Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieudacznik

kto nigdy w życiu nie byl na imprezie/dyskotece/balandze i ile masz lat ?

Polecane posty

tak wlasciwie to uwazam ze to troche nudne i glupie ale co kto lubi.... i wlasciwie czemu podpisales sie nieudacznik???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 50 lat
bywalam w życiu na szkolnych dyskotekach i kilku innych zabawach typu wesele, czasem sylwek tak do 35 lat potem coraz mniej Wniosek od czasu do czasu trzeba najlepiej w towarzystwie znajomych z poczuciem humoru .Bez takiego zaplecza licz sie z niepowodzeniem a jak uda sie zabawa to brawisimo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjdfkdjdfhhfdhfd
Byłam kilka razy,ale całą noc przesiedziałam na kanapie, odmawiałam napalonym gościom i tak po 3 przysnęłam. Wolę obejrzeć jakiś fajny film, anieżeli siedzieć na imprezie, tańczyć nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez w ogole nie ciągnie do tanca... nie umiem tanczyc ale w ogole mnie to nie pociaga i nie mam zamiaru sie uczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodkie Zycie
Ja tez kiedys jako nastolatka balam sie dyskotek, nie lubilam na nie chodzic, wstydzilam sie tanczyc. Na pytanie, czemu sie nie bawie, wykrecalam sie bolem brzucha itr. :) Dzisiaj jako 28-latka czesto chodze bawic sie do klubow. Dojrzalam, nabralam pewnosci siebie, uwielbiam tanczyc, i olewam to, czy ktos sie gapi, czy nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gość
20 lat byłem może na dysku ze 3 razy :/ nienawidze tańczyć i z tego też powodu nudzi mi się tam. Lepiej iść na piwo do knajpy fajnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochorera
mma 16 lat, pędze zywot kujona i w zyciu nie byłam na zadnej imprezie :) nie pije, nie pale, ,nie przesadzam z uzywkami (no nie licząc kawy ) jestem dla nich stracona buhehe... na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz 16 lat to jescze
wiele zycia przed toba.. pojdziesz na studia... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 19 lat i byłam tlyko 2 razy na potańcówce. jakos mnie nie pociągaja imprezy. wole pograć z tatą lub Marysią w scrable lub zrobic teatrzyk lalek dla młodszych dzieci z naszej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniah
A ja im jestem starsza to coraz mniej podobaja mi się imprezy :o Jestem na nich co tydzień i powiem szczerze że juz mam DOSYĆ!! Łapie się na tym ,że ostatnio tylko podpieram ściany a kiedys szalałam. Niewiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
ja jeszcze nigdy na takim czyms nie bylem. jak tam jest moze ktos opisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię imprez
Na imprezie nie byłem już z jakieś 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuuuuuuuuuuuuuu
nigdy nie byłam na dyskotece:D bo to gówno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w liceum imprezowałam dość często na chacie u kumpeli były takie imprezy że mózg staje :O teraz wakacje mam to śmigam sobie czasami na dyskotkeki, najczęściej w sobote, tak co dwa tygodnie, zdarza sie 3 razy tygodniu jak jest okazja. No ale ja kzaczną się studia . to strach troche ... bo imprezy to chyba będa ... auuuuuuuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie umiem tanczyc
i mimo ze mam 26 lat nie zamierzam sie tego uczyc ;) Taniec to sztuka nie dla mnie! a czasem wręcz mnie śmieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 26 i ingdy w zyciu nie byłem na ZADNEJ dyskotece (nawet na studniowce) i imprezie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja12
Gdzie wy zyjecie? Na kosmosie!!!!!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowcie co chcecie ale dla mnie to strata zycia jak sie nie chodzi na imprezy, zadnych wspomnien nie bedzie z libacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24 lata jestem
dziewczyna, calkiem towarzyska, nie jakas bardzo niesmiala, podobno atrakcyjna, ale mam malo znajomych i moje imprezy mozna policzyc na palcach jednej - no moze dwoch - dloni :( brakuje mi tego, ale jakos nikt mnie nie zaprasza, a kiedys jak mnie zapraszali to nie chodzilam, teraz znajomi zajeci swoimi sprawami a jakas wieksza impreza czy dyskoteka to sie trafi raz na rok albo pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja12
to chodz sama! ja tak robie.. nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co bylo
umowcie sie wszyscy i zrobcie impreze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24 lata jestem
sama? nie no, bez przesady, ale na to to sie chyba nie odwaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co bylo
do odwaznych swiat nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOPISUJE SIE
ja mam 24 lata byłam 2 razy na wsiowej dyskotece u mnie jakieś 6 lat temu nie dłużej niz po 45 minut i 2 razy na studiach. I to by było na tyle. Więcej sie nie zapowiada. Bez znajomych to nic ciekawego. Zle jest nie mieć znajomych :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie spotkamy sie wszyscy
i zrobmy impreze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co bylo
kto chce isc ze mna na impreze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co bylo
po co narzekac ...czas to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bynn
shorty- > mam zalowac, bo nie bede miec wspomnien z libacji? Zalosna jestes w swojej wypowiedzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×