Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość kizia mizia256
dziewczyny a może ma któreś z was fajną dietę, którą stosowała i dala rezultaty w połączeniu z orbim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia811
Hej dziewczyny fajnie było się zajadać , ale teraz trzeba dać coś od siebie. Ćwiczę na orbitku koło 2 tygodni wagowo nie ma dużej różnicy , ale lepiej się czuję(1,5 kg) i będę to robić nadal. Próbowałam juz wielu rzeczy i uwierzcie mi szczerze nic tak nie działa jak wysiłek i sport!!!!!Do ćwiczeń zakładam 3 pary spodni w tym jedne co nie przepuszczają powietrza i po treningu wykręcam je!!!!!!!!!!Życzę cierpliwości oraz wytrwałości Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
Program HIIT jest przez wielu uważany za najskuteczniejszą metodą walki z tkanką tłuszczową. Ćwiczenie z nim wiąże się jednak z brutalnym wysiłkiem, wylewaniem litrów potu, jednym słowem z fizycznymi torturami, na które nie wszyscy są przygotowani. Efekt jest jeden skuteczniejsze redukcja tkanki tłuszczowej oraz lepsza kondycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokonia1980
WITAM! JA KUPIŁAM ORBITREKA HAMMER INTENTION CR 500 PRO. PO SKRĘCENIU STRASZNIE TRZESZCZY. NIE WIEM CO JEST PRZYCZYNĄ. PROSZĘ O POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
WITAM WSZYSTKICH CWICZACYCH:):):) Nie bylo mie tu kilka miesiecy...zaczelam cwiczyc na orbitreku po moim drugim porodzie czyli jakis niecaly rok temu gdzie wazylam 98 kg...moi drodzy orbitrek czyni cuda :):):) Mialam oczywiscie kilka dlugich przerw w tym czasie ale znow cwicze i wygladam szalowo :)na dzien dzisiejszy waze 75 kg i chce jeszcze zgubic te 5 kg mam nadzieje ze teraz w okresie zimy uda mi sie to zrobic :):):)Jestem mega szczesliwa z moich efektow i zauwazylam ze mezczyzni sie za mamuska ogladaja na ulicy to chyba efekt jest widoczny hehehe ...Chcialam sie odezwac zeby zmotywowac niektore osoby bo jak widac ja z przerwami w okolo 10 miesiecy zgubilam 23 kg WOOOOOW jestem mega szczesliwa bo czuje sie lekko pewniej i moje samopoczucie jest lepsze.Pozdrawiam wszystkich ktorzy zaczynaja,ktorzy traca nadzieje,ktorzy darza do celu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilema
mamuska3232 gratuluję mobilizacji! to jest duże osiągniecie. Ja mam swojego spokey indiana i też daję czadu!:) kondycja coraz lepsza a o figurze to nawet nie wspominam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska sorry
ale ja ci nie wierze. Nie wkrecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
To nie wierz nie karze Ci ... wystarczy silna wola i mozna osiagnac to czego sie chce tym bardziej ze po ciazy nie wszystkie kobiety podobaja sie sobie i nie wszystkie wracaja do swojej wagi ja niestety mialam pod gorke bo mam tendencje do tycia ale cwicze codziennie i czuje sie super swietnie ...pisze to bo wiem ze nie zawsze jest latwo i ze takich osob jak ja jest duzo...jeszcze dodam ze zgubilam ten wstretny clulitis a byl nawet na lydkach feeee...wiec moi drodzy kto chce niech wierzy a kto nie chce niech dalej sie uzala nad soba z mysla kiedy zgubi zbednych kilka kilogramow siedzac i nic nie robiac :):):)pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
AHA jeszcze dodam ze ja mam orbitreka mechanicznego taki starej daty...ale nie przeszkadza mi to bo wazne jest zeby sie pozadnie spocic...nie potrzebuje licznika,miernika pulsu czy cisnienia,cwicze tak jak moge i na ile mi starcza sily,ustawiam sobie tylko czas kiedy mam skonczyc i tyle...jeszcze raz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiab
Hej Wszystkim! Chętnie odkupię używanego orbitreka, jeszcze chętniej z okolic Poznania (odbiór osobisty) w dobrym stanie. Interesuje mnie koło zamachowe powyżej 5 kg. lusiab@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessAMZ
ŻYJ Z FITNESS - zdrowy styl życia. zdrowie, sport, fitness, trening, zestawy ćwiczeń, diety, porady... Fascynujące, przydatne wiadomości. Dla zainteresowanych: naprawdę świetny blog z niezwykle ciekawymi publikacjami. http://trening-fitness.pl/ A propos orbitreka zapraszam na blog: http://trening-fitness.pl/wybor-sprzetu-fitness/orbitrek-dlaczego-warto-cwiczyc-na-orbitreku,315 znajdziecie tutaj informacje dlaczego warto ćwiczyć, jak skutecznie ćwiczyć oraz rozgrzewka przed treningiem. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia123
Co do samego urządzenia zalet mu raczej nie brakuje. ;-) Natomiast jak najbardziej należy nastawiać się na dość długie oczekiwanie na efekty. Ja kupiłam kiedyś w sport-shopie orbitrek, który kocham i mam do dziś. Niestety już nie używam go tak chętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudobrody83
Witam wszystkich! Ja sobie wypożyczyłem orbitrek od gościa z Allegro. Przywiózł mi do domu, złożył i pomykam już drugi tydzień. Ćwiczę w domu kiedy chcę i nie musiałem płacić 2tysięcy za profesjonalny sprzęt. Zrzuciłem już 1,5 kilo, będę piękny na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim...dolaczylam rowniez do was ... juz wczesniej odstawilam swoj sprzet w kat...stal gdzies w garazu rok czasu... teraz postanowilam wrocic do wczeniejszej formy juz cwicze regularnie jakis tydzien 45min dziennie na niskim obciazeniu chodzi mi glownie o ujedrnienie ciala i wysmukleniu sylwetki................no i planuje zrzuucic z 5kg pozdrawiam wszystkich ...i 3mam kciuki za wasss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia191
