Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_devil

ślub 26 sierpień 2006

Polecane posty

Hej Hej:) Ja nie pisze bo niestety mam mały młynek w pracy, a w domu to już nie tykam komputera...jak sie siedzi przy nim 8 godzin dziennie to już można kota dostać:D Ola25 gdzieś nam się zapodziała... A co do przygotowań to troszkę szukam na allegro sukni, troche się nad zaproszeniami zastanawiam...kurde z tą suknia to będę miala kłopoty, czuję to...dlaczego ja muszę być taka wybredna??? Myślałyście juz o pierwszym tańcu? bo jak czytam inne topiki i ich \"już mi niosą suknię z welonem\" to aż mnie skręca po prostu bleeeee A sukienka to chyba bez rękawków będzie zupełnie...:D pozdrowionka cieplutkie w zimny i deszczowy dzionek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak slysze ta piosenke \"juz mi niosa suknie z welonem\" to dostaje bialej goraczki. nie chodzi nawet o wesele, w ogole tej piosenki nigdy nie lubilam, jest okropna. a co do mojego pierwszego tanca, to moze i ja bym cos pokombinowala, ale moj narzeczony koniecznie chce \"przetanczyc z toba chce cala noc\". Ja z kolei nie prostestuje, bo ta piosenka mi tez sie podoba i doskonale pasuje na ta okazje :) czyli bez ekstrawagancji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka, ja chyba też wybiorę tę piosenkę, jest całkiem całkiem. Mam tylko nadzieję że się nie połamiemy, tym bardziej, że wszyscy będą się na nas gapić;) u mojej kumpeli było tak fajnie, że wszyscy otoczyli młodych kółeczkiem i trzymając się za ręce tańczyli...jakoś tak raźniej i miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mam nadzieje, ze sie nie polamiemy :D a zeby temu zapobiec, zamowilam na allegro plyte z nauka tanca, jak radzila kiedys Ola, wiec jak tylko otrzymam przesylke, ostro bierzemy sie za treningi :D z tego co rozmawialam z orkiestra, to u nas pierwszy taniec ma wygladac tak (tzn. ta orkiestra tak zwykle robi), ze najpierw tanczymy przez chwilke my sami, nastepnie orkiestra prosi na parkiet swiadkow, potem rodzicow i jakos po kolei cala reszte, czyli, jak powiedzial pan z orkiestry w 2 czy 3 minuty jest pelny parkiet :) ale myslalam tez o tym strzelajacym balonie na pierwszy taniec, jak kiedys pisalam, i to chyba troche wtedy nie bedzie wspolgrac :) dlatego kwestia jest ciagle otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jak leci? jestescie w ogole? u mnie kiepsko, zaziebilam sie i chyba dzis sie zerwe z pracy wczesniej. Poza tym bez zmian. Ostatnio mialam spiecie z mama na temat listy gosci, bo rodzice chcieli zaprosic takie osoby, ktorych wczesniej nie bralam pod uwage i troche im nagadalam. Nie zebym tych ludzi nie chciala, ale myslalam tylko o najblizszej rodzinie po prostu. Ale potem stwierdzilam, ze wtedy, biorac pod uwage, ze jeszce pare osob odpadnie, wyjdzie nam bardzo male wesele, tzn ok 60 osob moze, a od poczatku mowa byla o 80... No i teraz role sie odwrocily - tzn. ja sie upieram zeby zaprosic wiecej ludzi, a mama (pewnie mnie troche podpuszcza:) ), ze po co skoro ich nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może 5 sierpnia
Najprawdopodobniej 5 sierpnia wyjdę zamąż - to jeszcze nie jest pewne, bo stan mojego zdrowia jest nieprzewidywalny, ale ja nie o tym. Jeszcze nic nie zrobiłam - nie kupiłam sukienki, nie mamy załatwionego kościoła, przyjęcia też nie (będzie na ok 40 osób w lokalu).Nic nie zaklepujemy, bo nie wiadomo jeszcze co będzie ze mną i czy będę w stanie iść do ślubu tego dnia. A ta data 5 sierpnia zaplanowana była jeszcze w zesżłym roku kiedy nie było tak źle, to nasza rocznica poznania się i dlatego ta właśnie data. Czy sądzicie, że jest szansa żeby ze wszystkim zdążyć? Bo wg mnie to chyba nie jest dużo załatwiania chociaż zupełnie nie mam doświadczenia w tym zakresie;-) Cały lipiec mam wolne - urlop, więc będę mieć dużo czasu. No i ogólnie, pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może 5 sierpnia
mogę jeszcze dodać, że u mnie ten ślub niewiele zmieni - tzn. znamy się już 10 lat, od 2 lat mieszkamy razem, wcześniej razem pomieszkaliśmy tylko w weekendy. Jesteśmy z Warszawy, 24 i 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketye
Cześć dziewczyny "być może 5 sierpnia" na pewno się uda to nic że znacie się 10 lat po ślubie związek będzie miał inne znaczenie dla Was i dla innych.życzę Tobie dużo zdrowia ale wiesz my na nasz ślub na 1.07 rezerwacje robiliśmy już w listopadzie ub.roku.Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny mlode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może 5 sierpnia ---> jesli uda ci sie zalatwic lokal i orkiestre (jesli taka planujesz), to powinnas zdarzyc. zalezy co planujesz. kamerzysci i fotografowie moga miec zarezerwowane terminy, ale warto sprobowac, ten ktory bedzie u mnie powiedzial, ze w tym roku to raczej ciezko a okazalo sie, ze moj termin mial wolny. trzeba by bylo podzwonic i popytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, zdazyc a nie zdarzyc :) poza tym nie wiadomo gdzie dziewczyny uciekly i topic umiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi
sorry ze sie wtroce i do tego niwe na temat. jesli ktoras z Pań jeszcze nie ma fotografa slubnego to prosze o kontakt meilowy. jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaa
Hej :) 26.08 to już za niecałe 3 tygodnie!!!!Bardzo sie denerwuje ale jednocześnie jestem MEGA SZCZĘŚLIWA!!! Bardzo KOCHAM mojego przyszłego męża ale nerwy przed kościołem mnie zżerają!!!Boje sie że sie popłacze w Kościele. Byliżmy na ślubie teraz w sobote zobzczy jak to u Nas w parafii wygląda i panna młoda prawie cały czas płakała...ale efekt był piękny. Jak szła na koniec dywanem,wtulona już w swojego męża:), i miała takie zapłakane czerwone oczy i uśmiech ze szczęscia:))) Naprawdę ślub był cudny:) Zobaczymy jak u mnie będzie? Mam ślub o 15:00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×