Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

🖐️ julka zazdroszcze ci ze masz braci-ja mma tylko 3 starsze siostry slonce dopiero wrocilam, nici z moich planow zakupowych, moze jutro wroce o normalnej porze i pojade dobra spadam pa pestka a ty to juz przeginasz-ciekawe gdzie sie podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonis77
Mam dla was 3 kutasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak zawsze dobrze, nawet jak jest zle to rzadko o tym pisze dzien jak codzien nic nadzwyczajnego sie nie wydarzylo-moze jutro cos milego mnie spotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myslisz???? chopczyk sam nie wie czego chce- jego problem, w mailu bylam bardzo lagodna, ciekawe czego sie przesraszyl, jakim trzeba byc dupkiem aby po 3 mies. pisac sms i slowa .......kocham cie , a potem sie nie odzywac, moze to jakas nowa francuska moda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje - dupek. A ja niezdara, wlasnie spadl mi kufel z piwem. Rozbil sie w drobny mak. Szklo pozpszatalem ale sztynku piwa nie. Smierdzi jak w irlandzkim barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek749
Nie wiecie jakie jedzenie Ronaldinho lubi najbardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam duzo rzeczy na biurku, a raczej duzy balagan, lezy tu nawet kawalek czekolady ktora jem juz od 2 tyg, a na podlodze................. :o nawet ci nie napisze co stoi na podlodze:o ide to wyniesc do kuchni, tak jestem balaganiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Drodzy, czas sie przegnac, nie będzie mnie tu przez najbliższy tydzień, może dwa. Wyprowadzam sie do domku w lesie, abyy oddać się nauce :) Nie wiem czy jeszcze tu będziecie czy nie, więc na wszelki wypadek mówie: Mio było Was poznać pa pa p.s. jeśli jednak będziecie to pojdziemy na to piwo :) i popłyniemy gdzieś daleko stąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka szkoda:( chyba sama tu zostane:( no ale samotnosc nie jest taka zla zazdroszcze ci tego domku w lesie, napisz jeszcze ze w poblizu sa konie to umre z zazdrosci 😭 pamietaj ze w czerwcu umawiamy sie na piwo/drinka w Poz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwile jade na zakupy😡 cholera ale mi sie nie chce, pewnie z 3 godziny tam bede, bo sama nie jade pozdrawiam pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze bez rzemyka temat umiera:p zakupy ok:) teraz jestem strasznie glodna ide cos zjesc 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ brunet smutno smutno julia to sie chociaz usprawiedliwila 59, 35 nogi wma z d...powyrywam niestety brunecie jestes na skazany tylko na moje male towarzystwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×