie podskoczyło w góre po świątecznych smakołykach:)zamierzam też w najbliższym czasie kupić na allegro spodenki neoprenowe dzięki którym podobno dużo szybciej spala sie tłuszcz i zmniejsza cellulit;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd maliny
WITAJCIE KOCHANE!!!! Macie racje powoli a do przodu. Dobrze ze jest to forum bo wzajemnie sie wspieramy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie:-) W dniu dzisiejszym po powrocie do domu z pracy w pokoju przywitał mnie nowiutki orbitrek:-) prezent poświąteczny od męża... No to ja szybciutko adidaski, spodenki i zaczynamy... no i oczywiście klapa 5 min i oddech jak u maratończyka:-( :-) Jednak nie ma co się poddawać codziennie 5 minut więcej i będzie ok Tyle osób potwierdziło na tym forum, że orbitek jest skuteczny, że nie ma co tego negować tylko trzeba brać się ostro do pracy... Więc pozdrawiam Wszystkich serdecznie i mocno trzymam kciuki za siebie i innych nowicjuszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york 202-12
Agulek_sz -dokadnie tak jak było u mnie ,zycze wytrwałosci!!!! nesia7222 -masz tak jak ja nie przytyłam w swieta wiec jest niezle!!!Tak trzymac 3-dziecha;) -graluluje utraconej wagi-jestes rewelacyjna pozdrawiam i trzymam kciuki 123ichudniemy -ja czytałam ze po 20 min sie tłuszczyk spala dlatego robie 30 min. ale nie wiem czy sie nie przerzyce na 40-tylko ten czas))) zezula91 -chyba wsparcie i nasze wyniki nas mobilizują, jesne ,ze bedziemy z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×