witam ćwiczę na orbitreku kettlera sautura m z 20kg kołem od 2 tygodni i schudłam 2,5kg. Jeżdżę na najmniejszym obciążeniu 40 minut i wyjeżdżam 5,5km. Jak wy to robicie, że w tym samym czasie przejeżdżacie 12-15km???? Chyba patrzycie na prędkość.Coś nie tak. Udało mi się jeden raz w tym samym czasie przejechać nawet 7km. Ale 12km? I nie macie rezultatów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! co sie dzieje z wami nikt juz tu nie zaglada ?nie cwiczy? :) pozdrowienia ja dzis jestem juz po 45minutkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kipper
Witam, szukam dobrego niedrogiego obitreka dla kobiety, nie musi być nowy i najlepiej by kosztował koło 500zł jeśli bedzie trochę droższy to nic się nie stanie... ;) Liczę na szybką i dobrą odpowiedź bo im szybciej tym więcej kilogramów będzie można zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, od tygodna ruszyłam znowu z ćwiczeniami na orbitreku:) jestem dwa miesiące po porodzie , dieta juz wprowadzona chudne 1 kg na tydzien ale jeszcze zostało sporo tłuszczu na brzuchu i biodrach dlatego zaczełam od dystansu 10km dziennie na najlżejszym obciązeniu, przerabiam go w okolo 30min ale mam nadzieje ze szybko dojde do mojej dawnej formy kiedy to rok temu cwiczylam codziennie po 60min i 20km leciało na trzecim stopniu obciązenia :) a dodam iz wtedy cwicząc codziennie i trzymajac dietke po3 miesiącach wyglądałam poprostu fantastycznie!! pieknie wyrzezbione cialo... ach jak bym chciala juz znowu tak wyglądac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
witam wszystkich monalisa13 jaką dietkę wprowadziłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudobrody83
Witam Mam Thorna 806 z wypozyczalni. Trening zaczalem 2 tygodnie temu. Jak narazie cwicze po 30 min dziennie ze zmiennym obciazeniem. Efektow wizualnych za bardzo nie ma, ale kondycja mi sie znacznie poprawila. Powoli odstawiam weglowodany na rzecz warzyw. Pozdrawiam wszystkich cwiczacych i zycze wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) ja też mam plan "stalowe pośladki", mam orbitrek wypożyczony do domu, więc nie ma wymówek, piłuję codziennie, na razie jeszcze nie porażam superfigurą, ale mam 2 kg mniej i dużo ładniejszą skórę, lepiej dotlenioną, taką świeżą, więc będą efekty :) Mam też pytanie, jak długie treningi wy robicie? Chcę się wyrobić z moją dupką do wiosny. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam taką swoją diete a własciewie to nie doknca dieta ale inny styl odżywiania, zdrowy:) czyli jem cztery - piec malych posilów dziennie, zaczynam oczywiscie od sniadania, nie jem smazonego, tlustego, slodyczy i fast foodów, pije dziennie okolo 2l wody niegazowanej i ostatni posilek najpozniej 3-4 godz przed snem. nie łykam zadnych suplementów ani wspomagaczy, zaczelam jeszcze wcierac w skore bajsamy nawilzająco - wyszczuplające żeby skóra była jędrniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem bardzo zainteresowana kupnem orbitreka w cenie do 600 zł. Myślę o tych z HOP SPORTU, czy któraś z Was ćwiczy na takim? Co o tym sądzicie? i czy ewentualnie możecie polecić inne? Dziękuję za odpowiedzi !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem bardzo zainteresowana kupnem orbitreka w cenie do 600 zł. Myślę o tych z HOP SPORTU, czy któraś z Was ćwiczy na takim? Co o tym sądzicie? i czy ewentualnie możecie polecić inne? Dziękuję za odpowiedzi !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palam00
Hej! Witajcie. Niedawno nabyłam orbitreka firmy ROYALBEACH crosstrainer. Eliptyk niemieckiej firmy http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-trenazer-eliptyczny-model2011-i1848471014.html i powiem Wam, że jest cichy, ma dużo programów iiii.. co było moim największym zaskoczeniem radiowo sczytuje puls z pasa (ja mam najtańszy zestaw lifetec pas z zegarkiem). Mam przy tym dokładny pomiar pulsu przy odłączonych czujnikach w rączkach i dokładny pomiar spalonych kilokalorii (niestety orbitrek pokazuje kilojoule) oraz ilość spalonego tłuszczu. ma przeróżne programy, które można dostosowywać indywidualnie. Naprawdę fajny sprzęt! A ćwiczenie na nim to sama przyjemność. Pamiętajcie by ćwiczyć na 75% (220-wiek) min 2h po ostatnim posiłku i więcej niż 30 min dziennie. Wtedy spala się tłuszczyk, a nie jedzonko przed treningowe:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monalisa 3mam kciuki no ja tez mam dietke in i daje czadu juz nonstop 20 dni po 45 min dziennie no i 2 kg mniej zostaly jeszcze 3kg............. :) no fakt ladnie rzezbi cialko ale ja jezdze na najnizszym obciazeniu uwazaj na lydki jak jezdzisz na duzym to ci sie miesnie zrobia................... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×