Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podczytujaca was1

przewijak-przydaje sie-kupowac?

Polecane posty

Gość podczytujaca was1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo!Kręgosłup się nie męczy przy przebieraniu maluszka.Nasza córa lubi na nim przebywać. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskaaa
Bardzo sie przydaje. Moja mama i tesciowa kreciły nosem jak go kupowalam, bo twierdziły, że można przewijać na łózku. A teraz sie nie mogą nachwalić jakie to wygodne. I moja mała też bardzo lubi na nim leżec. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca was1
własnie-ja na łozku nie przewine ze wzgledu na psiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mama
bardzo się przydaje, ja na początku nie chcialam go kupowac bo myślę na łóżku przewinę i będzie ok, ale koleżanka mi poradziła bym wzięła i jestem bardzo, bardzo jej wdzięczna za to, bo super się przewija i czasami na nim robię małej suchą kąpiel tzn przemywam tylko gazą mokrą. jest naprawdę przydatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bardzo polecam. Super rzecz, wygodna i przydatna. Dbaj o swój kręgosłup. My kładziemy też przewijak na pralkę i po kąpieli maleństwo ubieramy i kremujemy nie na twardej pralce a właśnie przewijaku. Wydatek niewielki około 40- 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, ja też połozyłam przewijak na pralce, choć wszyscy mi odradzali, mówiąc że maleństwo mi z niej zleci. Ma półtora roku i na szczęście ani razu nie zleciała. Jak ktoś ma ciepło w domu, może kupić taki drewniany przewijak montowany na łóżeczko i na nim dokonywać wszelkich kosmetycznych manipulacji - wygodne zwłaszcza w razie nocnego przewijania. Ja musiałam zanosić małą do łazienki, zapalać światło... Bo tylko w łazience jest wystarczająco ciepło ;) Mysmy mieli przewijak z IKEA, taki z nadmuchiwanymi bokami i jak ktoś taki chce to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka72
Bardzo się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też dorzucę, że jest przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie przewijak to rewelacja.Byłamn po cc i ledwo co mogłam się schylać tak więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie też bomba (szczególnie na początku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×